چگونه باید دموکرات ها مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن میلیارد دلار “ستاره مرگ”?

آنها خواستار آن “ستاره مرگ.” در حالی که حامیان مختلف دموکراتیک نامزدها برای رئيس جمهور کوبیدن یکدیگر آنلاین, Grand Moff براد Parscale دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین است که استقرار این مناسب با نام مستعار 1 میلیارد دلار دروغ ماشین با پتانسیل واقعی برای معدوم کردن حتی کامل ترین دموکراتیک بلیط این سقوط. برای استارت.

در میان چیزهای دیگر این افزایش فوق العاده مهم سوال: دقیقا چگونه انجام دموکرات ها مبارزه در برابر چه مقدار به یک زرادخانه هسته ای از دروغ و kooky تئوری های توطئه? ما دایره بازگشت به آن است.

تبلیغات:

مک کی Coppins’ وحشتناک مقاله جدید برای اطلس “یک میلیارد دلار کمپین دروغ به تجدید انتخاب رئیس جمهور” در مورد Parscale را Rosslyn ویرجینیا مبتنی بر agitprop کارخانه “ستاره مرگ” یک stop-the-پرس لحظه برای این انتخابات است. رک و پوست کنده به اندازه و مستبد در مقیاس بدبینی از Parscale پروژه است که تقریبا بیش از حد به درک رندر بی شمار دیگر Jenga قطعات در این انتخابات کوچک در مقایسه ،

در اصل آنچه Coppins در معرض اینجا همه چیز ما در مورد شنیده ام نابکار رابرت مولر-تحت تعقیب اینترنت تحقیقات آژانس در سنت پترزبورگ, روسیه, اما زدم و weaponized در داخل کشور مغلوب ساختن پیشی جستن و Parscale با هدف شستشوی مغزی میلیون ها نفر از آمریکایی های رسانه های اجتماعی کاربران مسمومیت ذهن خود را با آلوده خود را در Facebook تغذیه با لیزر هدف سفارشی تبلیغاتی طراحی شده برای اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن می شود یک دوم.

Coppins خواستار آن را “گسترده ترین کمپین دروغ در تاریخ ایالات متحده است.

تبلیغات:

و چگونه می تواند از آن نمی شود ؟ با توجه به مقاله کمیته ملی حزب جمهوری خواه است که با هم ادغام شدند با مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین حتی های اداری جمع آوری کرده است هزاران نفر از شناسایی جزئیات بیشتر در مورد شما. نه سلطنتی شما — شما به طور خاص اگر شما ثبت نام برای رای دادن. در اطراف “3,000 نقاط داده ها” در هر رای دهنده در امریکا.

این طرح به بهره برداری از آن هزاران نفر از نقاط داده ها (خود تعصبات منافع خود حتی رنگ مورد علاقه خود را) به اجبار شما را به شرکت در انتخابات ریاست جمهوری دموکراتیک بلیط در حالی که بیشتر فرسایش اعتماد عمومی به آمار گزارش شده توسط مطبوعات “متراکم سیگنال” و “کاشت سردرگمی است.”

Insanely, Facebook مسه و استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن ستاره مرگ به جدول زمانی. مارک زوکربرگ را stupefying تصمیم به اجازه می دهد به عمد غلط سیاسی تبلیغات خود را به طور فزاینده ای سمی پلت فرم همراه با RNC داده-استخراج اطلاعات در مورد شما اجازه خواهد داد که Parscale فوق العاده سلاح به تمرین به طور مستقیم به ما خبرخوان با microtargeted نهفته است طراحی شده برای گاو-prod ما به عمل (و یا به انفعال به عنوان مورد ممکن است). زوکربرگ Coppins یادداشت ها فکر می کند کتابخانه خود را از تبلیغات کمک خواهد کرد که ناظران به شناسایی نميكند اما Parscale می داند که بهانه ای است کاملا ساختگی است.

تبلیغات:

ما همه شنیده ایم که قبل از استعاره: “یک دروغ می تواند سفر در سراسر جهان و بازگشت دوباره در حالی که حقیقت این است که توری تا چکمه.” این دقیقا چگونه دروغ circumnavigates اینترنت با وجود واقعیت-چکرز و در این صورت حتی کامل ترین رد کردن. در این مورد در آن زمان یک خبرنگار مشت خود را و یا راه خود را از طریق تعداد بی شماری از تبلیغات ذخیره شده در Facebook را بی معنی کتابخانه کاذب تبلیغات خواهد شد که در حال حاضر رادیکال رای دهندگان که دریافت آنها. در واقع هر یک آگهی ممکن است صدها نفر از تغییرات خاص به شما و دوستان خود را. به عبارت دیگر موفق باشید پلیس Facebook سیاسی تبلیغات وقتی که آنها ضرب مثل gremlins. این احساس به عنوان اگر Facebook یک شرکت تابعه از تهمت, کمپین حداقل در حال حاضر.

