چگونه دولت با استفاده از الگوریتم در خدمت غلط اتهام تقلب

در سال 2014 کرملیتا Colvin, زندگی فقط در شمال دیترویت و در نظر گرفتن کلاس در یک کالج محلی هنگامی که او دریافت نامه ای از میشیگان آژانس بیمه بیکاری. در این نامه آمده است که او می خواهم متعهد بیکاری تقلب و که او بدهکار بیش از $13,000 در بازپرداخت منافع و جریمه.

Colvin واکنش او به یاد آورد شد: “به غیر ممکن است. من فقط آن را باور ندارد.” او می خواهم جمع آوری مزایای بیکاری در سال 2013 پس از تمیز کردن شرکت او کار کرده و اجازه دهید او برود اما او می شده است واجد شرایط. او نمی توانستم بفهمم چرا او را متهم به تقلب.

تبلیغات:

چه Colvin نمی دانستم در آن زمان بود که هزاران نفر دیگر در سراسر کشور تجربه شد همین. آژانس تا به حال معرفی یک برنامه کامپیوتری جدید — میشیگان داده یکپارچه سیستم خودکار یا MiDAS — نه تنها تشخیص تقلب اما به طور خودکار شارژ مردم با ارائه اطلاعات نادرست و تقاضای بازپرداخت. در حالی که آژانس هنوز نشده برای عموم منتشر شد جزئیات بیشتر در مورد الگوریتم کلاس اقدامات دعاوی ادعا می کنند که سیستم جستجو بیکاری داده و با استفاده از فرضیات ناقص به پرچم مردم برای تقلب مانند به تعویق انداختن یک کارفرما که گفت: یک کارمند ترک کرده بود — و در نتیجه واجد شرایط برای مزایای — زمانی که آنها واقعا گذاشته است.

بیش از یک دوره دو ساله آژانس شارژ بیش از 40 ، 000 نفر, صدور صورت حساب آنها را حدود پنج بار اصلی مزایای که شامل بازپرداخت و جریمه 400 درصد به علاوه علاقه. در میان بعد از اعتراض این سازمان بعد از فرار یک جزئی حسابرسی و اعتراف کرد که 93 درصد از تغییرات بوده است اشتباه — و در عین حال آژانس در حال حاضر گرفته شده است میلیون ها نفر از مردم و عدم بازپرداخت آنها را برای سال. تا کنون این سازمان ساخته شده است که هیچ بیانیه های عمومی توضیح اینکه دقیقا چه چیزی را اشتباه رفت. (فیلم آموزش رابینسون یک نماینده آژانس کاهش Undark مصاحبه درخواست توسط ایمیل نوشتن: “ما نمی توانیم اظهار نظر با توجه به انتظار دادخواهی.”)

دولت استفاده از سیستم های خودکار در حال افزایش است در بسیاری از حوزه ها از عدالت کیفری و مراقبت های بهداشتی به ارزشيابي به کار استخدام. اما افرادی که با استفاده از الگوریتم های همیشه نمی دانند چه کار می کنند و توابع هستند حتی murkier به مردم است.

تبلیغات:

“این نوع از ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به انسان قضاوت اما آنها هرگز نباید جایگزین انسان” گفت: فرانک Pasquale یک استاد حقوق در دانشگاه مریلند که مطالعات و پاسخگویی در استفاده از این الگوریتم مات. یکی از خطرات او گفت این است که این سیستم موفق به مردم حقوق دادرسی. اگر یک الگوریتم است “استفاده می شود توسط دولت وجود دارد باید با شفافیت کامل” او اضافه شده است — هر دو در نحوه کار نرم افزار و داده های آن با استفاده از — “به افرادی که تحت تاثیر حداقل.”

در موارد مانند میشیگان ناقص سیستم های خودکار مجازات افرادی که این سازمان قرار است به کمک گفت: میشل گیلمن یک دانشگاه بالتیمور قانون استاد که هدایت یک دفتر حقوقی که نشان دهنده مشتریان با منافع عمومی موارد است. او با اشاره به نمونه های دیگری از جمله الگوریتم های تصویب شده در ایالات آرکانزاس و آیداهو است که سازمان های مورد استفاده برای برش مزایای پزشکی گاهی اوقات به اشتباه. و مسائل مربوط به گسترش فراتر از ایالات متحده: در سال 2019 هلندی دادگاه نشان داد که الگوریتم مورد استفاده برای تشخیص رفاه تقلب و نقض حقوق بشر و دستور دولت برای توقف استفاده از آن.

