چگونه خانواده سلطنتی بریتانیا باعث می شود پول خود را

دوک و دوشس ساسکس در زمان تمام جهان با تعجب زمانی که آنها اعلام کرد که آنها به دنبال استقلال مالی از سلطنت بریتانیا. در اطلاعیه آنها روشن است که این به معنای از دست دادن بخشی از درآمد خود را که می آید از مالیات دهندگان.

اما این تنها راه خانواده سلطنتی به عنوان یک کل باعث می شود پول خود را. خانواده سلطنتی بریتانیا است که در اصل بسیار ثروتمند صاحبخانه. اعضای آن مجاز نیست به کار جدا از وظایف رسمی خود را اما آنها می توانند جمع آوری اجاره و سود حاصل از شهرکهای متعدد که در طول تاریخ وابسته به آنها. این ارث برده شهرکهای بخشی از ملکه ارزش خالص آن در سال 2019 شد و تخمین زده می شود حدود 370 میلیون نفر است.

این همچنین باعث می شود درآمد از دو دیگر عظیم در پرتفوی املاک و مستغلات به نام Duchies از لنکستر و کرن. این خدمات عبارتند از خرابه های قلعه که در حال حاضر جاذبه های توریستی بلکه کل روستاها و تجاری املاک و مستغلات و یک ورزشگاه کریکت در لندن است. این مجموعه ساخته شده و بیش از £20 میلیون در هر سال 2019; پول از دوک لنکستر می رود به ملکه الیزابت و کرن می رود درآمد به شاهزاده چارلز.

درآمد هری و مگان از دریافت مالیات دهندگان انگلیسی است که در آن همه چیز روی حیله و تزویر و آن را نشان دهنده یک نوع پیمان بین بریتانیا و سلطنت. سلطنت بریتانیا یک بار متعلق به بسیاری از یاد املاک و مستغلات است که تساوی میلیون ها نفر از گردشگران هر سال در برج لندن, Windsor, قلعه و کاخ باکینگهام به نام چند.

جرج سوم پادشاه دست این خواص به دولت در طول حکومت خود و در مقابل خانواده سلطنتی دریافت یک درصد از سود حاصل از این خواص در پول مالیات دهندگان در هر سال است. این خواص شناخته شده به عنوان تاج و مستغلات است که رشد کرده است به یک بسیار سودآور مجموعه که شامل تجاری املاک و مستغلات در لندن است.

در ازای آن پول است که اعضای خانواده سلطنتی مرهون قوانین سختگیرانه است که تعیین می کند چگونه آنها کسب درآمد و میزان دسترسی آنها به تهاجمی سپاه مطبوعات. آنها همچنین باید به دنبال استانداردهای حفظ خانواده را با نام تجاری و تصویر به طوری که آنها می توانید در ادامه به منظور جلب گردشگران و گردشگری پول به انگلستان در هر سال است.

چون royals مجاز نیست به کار در خارج از وظایف رسمی خود و از آنجا که بسیاری از املاک و مستغلات خانواده را بدست آورده و درآمد حاصل از نمی در واقع متعلق به آن توهم از خانواده سلطنتی ثروت خصوصی بیشتر از خود واقعی ارزش خالص. ملکه الیزابت, ثروتمندترین خانواده سلطنتی است 356th ثروتمندترین فرد در انگلستان به عنوان مثال.

در این راستا زن و شوهر را “Megxit” ممکن است از نظر مالی ادراک حرکت می کند. آنها قادر به نگه داشتن خود را خصوصی ارث و احتمالا همچنین درآمد حاصل از Duchies در حالی که داشتن آزادی را به درآمد خارج از این مدل با شکستن رایگان از قوانین آمده است که از مالیات دهندگان بودجه.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب. و اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید