چگونه NYPD رو دور با ضربه زدن, نوجوان سیاه,


A crowd of police officers wearing masks

پلیس اتحادیه های کارگری برگزار شد یک کنفرانس خبری در Icahn پارکینگ ورزشگاه در نیویورک در ژوئن 9.

Timothy A. کلاری/خبرگزاری گتی ایماژ

آخرین هالووین, اریک Umansky خانواده دیدم بینام NYPD خودرو, ضربه ای در بروکلین. سپس پلیس تبدیل توجه خود را به گروه دیگری از بچه ها هم سیاه و صف آنها را در مقابل دیوار از محله سینما با اشاره سلاح در یکی از آنها است. سه پسر دستگیر شدند. آنها 15 و 14 و 12 ساله.

ظاهرا پلیس مشغول تحقیق گزارش می دهد که یک نوجوان شده بود و ضرب و شتم در یک پارک و به حال خود تلفن همراه به سرقت رفته است. اما هر کس درگیر بود که نبود در میان نوجوانان است که پلیس گرد. Umansky معاون سردبیر در Marketplace مجموعه به بررسی آنچه اتفاق افتاده است به کسانی که کودکان و نوجوانان—و به پایان رسید تا در یک monthslong پروژه گزارش. در روز پنج شنبه در این قسمت از چه بعدی Umansky به من گفت آنچه که او یاد گرفته در مورد NYPD فرهنگ مصونیت از مجازات. این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

مریم هریس: خب بعدش چی شد ؟

اریک Umansky: آنها تا به حال اجازه دهید دو تا از بچه ها رفتن شاید به این دلیل که آنها تا به حال خانواده بودند که با آنها وجود دارد.

که مرتب سازی بر اساس نشان می دهد که چگونه تصادفی است. اگر شما یک فرد بالغ وجود دارد به نمایندگی برای شما, شما می توانید به خانه بروید. اما اگر شما در اینجا توسط خودتان ،

زمانی که من وجود دارد بچه ها در حال حاضر قرار داده شده است در یک ون پلیس. اما پس از آن یکی از مادران از یکی از بچه ها که سوال و منتشر شد و فریاد بچه ها گفت: “من پدر و مادر خود را’ شماره تلفن و من تماس پدر و مادر خود و به آنها بگویید که شما دستگیر شده است.” کاملا طبیعی و به جاست. و یک پلیس ایستاده بود در مقابل پنجره ون برای جلوگیری از بچه ها از قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن شماره تلفن خود را.

چرا ؟

“این فقط کودکان و نوجوانان. کودکان و نوجوانان برگزار شد که برای ساعت.” — اریک Umansky

این سوال خوبی است. وجود دارد هیچ توضیحی در زمان. حتی بیشتر از آن یکی دیگر از پلیس رفت و به چهره زن بود که درخواست برای بچه ها شماره تلفن و شروع به فریاد در او.

گفت: چه ؟

“Shut the fuck up.” و این به اندازه کافی بد است که یک افسر فرمانده آنچه که در تماس با یک پیراهن سفید بالا رفت و به این پلیس که لباس شخصی و کشیده او را دور. و سپس بچه ها آورده بودند به این حوزه.

صحنه در ایستگاه بود و حتی بیشتر ناراحت کننده است. خانواده های هر یک از بچه ها نشان داده بود اما نه به این دلیل که آنها می خواهم به تماس شده توسط پلیس. آنها نشان داد تا آنجا که دوستان و همسایگان به آنها گفته بود چه اتفاقی افتاده است. یک نفر را دیدم چیزی در مورد کودکان و نوجوانان دستگیر شده در پلیس گزارش برنامه و فقط رفت به ایستگاه. بنابراین خانواده ها در خارج; بچه ها در داخل تحت بازداشت; و هیچ کس به اشتراک گذاری هر گونه اطلاعات.

و این بچه ها بودند و 12 و 14 و 15. زمانی که من بچه که در حال حاضر 12 آیا چیزی در مدرسه, من دریافت یک تماس در مورد آن. پدر و مادر استفاده می شود به زمانی که یک موسسه است که در برخورد با فرزند خود موسسه است و صحبت به شما.

