چگونه جامعه باعث می شود آن را دشوار است برای لذت بردن از رابطه جنسی

زنان گرفتار آسیب رساندن به کلیشه ها در مورد چگونه آنها را انجام دهد و نمی تجربه لذت است. این بخشی از دلیلی است که مطالعات به طور کلی نشان می دهد که زنان باید کمتر ارگاسم بیش از مردان است. درک عوامل خارجی مانند پیام های اجتماعی در دراز مدت داشتن مشکلات مالی و جنسیتی خشونت منجر به نارضایتی های جنسی فرم چلیپا یک کتاب جدید توسط کاترین رولند با عنوان “لذت بردن شکاف: زنان آمریکایی و ناتمام انقلاب جنسی.”

در کتاب خود بسوزم که همچنین بهداشت عمومی محقق به بررسی چگونه و چرا هنوز هم وجود دارد لذت جنسی شکاف با وجود پیشرفت در برابری جنسیتی. رولند مصاحبه 120 زنان و همچنین ده ها تن از بهداشت حرفه ای و محققان در ماموریت خود را برای کشف جامعه را معکوس رابطه با زنان تمایلات جنسی. که باعث می شود این کتاب باید به عنوان خوانده شده در مورد یک موضوع است که اغلب رد کرد.

تبلیغات:

سالن مصاحبه رولند در مورد کار خود را; مانند همیشه این مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای چاپ.

چه چیزی الهام بخش شما به دنبال این موضوع ؟

قبل از نوشتن این کتاب من می خواهم سال ها صرف نگاه کردن به جنبه های مختلف سلامت جنسی زنان اما آنچه واقعا من را در جریان این موضوع لذت بود و فشار را یک به اصطلاح “زن ویاگرا” به بازار بین 2014 و 2015. همه از ناگهانی وخیم آمار در گردش این ادعا که 43 درصد از زنان دچار اختلال عملکرد جنسی و میل کم بود پزشکی بیماری که موجه پزشکی و یا در این مورد مداخله دارویی. اما از دست رفته در همه این بود که هر گونه توافق تعریف از آنچه به منزله سالم یا طبیعی میل. چگونه ما به تعریف اجازه دهید به تنهایی تعیین کمیت چیزی به عنوان ذهنی و تغییر به عنوان اشتها جنسی?

تبلیغات:

من تو را دیدم مکالمات اطراف کمی صورتی قرص به عنوان pathologizing زنان است. زمینه ای فرض بر این بود که اگر نمی خواهید به آن را یک ماده از شرایط فرسایش اشتهای خود را — بی دقت همکاران ennervating اتاق خواب روال کودکان و نوجوانان caretaking بخشش کار و زندگی برنامه. این بود که به جای میل ارائه شد به عنوان موجود در جعبه سیاه به ظاهر غیر قابل نفوذ به متن: وجود یک روز از بین رفت ، اگر آن غوطه ور و یا ناپدید شده بود که نشانه ای از چیزی اشتباه است با زنان ذهن و بدن.

بنابراین من شروع کردم به صحبت کردن با زنان در مورد ماهیت خود را lust برای گرفتن یک عکس فولر از آنچه آنها را روشن یا خاموش و چگونه آنها درک شرایط خود را لذت. و آنچه که من پیدا کردم در این دوره از من گزارش شد که کم میل نبود گسترده پزشکی بیماری. آن بود و سالم پاسخ به بدون زرق و برق و قانع ،

آنچه چالش برانگیز ترین بخش نوشتن این کتاب ؟

تبلیغات:

