چگونه تگزاس آن را منفجر


Greg Abbott and Donald Trump in the Oval Office.
تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت صحبت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد راه اندازی مجدد کسب و کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در کاخ سفید در مارس 7. ابوت در حال حاضر سفارش میله بسته شده و افزایش محدودیت در رستوران.
داگ میلز-استخر/گتی ایماژ

هر روز برای دو هفته گذشته تگزاس تنظیم یک رکورد جدید برای coronavirus بستری شدن در بیمارستان. از آنجا که دولت شروع به پیگیری این متریک در ماه آوریل این تعداد تا به حال پیشی گرفتن از 2000. در حال حاضر تعدادی از بستری شدن در بیمارستان بیش از 5000. روز دوشنبه قسمت از آنچه من صحبت کرد با راس رمزی اجرایی سردبیر تگزاس تریبیون در مورد چگونه دولت رسیده چنین تیره و تار نقطه عطف. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: من می خواهم به تمرکز کمی در هوستون به دلیل این که بسیاری از موارد جدید در حال برداشت تا در حال حاضر. شهرستان هریس به این کیلومترشمار آن توسعه یافته برای پیگیری coronavirus سطح تهدید. و این آخر هفته آن را نقل مکان کرد و آن را به رنگ قرمز بود که بالاترین آن می تواند مناسب است ؟

راس رمزی: آن را مانند دماسنج آنها پس از 9/11 به قاضی سطح تهدید. شهرستان قاضی وجود دارد لینا Hidalgo, می خواستم در این مکان به طوری که شما می تواند به سرعت ارتباط برقرار کنید که این وضعیت شد. آنها دنبال آن هستید در تعداد تخت ICU است که در دسترس هستند. ما در 16th یا 17th بعد از سطح رکورد جدید از بستری شدن در بیمارستان در تگزاس و هوستون شده است احساس فشار از آن است. به طوری که آنچه که آنها در حال گفتن خود شهروندان: این بسیار خطرناک است در حال حاضر. ما در آماده باش. در ضمن شما از شنیدن از مقامات دولتی و مقامات فدرال چیزی کمی متفاوت است. و آن را گیج کننده است.

من خوشحالم که ما در حال صحبت کردن در مورد لینا هیدلگو چون من احساس می کنم مثل او یک شخصیت جالب است. چرا این شهرستان قاضی پدید آمده که چنین مرکزی شکل ؟

Unincorporated شهرستان هریس بخشی از شهرستان هریس است که در شهر هوستون و یا هر یک از دیگر شهرهای اطراف آن در واقع بیشتر مردم از هوستون می کند. Coronavirus نمی دانم مرز یا احترام به آنها. و کسی که در مقام اجرایی بیش از بیشترین تعداد از مردم در این منطقه به غیر از فرماندار این شهرستان و قاضی است. بنابراین او شده است واقعا فعال است.

او واقعا جوان و اسپانیایی صحبت میکند. من فکر می کنم او 29?

و شما هرگز دیده می شود او پس از این آغاز شده بدون ماسک در, است که واقعا جالب است. او حتی نگاهی به ماسک کردن زمانی که او در میکروفون و یا در تریبون. او شده است بسیار سازگار در پیام. او را به انجام تمام چیزهایی که او را گفتن مردم را به انجام آن درست نیست از بسیاری از رهبران دیگر.

شما با اشاره به ماسک. ماسک ها که در آن او واقعا شروع به درهم و برهم کردن با دولت. او سعی کرد به نیاز آنها را برای مردم در مارس مناسب است ؟ چه اتفاقی افتاده است که او که بود ؟

ما را به این مدنی آزادیخواه خط در تگزاس است. بسیاری از مردم rankled در این ایده که دولت گفتن آنها را آنها را مجبور به پوشیدن ماسک به بیرون بروید. بنابراین زن و شوهر از دولت ها از جمله شهرستان هریس گفت: ما در حال رفتن به نیاز به آن. و فرماندار گفت:من قصد دارم به یک دولت اجرایی جهت است که بلوک های دولت های محلی شهرها و استان ها از اعمال جریمه یا مجازات برای افرادی که با پوشیدن ماسک. مردم باید به پوشیدن ماسک, اما ما در حال رفتن به نیاز به آن.

