چگونه خداحافظی مدیر لولو وانگ جمع آوری شده 1,000 ماسک برای پزشکان در لس آنجلس


A headshot of director Lulu Wang wearing a white collared shirt.

لولو وانگ می رسد برای 19 سالانه AARP Movies for Grownups جوایز.

Jean-Baptiste پارك/گتی ایماژ

به عنوان coronavirus موارد در سراسر کشور افزایش پزشکان و پرسنل بیمارستان در حال صدایی زنگ بیش از یک انتقاد از کمبود تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک و دستکش. پزشکان خواسته شده به جیره بندی و یا استفاده مجدد از ماسک و در حالی که برخی از شرکت ها در حال اهدای خود را ذخیره و یا بسیج را بیشتر متخصصان مراقبت های بهداشتی و قانونگذاران در حال گدایی دولت فدرال به استناد دفاع تولید عمل به کمک تشبیه کمبود دنده محافظ به اینکه “در جنگ بدون مهمات.”

بیش از آخر هفته خداحافظی مدیر لولو وانگ صادر تماس بگیرید در توییتر به او بیش از 67,000 پیروان: “اگر شما زندگی می کنند در لا و هر گونه باز نشده جعبه از این ماسک لطفا DM من. من شما را یک کوکتل در زمانی که فرد این است که بیش از همه…!” زمانی که من به صحبت کرد وانگ بیش از این گوشی در روز چهارشنبه او به من گفت که او و دوستان او را جمع آوری کرده بود یک هزار ماسک و یک هزار و دستکش تا کنون با سه اهدای قطره آف برنامه ریزی شده برای این هفته است.

ما در مورد مردمی تلاش مجموعه آنچه دیگران می توانید به کمک در جوامع خود را و چگونه او معروف Nai Nai (مادر بزرگ) است که دست زدن به بحران در چین است. در زیر مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

Rachelle Hampton: می تواند شما را به من بگویید بیشتر در مورد چگونه این ماسک درایو آمد در مورد ؟

لولو وانگ: من قطعا نمی تواند اعتباری برای این ایده. دوست من یک خواهر است که یک ER دکتر و بیمارستان او کار می کند در گفت همه پزشکان که آنها مسئول برای گرفتن منابع خود را به طوری که شامل ماسک و دستکش و کلاه و عینک ایمنی. آنها را به شما بدهد یک دستمزد اما مشکل این است که آنها برای فروش در دسترس هستند. و مردم که در حال فروش آنها هستند مارک آنها را در مجنون درصد.

این پزشکان قادر به گرفتن به اندازه کافی ماسک ها و بسیاری از آنها با استفاده از ماسک که یک فولاد درجه با استفاده از N95 ماسک و گاهی اوقات نیاز به استفاده مجدد فقط همان ماسک بارها و بارها. من فکر می کنم آنها ترسیده بودند. اگر آنها درمان یک بیمار مبتلا به [COVID-19] آنها نیاز به سرعت خلاص شدن از شر ماسک قرار داده و در یکی از جدید. این واقعا کافی نیست. من واقعا به کمک به تقویت این پیام با قرار دادن آن در رسانه های اجتماعی من بود و واقعا خوشحال و چگونه بسیاری از مردم در آمد از طریق.

شما انتظار داشتند که سطح پاسخ ؟

من قطعا انتظار بسیاری از مردم مایل به اهدای آنها. من فکر می کنم بسیاری از مردم ممکن است بسیاری از این ماسک اما درک نمی کنند که آنها را دارند. مردم وجود دارد که آیا آنها در حال افرادی که در کار ساخت و ساز و یا جلوه های ویژه, احتمالا آنها را در ذخیره سازی بدون تحقق آن. من فکر می کنم آن ساخته شده و مردم متوجه من در واقع بسیاری از این ماسک و ما از آنها استفاده نمی کنید بنابراین ما کمک آنها را. از این آخر هفته ما رو مثل یک هزار ماسک و یک هزار جفت دستکش.

چگونه بسیاری از مردم در برداشتن منابع? چه مدت آن را به جمع آوری تمام از آنها است ؟

آن شب قبل از مستند, بنابراین من فکر می کنم دو یا سه نفر انجام مجموعه قبل از این مستند در 11:45 یا نیمه شب. و پس از آن ما متوجه شد که پایدار نیست چرا که بسیاری از افرادی که messaged تنها بود مثل دو تا پنج ماسک که هنوز هم مفید—این همه اضافه می کند تا—اما این غیر ممکن است برای دوستان من به رانندگی در اطراف. روز بعد ما به پایان رسید تا فقط انجام جلوی خانه رها کردن کمک های مالی. مردم قادر به آمدن به جلوی خانه و رها کردن آنها را. و سپس این هفته ما سه مکان های مختلف و زمان.