روشن می شود: در حالی که در گذشته مبارزات دموکراتیک نیز شاغل microtargeting, Parscale عملیات کالیبره شده برای سرمایه گذاری در تهمت خود را برای دروغ گفتن و عجیب و غریب توطئه. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 درگیر در تاکتیک های مشابه. حالا تصور کنید که مغلوب ساختن پیشی جستن فروتنی تامین مالی 2016 تبلیغات تلاش های توربو-با افزایش قدرت میلیارد دلار ستاره مرگ.

تبلیغات:

بخشی از هدف در اینجا این است که برای از بین بردن سنتی مطبوعات بود آن را چاپ و اینترنت و یا اخبار تلویزیون. مفهوم است که به عنوان قدیمی به عنوان قدیمی ترین رژیم های اقتدارگرا: اگر حقایق پایین کشیده میشوند به همان سطح به عنوان تبلیغات — اگر همه مطالب دروغ است — پس از آن هیچ یک از آن است. به همین ترتیب مغلوب ساختن پیشی جستن و Parscale در حال استقرار “swarms از عناصر عملیاتی” برای حمله و dox غیر دوستانه اعضا در مطبوعات یک فرایند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور شده است بیش از شاد برای کمک به. در یک مورد تهمت عملیاتی doxed یک کسب و کار خودی نویسنده است که تحریک Junior بنابراین دستگاه چرخش به عمل تقریبا هزینه نویسنده کار خود را. بدتر هنوز, 2020 دستگاه ظاهرا هدف تلویزیون محلی newscasters که نمی toe pro-مغلوب ساختن پیشی جستن خط.

استیو Bannon گفت: به تازگی در مورد این کمپین علیه مطبوعات “وجود دارد تلفات در جنگ است.”

اضافه کردن به up-is-پایین داستان-است-حقیقت Orwellian شالوده همه این حامیان رئیس جمهور — شما می دانید که رئیس جمهور نمی تواند به توقف ناله در مورد “خبر جعلی” — در حال انتشار جعلی وب سایت های خبری محلی است که نگاه کاملا مشروع است. پس از تاسیس این سایت های جعلی با قابل قبول-نام صدایی مانند آریزونا نظارت و کالامازو بار تبدیل به رسمی-به دنبال سیستم عامل برای تمام انواع hideousness. هیچ چیز امن نیست و حتی محلی مقالات. همراه با سینکلر رسانه تصاحب تلویزیون محلی, اخبار صدای شیپور جنگ در برابر واقعیت این است که یک جنگ فرسایشی.

تبلیغات:

برای همه آن کوتاه مدت تفکر با جمهوری خواهان تندرست از تهمت رسوایی به تهمت رسوایی انجام تریاژ به عنوان آنها بروید Trumpian دروغ حمله در برابر رای دهندگان آمریکایی با استفاده از داده های خود ما علیه ما در حالی که فرسایش واقعی واقعیت این است که در دراز مدت طرح که در حال حاضر تجلی سیستمیک آسیب به جمهوری. چگونه می تواند آن را نه ؟

یکی از راه آسیب می تواند بدتر این است که اگر حزب دموکرات ایجاد نسخه خود را از همان غول پیکر, کامل و با دروغ و مضحک توطئه به صورت داخل وریدی پمپ به جمجمه همراه با دیجیتال تروریسم کارگردانی در هر دو روزنامه نگاران و حقایق آنها گزارش. برخی از فعالان در سمت چپ این گزارش بر این باورند که قابل قبول است به مبارزه با آتش را با آتش و به اجازه پرواز با پارتی-تحریم حقه های کثیف حمایت کوه های تاریک پول است.

