چگونه نوعی اب نبات Brodesser-Akner می نویسد: مشهور مشخصات


Black and white photo of a white woman looking into the camera.
نوعی اب نبات Brodesser-Akner.
اریک تنر

در این قسمت از کار اسحاق باتلر صحبت با نویسنده نوعی اب نبات Brodesser-Akner در مورد فلسفه مشخصات نوشتن به همین دلیل او معتقد است که ساختار مهم ترین عنصر داستان سرایی چگونه او به نوشتن رمان Fleishman دچار مشکل استو چه چیزی در فروشگاه در کتاب بعدی. این جزئی متن مکالمه خود را ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

اسحاق ساقی: من تصور بسیاری از شنوندگان ما برای اولین بار مواجه می شوند نوشتن خود را در فرم خود مشهور پروفایل. روند نوشتن خود آنها است foregrounded در بسیاری از کسانی که پروفایل. آیا شما اتفاق می افتد بر آن meta-روش و چگونه باید با شما تصفیه شده آن را در طول سال ؟

نوعی اب نبات Brodesser-Akner: آن چیزی که من شناخته شده و آن را بیشتر به درمان به عنوان یک چیز خوب است اما من طبقه بندی آن به عنوان یک چیز بد است. من طبقه بندی آن به عنوان چیزی که در آن زمانی که من شده اند قادر به ایجاد یک فرد به عنوان آینده که من به آنها نیاز می شود و یا زمانی که من هنوز احساس می کنم مثل چیزی که اتفاق افتاده در داستان است که به اندازه کافی برای توضیح به خواننده چه داستان بود یا چه چالش هایی از داستان بودند و یا چه این فرد است که در واقع صحبت کردن در مورد ضعف من است و سپس به داستان از داستان است. من فکر می کنم آن را جعلی به عنوان یک چیزی که من انجام وقتی که من فرستاده شد در سال 2014 به مشخصات Nicki Minaj که خوابش برد در حالی که ما صحبت می کردند. من می دانستم که GQ مردان, مجله تا به حال بسیار نفس مرد است و اگر او به ما هر چیزی که آنها قصد کشتن داستان. و من فکر کردم “ساعت مچی!”

هنگامی که شما در حال نوشتن در مورد یک فرد یکی از مشکلات شما روبرو می شوند این است که دلیل فرد شایسته بودن برفلد است زیرا آنها به خوبی در صحبت کردن در مورد آنچه انجام می دهند. که در آن نویسنده می آید. من متوجه شدم آن را نه او به من داستان خوب آن را به من به من داستان خوب است. بنابراین من نوشت: داستان در مورد آنچه که من می خواهم که از او خواست اگر او می خواهم بیدار و آنچه که من فکر می کنم او می توانست گفت.

دلیل دیگر برای این دستگاه است که من خواندن افراد مشهور, پروفایل و من منفور ترین آنها. آنهایی من نفرت همه را به همان کیفیت که بود که نویسنده نه در رختخواب با موضوع. آن را بسیار آسان برای تبدیل شدن به خیره شدن توسط یک ستاره است که در زمانی که شما نوشتن آن را به من و موضوع انجام کاری به نفع خود را به خواننده است. مانند این است که آنچه در آن می خواهم به دوستان با این شخص. اما این چیزی است که مشخصات باید چون من نه دوستان با آن شخص. و ما را چیزی نیست که شبیه دوستی. ما تا به حال عجیب و غریب, کوتاه, شدید رابطه است که ما هر دو می دانستند ظهر از میزان و مخاطرات ، من خواننده در آن شرایط. من می خواهم خواننده را به می دانم که من می دانم چه کار من است. کار من برای رفتن وجود دارد و به شما بگویم آنچه در آن می شده اند مانند اگر شما وجود دارد. هر چیزی فراتر از آن است starfuckery و starfuckery چیزی است که من می ترسم از آن داستان است.

هنگامی که شما در حال نوشتن یک پروفایل شما تبادل ویرایشگر خود را و پس از آن بار است تبادل تیم خود را ؟ است تیم خود را تبادل بار و بار است و اختصاص به شما ؟ چگونه این مسائل را دریافت کرده است ؟

من نمی توانم به یاد داشته باشید زمانی که کسی به من آمد و گفت: شما باید نوشتن در مورد این شخصصرفا به این دلیل نیست که اتفاق می افتد با افراد مشهور است. هیچ روزنامه نگار به شما می آید و مانند تام هنکس واقعا می تواند استفاده از یک داستان خوب در حال حاضر. تام هنکس در حال رفتن به یک داستان خوب و چیزی اتفاق می افتد که در آن مردم خود را رسیدن به مردم در زمان یا مردم در GQ. و یا مردم در GQ می دانم که آن را در آینده به طوری که آنها مبارزه با ارباب مردم. این همه اتفاق می افتد بدون شما. و سپس نیمی از آنها آن را به شما. هنگامی که آن را آشکار آنها آن را به شما. آنها شما را به تام هنکس است که در یک فیلم بزرگ بیرون می آید. آنها را به شما جاش برولین که خوب فیلم بزرگ بیرون می آیند. آنها را به شما Ethan Hawke. آنها را به شما Gwyneth Paltrow. در واقع شما ممکن است به بیش از یک سری از سال را مورد Gwyneth Paltrow است که نگه می دارد گرفتن درمان مانند شما یک شوخی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه نوعی اب نبات Brodesser-Akner به ثمر رساند او Gwyneth Paltrow مشخصات انتساب گوش دادن به قسمت کامل از کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>