در میشیگان در حالی که آژانس می گوید آن را پرداخت 21 میلیون دلار, وکیل مدافع در کلاس اقدام دعاوی استدلال می کنند که این حساب نمی کند برای همه خسارت. افرادی مانند Colvin رنج می برد و در دراز مدت آسیب های بسیاری با اعتباری آسیب دیده و از دست رفته فرصت های شغلی و خانه است. بیش از یک هزار پرونده برای ورشکستگی.

تبلیغات:

نزدیک به نیمی از ایالات در ایالات متحده آمریکا به مدرن نرم افزار و فناوری اطلاعات زیرساخت برای خود بیمه بیکاری سیستم. در بسیاری از موارد این به روز رسانی بسیار مهم برای نگه داشتن سیستم در حال اجرا هموار و بسیاری از در واقع کمک به متقاضیان بیشتر به راحتی فایل برای منافع. اما این همیشه مورد نیست — در فلوریدا برای مثال در سیستم جدید به تصویب رسید و حدود پنج سال پیش ساخته شده آن را بسیار سخت تر برای مردم را به اعمال می شود. گیلمن و دیگر محققان که Undark صحبت را با آنها همچنین نگران آن است که در سال های آینده متحده ممکن است اتخاذ الگوریتم است که منجر به مشکلات مشابه به عنوان در میشیگان — به خصوص اگر آنها قطع انسانی بررسی اتهام تقلب نقض قوانین فدرال دادرسی مورد نیاز است. با یک موج بی سابقه ای در تعداد مدعیان بیکاری در طول Covid-19 pandemic — بیش از 40 میلیون آمریکایی را در پرونده از اواسط ماه مارس — مشکلات می تواند تقویت شود.

خودکار سیستم در میشیگان است “یک مطالعه موردی در تمام راه یک الگوریتم می تواند به اشتباه” گیلمن اضافه شده است. “شهروندان نباید خوکچه هندی در تست اینکه آیا این سیستم کار می کنند.”

تبلیغات:

* * *

میشیگان سیستم خودکار ظهور تا فقط پس از رکود بزرگ سال 2007 تا 2009 زمانی که این خودرو و دیگر صنایع تولیدی شد و ضربه سخت و کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری در نرخ بالا. از جمله مزایای در نظر گرفته شده برای کمک به کسانی که از دست داده اند کار از طریق هیچ گسل از خود را دارند و با بودجه دولتی توسط فدرال و ایالتی مالیات حقوق و دستمزد. مزایای به طور معمول در آخرین هفته 26 هر چند دولت فدرال را پوشش می دهد گسترش منافع در طول رکود اقتصادی از جمله امروز Covid-19 بحران است.

در ماه مارس 2011 ریک اسنایدر به تازگی انتخاب فرماندار جمهوری خواه میشیگان, امضا لایحه کوتاه دولت مزایای بیکاری از 26 به 20 هفته. این لایحه همچنین اختصاص بودجه برای نرم افزار برای تشخیص بیکاری تقلب.

تبلیغات:

دولت بیکاری آژانس استخدام سه شرکت خصوصی برای توسعه MiDAS و همچنین به عنوان نرم افزار اضافی. این سیستم جدید در نظر گرفته شده بود به جای یکی که 30 سال و برای تحکیم داده ها و توابع که قبلا گسترش بیش از چندین سیستم عامل با توجه به آژانس 2013 خود نامزدی برای یک جایزه با انجمن ملی دولت رئیس اطلاعات افسران. این قرارداد برای ساخت این سیستم برای بیش از $47 میلیون نفر است.

در همان زمان به عنوان به روز رسانی این سازمان همچنین گذاشته شدن صدها نفر از کارکنان که قبلا بررسی تقلب ادعا می کند.

در حالی که MiDAS دقیق فرایند نیست, مکان عمومی, مصاحبه با وکیل و دادگاه اسناد از طبقه پرونده های حقوقی اقدام به ارائه برخی از زمینه. بخشی از سیستم جستجو سوابق کارفرمایان و متقاضیان در پایگاه داده خود را و سپس پرچم مردم به صورت بالقوه بیکاری تقلب. بعد MiDAS ارسال پرسشنامه به صندوق پست الکترونیکی از مزایای وب سایت است که دریافت کنندگان ممکن است تا به حال به دلیل نظارت بر آنها را داد 10 روز برای پاسخ دهند و سپس با ارسال نامه ای به اطلاع آنها بوده است به اتهام تقلب. پس از 30 روز درخواست تجدید نظر دوره سیستم شروع به آراستن دستمزد و مالیات بر بازپرداخت. این سازمان بعدها اذعان کرد که در اکثر موارد بین 2013 و 2015 به سیستم زد از آغاز تا پایان بدون هیچ گونه بررسی انسان.