فرماندار گرفتن فشار زیادی از محافظه کار از حزب برای قرار دادن آزادیهای فردی جلوتر از محدودیت. و به عنوان یک سیاسی مهم او تلاش برای قرار میگیرند که. اما این بدان معنی است که او به شهرستان قضات نمی توانند انجام کارهایی که آنها در تلاش برای انجام و در حال حاضر که ما در حال نگاه کردن به اعداد در تگزاس, شهرستان قضات بوده است در مسیر درست. اگر آنها به حال شده است قادر به انجام آنچه آنها در تلاش بودند برای ما ممکن نیست که اعداد است که ما در حال حاضر. ما ممکن است در وضعیت بحران است که ما در حال نزدیک شدن به در حال حاضر.

من رفت و برگشت به برخی از ممکن است از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و آن را عجیب و غریب به سازمان دیده بان در حال حاضر به دلیل آن را احساس می کند مانند او یک پیروزی دامان.

بیرون آمدن از ماه مارس ما آهسته به قرار دادن محدودیت در محل در تگزاس اما ما محدودیت در محل. و در آغاز آوریل, آنها تا به حال همه چیز خیلی قفل شده است. و در زمانی که شما به پایان ماه آوریل آن را در واقع به دنبال بسیار خوب است. سپس آنها را در زمان خود پا به ترمز. و نه تنها که اما آنها ضربه شتاب دهنده. فرماندار بیرون آمد و در اواخر ماه مارس و گفت: ما قصد داریم به برخی از مرحله به مرحله در reopenings. آنها شروع به انجام این کار و فشار برای انجام این کار با سرعت بیشتری نصب بسیار سریع است. و بنابراین فرماندار واقعا sped تا این تدریجی محدودیت های اعمال شده.

آنها به دنبال چیزی است که آنها در تماس با رای مثبت است که نسبت مثبت coronavirus آزمون برای تمام آزمایشات گرفته شده است. در صورتی که بیش از 10 درصد تو مشکلات. من فکر می کنم این آخرین شماره ای که من دیدم این بود که 13 درصد است. ما دیده نمی شود 10 درصد از اوایل ماه آوریل است. بنابراین شما ببینید که چگونه این منحنی است. در مورد نیمه راه از طریق ممکن است شما شروع به دیدن فرماندار آمدن به کنفرانس های مطبوعاتی با یک ماسک که ما تا به حال شده است قبل از دیدن. ما هنوز هم دیده می شود معاون فرماندار با یک ماسک. فرماندار بسته به تمام کافه ها در روز جمعه. او گفت: رستوران ها به شماره گیری آن را به عقب. و او به نوعی در بر داشت یک راه برای مقامات محلی به نیاز مردم به پوشیدن ماسک. او گفت: شما نمی توانید نیاز به یک فرد برای پوشیدن یک ماسک و شما نمی توانید خوب او و یا زندان او را اگر آنها نمی, اما شما می توانید نیاز به یک کسب و کار نیاز به کارکنان و مشتریان به پوشیدن ماسک.

آن را فقط به نظر می رسد واقعا پیچیده است زیرا با تکیه بر بسیاری از افراد برای انجام کار است که شما ممکن است انتظار می رود دولت به انجام.

بخشی از مشکل در اینجا است که آنها کار کرده ام خود را به یک محل که در آن اجرای بسیار دشوار است. ما تا به حال این حادثه که در آن سالن مو و آرایشگاه گفته شد نه به عنوان بخشی از مارس محدودیت. وجود دارد یک آرایشگر به نام شلی لوتر در حومه شهر دالاس که اساسا گفت: من قصد دارم برای باز کردن سالنو استعاری خود را مطرح انگشت وسط.