که بسیار کارآمد تر. آن را نیز قرار می دهد دوستان من بودند که جمع آوری کمتر در معرض خطر. آن را فقط پایدار نیست. که نا امیدی است که بیمارستان های خود به تقویت این پیام چقدر کمک به آنها واقعا نیاز است. و من فکر می کنم اگر آنها علنا صحبت کردن در این مورد شاید این امر تحت فشار قرار دادن دولت است. من نمی باید راه حلی جز به می گویند که آن را فقط پایدار نیست چند نفر برای انجام این مردمی چون در لس آنجلس به اندازه کافی وجود ندارد ماسک که مردم در خانه خود را که حفظ خواهد [پزشکان از طریق] این بیماری همه گیر.

چقدر دیگر شما در حال برنامه ریزی برای ادامه به جمع آوری ماسک?

من فکر می کنم این بستگی دارد که ما چگونه این هفته با افت کردن. اما من فکر می کنم که وجود دارد شروع به بهتر سیستم در محل. من شنیده ام که بیمارستان های خود شروع به راه اندازی اهدای افت کردن. بیمارستان ها نمی خیلی خوشحال در مورد ما انجام این کار خارج از شبکه به دلیل من فکر می کنم این یک تبلیغ مسئله برای آنها.

آن را بسیار روی حیله و تزویر از آنجا که ما در حال تلاش برای کمک به, اما ما نمی خواهید برای قرار دادن شغل از هر یک از پزشکان که ما در حال کمک به بر روی خط. که یک سطح کاملا دیگر از سرخوردگی و خشم. به جای آن کاملا از فریاد برای کمک به بر روی پشت بام ها [بیمارستان] نمی خواهم بد را فشار دهید.

می تواند به من به شما بگویم کمی بیشتر در مورد پاسخ شما بدست از ER پزشکان که در حال دریافت منابع?

من فکر می کنم آنها فقط احساس می کنم واقعا ممنون از آنجا که بسیاری از مردم در دولت در بيمارستان گفتن آنها را به استفاده از ماسک است. و این نه پزشکان [گفتن آنها را به استفاده از ماسک] این نیست آموزش حرفه ای پزشکی. آنها مدیران. از آنجا که کمبود آنها گفت: تنها با استفاده از N95 ماسک اگر شما آگاهانه درمان [COVID-19] بیمار است. مشکل این است که وجود دارد نه به اندازه کافی تست و پس از آن غیر ممکن است به دانستن که در آن است.

پزشکان به من گفت که آنها احساس تنهایی در این مبارزه است. آنها احساس نمی مانند کسی اهمیت می دهد. من نمی دانم این دوست من که یک دکتر ER گفت: بسیاری از اتاق اورژانس و پزشکان به خصوص در کالیفرنیا در حال پیمانکاران مستقل که بدان معنی است که آنها کار نمی کند به طور مستقیم برای بیمارستان و آنها را در حقوق و دستمزد. آنها در حال استخدام یک شرکت است که پس از آن قرارداد با بیمارستان است. بنابراین این پزشکان مسئول خود مرخصی استعلاجی نوع مانند Uber راننده.

اگر آنها بیمار آنها نمی پرداخت می شود. و من فکر می کنم که آن را فقط به این احساس بودن در خط مقدم و قرار دادن زندگی خود را در خطر اما هیچ کس در واقع در مورد مراقبت از آنها ایمن ماندن. اگر آنها بیمار آن را امن برای آنها به درمان بیماران, البته, اما آنها همچنین متوقف شدن پرداخت می شود. آنها هیچ راهی برای پرداخت صورتحساب خود را. این چیزی روی حیله و تزویر مانند من کمی گلو درد, آیا من در خانه بمانند بنابراین من قرار نیست هر کسی در خطر است ؟ اما پس از آن من چگونه می توانم پرداخت صورتحساب ؟

و سپس در بالای آن داشتن ماسک و یا هر نوع منابع برای ایمن ماندن و نگه داشتن بیماران خود را امن فقط باعث می شود آن است که خیلی بیشتر استرس زا باشد. چیزی که من شنیده ام بیشتر شد که از نظر روانی عاطفی آن معنی است که بسیاری از مردم در مورد آنها مراقبت. آن را احساس مانند آنها به تنهایی است که مردم در مورد مراقبت از ایمنی خود را.

آیا توصیه ای برای افرادی که می خواهید به تکرار مجموعه خود تلاش کند ؟

من فکر می کنم که آن را بسیار ساده است. دوباره آن را پایدار نیست اما هر کمی کمک می کند. پیدا کردن یک راه برای جمع آوری ماسک, آیا آن را در یک رها کردن محل و یا انجام برخی تحقیقات به ببینید که آیا آنها بیمارستان محلی است که به طور مستقیم در نظر گرفتن کمک های مالی. برای من, آن است که واقعا فقط با استفاده از توییتر. کسی که یک اجتماعی زیر به تقویت پیام. اما من فکر می کنم بزرگتر از چیزی است که ما واقعا نیاز به قرار دادن فشار در بیمارستان اما عمدتا در دولت به این دلیل که تنها راه برای این پایدار است و اگر دولت از طریق می آید و کمک می کند تا مطمئن شوید که تمام بیمارستان ها به درستی عرضه شده است.