تبلیغات:

خودکار با استفاده از تصمیم گیری سیستم های تشخیص تقلب است یک مشکل به دلیل ریسک بسیار بالا گفت: جولیا Simon-Mishel یک وکیل در فیلادلفیا کمک های حقوقی است که خدمت در کمیته مشورتی برای پنسیلوانیا جبران بیکاری بهره مند نوسازی برای دو سال گذشته است. سیستم های خودکار همیشه نمی جمع آوری اطلاعات کلیدی و یا اجازه می دهد برای “عقب و جلو مورد نیاز است که توسط دستورالعمل های فدرال در شرایط مکالمات است که نیاز به با یک کارفرما و کارگر” او گفت:.

“اگر شما فقط با استفاده از تجزیه و تحلیل به طور خودکار پرچم تقلب بدون هر چیز دیگری شما باید زباله در, مشکل,” او اضافه شده است. “چه کسی می داند که آیا داده های شما با استفاده از خود را برای ساخت پیش بینی تجزیه و تحلیل درست است؟”

برخی از داده ها می آید از ساده غیر عمدی و برنامه خطا است. نفع عمومی برنامه های کاربردی اغلب پیچیده و گفت: گیلمن که آنها را به نام “قانون مالیات برای مردم فقیر.” به دلیل این پیچیدگی اکثر پرداخت ها با توجه به هر دو کارمند یا کارفرما اشتباه در فرم گیلمن گفت. اما او افزود: “یک اشتباه عمدی نیست تقلب.”

* * *

تبلیغات:

در اکتبر 2013, MiDAS شروع به پرچم مردم برای تقلب. به زودی پس از وکلا در سراسر کشور شد deluged با تماس از افرادی که سر در گم را به اتهام اتهام تقلب. کسانی که نمی توانیم یک وکیل مواجه دیگری مانع: در زمان میشیگان نیست گسترش حق به رایگان نمایندگی حقوقی برای کسانی که به اتهام بیکاری تقلب. (دولت تمدید این حق از طریق قانون در سال 2017.) برخی از تبدیل به سازمان های غیر انتفاعی از جمله بیمه بیکاری درمانگاه در دانشگاه میشیگان دانشکده حقوق (re-نام حقوق کارگران درمانگاه در سال 2019) و موریس و جین قند مرکز قانون برای عدالت اقتصادی و اجتماعی غیر انتفاعی حقوقی سازمان حمایت در دیترویت.

آنتونی پاریس یک وکیل در قند قانون مرکز گفت Undark که او و همکارانش کمک صدها نفر از مشتریان که متهم به تقلب در بین سال های 2013 و 2015 — از جمله Colvin. بیش از زمان قانونی تیم pieced با هم درک درستی از منبع موجی از اتهام تقلب: جدید سیستم های کامپیوتری تا به حال جستجو بیکاری پایگاه داده بازگشت شش سال و پرچم مردم برای تقلب بر اساس مستعد خطا قوانین.

یک قانون منجر به آژانس به نادرست متهم به افراد مشغول به کار در حالی که ادعا مزایای بیکاری. در اینجا سیستم به عهده گرفت به عنوان شرح داده شده در فدرال دعوی در دادگاه اقدام کلاس ثبت شده در 2015 توسط قند مرکز قانون و دیگران که درآمد گزارش شده از یک بخشی از سال را به دست آورده بود در واقع بیش از یک دوره طولانی تر است. برای مثال یک شاکی به نام کوین Grifka گزارش شده بود $9,407.13 در درآمد در سال 2015 و قبل از او گذاشته شد در اوایل فوریه سال و ادعا مزایای بیکاری. این سازمان بعدها ادعا کرد که او تا به حال ساخته شده $723.62 هر هفته در طول کامل سه ماهه اول سال — از جمله دوره زمانی که او گفت که او بیکار بود. به عنوان طرح دعوی در دادگاه در توصیف این بود که بر اساس تقسیم درآمد خود را قبل از گذاشته شدن توسط 13 هفته از سه ماهه کل و همان اشتباه محاسبه شده بود استفاده می شود برای شارژ دیگر شاکیان.

