چگونه در سوئد پیچ


Stefan Löfven stands in front of a Swedish flag and speaks into a microphone while folding his hands.
نخست وزیر سوئد Stefan Löfven می دهد یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 30 ژوئن در استکهلم سوئد.
علی لرستانی/TT News Agency/خبرگزاری گتی ایماژ

بازگشت در ماه فوریه به عنوان coronavirus آغاز شده به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان در سوئد اپیدمیولوژی دولت نمی بینم نیاز به قفل کردن کشور است. بسیاری از سوئدی ها شروع به پرواز در سراسر اروپا به صورت سالانه خود را در زمستان ، کشور و بهداشت عمومی رهبران اصرار بر نگه داشتن کسب و کار و مدارس ابتدایی باز در حالی که بقیه جهان در آنها تعطیل است. ماسک صورت به طور مداوم کاهش یافته است. ماه بعد سوئد در حال حاضر دارای یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر از coronavirus در تمام اروپا است. دست خود رویکرد COVID شده است فاجعه بار و تکان دهنده, آن را هنوز هم مشخص نیست که آیا سوئد سیاست تغییر خواهد کرد ،

در روز سه شنبه قسمت از آنچه من صحبت کرد با لنا آینهورن یک نویسنده و فیلمساز و سابق پزشکی محقق در مورد چگونگی سوئد پیچ و آنچه به فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر وجود دارد. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: اجازه بازگشت به آغاز است. سوئد بسیار آهسته بود برای پاسخ به این ویروس. اما من به یاد داشته باشید که این نوع دیده می شود در ایالات متحده به عنوان تقریبا تازه فکر. من به یاد داشته باشید از دیدن مقالات و گفت: در یک outlier در اروپا اعتماد مردم به طور داوطلبانه به دنبال پروتکل های. حتی اگر بسیاری از نیست که به نظر می رسید به آنها را تحت تاثیر قرار. آیا شما به یاد داشته باشید که ؟

لنا آینهورن: اطمینان حاصل کنید. مشکل این است که آن را تنها یک موضوع از اعتماد—این یک موضوع توصیه. توصیه های متفاوت بودند در سوئد. رستوران بودند باز نگه داشته. کارشناسان بودند دفاع در برابر ماسک صورت. آن را متفاوت از بسیاری از کشورها امروز.

گزارش نشان می دهد که آژانس بهداشت عمومی از سوئد عقب رانده سخت در برابر تحقیقات نشان می دهد که افرادی که به نظر می رسید سالم می تواند مسری است. و برای تمام داده های اضافی ما آژانس بهداشت عمومی نشده قابل ملاحظه ای تنظیم آن را ادعا می کند.

در ابتدا این سازمان نوشت: در وب سایت خود را که هیچ سابقه برای گسترش چشمگیر از کسانی که بدون علامت. امروز, آن را هنوز هم می گویند این امکان وجود دارد اما آن را نمی خواهد درایو این بیماری همه گیر. و به این ترتیب آژانس هنوز همان توصيه ها: شستن دست های خود را و ماندن در خانه اگر شما احساس بیمار. صفحه وب خود را هنوز هم می گوید اگر کسی در خانواده شما است COVID-19 شما رفتن به محل کار یا مدرسه به عنوان معمول است.

بهداشت عمومی آژانس ممکن است امتناع از اعتراف آن ساخته شده است یک اشتباه است چرا که به معنی اعتراف به این که شما باعث بسیاری از مردم مرگ و میر. آن چیزی که بسیار دشوار است به اعتراف.

این کشور در سیاست شکل گرفته است توسط دولت اپیدمیولوژی آندرس Tegnell که مذاکرات در مورد ایمنی در این نوع از راه خنده دار. او را انکار می کند که استراتژی خود را به جمعیت ایمنی بدن به کوروناویروس. اما در همان زمان او قرار می دهد رو به جلو این اعداد است که نشان می دهد در غیر این صورت. او گفت: در حالی که به عقب “ما فکر می کنیم که تا 25 درصد از مردم در استکهلم شده اند در معرض coronavirus و احتمالا ایمنی بدن.” من نمی دانم چه شواهد خود بود که. اما حتی قرار است که جلو آن نکات که شاید این چیزی است که شما می خواهم برای درست باشد.