آنها او را به دادگاه. و قاضی گفت: نگاه قانون در اینجا روشن است. فرماندار منظور این است که شما نمی توانید باز کنید. و او گفت: اگر شما قرار داده است که در حکم دادگاه من را مخالف آن است. که مستقیم تحقیر از دادگاه. بنابراین او قرار داده و او در زندان است. آن شد این بزرگ نمادین آزادی چیزی است. بسیار محافظه کار و معاون فرماندار دن پاتریک پرداخت می شود او را به قید وثیقه او را از زندان است. و فرماندار که در آن نقطه گفت: من قصد ندارم به اجازه مقامات محلی شهرها و استان ها به جریمه یا زندان مردم برای نقض اجرایی سفارشات. آن را مانند او برداشته می شود دندان های خود را.

مشکل در حال حاضر این است که فرماندار می توانید سفارش. و مردم می گویند شاید من خواهد شد. شاید من نمی خواهد. پس از آخرین سفارش بر روی میله شهردار Abilene گفت: ما در حال رفتن به نزدیک ما بارها در ابیلن. این یک معامله از یک معامله زمانی که فرماندار سفارشات چیزی و شهردار می گوید که ما در حال رفتن به انجام این کار است. او در حال حاضر حذف شده توانایی های خود را به انجام هر چیزی در مورد آن.

مردم با دیدن ابوت حرکت می کند در اینجا به عنوان پذیرش شکست ؟

او در واقع گفت که در مورد میله های زندان. او در تلویزیون در ال پاسو. و آنها از او پرسید: آیا شما را از انجام هر کاری متفاوت است اگر شما انجام این کار را دوباره و دوباره ؟ او گفت: من اصلا فکر می کنم من می خواهم که باز میله های زندان. که به عنوان نزدیک به عنوان او بدست به من screwed تا اینجا.

من می خواهم به بازگشت به طور جداگانه عامل هرج و مرج است که معاون فرماندار دن پاتریک. و در تگزاس معاون فرماندار مقدار زیادی از قدرت و او را محافظه کارانه تر از خود فرماندار. فقط در هفته گذشته او در فاکس نیوز و گفت: ما قصد داریم برای معکوس کردن خودمان است. ما در حال رفتن به رفتن به عقب. شما می توانید بحث در مورد پاتریک و نقش خود را در اینجا ؟

او واقعا رهبر سیاسی از محافظه کار ترین بخشی از حزب جمهوری خواه. او سابق رادیو میزبان بحث نشان می دهد در هوستون. شما ببینید او زیادی در کابل TV. مردم در سراسر کشور می دانم که او از قبل در گیر زمانی که او پیشنهاد کرد که او ترجیح می دهند که برخی از مردم می میرند از مخزن اقتصاد برای پاسخگویی به کوروناویروس. او شده است بسیار دفاعی از افرادی که نادیده گرفتن این نوع از محدودیت ها و سفارشات.

بنابراین فرماندار کنترل خود را از دست معاون فرماندار?

من فکر نمی کنم او تا به حال کنترل خود را از معاون فرماندار. در تگزاس اجرا کنید به عنوان یک بلیط—آنها به صورت جداگانه انتخاب می شوند. دن پاتریک و گرگ ابوت نمایندگان از بخش های مختلف حزب جمهوری خواه. ابوت واقعا قدرتمند ترین حزب جمهوری خواه در کار او نیست که ماهر ترین جمهوری خواه ، که احتمالا دن پاتریک. وقتی شما به مدت طولانی در بحث مانند یک بیش از چگونه برای دیدار با کروناویروس و یک سخنران پاتریک و یک سخنران ابوت, پاتریک بیشتر سازگار, او را بیشتر موثر است و او را حمل روز در راه است که محدودیتهای چه گرگ ابوت را قادر به انجام است.

تگزاس است یک هشدار به دولت مانند نیویورک که لغو محدودیت ؟

من فکر می کنم شما باید به لغو محدودیت با شماره های دیگر در ذهن. وجود تعادل در اینجا. یک معلم اقتصاد و یا غرق یک ساختار اجتماعی است که به عنوان مخرب و ناسالم به این بیماری است. شما رو به تعادل این چیزها را در برخی از راه. اما ما حفظ حرکت به عقب و جلو.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>