در اصلی خود را صدای جیر جیر شما گفت: شما می توانید کوکتل در فرد برای مردم یک بار این است که بیش از همه. آیا شما برنامه ریزی را به یک غول حزب کوکتل زمانی که این همه بیش از ؟

شما می توانید بگویید که انتظار نداشتم که بسیاری از پاسخ. من فکر کردم شاید مثل 20 در صد از مردم می خواهد که ماسک نه هزاران نفر. من مطمئن هستم که من می توانم از طریق آن وعده. اما ما از شوخی در مورد انجام منظقه کوکتل چون من که کوکتل پاپ آپ مانند سه هفته قبل از همه از شیوع بیماری اتفاق افتاده است و ما تا به حال مانند 300 نفر نشان می دهد. پس بری [جنکینز] و من به شوخی در مورد انجام منظقه بنابراین زمانی که ما مردم را یک کوکتل, ما فقط آن را ترک در جلوی خانه. و مردم فقط از طریق آمده است برای آن است.

آن را مانند آه ما را مانند یک دسته از آن و از مردم می خواهد که فقط از طریق خود جام و یا چیزی. نمی دانم که وجود دارد یک راه امن برای انجام کوکتل. اما آره امیدوارم هنگامی که ما از طریق [لیست سیاه بنیانگذار فرانکلین لئونارد] و من میزبان یکی دیگر از کسانی که پاپ آپ کوکتل چیز و ما می توانیم جشن می گیرند. اما تا آن زمان هر کس باید فقط در خانه بمانند و ایمن ماندن.

چگونه شما رسیدگی به coronavirus بحران شخصا ؟ آیا شما و بری خود جدا با هم ؟

ما فقط شروع به جدا هم دیروز زیرا او در مجموعه در سال گذشته و آنها فقط پیچیده. هنگامی که او آمد چرا که او در مجموعه او خود جدا شده است. و سپس من هم در سفر گذشته زن و شوهر از تعطیلات آخر هفته, بنابراین من نیز خود جدا شده است. و هنگامی که ما از خود جدا برای مدت طولانی به اندازه کافی و هر دو احساس خوب زمانی که ما با هم کردم. بنابراین ما در حال انجام باشه. من نمی توانم برای او صحبت می کنند اما من احساس می کنم واقعا واقعا خوش شانس است چرا که من در حال حاضر در حال اجرا یک اتاق نویسندگان [برای سری این مهاجران]. من احساس می کنم خوش شانس است که من قادر به کار از خانه. آن را نگه داشتن من مشغول است و من می دانم که بسیاری از مردم از جمله برادر من که با این نسخهها کار در رستوران کسب و کار شغل خود را از دست. من فکر می کنم که چرا بیشتر از همیشه احساس می کنم مثل هر آنچه که من می توانید انجام دهید برای کمک به آگاهی من در تلاش برای انجام.

باید هر یک از پروژه های خود را تحت تاثیر قرار توسط این ؟

معدن هنوز رتبهدهی نشده است. قبل از همه این اتفاق افتاده ما قطع به نوشتن خود ما قسمت. وجود دارد پنج نویسندگان از جمله من و من showrunning اما ما قرار بود به عقب بر گردیم با هم در پایان این ماه که ما در حال رفتن به فقط باید به انجام دیجیتالی در حال حاضر. من نمی خواهد می گویند که آن را واقعا تحت تاثیر قرار ما. البته این همان نیست که در فرد اما حداقل ما هنوز قادر به کار در نشان دادن با هم.

چگونه باید خود را پدر و مادر و مادر بزرگ شما بوده است در پاسخ به بحران ؟

بسیاری از وحشت بسیاری از تماس های تلفنی. مادر بزرگ من جدا شده است بسیار طولانی بدیهی است چرا که این ویروس آمار آنها بیش از وجود دارد [در چین]. اما من فکر می کنم آنچه که جالب است این است که همه ما در حال خواندن بسیار منابع خبری مختلف. وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات و آن را سخت بدانید که چه چیزی واقعی حتی در امریکا است. برخی از مسائل که مادر بزرگ من می گویند من مثل مادر بزرگ که درست نیست در همه. من فکر می کنم سطح خود را از ترس اوج این خبر که او می خواند. و من فقط تلاش برای نگه داشتن همه آرام اما مانند ترس به اندازه کافی است که هر کس در خانه باقی می ماند.

حتی با پدر و مادرم گفتم: نه برو به صفحه اصلی انبار. این است که واقعا ضروری? من فکر می کنم ما باید ترس به اندازه کافی که در آن ما در خانه بمانند اما نه خیلی می ترسم که ما در حال اجازه دادن به ترس هایمان زندگی می کند. که اتفاق می افتد البته با پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ زمانی که بچه خود را در همان محل و این اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>