چگونه برای اولین بار, سیاه, شهردار, St. Paul, Minnesota است فکر کردن در مورد این لحظه


A photo illustration of Melvin Carter

ملوین کارتر

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس جسی گرانت/گتی ایماژ برای جامعه شرکت سانتا مونیکا

در تابستان سال 2017 ملوین Carter III بود در میان خود را به شهرداری کمپین در سنت پل ، بومی شهرستان و عضو شورای شهر برای نزدیک به یک دهه کارتر شد و سپس presumptive مورد علاقه در میان یک میدان از شش نامزد قوی.

سپس اوت آمد. کارتر در حال حاضر به یک ستیز ارتباط با پلیس و بزرگترین اتحادیه. بر خلاف ترین حریف نیرومند کارتر حمایت از اصلاحات به جای استخدام بیشتر افسران و می خواستم به نگه داشتن پلیس از شهر غیر نظامی بررسی هیئت مدیره.

اما در ماه اوت کارتر را در هم شکسته شد و در میان چیزهای دیگر, دو اسلحه به سرقت رفته بودند. اتحادیه تصرف در این حادثه با انتشار یک نامه که گسله کارتر برای ارائه به پلیس با تفنگ شماره سریال و گفت: سرقت قرار دادن “دو اسلحه بیشتر و بیشتر گلوله در خیابان های ما در زمانی که ما در شهرستان شاهد غم انگیز سطح از خشونت اسلحه.”

رئیس اتحادیه بعد عذرخواهی کرد و گفت او نیست “revictimize” کارتر ، اما در همان نامه او همچنین متهم به کارتر گفت که این گروه ساخته شده بود تا از “نژادپرستان.”

ارتباط تنها بدتر از آنجا کارتر آمده از میدان به پیروزی او در انتخابات نوامبر و تبدیل شدن به شهرستان سیاه شهردار. امروز کارتر می گوید که او هیچ رابطه ای با این اتحادیه است.

که پس زمینه ساخته کارتر به خصوص prescient شخصیت سیاسی پس از جورج فلوید کشته شد در حالی که دستبند به دست و دوخته شده به زمین توسط یک مینیاپولیس افسر زانو در مه 25. به عنوان مینیاپولیس-سنت پل مترو منطقه roiled با خشونت زیر فلوید مرگ و سال از اتهامات نژادپرستانه پلیس سوء استفاده کارتر آشکارا منعکس شده در اتصال به فلوید و هزاران نفر از معترضان و خواهان پاسخگویی از اجرای قانون است.

“اگر ما را نگه نمی دارد این افسران پاسخگو و سپس آن را فقط به یکی دیگر از دردناک یادآوری در کوهی از شواهد می گوید که جوان ما—بخصوص جوانان ما مردان آفریقایی-آمریکایی که زندگی خود ارزش نیست در همان راه به عنوان دیگر زندگی مردم هستند” کارتر گفت: PBS روز فلوید پس از مرگ است.

روز چهار شنبه بعد از ظهر من به کارتر بر روی گوشی. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح مورد بحث ما زودتر خود را تلاش در پلیس اصلاحات در سنت پل سابقه خانوادگی خود را با پلیس و گروه خود متن با شهرداران سراسر کشور است.

جوئل اندرسون: من کنجکاو به دانستن آنچه که برنامه های شما برای سال قبل از مارس. شما فقط به حال آمده کردن این سخت مبارزه—برخی ممکن است بگویند تند و زننده—نبرد در سازمان سطل زباله شما حذف هزینه های کتابخانه است. چه شد برنامه های خود را از آمدن به سال قبل از جهان تغییر در شما?

