چگونه coronavirus با این نسخهها کار در داخل بدن شما

ویروس مسئول این بیماری همه گیر است که فرا گرفته جهان — مشمئز کننده تقریبا نیمی از یک میلیون و قتل بیش از 20 ، 000 در سراسر جهان — یکی از صدها نفر در خانواده coronaviruses. در عین حال قبل از زمان شیوع coronaviruses ضعیف مورد بررسی قرار گرفت. آنها عمدتا گردش در میان حیوانات و در چند مورد که در آن آنها را آلوده انسان آنها عمدتا ناشی از علائم سرماخوردگی. و شیوع بیماری های قبلی از coronaviruses شده است نسبتا کوچک است. سارس و MERS با هم کشته شدن مردم کمتر به طور کلی نسبت به این ویروس را در کمتر از دو ماه.

اما در حال حاضر درک coronaviruses تبدیل شده است بسیار مهم به عنوان یکی از این SARS-CoV-2 همچنان به گسترش است. و بخش بزرگی از آن درک خواهد آمد با نگاه کردن به ویروس خود را. بنابراین چه چیزی ما در مورد این coronavirus تا کنون در سطح میکروسکوپی? چگونه ویروس کار می کند ؟ و چگونه است که تاثیر آن برای انسان تنفسی سیستم ؟ چگونه آن را کشتن مردم ؟

گوش دادن به قسمت کامل از تنظیم مجدد به شنیدن میزبان Arielle Duhaime-راس صحبت با اقیانوس اطلس را اد یونگ در مورد چگونه SARS-CoV-2 مردم را آلوده و آنچه در آن می کند به بدن انسان است.

متن مکالمه خود را که به نظر می رسد زیر ویرایش شده برای طول و وضوح.

اشتراک به تنظیم مجدد هر کجا که شما خود را دریافت پادکست ها از جمله اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Stitcher. شما می توانید از راهنمای ما به اخبار از شیوع کروناویروس در اینجا و گوش دادن به دیگر بورسی پادکست در مورد موضوع در اینجا.


Arielle Duhaime-راس

چه شده است تا با این خاص coronavirus? چرا از آن است که خیلی خوب در حال گسترش و آلوده کردن انسان ؟ آیا ما در واقع می دانیم که ؟

اد یونگ

من می گویند که ما نمی. اما من فکر می کنم بر اساس آنچه ما می دانیم که ما حداقل می توانید سعی کنید برای قرار دادن با هم یک فرضیه محتمل. چیزی که به خصوص باعث می شود این ویروس سخت است که به نظر می رسد به یک کمون طولانی زمان بین اول آلوده کردن یک فرد جدید و پس از آن باعث علائم که طی آن به نظر می رسد قادر به انتقال به یک میزبان جدید. و به طور خاص به همین دلیل ظرفیت خود را برای گسترش قبل از علائم بد است این است که آن را اجازه می دهد تا آن را به واقعا حرکت در اطراف جهان و در درون یک کشور قبل از مردم می دانند که در آن است.

Arielle Duhaime-راس

اما وجود دارد یک دلیل خاص و چرا از آن است که خیلی خوب در آلوده کردن انسان به طور خاص ؟ چون این چیزی که سرچشمه در حیوانات, راست?

اد یونگ

حق با شماست. بر اساس ساختار این ویروس به نظر می رسد که وجود دارد چند ممکن است ویژگی های است که اجازه می دهد آن را به گسترش به راحتی. به نظر می رسد به چوب به سلول های ما به شدت بیشتر و بیشتر به راحتی. و آن را به نظر می رسد قادر به آلوده کردن سلول ها در سراسر گسترده تر بخش هوایی.

بنابراین این ویروس است که اساسا یک … توپ را با این پروتئین به نام سنبله پروتئین بر روی سطح. کسانی که خوشه تشخیص و محکم بر روی یک پروتئین به نام ACE2 است که بر روی سطح سلول های ما و مانند یک کلید اتصالات به یک قفل است که اولین گام برای راه اندازی یک عفونت است. این هم چیزی است که اصلی ویروس سارس انجام داد. آن را به حال خوشه که ضامندار بر روی ACE2. اما خاص شکل خوشه روی این ویروس SARS-CoV-2 کسانی که خوشه بسیار بهتر در چفتی کردن بر روی ACE2 آنها نزدیک تر جا به ACE2 پروتئین است.