چالش برانگیز ترین بخش آن به طور مستمر در حال اجرا در برابر زنان داستان درد و تروما و گناه و احساس مجهز به بیمار کمک و یا پیشنهاد آرامش در پایدار راه است. من رفتم به این پروژه به خوبی versed در آمار توصیف خشونت و حمله و در عین حال من هنوز هم احساس آمادگی برای نزدیکی-در همه جا از تجارب زنان از نقض. پس از همه من شروع کردم به نوشتن در مورد لذت. اما آنچه که من در بر داشت این بود که لذت لذت و میل — واقعا طیف کاملی از احساس حتی توانایی به احساس نزدیک شد افسار و محدود با درد. زنان به من گفت که مورد آزار قرار گرفته توسط همکاران و غریبه ها و اعضای خانواده. تعداد زیادی بودند قربانی در اوایل دوران کودکی است. و این وحشتناک برخورد ادامه به موج دار شدن در سراسر بدن خود را و ذهن خود را تغییر خودپنداره و واقعا آلوده خود را به ارزش.

بخش بزرگی از مشکل در اینجا است که آسیب جنسی نیاز جنسی شفا — که در حال یادگیری به تجربه تمایلات جنسی به عنوان امن و سالم و حتی تحول است. اما از آنجا که جامعه ما تمایل به تغییر جنسیت در شرم و سوء تفاهم می توان آن را سخت برای زنان به رویکرد تمایلات جنسی در چنین شرایط مثبت.

تبلیغات:

من سرشماري من گزارش به عنوان #MeToo جمع آوری بخار و آن را مساوی دلگرم کننده و دلخراش به ناگهان این غلیان احساسات از حقیقت است. اما من اعتراف من بود و من باقی می ماند مشکل به حدی که #MeToo و بزرگتر nexus مکالمات در رضایت و تمایل به پاک کردن موضوع زنان میل. ما می تواند به توقف در ساده طرح از بد جنسی ناخواسته است و خوب است که با رضایت طرفین. ما باید شروع به فکر کردن در مورد رضایت در راه است که شامل زنان اشتیاق و واقعی جنسی آژانس توانایی خود را با خیال راحت به احساس و خواسته های خود را بیان نه فقط توانایی خود را برای گفتن ندارد.

یکی از سوالات اصلی کتاب این است که “چگونه می توانید بیشتر از زنان خود اجازه می دهد تجربه جنسی لذت بخش است؟” شما اسم این را “ناتمام انقلاب جنسی.” شما چه فکر می کنم می تواند انجام شود در جامعه به زنان در فضا به انجام این کار ؟

ناتمام انقلاب جنسی یک جنبه از بزرگتر سیستمیک بی عدالتی است که کار برای به اجرا درآوردن یا طبیعی این ایده که زنان سزاوار کمتر از مردان است. پرداختن به نابرابری جنسی — زنان حق به احساس لذت و با خیال راحت و آزادانه بیان و دنبال آنچه می خواهید و نیاز دارید — است که ضرورت بخشی از پروژه بزرگتر از صادقانه ترویج برابری انسان.

تبلیغات:

من فکر می کنم وجود دارد همچنین تعداد بیشتر مداخلات مستقیم. اول ما نیاز به اساسا تغییر راه ما در آموزش و بحث در مورد تمایلات جنسی انسان, به طوری که میل و آناتومی نه تاب خورده و با شرم و پس متقابل است که لذت درک است به یک ویژگی از سلامت عمومی است. ما نیاز به آدرس خشونت جنسی به عنوان بحران بهداشت عمومی که در آن است. آن را به طور کامل غیر قابل قبول به یک قنداق کردن از جمعیت زندگی می کنند در یک حالت آگاهانه یا نیمه هوشیار ترس از قربانی. این ترکیبات مزمن شئ و خودسانسوری است که بسیاری از مردم با ادعا.

سوم و این لینک به مسائل ساختاری ما نیاز به ارزیابی مجدد راه ما تخصیص سرمایه و carework با توجه به جنس. حتی اگر مدرن مشارکت به طور فزاینده ای در دهکده های دموکراتیک و companionate اصول هنگامی که شما همکار در داخل درونی شما اغلب پیدا کردن خسته کلیشه های بسیار دست نخورده است. رک و پوست کنده در یک جامعه سرمایه داری با آن خام ارزیابی ارزش و که در آن پول برابر است با امنیت و قدرت برابر حق لذت بردن احتمال تحقق نیافته باقی می ماند بدون مساوی پرداخت.

