چگونه رئیس جمهور بعدی می تواند خنثیسازی مغلوب ساختن پیشی جستن Nativist دستور کار


Uniformed CBP officers stand beside asylum-seekers in a covered walkway
ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی عوامل اسکورت متقاضی پناهندگی به آمریکا طرف Paso del Norte بین المللی پل در سیوداد خوارز, مکزیک, در تاریخ 1 آوریل.
پل Ratje/خبرگزاری گتی ایماژ

آن را حتی یک ماده از شک در این نقطه است که—به عنوان حقوق کلمبیا مدرسه الورا Mukherjee قرار داده و آن را در هفته گذشته—امریکا است که در حال حاضر بسته شده است. با وجود تعجب از حکم دیوان عالی کشور در DACA در اوایل این ماه اکثریت قریب به اتفاق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن yearslong کمپین برای بستن مرزها به مهاجران پناهندگی پناهجویان, پناهندگان و کارگران مهمان ثابت کرده است که تقریبا فورا موفق است. هفته گذشته فرمان اجرایی محدود کردن مهاجرت به ایالات متحده از طریق پایان سال 2020 به علاوه حکم دیوان عالی کشور در تسریع تبعید به علاوه سی مدار دادگاه تجدید نظر مجوز از دولت گسترش “تسریع حذف” را به مردم در سراسر کشور همه بخشی از یک تا حد زیادی موفق تلاش برای نگه داشتن انواع خاصی از مردم و درب های قفل شده است, در راه است که فراتر روزانه اخبار.

لغو این خسارت خواهد بود سنگین آسانسور برای هر کس بعد اشغال دفتر بیضی اما وجود دارد برخی از علت خوش بینی. یکشنبه گذشته در روز جهانی پناهندگان جو بایدن گذاشته او چگونه خواهد معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن حمله با ارتکاب به چندین ضروری اقدامات مهاجرت: داشتن قول داد که اگر او انتخاب او را بازگرداند “آمریکا نقش تاریخی به عنوان رهبر در اسکان مجدد و دفاع از حقوق پناهندگان در همه جا” بایدن به حال مجموعه اهداف خاص را افزایش می دهد که اسکان مجدد پناهندگان در ایالات متحده است. طرح خود را با هدف به اعتراف 125,000 پناهندگان به آمریکا (که از یک سقف 18,000 تحت مغلوب ساختن پیشی جستن و بیش از اوباما اعتراف کرد). در اطلاعیه خود در هفته گذشته او اضافه شده جدید تعهد: به کار با کنگره برای ایجاد حداقل پذیرش تعداد حداقل 95,000 پناهندگان سالانه است. در علاوه بر این به کسانی که اقدامات بایدن وعده داده است به

دنبال سیاست هایی که افزایش فرصت ها برای ایمان و جوامع محلی برای حمایت از پناهندگان. من را بیشتر کانال های مانند آموزش عالی ویزا در دسترس برای کسانی که به دنبال ایمنی. من را لغو مسلمان بان کی مون و دیگر ممنوعیت تبعیض آمیز بر اساس قومیت و ملیت و بازگرداندن قوانین مهاجرت را از جمله پایان وحشتناک عمل جدا از خانواده در مرز ما. من کار خواهد کرد با ما متحدان و شرکای خود برای ایستادگی در برابر چین حمله به هنگ کنگ آزادی و توده بازداشت و سرکوب Uighurs و دیگر اقلیت های قومی و حمایت از یک مسیر برای کسانی که مورد آزار و اذیت برای پیدا کردن پناهگاه امن در ایالات متحده و دیگر کشورها است.

پیشنهاد آینه طرح مندرج در حمایت از پناهندگان عمل 2019 در حال حاضر در انتظار یک رای در مجلس نمایندگان. این سیگنال که بایدن نیست فقط در حال اجرا در برابر تهمت ضد مسلمان و ضد پناهندگی و ضد مهاجر سوت سگ است اما همچنین ارتکاب انرژی و از همه مهمتر منابع برای تحقق ایالات متحده آمریکا شهرت به عنوان یک ملت است که از کسانی که نیاز به سرپناه و همچنین به ساخت دولت ایالات متحده یک بازیکن مرکزی در حل جهانی پناهندگان بحران است که تنها رشد بیشتر بحرانی به عنوان یک نتیجه از COVID-19. این سیگنال که بایدن می داند که حل بحران پناهندگان است که هر دو سنگین اداری بالابر و اخلاقی و دموکراتیک ضروری است. همچنین قابل توجه است که بایدن نیست به دنبال به سادگی بازگشت به اوباما-دوران سیاست است اما رفتن بیشتر و سریع تر در ضمنی بیانیه ای اعلام کرد که باراک اوباما مهاجرت میراث نمی شد در واقع هر چیزی را به جشن می گیرند.

باید بایدن برنده کاخ سفید در سال 2020 او را چهره های اداری دولت شده است که در گود خارج از درون. سازمان های دولتی موظف به اسکان مجدد پناهندگان نیاز به بازسازی شود و برای انجام این کار از نشست 125,000 پناهندگان پذیرش هدف و به ما آموخته شده در دوران اوباما حتی با یک دموکرات در کاخ سفید پناهنده شده اند حوزه با کمی قدرت و یا بکشید. اما تعهد به کار با کنگره برای ایجاد یک طبقه جدید در پذیرش پناهندگان است واقعا رادیکال جنبه بایدن جدید تعهد است. این امر به این معنی نیست که هر کس در آینده نمی تواند انجام آنچه تهمت و استفان میلر بود و آینده سقف در 18,000 یا حتی پایین تر به دلیل وجود خواهد داشت قانون در محل مانع آن است. اگر هیچ چیز دیگری, این چهار سال گذشته نشان داد که چه نوع از قانونی حمایت از پناهندگان نیاز به جلوگیری از دیگری مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند انتخابات ریاست جمهوری از بسته شدن امریکا درب دوباره.

به عنوان مورد در بسیاری از زمینههای بازسازی اسکان مجدد پناهندگان برنامه به طوری که ایالات متحده می تواند یک بار دیگر در دیدار با تعهدات جهانی خود نیاز به یک rededication به این گزاره که ثروتمندترین و قدرتمند ترین کشور در جهان است که تنها حاوی موقعیت خود به عنوان یک پناهگاه امن برای کسانی که نیاز به یک پناهگاه امن است. اعتباری که در آن علت است: بایدن نشان می دهد که تنها اخلاقی پاسخ به مهاجرت و پناهندگی سیاست های سگ سوت و ظلم و ستم است برای برقرار کردن سیاست ها و برنامه هایی که به استقبال پناهندگان و مهاجران—افرادی که به کمک امریکا ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>