ملوین کارتر: اولین چیز این است: من به یاد داشته باشید. من هیچ نظری ندارم. به نظر می رسد مانند 10 سال پیش. بنابراین فراتر از آن است که ما را به از این سال به تصویب عادلانه سیاست مسکن دستور کار است. ما وارد یک تعداد انگشت شماری از نمایشگاه مسکن سیاست است که ما به معنای واقعی کلمه صرف همه از سال گذشته نوع مطالعه و انجام تعامل جامعه اطراف است. امیدوارم ما که گذشت در چند هفته آینده. به طوری که در آینده به سال یک اولویت بزرگ. اما پس از آن نیز این. شما می دانید, چیزهایی که ما در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر. در سال 2019 ما تا به حال واقعی و غیر واقعی دلخراش افزایش آتشباری در شهرستان ما است. و بنابراین ما به پایان رسید در این سال در یک دولتی بودجه پیشنهادی در اطراف این مفهوم به نام جامعه-اول ایمنی عمومی. ما ایجاد یک $1.7 میلیون امنیت عمومی ابتکار پس از آن $1.7 میلیون نفر از شهر و سپس افزایش با خارج از منابع آن را به حدود 3 میلیون دلار سرمایه گذاری در امنیت عمومی است که در اطراف محور مشاغل جدید که در اطراف محور سلامت روان پشتیبانی که در اطراف محور کارهایی مانند کمک به اطمینان حاصل شود که افرادی که بازگشت به جامعه ما از حبس می توانید دسترسی به مسکن پایدار و ایجاد بهداشت عمومی با رویکرد پیشگیری از خشونت.

و بحث در اطراف این پیشنهاد بود که آن را اضافه نمی کند, افسران پلیس و گفتگو ما با جامعه ما بود و من نمی توانم به شما بگویم که پنج افسران اینجا یا 10 بیشتر افسران وجود دارد که قابل اعتماد و قابل پیش بینی را کاهش می دهد تعدادی از عکس اخراج که ما می بینیم در جامعه ما, اما من می توانم به شما بگویم که اگر ما سرمایه گذاری در افراد جوان اگر ما سرمایه گذاری در خانواده اگر ما سرمایه گذاری در سطح جامعه ثبات است که به شما کمک مردم نمی تواند به از جان گذشته در جامعه ما است. و هنگامی که مردم نیست, از جان گذشته, آنها نمی کنند از یاس و نومیدی در همان راه.

در سراسر رودخانه در مینیاپولیس وجود دارد یک برنامه برای منحل کردن پلیس. شما چه فکر میکنید در مورد آن ؟

من فکر می کنم آن است که فقط کاملا روشن فراتر از سایه شک است که امنیت عمومی چارچوب است که فقط پلیس و زندانها و دادستان فقط کار نمی کند. ما خریداری کرده اید به این که تصور ما خریداری کرده اید به آن منطق و منطق است و بخشی از آنچه را بی ثبات جوامع ما. آن را ایجاد یک اجرای تعصب که منجر به بیش از جرم از سیاه و قهوه ای مردان است. این دیسک گوه بین اعضای جامعه و افسران پلیس که به عنوان دیده می شود در اختیار داشتن فضای مجاز: نامحدود و قدرت بدون کنترل به خوب بکار بردن نیروی مرگبار اما با هیچ ظرفیت و یا تخصص به مددکاران اجتماعی و ارائه دهندگان خدمات سلامت روان. و بنابراین در نهایت سنتی امنیت عمومی toolkit که ما شاغل در ایالات متحده همه از آن شروع می شود پس از یک جنایت شده است. و به طوری که در برخی از نقطه من فکر می کنم آمریکایی ها در سراسر کشور ما در حال تماس با ما من نمی دانم چگونه این عبارت در نهایت آنچه که من می خواهم بگویم این است تماس, BS, راست?

من می شنوم شما درست است.

چگونه است که رفتن به در واقع ما را امن تر از جنایات اتفاق می افتد در وهله اول ؟ بنابراین آنچه که ما در حال شنیدن و من موافق این است که اگر ما واقعا می خواهید امن محله ما در حال رفتن به سرمایه گذاری بسیار فشرده و بسیار عمیق تر در این نوع از خانواده و محله کودک-سطح سرمایه گذاری است که همه ما می دانیم که می تواند ثبات قبل از جرم است که در حال حاضر متعهد است. بنابراین بین این نوع از دیدگاه گسترش امنیت عمومی و واقعی عمدی تمرکز بر بازنویسی استفاده از زور سیاست به عنوان مردمی از من بپرسید که چه چیزی من می خواهم به انجام در حال حاضر است که جورج فلوید کشته شده است من به آنها بگویید که ما در حال حاضر در حال انجام آن است.