این گزارش در این کتاب بزرگ است. من کنجکاو آنچه شما را شگفت زده بعد از صحبت کردن به بیش از یک صد بیشتر مستقیم زنان در مورد زندگی جنسی خود?

تبلیغات:

من شگفت زده شد به حدی که من مواجه می شوند دو احساسات خاص. برای اولین بار بود که زنان با فرض به طور پیش فرض دوم-کلاس موقعیت خود را در روابط صمیمی. این نشان داد تا در faking it در سوء نیت صمیمیت و مشاهده فیلم به عنوان یک نوع از کارهای عادی و روزمره و یا وظیفه و یا به عنوان چیزی به عجله از طریق و با انجام می شود. اما آن را نیز نشان داد تا در گرايش زنان به خصوص در نه مرد-محور نظر: است که به عنوان یک عمل است که حول محور پنجم آغاز می شود که با تحریک مرد و به پایان می رسد با مرد ، اگر این است که چگونه زنان در حال نزدیک شدن تمایلات جنسی آن را تعجب آور نیست که بسیاری از گزارش نارضایتی که لینک به نقطه دوم.

تعدادی از زنان من با صحبت شد و در دور نظر خود را میل. آنها نمی دانند آنچه که آنها واقعا می خواستم. آنها هرگز تشویق یا مسلم خود اجازه برای پرس و جو به این شکل و هدف از خواسته های خود را. به طوری که آنها برای حل و فصل آنچه که آنها فکر می کردند که قرار است به طلب و لذت بردن از — یعنی تک همسری شریک و منظم دخول جنسی –در حالی که بی سر و صدا محکومیت خود را برای در واقع ولع مصرف یا بهره گیری از آن چیزهایی است.

در سمت تلنگر برای کسانی که واقعا مسکونی تمایلات جنسی خود را داشتند و روان خود را در تمایلات جنسی, رابطه جنسی بود نه در مورد خاص عمل می کند و یا موقعیت و یا هر یک از مکانیک اتاق خواب زندگی است. آن را مورد کاوش اعماق تصورات خود را و باز خود را به این احتمال که خواسته تغییر که خواسته اغلب گریه به دور از ادب حسرت و خواسته ها به ندرت به لحاظ سیاسی درست است. زنانی که بیشترین لذت زندگی جنسی خود نیز حاضر من می خواهم بگویم به گام به ناراحتی بین آنچه که آنها در واقع می خواستم و چه آنها فکر می کردند که باید. برای انجام این کار هر چند واقعا نیاز است که زنان احساس امنیت و قدرت در خود را بیان.

من آن را جالب چگونه شما صحبت کردن در مورد چگونه بسیاری از زنان در روابط با جنس مخالف فکر می کنم این مسئولیت به آنها لذت جنسی. من فکر می کنم در راه ما آموخته است که از سنین پایین است. به نظر شما می تواند تغییر مورد ما چگونه یادگیری در مورد رابطه جنسی از سن جوان است که می تواند به توانمند سازی زنان به مسئولیت خود لذت جنسی?

تبلیغات:

راه که افراد جوان یاد بگیرند که در مورد رابطه جنسی — اگر در واقع آنها به اندازه کافی خوش شانس به در واقع یادگیری در مورد رابطه جنسی در این کشور تمایل به حمایت از این ایده که مردان و زنان بسیار متفاوت حیوانات. در حالی که جنس اد درسی هستند به احتمال زیاد برای رفتن به زیست شناسی و مکانیک از تحریک مرد و انزال — ارائه این به عنوان پدیده های طبیعی چون آنها لازم را برای ادامه این گونه به ندرت وجود دارد هر نتیجه بحث از زن میل یا برانگیختگی; تمایلات جنسی زنان ارائه شده است از نظر منحنی به طور عمده توسط تولید مثل و یا خطر است. بعلاوه افراد جوان در مورد مهبل (واژن) به عنوان این زن اندام جنسی و مرتبط به آلت تناسلی مرد است. به مراتب کمتر انجام آنها در مورد چوچوله که تنها تابع ارائه لذت به صاحب آن است.