این سیستم همچنین به طور خودکار متهم مردم از تقلب عمدی هنگامی که داستان خود را مطابقت ندارد که از کارفرمای خود. به جای اختصاص یک عضو هیات برای بررسی اختلاف بین کارفرما و کارمند, گزارش, پاریس گفت: سیستم برنامه ریزی شده بود “به طور خودکار فرض کنیم که کارفرما حق بود.”

تبلیغات:

این چیزی است که منجر به Colvin تقلب شارژ با توجه به اسناد دادگاه بررسی توسط Undark. Colvin کارفرما گزارش شده است که او را ترک کرده بود. Colvin گفت که کارفرما به او گفته بود او از کار معلق با توجه به موضوع گزارش در یک خانه که تمیز شد توسط او و یکی دیگر از کارکنان. Colvin هرگز شنیده بازگشت و عهده او گذاشته است. در اواخر سال 2019 زمانی که در پاریس به نمایندگی Colvin در یک دادگاه کارفرما نامیده می شد در شهادت است. کارفرما اذعان کرد او می خواهم بر او فرض است که Colvin ترک کرده بود در دست دوم از حساب دو نفر دیگر از کارگران است.

Colvin مورد برجسته دیگر مشکل با MiDAS: آن طراحی شده بود با توجه کمی به سمت راست به علت روند. این یک مشکل شایع در سیستم های خودکار گفت: Jason شولتز یک استاد حقوق در دانشگاه نیویورک و حقوقی و سیاست محقق برای مدرسه AI در حال حاضر موسسه. “حتی اگر این سیستم ادعا می کنند به اطلاع مردم آنها به طور معمول تنها آنها اطلاع از نتیجه نهایی,” او اضافه شده است. “آنها نمی معمولا آنها را به هر گونه اطلاعات در مورد چگونه به واقع درک آنچه اتفاق افتاده است به همین دلیل تصمیم گرفته شده چه شواهد و مدارک است که در برابر آنها چه منطق بود چه معيار و نحوه رفع چیزهایی که اگر آنها در اشتباه هستید.”

اگر چه MiDAS تا به حال چندین مراحل را برای اطلاع رسانی این اشکال گیج کننده پیشرو برخی از مردم بی گناه به خود تهمت به گفته استیو خاکستری — سپس مدیر دانشگاه میشیگان درمانگاه — که توضیح داده شده این مشکل در همكاري نامه ای به وزارت کار. علاوه بر این, بسیاری از مردم هرگز دریافت پیام. یکی از اولین پرسشنامه به نظر می رسد در یک حساب آنلاین است که بسیاری از افراد تنها به بررسی زمانی که آنها دریافت مزایای. و زمان اطلاع رسانی دوم نامه آمد در سراسر بسیاری از مردم تا به حال نقل مکان به یک آدرس جدید, با توجه به یک سال 2016 گزارش از میشیگان حسابرس به طور کلی.

برایان راسل برق از Zealand, میشیگان فقط یاد گرفته در مورد اتهام تقلب پس از دولت در زمان $11,000 از خود 2015 بازپرداخت مالیات. او در بازدید از یک دولت بیکاری آژانس و شگفت زده بود به یاد بگیرند که آنها را حتی بیشتر: “آنها شارژ شد من $22,000, و من تا به حال هیچ ایده چه می گذرد.”

تبلیغات:

راسل گفت که او تلاش کرد همه چیز را او می تواند از فکر می کنم برای کشف کردن که چرا او در حال شارژ — او بازدید نزدیکترین بیکاری و به نام سازمان “احتمالا صدها بار” اما سیستم تلفن غیرمنتظره بود. او می خواهم صبر کنید برای ساعت نگه دارید. (دولت حسابرس گزارش که از بیش از 260,000 تماس های ساخته شده به خط در ساعات کسب و کار در یک ماه دوره در سال 2014 حدود 90 درصد بدون جواب رفت.) هنگامی که راسل در نهایت یک فرد در خط او گفت: او گفت: او می خواهم از دست رفته 30 روز پنجره به درخواست تجدید نظر.

راسل در نهایت نمایندگی از دانشگاه میشیگان کلینیک حقوقی که اعتراض او پرونده به یک قاضی اداری. یک قاضی برکنار راسل شارژ و آژانس مسترد بیشتر از پول است. (راسل گفت که او هنوز هم بدهکار حدود 1500 دلار.) اما در عین حال او گفت که او تا به حال به اعلام ورشکستگی که آمار نمره های اعتباری خود را. و از آنجا که او نمی باید این پول را برای نیازهای اساسی او را به چشم پوشی از برخی از دیابت درمان و حرکت به یک دوست زیرزمین.