این رویکرد ایجاد کرده ستیز ارتباط با اتحادیه پلیس به ویژه در آنجایی که شما شروع به در حال اجرا برای شهردار. چگونه شما را توصیف ارتباط خود را با اداره پلیس قبل از جورج فلوید کشته شد ؟

خوب, که دو تا از سوالات مختلف است. من با دیدن ماموران پلیس هر روز و آنها می دانند که آنها به من احترام می دانند که پدر من در خدمت نزدیک به سه دهه در آن ، آنها می دانند که من از نزدیک با رئیس و من هرگز فرصت لرزش دست خود را و یا آنها را یک مشت دست انداز و تشکر از آنها را برای خدمات خود را برای جامعه ما است. بنابراین ارتباط من با رتبه و فایل افسران من ارتباط با ما اداره پلیس های رهبری و مردان و زنانی که در خدمت شهر ما با تمایز من فکر می کنم بسیار قوی است. من اصلا ارتباط با ما پلیس اتحادیه.

این چیزی است که شما می خواهم به تغییر ؟

شما با اشاره به کمپین حمله که ما پلیس اتحادیه صحنه بازگشت در سال 2017. من فکر می کنم یکی از ناامید کننده توسعه در همه این اعوجاج از اتحادیه های کارگری. اتحادیه های کارگری وجود داشته باشد برای کل هدف حمایت و کمک به حفاظت از کسی مثل جورج فلوید. و هنگامی که ما با استفاده از یک اتحادیه مانند پلیس اتحادیه های کارگری در سراسر کشور تبدیل شده اند استفاده می شود برای زمانی که ما با استفاده از یک اتحادیه به سپر کسی توانایی به ناحق نگاهی به زندگی و دقیق غیر منطقی و غیر ضروری و ستم زور علیه طبقه کارگر آمریکایی افرادی مانند جورج فلوید مردم مانند اریک گارنر سپس آن را یک انحراف از آنچه را که هدف از جنبش کارگری بود که در وهله اول.

شما اشاره کردید که پدر خود را. چگونه تجربه خود را در نیروی شکل درک خود را از پلیس و رابطه خود را با جامعه ؟

وجود دارد یک طرح دعوی در دادگاه که مورد نیاز قصد لغو تبعیض نژادی مشخص از St. Paul اداره پلیس. به طوری که آنها به پایان رسید تا در آوردن یک کلاس از افسران و او بود که کلاس اول است که آنها در آورده از افرادی که به نمایندگی از جامعه است. و بنابراین من آموخته نوع دو چیز متفاوت از او درست است ؟

من به یاد داشته باشید پدر من به من گفتن داستان از افسران که به او بگویید “من هرگز به شما بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد.” یا افسران که به او “تنها مشکل من با شما این است که شما یک کار است که یک فرد می تواند داشته باشد.” من به یاد داشته باشید هنگامی که پدر من می خواستم به گروهبان های ما را به خواب رفتن در شب و او خود را مسائل کتاب خود را گسترش بیش از میز آشپزخانه و من را از خواب بیدار در صبح و او می تواند به بالا در جدول قبل از من از خواب بیدار در صبح به مطالعه است. او به پایان رسید تا گل دوم بالاترین که گروهبان آزمون و ارشد در زمان راه اندازی یک تحقیق چگونه او آن را انجام داد. من نمی دانم چرا شما را در راه اندازی یک تحقیق دوم بالاترین و هیچ رسیدگی به اول بالاترین. اما این چیزی است که اتفاق افتاده است.