“هنگامی که کسی که شما می خواهید به اعتماد می گوید: آن چیزهایی که در چنین آرام راه مردم می خواهم به این باور آن است.” لنا — آینهورن

و در آغاز او بود. او معتقد بود تنها راه ما قصد داریم به حل این است که از طریق گله ایمنی—او در واقع گفت که. پس دفعه بعد او را تکذیب کرد. در همان زمان آژانس بیش از حد از آنتی بادی شيوع. این اقدام به عنوان اگر مقامات می خواهید افراد جوان تر را دریافت کنید زیرا آنها بسیار سخت در افراد سنین 70 یا ماندن در خانه و یا نه ارتباط با مردم است.

آنها به وضوح می دانیم که وجود دارد آسیب پذیر جمعیت.

کاملا. اما مشکل این است که بسیاری از مردم فوت کرده اند در مراقبت از سالمند در امکانات و در خانه است. می رود که بازگشت به قبل از علامت دار و بدون علامت ، سوئد اپیدیولوژی باور نمی کنم که دیسک های همه گیر و از آنها حمایت نمی با استفاده از ماسک صورت در مراقبت از سالمند امکانات مگر اینکه مردم در حال کار کردن با کسی که بیمار است. اما بسیاری از افرادی که مشغول به کار بودند در مراقبت از سالمند امکانات آمد از مناطق استکهلم که در آن وجود دارد مقدار زیادی از گسترش مثل در حومه شهر. مردم گفتند آنها آمد به کار شوند. بدون آنها نمی آیند به کار شوند. آنها قبل از علامت. آنها تا به حال هیچ نشانه ای ندارند. اما از آنجایی که آنها گفته شد نه به پوشیدن ماسک صورت آنها احتمالا به آن به افراد مسن. و این که چگونه آن را گسترش.

با مرگ و مير و عفونت رای دادن هستند که بسیار بالاتر از کسانی که از کشورهای اطراف آن را سخت به فکر می کنم در مورد اینکه چرا مردم به طور کلی نشده افزایش یافته است و گفت: ما می خواهیم بیشتر از محدودیت های ما می خواهند کنترل بیشتری از این ویروس.

وجود دارد چند پاسخ به آن است. یکی از جنبه های است که با افکار واهی و پوچ و یا خواسته—ما می خواهیم این به نوبه خود خوب است. یکی دیگر این است که ما می خواهیم قادر به زندگی به عنوان ما همیشه. یک سوم این است که ما می خواهم به این باور است که کشور ما خوب است و در حال انجام است درست است.

جنبه دیگری وجود دارد و آن این است که آژانس بهداشت عمومی و اپیدمیولوژی دولت تا به حال یک کنفرانس مطبوعاتی در هر روز در طول هفته در دو ساعت. در حال حاضر در تابستان آن را تنها دو بار در هفته. اما تا همین اواخر آنها بود و هر روز در طول هفته و همه به تماشای آن. و آنها اساسا همیشه می گفت: این است که به دنبال خوب است. ما می دانیم آن را, آن را سخت در بیمارستان, اما ما در حال رفتن در مسیر درست

آنها می گویند که حتی به عنوان شماره داره ؟

آره. آن را همیشه اعداد در حال بالا رفتن است, اما آن را مسطح آن را به شدت کنه. و در آغاز آنها گفت: ما قصد داریم برای رسیدن به اوج فردا. و سپس روز بعد به آنها گفت: شاید در دو روز. همیشه وجود دارد یک پیام مثبت در آن کنفرانس های مطبوعاتی. وقتی کسی که شما می خواهید به اعتماد می گوید: آن چیزهایی که در چنین آرام راه می خواهید مردم به آن اعتقاد دارند.