* * *

در حالی که در میشیگان قابل توجه است مورد یک سیستم خودکار اشتباه آن را نه تنها در منطقه که در آن دولت ها با استفاده از هوش مصنوعی و سیستم های تصمیم گیری. چنین سیستم هایی استفاده می شود در عدالت کیفری پلیس کودک حفاظتی خدمات تخصیص مزایای مراقبت های بهداشتی, معلم, ارزیابی, و بیشتر. در بسیاری از موارد دولت ها استخدام شرکت های خصوصی برای ساخت این سیستم گفت: Pasquale و از آنجا که شرکت ها می خواهند برای حفاظت از مالکیت معنوی آنها گاهی اوقات پنهان کردن جزئیات چگونگی این محصولات کار می کنند. “تجارت مخفی حفاظت است یک مشکل واقعی است چرا که شما حتی نمی توانید درک آنچه مشکلات هستند,” او گفت:.

بیش از چند سال گذشته سیاستگذاران و دانشگاهیان و طرفداران — از جمله در سازمان هایی مانند هوش مصنوعی در حال حاضر موسسه در دانشگاه جورج تاون و قانون را در مرکز حفظ حریم خصوصی و تکنولوژی — کاوش را در راه های مختلف است که دولت می تواند در ساخت بهتر و بیشتر پاسخگو خودکار سیستم.

آژانس همچنین نیاز به درک محدودیت های خاص سیستم قبل از پیاده سازی آن گفت: جولیا Stoyanovich استادیار علوم کامپیوتر در دانشگاه نیویورک. “باور من این است که مردمی در دولت فقط فکر می کنم که هوش مصنوعی, سحر نحوی,” او گفت که می تواند منجر به مشکلات بزرگ هنگامی که سیستم های خودکار را اجرا کنید به عنوان هموار در واقعیت است. شولتز موافقت کرد و اضافه کرد که زمانی که کارمندان دولت ندارد پس زمینه و یا منابع برای ارزیابی ادعاهای ساخته شده توسط شرکت های خصوصی “آنها فقط فروش روغن مار.”

طرفداران و محققان نیز با هل دادن دولت به درخواست, راهنمایی قبل از پیاده سازی یک سیستم جدید هر دو از کارشناسان و از مردم خواهد شد که هدف این ابزار جدید. در سال 2018 AI در حال حاضر موسسه منتشر شده یک چارچوب برای این فرایند که شولتز همكاري. ایده این است که دولتها باید به فکر می کنم از طریق مراحل را برای الگوریتم های قبل از آنها استقرار آنها شولتز گفت: پرسیدن سوال مانند: “آیا این سیستم در واقع آنچه در آن می گوید آن را به انجام? آن است که رفتن به تاثیر جامعه در راه است که در واقع کمک می کند و نمی صدمه دیده است؟” نویسندگان همچنین پیشنهاد کرد که این ارزیابی باید منتشر شود و باز برای اظهار نظر عمومی.

مدل های دیگری برای پاسخگویی تعیین نظارت بدن به ممیزی الگوریتم. در اوایل سال 2020 وکلای مدافع در میشیگان کلاس اقدام دعاوی به نام برای ایجاد یک نیروی کار برای نظارت بر تمام الگوریتم ها و سیستم های خودکار اجرا شده توسط دولت. کشورهای دیگر و شهرستانها تشکیل داده اند مشابه نیروهای وظیفه. Stoyanovich که خدمت در یک شکل گرفته در شهر نیویورک گفت که او فکر آن را یک گام مهم است. اما آن را نیز به طور گسترده ای مورد انتقاد محققان از هوش مصنوعی در حال حاضر موسسه و سازمان های دیگر مثلا نقد تلاش برای عدم به اندازه کافی شامل جامعه گسترده تر. و در حالی که بدن نظارت می تواند مهم Pasquale گفت: آنها نیاز به “دندان واقعی” به منظور عملکرد معنی دار اجرای.