من به یاد داشته باشید او مستقر می شود به عنوان اولین آفریقایی-آمریکایی افسر به کار ضربه در مکان های که در آن زمان شناخته شده بودند به عنوان نژادپرست ترین و خصمانه بخش از شهر برای آفریقایی-آمریکایی ها درست است ؟ و بنابراین من می خواهم به یاد داشته باشید کسانی که همه چیز اما پس از آن intriguingly در سمت تلنگر, من رفتن به سوپر باول احزاب و یا به مبارزه با شب و احاطه شده توسط افسران که زندگی در محله من که عاشق جامعه ما که بچه ها به مدرسه رفتم و کسی که ما را نگاه کنید و فقط آنها را در خود نشان خواهم superheros درست است ؟ و به حل این باور نکردنی مشکلات در محله ما که اگر شما نیست از محله شما احتمالا نمی دانم این مشکل بود و اگر شما نیست, یک افسر پلیس, شما احتمالا نمی خواهد که قادر به کمک به حل کند. شما می دانید منظورم چیست ؟

و بنابراین من فکر می کنم در آن نهفته است تناقض از بسیاری از جوامع ما. ما بسیار به شدت نیاز به خوب پلیس, افسران پلیس که متعهد به جامعه که درک جامعه را نشان نمی دهد تا ترس از همسایگان ما و در همان زمان ما می دانیم که زندگی ما نیست در خط به عنوان ما دعا می کنیم که هنگامی که ما در تماس با 911 نیست افسر چوین که نشان می دهد تا.

قبل از توجه ما نقل مکان کرد به سمت جورج فلوید و تظاهرات آن در coronavirus. بدیهی است که وجود داشته است تظاهرات در سراسر این کشور و نگرانی وجود دارد که این اعتراضات ممکن است باعث تشدید عفونت رای در مناطق محلی. آنچه را که شما با شنیدم در مورد مشکلات بالقوه وجود دارد و آیا شما را از کسانی که نگرانی ها ؟

آره بدیهی است که ما فقط شاهد تظاهرات در سراسر این کشور در طول یک زمان که در آن هر مکان عمومی, بهداشت حرفه ای است که به ما می گوید ما باید اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک و همه این چیزهای دیگر. بنابراین قطعا بسیار قوی نگرانی است که این ویروس بود که نامتناسب با هدف قرار دادن جوامع از رنگ قبل از جورج فلوید بود به قتل رساندند که این ویروس می تواند در تظاهرات و دیگر چیزهایی که اتفاق افتاده اند پس از قتل او می تواند در نتیجه حتی بیشتر تشدید شیوع بیماری در میان کسانی که در همان جوامع است.

بله ما بسیار نگران و رک و پوست کنده این احتمال که این فعالیت طی چند هفته می تواند در نتیجه حتی بیشتر گسترش… یک superspreader نوع رویداد است که می تواند به طور قابل توجهی سرعت بخشیدن به گسترش COVID-19 به خصوص در جوامع ما از رنگ.

همسر خود را درست در وسط درسته ؟

بله او یک ماما. بنابراین او را به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است که بیمارانی که COVID-19 مثبت و بنابراین ما تمرکز بر روی با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله خودمان و همه آن نوع از همه چیز فقط به باقی می ماند. و همسر من بریده بریده ارشد پزشکی مشاور در اینجا در خانه مرا به یاد که روزانه.

از coronavirus پاسخ به اعتراضات چند ماه گذشته به تازگی نشان داد که اهمیت داشتن خوب دولت محلی و یکی از چیزهایی که ما در مورد صحبت کردیم داخلی در تخته سنگ است که آن نوع از احساس شهرداران در حال اجرا در کشور در حال حاضر در راه است که شاید از آنها قبل از. این چیزی است که شما فکر می کردم در مورد ؟

من فکر می کنم ما شاهد شهرداران گام تا و شاید رهبری در سراسر کشور در راه است که آنها در طول تاریخ پناهگاه لزوما به حال به انجام. و من به شما بگویم من در قرعه کشی یک مقدار باور نکردنی از هر دو ایده ها و قدرت از آن شهرداران سراسر کشور است. بسیاری از ما در تماس مداوم. من بخشی از یک متن از آفریقایی-آمریکایی شهرداران در خاص است.

