چگونه فیلم you’ve Got Mail دراماتیزه واقعی کتابفروشی درگیری

قسمت یادداشت ها

AOL "You've Got Mail" image

تصویر بنجامین Frisch

رسیور حلقه یک پادکست در مورد ترک خوردگی فرهنگی رمز و راز است. در هر قسمت میزبان Willa Paskin طول می کشد در یک فرهنگی, سوال, شی, ایده و یا عادت و صحبت با کارشناسان و مورخان و obsessives را امتحان کنید و کشف کردن که در آن می آید از آنچه در آن به معنی و چرا از آن مهم است.

1998, عاشقانه, کمدی, you’ve Got Mailبا بازی تام هنکس و مگ رایان در مورد مبارزه وحشیانه بین یک مستقل کتابفروشی مغازه در اطراف گوشه و روباه کتاب آشکار Barnes & Noble ایستاده است. در این قسمت از رسیور حلقه ما کشف زندگی واقعی جنگ است که الهام گرفته از فیلم و آواره کتابفروشان مستقل در قسمت فوقانی سمت غرب منهتن. این درگیری ها نشان می دهد که چگونه برای یک زمان کوتاه Barnes & Noble نماد سرمایه داری تنها به غصب توسط متحد توسل به زور در قلب فیلم: اینترنت.

برخی از صداها در این قسمت عبارتند از Delia Ephron با همکاری فیلمنامهنویس you’ve Got Mail, the تصویرگر Brian Selznick, Laura J. Miller نویسنده تمایلی سرمایهداران: کتابفروشی و فرهنگ مصرفجوئل فرهم بنیانگذار Eeyore کتاب برای کودکان و بوریس Kachka, کتاب, ویرایشگر برای لس آنجلس تایمز.

به ما ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>