اما یکی از بزرگترین سوال این است که آیا و هنگامی که به استفاده از الگوریتم ها برای شروع — به خصوص برای ابزار است که می تواند به سرعت ساییده شدن حریم خصوصی و آزادی های مدنی از قبیل تشخیص چهره. “من فکر نمی کنم هیچ دولتی به اتخاذ هر یک از این سیستم های” شولتز گفت. “من فکر می کنم صرف میلیون ها دلار در یک اثبات نشده سیستم است که هیچ پاسخگویی و هیچ راهی برای حصول اطمینان از این آثار است که واقعا ایده بد هنگامی که آن را مورد نیاز نمی باشد.”

* * *

در سال 2016 — در میان سیل منفی توجه رسانه ها — میشیگان کنگره ساندر لوین تحت فشار قرار دادند که آژانس به انجام ممیزی داخلی از حدود 60,000 اتهام تقلب در قبل از دو سال است. آژانس در پاسخ با مشتقات جزئی حسابرسی بررسی 22,000 از MiDAS اتهام تقلب و تعیین کننده است که تقریبا همه در اشتباه بودند. (آژانس همچنین بررسی یکی دیگر از مجموعه ای از اتهام تقلب ساخته شده با برخی از سطح از بررسی انسان; در حالی که نرخ خطا بود هنوز هم در 44 درصد از سیستم خودکار به حال بیش از دو برابر این نرخ است.)

توسط 2017 به عنوان بخشی از حل و فصل یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس, آژانس توافق کردند که آن را نمی خواهد با استفاده از سیستم خودکار و بدون بررسی انسان (و روشن است که آن را در واقع متوقف تمرین در اواخر 2015). آژانس همچنین توافق کردند برای بررسی و سرنگونی باقی مانده غلط اتهامات عنوان شده است که آن را صادر کرده است بین سال های 2013 و 2015, بعد از گزارش که آن را به حال معکوس در حدود دو-سوم از تقلب تعیین و تا به حال پرداخت 21 میلیون دلار.

همچنین در سال 2017 قانونگذاران ایالتی به تصویب یک قانون برای جلوگیری از چنین فاجعه از دوباره اتفاق می افتد از طریق بهبود در تقلب شارژ اطلاعیه ها و کاهش جریمه. و در سال 2019 در یک حرکت است که چندین وکلای توصیف به Undark به عنوان یک گام در جهت مثبت میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer منصوب خاکستری که قبلا سر از بیمه بیکاری قانون کلینیک در دانشگاه میشیگان دانشکده حقوق به عنوان مدیر آژانس.

در دسترس اسناد دادگاه که شامل رسوبات از کارکنان آژانس و سه شرکت هیچ یک از افراد درگیر در ساخت یا تصویب سیستم خودکار اعتراف مسئولیت (به عنوان شاکیان وکلا را تایید کرد). در حالی که در حال انجام موارد باید در نهایت فاش کردن جزئیات بیشتر — از جمله کشف مربوط به بیش از یک میلیون اسناد داخلی آژانس ایمیل — با توجه به زمان طولانی را به کار راه خود را از طریق دادگاه پاریس گفت.

در ضمن برای برخی از افرادی که به دروغ متهم به تقلب مبارزه همچنان ادامه دارد. در علاوه بر این به کلاس اقدام دعاوی در مارس سال 2020 مدیر فعلی دانشگاه میشیگان دانشکده حقوق را حقوق کارگران درمانگاه شهادت به مجلس سنا دولت نظارت کمیته که آنها باور دارند که نزدیک به 20000 نفر از کسانی که به اتهام توسط MiDAS هنوز در حال به طور فعال به دنبال زن و دستمزد هانه.

برای Colvin, آن را تا اوایل سال 2020 نزدیک به شش سال پس از او متهم شده بود که اداری قاضی در نهایت اخراج او مورد. در وسط است که کشش در سال 2017 Colvin تکمیل مدرک لیسانس خود را در عدالت کیفری اضافه کردن به قبلی کاردانی در رشته پزشکی قانونی, عکاسی و کاربردی برای کار با یک شهرستان کلانتر دفتر. او به زودی یک تماس بگیرید و اجازه دادن به او را می دانم که او نمی خواهد استخدام شود به دلیل اتهام تقلب و بدهی به دولت است.

امروز Colvin گفت: او در حال کار به عنوان یک گارد امنیتی برای حمایت از خودش و دخترش. او 32 و شگفتی اگر آن را اتلاف زمان به دو درجه در عدالت کیفری.

“من می توانم کار من می خواستم” او گفت: “از آنجا که آنها پیشنهاد کرد که من یک جنایتکار است.”

این مقاله در اصل منتشر شد در Undark. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی