چه جدید مرد نامرئی فیلم حرکت از رمان توسط H. G. Wells


Left: a copy of H.G. Wells' The Invisible Man. Right: Elisabeth Moss in a shower with a handprint visible in the fogged glass. In the corner, a logo reads "Page to Screen."

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط Universal Pictures و وفادار کتاب.

پاف نفس ظاهر از هیچ جا در شب سرد! مشعل روشن را با خود! خفیف افسردگی در صندلی بالشتک هر چند وجود دارد هرگز هیچ یک لب به لب دیده می شود! آن زمان برای یکی دیگر از اقتباس از مرد نامرئی, یک رمان در مورد یک دانشمند است که شفاف می شود و اجرا می شود در اطراف باعث دردسر است. پس H. G. Wells’ داستان اول سریال در انگلیسی دوره پیرسون هفتگی در سال 1897 شده اند وجود دارد ده ها تن از لوازم جانبی. آخرین Leigh Whannell بسیار suspenseful فیلم با بازی الیزابت ماس به عنوان ترس و وحشت همسر یک sociopathic tech نابغه که با استفاده از نامرئی به عذاب او. (به طور جدی آن را برای scaredy گربه.)

فیلم سهام آن مرکزی حیله با ولز کتاب اما کمی دیگر آنجا Whannell را مرد نامرئی هدایت تمام توجه خود را نسبت به یک فرد خاص در حالی که ولز بیشتر از یک کلی فساد ساز است. نتیجه یک فیلم که بیشتر شبیه به یک بازسازی از خواب با دشمن تر از مرد نامرئی. ما خراب خروج از رمان های زیر کلیک کنید.

مرد نامرئی انگیزه

در رمان ولز ضدقهرمان است گریفین یک “محقق تجربی” و فارغ التحصیل آموزش دستیار در یک استانی ، او خودش را “تقریبا albino” با پوست سفید و چشم قرمز است. چاه مشخص گریفین به عنوان “تهاجمی و مواد منفجره” دائما “تحت تحریک مزمن از بزرگترین شدت.” گریفین تلاش می کند تا خودش را نامرئی فقط برای قدرت از آن. “برای انجام چنین چیزی خواهد بود به فراتر از سحر و جادو,” او می گوید او سابق همکلاسی کمپ توصیف روند فکر زمانی که او متوجه تغییر و تحول ممکن است ممکن است. “من مشهود, unclouded با شک یک چشم انداز با شکوه از همه که نامرئی ممکن است به معنای یک مرد و راز قدرت و آزادی است.”

تراژدی ولز مرد نامرئی است که گریفین به زودی چهره های که در حال نامرئی است که مرتب کردن بر اساس وحشتناک است. او نمی تواند غذا خوردن در مکان های عمومی, از آنجا که مواد غذایی خود را قابل مشاهده است تا آن را “جذب” به بدن خود را. او نمی تواند بیرون رفتن بدون پوشیدن لباس است که شکست تمام نقطه نامرئی بودن—حتی یک دلیل شفاف بدن می شود هوای سرد در زمستان. خواننده می تواند تقریبا احساس می کنید متاسفم برای انسان به جز برای این واقعیت است که او می رود در مورد سرقت و آزار مردم با صفر ندامت. در یک نقطه گریفین می گوید کمپ از او “زدم بر سر” که کمپ فریاد می زند: “اما من می گویم! مشترک کنوانسیون های بشریت!” گریفین پاسخ “همه به خوبی برای مردم عادی است.”

در Whannell فیلم, Adrian گریفین (بازی های برگزار شده توسط Oliver Jackson-Cohen) نیز نظر خود را به بالاتر از اخلاق از “مردم عادی” اما انگیزه او برای تبدیل شدن به نامرئی بسیار کمتر مبهم و اقدامات خود را کمتر تصادفی. او می خواهد به استفاده از خود را نامرئی برای کنترل همسرش, سیسیلیا (خزه) که در نهایت او را ترک کرد. او یک فقیر “گراد” و نه “تقریبا albino” یا—او یک غنی مرسوم خوش تیپ tech wunderkind با تمام “قدرت و آزادی” او می تواند میل. هر گونه پول اضافی ممکن است او را یا مردم او ممکن است صدمه دیده است همه دوم به مرکزی پروژه: ساخت سیسیلیا انجام آنچه او می خواهد .

دستیابی به نامرئی

در ولز’ رمان دستیابی به نامرئی است که یک ماده در شیمی و آن را کثیف روند. ولز’ داستان آغاز می شود با گریفین در حال حرکت به یک مسافرخانه و باز کردن یک دسته از جعبه برای خود راه اندازی آزمایشگاه بیرون کشیدن “چربی بطری های حاوی پودر کوچک و باریک بطری های حاوی رنگ و سفید مایعات شیاردار آبی بطری با برچسب سم بطری با بدن گرد و باریک گردن سبز بزرگ-بطری های شیشه ای بزرگ و سفید-بطری های شیشه ای…” ولز می رود به صورت کامل بند.