آنچه که بدان معنی است که شاید آن را آسان تر است برای ویروس خود را متصل به سلول های ما و شاید که ممکن است این معنی است که آن را طول می کشد یک دوز پایین تر از ویروس برای شروع یک عفونت است. دوباره این همه زیبا نظری, اما آن را حس می کند با توجه به تنگ تناسب بین این دو مولکول.

Arielle Duhaime-راس

خوب اولین چیز این است که این ویروس بهتر از قبلی coronaviruses در چسبیدن به سلول های ما. چه نکته دوم?

اد یونگ

هنگامی که برای اولین بار از دلبستگی ساخته شده است که افزایش پروتئین باید تقسیم به دو نیمه جدا شده در جهت عفونت به ادامه. با اصلی ویروس سارس است که تقسیم نشد به راحتی. اما با این ویروس جدید می تواند انجام شود توسط یک آنزیم به نام شب که کاهش دو نیمه از هم جدا و بخش قابل توجه گسترده است. آن را توسط ساخته شده از بدن انسان و آن را در بر داشت در بسیاری از انواع مختلف بافت. و دوباره که ممکن است مهم برای توضیح برخی از ویژگی های عجیب و غریب از این ویروس است.

Arielle Duhaime-راس

مانند چه ؟

اد یونگ

اکثر ویروس های تنفسی تمایل به آلوده یا بالا و یا پایین راه های هوایی است. اگر آنها آلوده به راه های هوایی فوقانی آنها گسترش به راحتی اما آنها تمایل به علت خفیف بیماری مانند آبریزش بینی و یا آنچه شما باید. اگر آنها آلوده به پایین ایرویز آنها تمایل دارند به علت بیماری شدید مانند ذات الریه اما آنها نیز سخت تر به گسترش است. SARS-CoV-2 به نظر می رسد برای آلوده کردن هر دو سایت و شاید که دلیل آن متکی است که گسترده غربی از آنزیم و شاید که ممکن است توضیح دهد که برخی از آن sneakiness. شاید آن را به راحتی زمانی که آن را آلوده راه های هوایی فوقانی قبل از آن در حال حرکت به آنهایی که کمتر به علت بیماری شدید.

Arielle Duhaime-راس

این نوع از تلفن های موبایل مانند آن را فقط در آنچه در آن می کند. پس چه هستند شانس داشتن یک کروناویروس است که این ترکیب خاص از صفات ؟

اد یونگ

هر زمان که یک تهدید جدید مانند این اتفاق می افتد وجود دارد همیشه تئوری های توطئه در مورد اینکه آیا جدید پاتوژن طراحی شده یا طراحی شده برای آلوده کردن انسان. و قطعا آن را نشانی از هیچ چیز به سرکوب کسانی که نظریه وقتی شما می شنوید که آن را به خوبی اقتباس شده برای آلوده کردن سلول های انسان است. آن را برای تلفن های موبایل غیر محتمل است که یک ویروس که در کمین برخی از حیوانات وحشی باید دقیقا کسانی که حق صفات و سپس به نحوی موفق به پیدا کردن راه خود را به بدن انسان است. اما وجود دارد بسیاری از coronaviruses وجود دارد که ما در مورد نمی دانم. و من فکر می کنم که واقعیت جهان است که بسیاری از ما درک نمی کنند که حیوانات وحشی بندر میلیون ها و شاید میلیاردها انواع coronaviruses.

حتی اگر شانس است که هر یک از آنها ممکن است آلوده ما بسیار خوب است و باعث یک بیماری همه گیر از نوع ما شاهد بسیار پایین آن در واقع می شود یک منطقی سناریو به احتمال داده می شود که چگونه بسیاری از ویروس ها ممکن است وجود دارد خارج وجود دارد. این به نظر می رسد یکی که خیلی بد شانس بود, ترکیب مناسب از صفات به طور موثر و پنهانی میان انسان میزبان.

Arielle Duhaime-راس

بخشی از آنچه که باعث می شود این بیماری همه گیر کوروناویروس خیلی ترسناک است که در آن کشته شدن تعداد زیادی از مردم است. دقیقا چه این ویروس را در بدن انسان ؟

اد یونگ

بنابراین دوباره ما از چپ به حدس و گمان کمی بر اساس ترکیبی از پزشکی تجربه از مردم در سراسر جهان نتایج, من فکر می کنم تنها یک کالبد شکافی به تاریخ و پس از آن درک ما از آنچه که مشابه ویروس سارس در گذشته انجام داده اند.