چگونه بسیاری از آنها را ؟

نام یک شهردار یک شهر بزرگ.

من حدس می زنم مایکل Tubbs [از استاکتون کالیفرنیا] است که در آن وجود دارد Keisha لنس کف [آتلانتا].

آره آره.

سیلوستر ترنر [هوستون]?

آره همه از بالا. و بله, ما در حال ارسال پیامک در هر یک از ایده های دیگر. بنابراین برای مثال در اوایل COVID-19 بحران ما در سنت پل معلق آب shutoffs به مطمئن شوید که هر شهروند می تواند استطاعت به شستن دست های خود را, راست? صرفا اتفاقا من ساخته شده است که تصمیم گیری در مدت کوتاهی پس از شهردار لنس کف پیامک ما که او فقط انجام می شود که در آتلانتا. و بنابراین ما به طور مداوم با استفاده از این متن به فقط تبادل افکار و شهردار لنس کف علنا گفته است که او از مد افتاده گرانت برنامه در آتلانتا پس از آن که ما در اینجا ایجاد شده به عنوان کمک های اضطراری برای ساکنان و کسب و کار. همه از این کار اتفاق می افتد در این متن گروه و ما تبادل ایده های ما نوع تندرست چیز دیگر و رک و پوست کنده فقط چک کردن در با یک دیگر. من فکر می کنم من آخرین متن من از شهردار لنس پایین بود فقط “چه میکنی؟”

چه شما بگویید ،

من نمی دانم که آن را به معنای شد برای چاپ.

[می خندد]

من به او گفتم ما در حال مبارزه است اما ما در حال ساخت آن است. بدیهی است که آنها تا به حال یک راه سخت پس از جورج فلوید کشته شد به عنوان به خوبی. آنها تا به حال مردمی در آتلانتا نیز که مبارزه برای ایجاد تخریب در راه است که اصلا چیزی ساخت سازنده و لزوما کمک به ما در ساختن آینده است. ما نیز دیده می شود خوشبختانه اکثریت مردمی و من فکر می کنم حفظ انرژی است که در میان افرادی که دل شکسته توسط جورج فلوید را کشتن که می خواهید فقط مطمئن شوید که آن دسته از افسران پاسخگو هستند و خود را متعهد به ساخت یک فعال راه برای آینده است که در آن فرزندان ما لازم نیست که برای مقابله با این.

ما دوست مشترک مایرون Medcalf از ESPN گفت: “من به شما بخواهید در مورد در حال اجرا خود را حرفه ای.

مهم ترین چیز شما نیاز به دانستن در مورد من در حال اجرا حرفه ای است که یک مدت زمان طولانی پیش. من رفت و به Florida A&M و شما می دانید برای اولین بار نیمی از زندگی من در حال اجرا بود و چیزی از دین برای من است.

چه شما را اجرا کنید ؟

یکی [100 متر فاصله] دو و چهار و من شروع به پریدن کرد و همچنین, اما من هرگز هر رقابتی پریدن در کالج. یک زن و شوهر از مسابقات قهرمانی کشور در مینه سوتا و پس از آن پایین رفت و زد روی رله در فلوریدا. این یک تجربه بزرگ بود آن را پرداخت برای کالج برای من و من به پایان رسید تا گرفتن صدمات بیشتر از من برنامه ریزی شده و در آن نوع از زمان سرگرم کننده از آن را کمی برای من.

چه چیزی شما فکر می کنم FAMU ترک MEAC و آمدن به SWAC?

ما را به تمام comers. ما فقط به دنبال به جلو برای نشان دادن SWAC چه یک گروه به نظر می رسد مانند آنچه در یک گروه است.

اوه مرد در حال حاضر شروع نکنید.

منظورم این است که هیچ کسانی که مدارس بزرگ. من می خواهم آنها را به راهپیمایی گروههای مثل ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin kameralı su tesisatçısıhovarda betElektronik sigaraturkuaz korsan taksi