چقدر ترسناک است یادگاریهای خوبی بررسی جدید خانه خالی از سکنه فیلم ؟


Emily Mortimer, Robyn Nevin, and Bella Heathcote in Relic (2020)
امیلی مورتیمر رابین Nevin و Bella Heathcote در اثر.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط IFC نیمه شب.

برای مرگ hards هیچ فیلم ترسناک می تواند بیش از حد ترسناک است. اما برای شما یک wimp یک اشتباه می تواند شما را پر از بدبختی است. هرگز ترس scaredies چون تخته سنگ را Scaredy مقیاس است که در اینجا برای کمک به. ما قرار داده ایم با هم بسیار علمی و عمدتا spoiler-رایگان سیستم امتیاز جدید ترسناک, فیلم, مقایسه آنها با کلاسیک همراه 10 نقطه در مقیاس. و چون همه ترس با همان چیزهایی که—برخی از بینندگان نمی تواند ایستاده پرش می ترساند در حالی که دیگران در حال خالی از سکنه بیشتر روانی ترور و یا به سادگی نمی تواند معده شریانی جهش—آن را می شکند پایین هر فیلم را می ترساند در سراسر سه معیار: تعلیق spookiness و گور.

این بار: یادگار یک بررسی جدید در استرالیا خانه خالی از سکنه فیلم که وارد stateside به صورت بسیار محدود تئاتر اجرا شود. آن را نیز شروع می شود جریان جمعه. به اشتباه با یادگارهای 1997 موجود از ویژگی های است که در آن یک هیپوتالاموس-خوردن هیولا تعقیب Penelope Ann Miller اطراف موزه این سرعت رایت داخلی, هیجان انگیز زیر یک مادر بزرگ و مادر و مادر برای چند روز در خانه آبا و اجدادی خود را به عنوان آنها با خانواده نفرین و یک شخصیت مرموز است که دوست دارد به در و دیوار و مخفی زیر تخت. خوب بازیگران شامل امیلی مورتیمر رابین Nevin و Bella Heathcote. این یک قرنطینه درمان برای scaredies از همه تحمل و یا خواهد امد و شد زیاد استراحت تابستانی خود را از انزوا? به عنوان خوانده شده.

Rated 6 for Suspense.
نمودار توسط تخته سنگ. عکس توسط IFC نیمه شب.

یادگار خواهد چالش بی تاب بینندگان با شخصیت خود محور دو عمل که در آن وهم آور مجموعه طراحی و چند برجستگی در شب را از صندلی عقب به نسل درام در مورد اینکه آیا برای قرار دادن در صفحه اصلی. اما در سوم قانون فیگوراتیو وحشت تبدیل شدن به بیشتر تحت اللفظی و برای اولین بار مدیر/co-writer ناتالی اریکا جیمز سیم کشی برق قابل توجهی ترسناک عضله با نتیجه ای که ممکن است توهین آمیز به خود را کاربردي.

Rated 7 for Spookiness.
نمودار توسط تخته سنگ. عکس توسط IFC نیمه شب.

اثر لازم را بدست آورده مقایسه به استرالیا آن برادران The Babadook با یک حیله گر مجموعه یدکی و مینیمال-تا-آنها-نه ترسناک اثر است. این میگم پوست-خزنده نهایی صحنه خواهد قطعا به حداقل برخی از بینندگان کابوس. ویژه مشاوره به هر کسی که برخورد با یک بیمار پدر و مادر و هر کسی که در قرنطینه که احساس می کند (ahem) به دام افتاده در داخل چهار دیوار.

Rated 7 for Gore.
نمودار توسط تخته سنگ. عکس توسط IFC نیمه شب.

در ابتدای این فیلم من را انتظار نمی رود من می خواهم تا پایان فریاد “ناخالص” در تلویزیون اما در اینجا ما هستند. گور شدید نیست اما مطرح و به اندازه کافی است که من قصد دارم بالا با تشکر در بخش مذکور آخر.

Rated 6 on the Scaredy Scale.
نمودار توسط تخته سنگ. عکس توسط IFC نیمه شب.

به عنوان با The Babadook, یادگار خواهد شد به احتمال زیاد از بین بردن برخی از بینندگان ترک و دیگران خاراندن سر خود را. اما اگر شما می خواهم خود را می ترساند رشد کرده اند یک رسانه ترسناک تحمل و نمی تواند فهرست Netflix بکشد تلخ فروشگاه دیگر باز برخی از شراب پس از تاریک این آخر هفته و یک شات بدهید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>