آیا شما متوجه هر نوع تغییر در سوئد چشم انداز در این رویکرد به مرگ تعداد صعود به عنوان عفونت نرخ صعود?

پشتیبانی از سوئد سیاست کاهش. آن استفاده می شود بسیار بالا است. آن را به بالا دیگر. من هنوز هم می گویند که حمایت بسیار قوی, اما قطعا خیلی بیشتر قطبی در مقایسه با چگونه از آن بود. همچنین این روزنامه سرمقاله خود شروع به گرفتن بسیار مهم تر. اما آنچه که تغییر نکرده در حداقل است سیاست آژانس بهداشت عمومی و دولت است. آنها چسبیده به اسلحه های خود را.

در برخی از راه آن به نظر می رسد مانند سوئد انجام شده است به عمد آنچه که آمریکا انجام داده است با بی کفایتی و غفلت است.

آره و من نمی دانم که چگونه موفق شما می توانید آن تماس بگیرید هنگامی که ما به طور کلی بالاتر مرگ اعداد در هر یک میلیون نفر جمعیت از ایالات متحده می کند.

در حال حاضر coronavirus موارد در واقع در کاهش در سوئد. هفته گذشتهسوئد روزانه COVID تعداد نیز با کاهش به پایین ترین نقطه آن از آنجا که ممکن است. این کشور در سلامت مدیر آژانس گفت: “ما در حال شروع به نزدیک شدن به سطح است که کشورهای دیگر پیدا کردن قابل قبول است.” به چه معنی است به شما که در سوئد تعداد در حال رفتن به پایین در حال حاضر ؟ این بدان معنا است که شده است وجود دارد برخی از نوع موفقیت است ؟

آنها نه در همه رفتن پایین به عنوان کاملا به عنوان آنها در کشورهایی که تا به حال مستندات. منظورم این است که سوئد هنوز نرخ بالاتر از کشورهای همسایه و بسیاری از کشورهای دیگر. اما از آن است که رفتن به پایین. وجود دارد می تواند متفاوت توضیحات برای این دلیل آن هنوز گسترش زیادی در میان جوانان. من speculating که یکی از دلایل آن را تا حدودی پایین رفتن است که امکانات مراقبت های بهداشتی’ روال خیلی بهتر کار می کرد به طوری که آن را نه قابل توجه سالمندان به همان اندازه.

یکی دیگر از دلایل آن پایین رفتن است زیرا شما باید بدانید که چه چیزی اتفاق می افتد در سوئد می آیند تابستان. از 20 ژوئن تا اوت. 1, سوئد یک تعطیلات تابستان محل. این بدان معناست که مردم در خانه های کشور آنها کار نمی کند. وجود دارد خیلی بیشتر اجتماعی فاصله برای دلایل در حال حاضر. به طوری که یکی دیگر از جنبه است.

چه مردم فکر کردن در مورد مدرسه ؟ در مورد کسب و کار ؟ آن را فقط به حالت عادی بازگشت?

مدارس ما باز بود, به جز برای دبیرستان و دانشگاه. بود که واقعا ترسناک برای برخی از مردم به خاطر آنها شاید تا به حال پدر و مادر با عوامل خطر. اما بچه ها مجبور بودند برای رفتن به مدرسه. اگر پدر و مادر نگهداری بچه ها در خانه آنها را تهدید به مداخلات اجتماعی. و در حال حاضر مدارس خواهد بود و دوباره باز کردن بیش از حد. بنابراین مردم می خواهد برای رفتن به عقب.

می کند که نگرانی شما ؟

البته! در حال حاضر آنچه که ما در حال تعجب است که آیا آنها در نهایت تغییر سیاست در پاییز ؟ آنها می گویند لطفا با پوشیدن یک ماسک صورت? من نه تنها نگران بلکه کنجکاو در مورد آنچه اتفاق می افتد در ماه سپتامبر.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>