در حالی که همیشه وجود خواهد داشت شیاد و حقه کثیف در سیاست نهادینه کردن توتالیتر agitprop مبارزات در سمت دموکراتیک خواهد بود یک اشتباه فاجعه بار. بله دموکرات ها را به نفع خود اما آنها باید برای انجام این کار با خود صداقت و ارزش های خود را در بزرگسالی دست نخورده — زیرا در غیر این صورت کل سیستم می تواند شکستن با هیچ تضمینی برای پیروزی. همانطور که قبلا گفتم دموکراتیک مبارزات باید با استفاده از میکرو-هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی و تبلیغات قبل از, اما آن را ندارد به معنی تحویل خودرو برای horseshit. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن است و خود را بدترین دشمن خود ارائه روزانه ترسناک-نشان از بی کفایتی بی شرمی استبدادی blurts, شرم آور و ناگوار و نژاد پرستی و زن ستیزی و رفتار عجیب و غریب است که سرپیچی توضیح. ما تا حد زیادی به کار با.

تبلیغات:

دموکرات ها تنها نیاز به دقت و خرج تقویت خام حقیقت در مورد تهمت, نه بر خلاف تبلیغات اجرا شده توسط مایک بلومبرگ انتخاباتی. وجود دارد بیش از اندازه کافی مواد برای این چرخه انتخابات و با توجه به بازگشایی مسیر رکورد motherlode از grabassery است ته. تمام گفته ها موثر ترین حملات در برابر تهمت نیازی به ارایش به آنها را بیشتر موثر است. حقیقت تحت فشار قرار دادند به مقدار کافی انجام خواهد داد فقط خوب است.

در ضمن تهمت کاملا نیازهای خود را 16,241 نهفته است و انبوه گران کمپین دروغ را برای تمام کسانی که فوق کاستی نه بر خلاف راه او نیاز خود را مو-کلاه دلقک خود را آرایش و درهم و برهم, کت و شلوار کت به ماسک فیزیکی خود را نقص. ما همه متوجه مقدار زیادی از سنگین بلند کردن اجسام در حال انجام توسط Fox News و کنگره جمهوری خواهان برای سرپا نگه داشتن این ضعیف وقت. Parscale مرگ ستاره است آخرین ورفرم به نصب تقویت رئیس جمهور کاملا از سقوط در زیر وزن سنگین خود مشروعیت. این آسان برای مرعوب این همه تا زمانی که ما درک می کنیم چقدر تلاش لازم است برای جبران مغلوب ساختن پیشی جستن ناتوانی جنسی.

Coppins نتیجه گیری کرد که در این انتخابات است “رفراندوم در واقعیت خود را.” دقیقا درست است. همانطور که من نوشت: در ماه نوامبر:

[W]e ایم خودمان را قفل شده است و در مبارزه برای دفاع از پارچه بسیار از واقعیت خود را. آخر بازی برای بقیه از ما نرمال است به غالبانه خم گفتمان ملی را به یک محل که در آن عملکرد فمن قبول این واقعیت است که واقعیت و دروغ های داستانی هستند. این امر به زمانی قبل از ذهنی هم پاشیده Mad King متقاعد شاگردان خود را که او می تواند استفاده از قدرت نامحدود به دستگیری مخالفان به اجرای “تهاجم” مهاجران به دستگیری برای قتل پدر و مادر که اجازه می دهد خود را در حال مرگ نوزاد به تصویب دور مسالمت آمیز — به آشکار ترسناک نشان می دهد که ما به سختی می تواند شروع به تامل.

این همه آغاز می شود با محو حقیقت است.

تبلیغات:

ما می دانیم که مجرمان از این طرح و بر خلاف انتخابات گذشته ما یک حس بسیار بهتر از چگونگی جنگ علیه واقعیت است که برپا. به عنوان با Confederates قبل از Antietam یا امپراتوری در پایان “Rogue یکی از آنها به خود اجازه داده طرح های نبرد به لغزش. می تواند وجود دارد هیچ بهانه ای برای اجازه دادن برگ برنده به نفع خود با توجه به آنچه ما می دانیم. سوال ما این است که آیا به اندازه کافی از ما خواهد red-پرچم تبلیغاتی و اقدام به متوقف کردن طرفین ارتش در حالی که تقویت منابع, واقعی, واقعیت, یا اینکه آیا ما کورکورانه اجازه دهید آن اتفاق می افتد در حالی که به اشتراک گذاری عکس ها از ما شام. در نهایت ما باید به مبارزه با این مبارزه در خود ما اخبار و داخل خود ما را در توییتر اشاره به یکی مسدود ترول در یک زمان. با آینده جمهوری در خطر است, آن را واقعا یک ماده از “اگر” ما می توانیم انجام این کار است. ما باید به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی