چگونه neurodivergent را پشت سر گذاشت همه گیر اجتماعی جدید قوانین

اکثر مردم در جهان حداقل یک راز آنها شرمنده — ماکارونی مواد مخدر عادت و یا یک گناه آنها مایل بودند فراموش شده است.

برای من آن چیزی است که آنقدر کوچک است که آن را ممکن است احمقانه به نظر می رسد: من نمی توانم تهیه غذا خود من.

زمانی که شما در طیف اوتیسم, این یک مشکل شایع است. اگر چه به اوتیسم اغلب در ارتباط با مشکلات اجتماعی تکراری رفتارهای وسواسی منافع و با توجه به روال آن را نیز می تواند آن را دشوار برای کسانی که با این بیماری به توسعه لازم اجرایی عملکرد مهارت. هر زمان که من خواسته برای تکمیل مواد غذایی مرتبط با وظیفه سخت تر از ساخت یک ساندویچ من تبدیل به ضعف و اضطراب. به عنوان یک نتیجه, من متکی به غذا خوردن برای بسیاری از زندگی بزرگسالان است.

تبلیغات:

البته که تبدیل شده است به طور فزاینده ای قابل دفاع گزینه در coronavirus دوره زمانی که در رستوران در حال بسته شدن چپ و راست و تحویل مواد غذایی رانندگان طبعا با احتیاط در مورد برقراری ارتباط با غریبه ها. در عین حال مادام العمر از کار افتادگی نمی شود به سادگی به دلیل شرایط خارجی ارائه شده اند آن را ناخوشایند تر از حد معمول.

چه چیزی می تواند به افراد مبتلا به اوتیسم مثل من را به آدرس این ؟

“من تحقیق مواد غذایی است که آسان برای ایجاد و همچنین منقضی نمی کند و خریداری آن چیزهایی که در آمازون” الکس تخته یک اوتیسم مدافع و خالق آنلاین اوتیسم جامعه سیاره اشتباه گفت: سالن. “بنابراین من به پایان رسید تا داشتن مقدار زیادی از برنج و مواد غذایی منجمد که مبتنی بر پروتئین مانند گوشت و یا ماهی و قوطی چیزهایی مانند لوبیا سیاه و سفید و لوبیا garbanzo. و من یاد گرفتم که چگونه به را برنج است که نسبتا آسان به انجام است. شما فقط به معنای واقعی کلمه قرار دادن یک فنجان برنج را در یک کاسه بریزید و دو لیوان آب به آن و سپس مایکروویو آن را برای 15 دقیقه در نیمی از قدرت و این باعث می شود برنج است.”

تبلیغات:

تخته اشاره کرد که این مهم برای neurotypicals به درک که “من فکر نمی کنم آن را یک ایده خوب را به تلاش برای انتظار یک فرد مبتلا به اوتیسم که در حال رفتن به [آشپز] برای تبدیل شدن به این استاد آشپز.” در همان زمان او اشاره کرد که آن را ممکن است برای زنده ماندن در مواد غذایی مانند حبوبات است که بسیار آسان برای ایجاد و — در حالی که کمتر رضایت بخش تر از آشپزی که دستور داده شده است که در هنوز هم می تواند به شما در حفظ و رفتن.

Temple Grandin یک اوتیسم سخنگو و استاد علوم دامی در دانشگاه ایالتی کلرادو مشابه مشاهده به سالن. او اشاره کرد که او را به ناهار گوشت “و قرار دادن آن در برخی از سالاد.” efore همه چیز را تعطیل من موفق به خرید برخی از واقعا خوب روغن زیتون و من قرار است که در [سالاد]. من رفتن منابع تنگ هستند. من به خوردن این,'” Grandin اضافه شده است.

او گفت که در گذشته او توسعه خودکفایی با وجود مبارزات خود را با پخت و پز چرا که “من می خواهم به خوردن ناهار من, من می خواهم که ماست برای صبحانه و من فقط وعده.” او می گوید: مهارت های کسانی که در حال کمک به او مقابله کن.

تبلیغات:

هیلی خزه اوتیسم یک مدافع و برای اولین بار آشکارا توهمی زن وکیل در فلوریدا, تاریخچه, توضیح داد که چگونه او از مزایای نه به تنهایی زندگی می کنند. او در ماندن با پدر و مادر او را در این مصیبت.

“برای من پخت و پز دشوار است. من همیشه زمان یا دانش” خزه گفت: سالن. “من هم یک ضربه زننده خوار و تلاش کرده اند با تلاش غذاهای جدید, بنابراین در حال حاضر من در حال بیشتر فکر پس روال هر دری سخنی و یا از آنچه که من غذا خوردن ممکن است همان; به عنوان مثال بیشتر بیرون رفتن برای شام در یک آخر هفته و یا ناهار جلسات در رستوران. این یک تنظیم است.”

تبلیغات:

او گفت: سالن که پدر و مادر او در حال کمک به تنظیم هر دو با آماده کردن وعده های غذایی خود را و کمک به او را حفظ روال.

همانطور که برای من ؟ من با تکیه بر مهربانی نامزد من که یک معامله بزرگ از پخت و پز و نیز آموخته است که چگونه به آماده سازی برخی از غذاهای ساده مانند تخم مرغ است. اگر ضرورت مادر اختراع است پس شاید این وحشتناک همه گیر را ارائه می کنند افراد مبتلا به اوتیسم مثل خودم با یک فرصت برای انجام برخی مجبور درمانی وقتی که می آید به ما اجرایی عملکرد مهارت.

هر کس نیاز به غذا خوردن.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>