چگونه عاشقانه رمان یاس Guillory از دیدار با ناز به خرم


A smiling black woman in a blue top looks into the camera.
یاس Guillory.
Andrea Scher

در این قسمت مشغول به کار ژوئن توماس صحبت با رمان نویس رمان یاس Guillory که آخرین کتاب از دومنتشر شد هفته گذشته است. صحبت در مورد آنها Guillory را تغییر حرفه ای از وکیل به وقت نویسنده چگونه او ساختار رمان های خود را و چگونه او روش کار نوشتن صحنه های جنسی. این جزئی متن مکالمه خود را ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

ژوئن توماس: من خواندن یک قطعه که در آن شما صحبت در مورد دریافت مقدار زیادی از رد خود را برای اولین داستانی ارسالی. چه نگه داشته و شما نوشتن و ارسال?

یاس Guillory: من شروع به نوشتن داستانی زیبا در اواخر عمر. من شروع نمی شود تا زمانی که من در 30s و من فقط به حال بسیار سرگرم کننده با آن. من واقعا آن را دوست داشتم. من به جلو نگاه به آمدن به خانه از محل کار هر شب و کار بر روی کتاب من است. بنابراین در حالی که من قطعا از طریق رفت و دوره احساس من نیست برای رفتن به هر نقطه با استفاده از این, من فقط نگه داشته به آینده را به این دلیل من تا به حال بسیار سرگرم کننده با آن. که چیزی که من نگه داشته به آینده را با بهره گیری از خود من سر در حالی که برای.

شما مشغول به کار بودند به عنوان یک وکیل زمانی که شما برای اولین بار شروع کردم به نوشتن. حرفه ای قانونی شناخته شده نیست برای آن در نور روز. چه چیزی شما را به ماندن متمرکز در نوشتن خود را پس از یک روز پر کار در یک خواستار حرفه ای ؟

وجود دارد بسیاری از بحث در جهان نوشتن در مورد اینکه آیا منظور یک نویسندهشما باید برای ارسال در هر روز. من فکر نمی کنم که لزوما درست است اما من می دانم که برای من نوشتن در هر روز مهم است که عمدتا به دلیل آن را نگه می دارد من در برنامه. قبل از روز انجام می شود من باید به چیزی نوشته شده است چرا که در غیر این صورت روز بعد آن را بیش از حد آسان به گفتن من نوشتن نیست دیروز من می تونم تا فردا صبر کنیدو فقط به هل دادن آن را.

من را گسترده و بررسی در با خودم هر روز بر تعداد کلمه. نه برای اثبات چیزی به کسی ندهد اما تا می توانم خودم را در مسیر. همچنین خوب است زیرا زمانی که شما در حال نوشتن یک کتاب خیلی احساس قریب به اتفاق در ابتدا. گاهی اوقات من بروید و حرکت را از طریق من صفحه گسترده و فکر می کنم باشه حتی اگر من تنها نوشت: 500 یا 300 یا 1 ، 000 کلمات در آن روزها نگاه کنید که چگونه از آن همه اضافه شده است.

وجود دارد یک فرمول برای رمان های عاشقانه است که احساس می کند مانند یک قدرت از نوع. هنگامی که شما در حال ترسیم شما ترسیم که در آن شخصیت ها در حال رفتن به رفتن و یا شما به فکر که در آن بیت از ژانر عاشقانه بین دیدار با ناز و پایان خوش در حال رفتن به سقوط ؟

من موافقت می کنم که وجود دارد این است که یک فرمول برای عشق و من هم نمی گویم که در راه منفی. عاشقانه خوانندگان آمده به یک کتاب که مایل بعضی چیزها و بزرگترین یک پایان خوش. اما به منظور نوشتن که پایان خوش و به آن طنین انداز وجود دارد مقدار زیادی از کار شما باید انجام دهید در اوایل کتاب.

بنابراین زمانی که من نوشتن یک طرح کلی من می دانم که من همیشه به یک پایان خوش. اما من نیاز به می دانم که چگونه این دو نفر با هم می آیند, چه مبارزه خود را است آنچه خود را به درگیری با یکدیگر و پس از آن که پایان دادن به کار خواهد کرد و مردم را در مورد آنها مراقبت. من نیاز به ساخت شیمی بین آنها است. سخت ترین چیز برای من در فهمیدن یک کتاب است بدانند که شخصیت هستند. من نیاز به کشف کردن که چرا این فرد سقوط در عشق با آن شخص و بالعکس. چرا که آنها در مورد مراقبت از هر یک از دیگر ؟ چرا آنها باید این اتصال است ؟ چرا مردم ریشه ،

نوشتن عاشقانه شامل نوشتن صحنه های جنسی. چگونه شما رویکرد خاص که وظیفه ؟

مردم همیشه در مورد نوشتن xxx اما به نظر می رسد به من به چیزی که رشد می کند از رابطه. من فکر می کنم که این دو نفر ؟ آنها چه بود ؟ چه به این دلیل است که آنها با داشتن رابطه جنسی است ؟ هر صحنه جنس متفاوت است. این چیزی است که شما می توانید برش و چسباندن.

احساس کردم کمی خجالت حتی آوردن که حتی اگر آن است که یک بخشی از این ژانر و هیچ مشکلی با آن. بنابراین من تعجب می کنم که آن را بی دست و پا برای شما بیش از حد ؟

این خنده دار است چرا که آن را نه در همه بی دست و پا برای من برای نوشتن آنها. اما هر زمان که من به عنوان خوانده شده آنها را به عقب من همیشه سرخ است.

برای گوش دادن به قسمت کامل از کاربا کلیک بر روی بازیکن زیر و یا عضویت در اپل پادکست, Spotifyو یا هر کجا که شما گوش دادن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>