زمانی که چاه نوشت: این کتاب دانشمندان نبودند بسیار مورد توجه در فرهنگ انگلیسی. گریفین یک فرد بی دست و پا و بدون بسیاری از اجتماعی فیض باعث می شود مردم اطراف او را عصبی و حتی قبل از تغییر و تحول خود را به مرد نامرئی. در یک نقطه یکی از همسایه ها او را متهم به انجام کالبد شکافی موجود زنده بر روی یک گربه—اشاره ای به بحث در اتوبوس مکالمات در اطراف علم در نوبه خود از قرن بیستم بیش از با استفاده از حیوانات زنده در آزمایش. (در این کتاب گریفین است که در واقع vivisecting گربه در سوال هر چند او در معرض آن به درد درمان های شیمیایی.)

در مقابل ما واقعا نمی توانید ببینید که چگونه آدریان ساخته شده خود را بسیار سرد, دوربین-تحت پوشش نامرئی کت و شلوار. این فن آوری در کار است فقط به عنوان غیر قابل نفوذ به عنوان استارک مدرن خانه ای که آدریان و سیسیلیا زندگی می کنند به عنوان یک ناراضی, زن و شوهر قبل از او فرار. این دو روش برای تبدیل شدن به نامرئی مناسب مربوطه شخصیت های خوب: فرآیند شیمیایی ولز گریفین با استفاده از دردناک است و غیر قابل برگشت و این قطعیت از این مخمصه است که باعث می شود ولز مرد نامرئی چنین احساساتی ، هیچ گونه ترحم برای Whannell صرفا شرور Adrian که می تواند تبدیل به سازمان ملل متحد نامرئی هر زمان که او می خواهد ورزش همان نوع از کنترل کامل او بیش از همه چیز در زندگی خود را.

لباس

هنگامی که ما اولین برخورد گریفین در این کتاب او را تحت پوشش در باند و با پوشیدن یک کت مخمل قهوه ای با روشن کردن یقه. مجبور کردن از بین نوار است که “صورتی به اوج خود رسید و بینی” است که معلوم می شود مصنوعی. خود را “فرار به عنوان آن می تواند در زیر و بین صلیب باند” یک کلاه گیس است که به او “عجیب ترین ظاهر شود.” ولز شرح گریفین نگران کننده و در عین حال مسخره که اگر یک مومیایی نورد در اطراف در چسب و راه می رفت از طریق فروش حیاط.

Whannell انسان از سوی دیگر به طور کامل نامرئی است تا نقطه میانی فیلم که سیسیلیا موفق به زمین با یک ضربه بر او که خسارت خود را کت و شلوار. کت و شلوار خود را صاف است و با تکنولوژی بالا و برای تلفن های موبایل آن را باعث می شود هنگام حرکت در داخل و خارج از دید هستند فلزی شوم و آخرتی مانند بیگانه زره در درنده. به عبارت دیگر آن چیزی مانند مترسک اثر “هیولا” از ولز و رمان معروف سال 1933 فیلم بازیگران Claude Rains.

Michael Dorman, wearing a suit.

Michael Dorman به عنوان تام.

Universal Pictures

شخص وابسته

یک مرد نامرئی گاهی اوقات نیاز به یک قابل مشاهده همدست. در ولز کتاب گریفین تلاش می کند به زور یک “ولگرد” مارول به بردگی است. آن کار نمی کند و مارول به پایان می رسد تا با گریفین پول و نوت بوک در پایان داستان. در Whannell فیلم, Adrian بیشتر شانس با او وکیل تام برادر که به نظر می رسد دلسوز خلاصه از لحظه زمانی که او commiserates با سیسیلیا در مورد محاکمه نزدیک شدن به مانند یک عاشق. با این حال او معلوم شود در مجموع تماس های خود را sociopathic خواهر و برادر حتی با پوشیدن کت و شلوار نامرئی و ارتکاب قتل در آدریان برسند.

سگ

در ولز کتاب گریفین می گوید که سگ های نامرئی بزرگترین دشمن انسان چون “بینی است که به ذهن یک سگ چه چشم است که به ذهن یک شاهد مرد است.” در Whannell فیلم زن و شوهر سگ خر خر کردن می تواند مرد نامرئی با سهولت چرا که حتی با تکنولوژی بالا کت و شلوار هیچ بازی برای پوزه یک پسر خیلی خوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>