بنابراین این سناریو به احتمال زیاد. آن ممکن است 100 درصد دقیق اما این نوع از چیزی است که ما داریم در حال حاضر. این ویروس به نظر می رسد برای آلوده کردن سلول ها در راه های هوایی است. آن را به کسانی که سلول های بازتولید و پس از آن باعث می شود بیشتر نسخه هایی از خود را باعث مرگ سلولهای. مرگ سلول های پوسته پوسته شدگی از راه های هوایی و حمل این ویروس را به ریه ها که در آن عفونت ادامه و حتی بیشتر. بنابراین در حال حاضر شما یک دسته از سلول های مرده; شما یک مایع ساختمان در ریه ها. همه از این می تواند باعث مشکلات برای افرادی که آلوده ساخت آن را سخت تر برای نفس کشیدن.

Arielle Duhaime-راس

این است که به دلیل داشتن فن ناگهان آنقدر مهم است ؟

اد یونگ

این کاملا به همین دلیل هواکش واقعا مهم است. این ویروس باعث ویران کردن در سیستم تنفسی و باعث می شود آن را مشکل تر برای مردم برای نفس کشیدن. … اما واقعا مشکلات جدی به نظر می رسد رخ می دهد نه فقط به عنوان یک نتیجه از عفونت خود به خود اما به دلیل از بدن در تلاش برای مبارزه با این عفونت است. بنابراین سیستم ایمنی بدن به طور معمول کوه نوعی دفاع در برابر ویروس. اما در برخی موارد که دفاع جا می رود. بنابراین سیستم ایمنی بدن اساسا overreacts و راه اندازی آنچه که شناخته شده است به عنوان یک سايتوکين طوفان.

و این نوع واکنش که سايتوکين طوفان بسیار رایج برای بسیاری از جدید و عفونت های شدید. ما آنها را دیدم با 1918 آنفولانزای همه گیر. ما آنها را دیدم با من فکر می کنم, 2009 آنفولانزای همه گیر. بسیاری از این های جدید در حال ظهور باعث عفونت سیستم ایمنی بدن به افتاد چرا که هیچ چیز مانند آنها تا به حال مواجه می شوند توسط یک immunologically خالص جمعیت قبل از. و این واکنش افراطی باعث شده است که بسیاری از این علائم شدید که ما می بینیم در میان اکثر موارد شدید Covid-19.

Arielle Duhaime-راس

من خوشحالم که شما به ارمغان آورد تا موارد شدید چرا که همانطور که همه ما می دانیم که برخی از مردم تجربه خفیف و تب و لرز و آنها در نهایت بیش از آن را دریافت در حالی که دیگران هستند که در بیمارستان بستری مناسب در حال حاضر. آیا ما می دانیم که دلیل که چرا برخی از مردم تحت تاثیر قرار می گیرد بنابراین به شدت در حالی که دیگران نه ؟

اد یونگ

من می خواهم بگویم که متاسفانه ما نیست. قطعا سن به نظر می رسد به یک عامل در آن است. افراد مسن بيشتر در معرض خطر بیشتر بیماری شدید و متاسفانه مرگ ناشی از این بیماری است. ما واقعا نمی دانم چرا آن است. آن را فقط ممکن است که افراد مسن تر هستند و کمتر قادر به کوه کارآمد اولیه پاسخ ایمنی بدن در برابر ویروس.

اما مسلما عوامل دیگر در اینجا کار می کنند. ما می دانیم که حتی در درون یک گروه سنی برخی از مردم بیشتر احتمال دارد به بیماری شدید تر از دیگران است. شاید که چیزی برای انجام با ژنتیک خود را. من فکر می کنم که به احتمال بسیار زیاد. آن را ممکن است برای انجام با برای مثال مقادیر اولیه از ویروس است که آنها در معرض.

بسیاری از افراد جوان که به نظر می رسد انجام می شود به شدت در حال مراقبت های بهداشتی کارگران که ممکن است در معرض سطوح بسیار بالاتری از ویروس زیرا آنها برای درمان افرادی که بسیار بیمار است.

دیگر جنبه های سیستم ایمنی بدن مانند مردم را موجود درجه ایمنی — نه به این ویروس اما فقط در مورد چگونه به خوبی سیستم ایمنی بدن خود را در حال کار است — که ممکن است تاثیر داشته باشد. وجود دارد ممکن است متغیر و ما نمی دانیم که یکی از آن مهم است که در حال حاضر به این معنی که ما فقط باید بسیار خام درک که در معرض خطر است و چه کسی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>