چگونه خرید اینترنتی از گابریل فرناندز را دلخراش قتل الهام گرفته از Netflix بکشد باید docuseries

“محاکمات از گابریل فرناندز” جدید Netflix docuseries بررسی هولناک مورد چگونه گابریل 8 ساله بود به طرز وحشیانه ای مورد آزار قرار گرفته و در نهایت به قتل مادرش و دوست پسر او در سال 2013 است. سوء استفاده شد و همیشگی و با وجود شکایات متعدد توسط خود معلم و چند بعدی بازدید از مددکاران اجتماعی و مقامات اجرای قانون را به طور کامل و بدون کنترل توسط لس آنجلس کودک حفاظتی خدمات.

شش قسمت است که یکی از سخت ترین-به-پخش مستند پروژه های من تا کنون در سراسر آمده است. که گفت: تولید کنندگان در زمان مراقبت در ارائه بیش از فقط سوء استفاده – جزئیات گابریل زندگی و همچنین سیستمیک شکست که منجر به قتل او. من با صحبت لس آنجلس تایمز روزنامه نگار گرت Therolf (همچنین تهیه کننده در این پروژه) که گزارش خدمت به عنوان یک سکوی پرشی برای کارگردان /تهیه کننده اجرایی برایان cle clothing co. را فیلمبرداری.

تبلیغات:

آن را همه آغاز شد و با Therolf در حال حاضر یک خبرنگار برای UC برکلی گزارش های تحقیقی برنامه که exhaustively تحت پوشش گابریل مرگ بار و از طریق تحقیقات خود را در سراسر برخی از آمار مأیوس کننده.

به او نوشت: در یک سال 2018 داستان آتلانتیک “در لس آنجلس گروه از کودکان و خانواده, خدمات, مدیران تا به حال به خوبی پوشیده معمول آنها به دنبال در هر زمان یک کودک کشته و یا نزدیک به مرگ در دست پدر و مادر یا نگهبان — چیزی که به طور معمول اتفاق افتاده است حداقل یک بار در ماه است.”

این ایده که کودکان کشته شدند نگهبان با آن سطح از فرکانس نامطلوب بود, Therolf گفت.

تبلیغات:

“شما می دانید ما را ساخته اند واقعا مهم پیشرفت در راه است که پلیس و دادستان ها و هر کس دیگری در پاسخ به گزارش هایی از خشونت خانگی در میان بزرگسالان” Therolf گفت. “اما کسانی که حمایت نکرده اند تمدید شده است به کودکان است.”

در حالی که گزارش مورد — اما قبل از اینکه گابریل مادر مروارید فرناندز و دوست پسر خود Isauro آگور در ادامه trial — Therolf متوجه شدم که وجود دارد خواهد بود ارزش در مستند دادگاه در تصویری. این زمانی است که او در ارتباط با cle clothing co., یک مستندساز شناخته شده برای پروژه های گذشته مانند “اینترنت خود Boy: The Story of Aaron Swartz” و “ما لژیون: داستان هکتیویست هایی.”

“برایان توافق برای دیدار با من و سپس, و سپس با توافق برای شروع جلسه برخی از افرادی که در مرکز داستان” Therolf گفت. “بر اساس این تجربه من می دانستم که اگر برایان و من قادر به انجام این کار با هم داستان بود و در دست خوب با او.”

تبلیغات:

Cle clothing co. به یاد آن روز اول در دادگاه به وضوح.

“ما گوش به شهادت از اولین پاسخ دهندگان و در آن قدرتمند و بنابراین حرکت,” او گفت:. “من شنیده ام از گابریل داستان قبل از زمانی که آن را شکسته L. A. Times, اما من کاملا درک چگونگی شدید آن بود.”

تبلیغات:

Cle clothing co. گوش به عنوان فرد پس از فرد بسیاری از آنها کار کرده بود که برای اولین بار از 20 سال به علاوه به عنوان اولین پاسخ دهندگان گفت که گابریل فرناندز تماس یکی از نگران کننده ترین اجرا می شود, آنها می خواهم تا به حال به.

“آن را با آنها گیر کرده و آن گیر کرده با من” cle clothing co., گفت.