اساسی اصلاحات به راه ما در حال حاضر تمایلات جنسی انسان و تشریح خواهد یک راه طولانی به سوی توانمند سازی زنان و کمک به هر دو زنان و مردان رویکرد تمایلات جنسی به عنوان یک متقابلا لذت بخش ارز.

چه چیزی شما فکر می کنم نیاز به تغییر در مورد چگونه جامعه رویکرد تلاش برای “رفع” یک زن میل جنسی کم?

بازار برای رفع میل جنسی زنان واقعا پررونق این روزها که مثبت است در برخی موارد: آن نشان می دهد که زنان تمایل است که دیده می شود به عنوان یک قانونی موضوع که زنان سزاوار به احساس بیشتر و بیشتر می خواهم. اما از سوی دیگر راه بازار ساختار یافته است تمایل به آینه تمام راه های دیگر زنان خستگی ناپذیر گفته است که آنها نیاز به تغییر و آرزوی همیشه نسخه های بهتر از خود. من فکر می کنم اکثریت بازار ارائه شده و از کتاب ها به کارگاه های آموزشی برای آموزش آنلاین به قرص و کرم و حتی عمل جراحی گسترش این تصور که زنان به عنوان یک کلاس اساسا پروژه های بهبود. آنها هرگز خود را رها گارد آنها باید همیشه زل زل نگاه کردن بر خود با یک انتقادی ارزیابی چشم. من بیش از حد چربی نازک, خیلی غمگین, خیلی بی طرفانه و بیش از حد هیجان زده? من می خواهم رابطه جنسی به اندازه کافی. خوب خدا من داشتن به اندازه کافی از آن ؟ و در قلمرو میل جنسی و تمایلات جنسی ضربه مصرانه به نیشگون گرفتن و کشیدن و بهبود می شود portaged کمی عمیق تر به زنان بدن و روح و روان.

تبلیغات:

همانطور که گفتم قبل, شانس هستند که هیچ چیز وجود دارد “اشتباه” با میل جنسی یک زن. بلکه این شرایط است که حکم برخی از بهبود — که آیا کمک گرفتن با خانواده تقسیم کار و یا کمک به شریک زندگی خود را یاد بگیرند به گوش دادن زمانی که او را برای بیان آنچه او می خواهد. بنابراین من فکر می کنم اولین گام این است که chucking این ایده که میل جنسی زنان را باید ثابت شود در همه. اگر او بداند آن کم است که احتمالا نشانه ای از مسائل دیگر که چپ چپ.

صنعت جنسی مانند رابطه جنسی-مجاور خدمات است که هنوز هم پس از چنین مرد جهان. آیا شما فکر می کنم که هرگز قادر به تغییر ؟ و اگر چنین است آیا شما فکر می کنم زنان بهره مند خواهد بود اگر آن را بیشتر فراگیر باشد ،

وجود دارد در حال رشد حجم فیلم عاشقانه تولید شده توسط زنان است. برخی از آن ها به صراحت فمینیستی و یا حداقل تلاش می کند به عمد به چالش خام خشونت و خسته استعارههای اما برخی از آن ها فقط بیشتر خشونت مواد تولید شده توسط زنان است. من فکر می کنم که برای زنانی که لذت جنسی و عاشقانه آن خواهد بود بسیار مفید برای بیشتر ارائه شده به طوری که آنها در حال جلق زدن مانند بسیاری از مردان هستند, واقعا صحنه های تکراری از خود شئ. اما من همچنین فکر می کنم ما گذشته برای پررنگ reimagining از این ژانر به آن را فراتر از closeups لوله کشی و ترکیب طیف وسیع تری از تخیل است که در آن تمایلات جنسی ساکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>