که در آن نقطه مورد واقعا گسترش فراتر از گابریل مروارید و Isauro. گابریل شده بود قربانی سازگار سوء استفاده برای سال. او کبودی و بریدگی در سراسر بدن خود را; او دو دندانه در جمجمه او از جایی که او تا به حال آمار او نگه داشته در یک کمد قفل شده در اتاق مادرش. هنگامی که خود را کالبد شکافی انجام شد محققان دریافتند که تنها “مواد غذایی” در معده اش بود بنتونیت.

تبلیغات:

“سوالات در مورد آنچه اتفاق افتاده است به گابریل فقط نگه داشته شدن عمیق تر و عمیق تر و عمیق تر” cle clothing co., گفت.

برای اولین بار L. A. شهرستان دادستان پرونده اتهامات جنایی علیه مددکاران اجتماعی که در سمت چپ گابریل در صفحه اصلی خود را با مروارید و Isauro; اما مورد است و حتی بزرگتر از آنها است. سرزنش برای گابریل مرگ cle clothing co. و Therolf استدلال می کنند گسترش تا آنجا که L. A. هیئت ناظران و لس آنجلس گروه از کودکان و خانواده خدمات (DCFS) — که هر دو کاهش یافته است به شرکت در این مستند.

“منظورم این است که نگاه هیچ کس به گوش گابریل زمانی که او زنده بود,” cle clothing co., گفت. “و پس از مرگ او آن را تبدیل به یکی از بزرگترین موارد در نوع خود یک نسل کامل. آن ایجاد بزرگترین تعمیرات اساسی DCFS از وزارت موسس در ’80s در. کنگره کارن باس می گوید: در مجموعه ما است که آن را تکان داد L. A. شهرستان به هسته خود است.”

تبلیغات:

جاناتان حاتمی است که در لس آنجلس معاون دادستان منطقه. او تحت پیگرد قانونی قرار مروارید و Isauro و عمده صدای در “محاکمات از گابریل فرناندز.”

با توجه به حاتمی در مورد او فکر می کنم متفاوت در مورد این سازه ها در محل است که به معنای محافظت از کودکان آسیب پذیر.

“رفتن را از طریق مورد دیدن بسیاری از فرصت های از دست رفته با انواع و اقسام سازمان های دولتی — من فکر می کنم من حتی گفته برایان من فکر نمی کنم من تا کنون دیده ام یک مورد حتی شبیه به گابریل را” حاتمی گفت. “[آن را] به من سوال بسیاری از چیزهایی که در مورد سازمان های دولتی است که به منظور محافظت از کودکان در طول تماشای من در لس آنجلس.”

اما “محاکمه گابریل فرناندز” نه فقط یک ورزش در دادن به صدای یک کودک بود که بی صدا برای تمام عمر خود را — و یا حتی واقعی عدالت کیفری docuseries به معنای تماس به حساب سیستمیک شکست که منجر به گابریل مرگ است. حاتمی, cle clothing co., و Therolf همه امیدواریم که در گفتن گابریل داستان به مخاطبان گسترده تر بینندگان خواهد شد الهام بخش برای پیدا کردن راه هایی برای کمک به جوانان در خطر در جوامع خود.

تبلیغات:

“وجود دارد برخی واقعا بزرگ سازمان است که پس از نگاه به رفاه کودکان و نوجوانان” cle clothing co., گفت. “سیستم نگهداری همیشه به کمک نیاز دارد و داوطلبان و وجود کسا یا دادگاه منصوب ویژه طرفداران.”

Cle clothing co. همچنین گفت که او امیدوار است این سریال خواهد جرقه بینندگان نسبت اضافی تعامل با دولت های محلی.

“مردم را فراموش کرده ام وجود دارد یک دولت محلی است که بسیاری از این تصمیمات,” او گفت:. و این افراد برگزار می شود باید به حساب به نگه داشتن کودکان دیگر از درد و رنج مانند گابریل فرناندز.

سری نتیجه گیری با یک عنوان صفحه نمایش است که می خواند: “اگر شما مشکوک یک کودک مورد آزار قرار گرفته تماس خود را محلی کودک آزاری تدریس خصوصی در خانه.”

تبلیغات:

حاتمی می گوید که یکی از اساسی ترین — اما یکی از مهم ترین راه است که بیننده می تواند کمک به جوانان آسیب پذیر. “من فکر می کنم که مردم واقعا فکر می کنم در مورد آنچه در آن به معنی زمانی که شما می گویند, ‘هنگامی که شما چیزی می گویند چیزی,'” حاتمی گفت.

“محاکمات از گابریل فرناندز” در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>