آره. وجود دارد هیچ نهاد صحبت کردن به آنها. یکی از پدران نگه داشته و ابراز نگرانی در حال مدرسه روز بعد. آن را گرفتن بعد و بعد. چیزی که در مورد این نوع از چکش صفحه اصلی: اینها فقط بچه ها. کودکان و نوجوانان برگزار شد که برای ساعت. آنها منتشر شده تا نزدیک به 1 ساعت است. در یک نقطه و یک افسر دیگر بیرون آمد و در واقع گفت: “ما می دانیم که این بچه ها این کار را نکردند. این تاسف چیز. ما فقط باید به روند آنها را برای انتشار است.” و سپس آن را هنوز هم در زمان ساعت بیشتر. و هنگامی که بچه ها بودند و در نهایت یکی از آنها به من گفت [پلیس] فقط گفت: “شما هم اکنون می توانید بروید.” که در آن است. هیچ سابقه ای از هر یک از آن.

بنابراین شما در زمان این همه اطلاعات و تصمیم به انتشار آن در توییتر و شما یک پیام از CCRB غیر نظامی شکایت بررسی هیئت مدیره. آنها نگاه بیش از NYPD. و به آنها گفت: آنها به دنبال این موضوع است.

و من گفتم که این فوق العاده است—در حال حاضر! کار من در اینجا انجام شده است. با تشکر از همه شما بسیار سپاسگزارم. من خوشحالم که من می تواند کمک کند. و سپس من به صحبت کسی از CCRB. من گفتم که: “چگونه کار می کند؟” و او بود که “ما باید قدرت کامل به بررسی ما کاملا بررسی ما یک سازمان مستقل و پس از آن ما را توصیه. سپس رئیس پلیس می شود به تصمیم گیری آنچه که او می خواهد به انجام است.” اوه پس شما یک سازمان مستقل نظارت بر NYPD و سپس NYPD می توانید خود را نظارت و فقط تصمیم گیری را به شما بدهد ، آنها اساسا هیچ قدرت. و سپس بیشتر من به حفر آن را بیشتر فهمیدم که NYPD آن موانع و اختیار کامل ساخته شده را به سیستم.

به یک مثال دوربین های بدن که تعدادی از پلیس بود که آن شب. این استاندارد تجهیزات برای ماموران لباس شخصی در NYPD. و CCRB راه آن می شود که فیلم آن را به ارسال یک ایمیل درخواست به NYPD است که می تواند تصمیم به انجام آن اما آن را می خواهد می تواند redact چیزهای می گویند این مربوط نیست, می توانید انجام دهید هر آنچه در آن می خواهد و می توانید زمان خود را. یک هزار درخواست از CCRB شده اند در انتظار برای بیش از سه ماه.

“این NYPD می توانید خود را نظارت و فقط تصمیم گیری را به شما بدهد ، — اریک Umansky

افسران درگیر در آنچه که شب اتفاق افتاد—شما قادر به کشف کردن اگر آنها می خواهم نظم بوده و در همه قبل از ؟

به طوری که کاملا به معنای واقعی کلمه یک راز دولتی تا حدود دو هفته پیش. نیویورک تا به حال این قانون به نام 50-یک ساخته شده است که آن را غیر قانونی برای افشای هر گونه نظم و انضباط اطلاعات در مورد افسران پلیس. یکی دیگر از چیزهایی که در مورد CCRB گزارش است که همه شما می دانید که اگر یک شکایت شده بود اثبات یا نه. در واقع این نظارت هیئت مدیره می گوید: “ما بررسی آن است. ما در بر داشت اتفاق افتاد. ما نمی توانیم به شما بگویم که اگر وجود دارد هر گونه نظم و انضباط. ما حتی نمی باید قدرت را به نظم و انضباط. و ما نمی دانیم یا نمی توانیم فاش افسر سابقه شکایت.” که به معنای واقعی کلمه فقط تغییر عنوان از دو هفته پیش. و در حال حاضر ما می دانیم.

آیا این تغییر شما را امیدوار کردند از طریق این گزارش روند بیش از گذشته چند ماه است ؟

این یک تغییر قابل توجه. اما شفافیت متفاوت از پاسخگویی. این فقط در مورد که پنهان کاری. پنهان کاری مشکل بود. آن را نیز در مورد اختیار کامل است که NYPD بیش از نظم و انضباط. آنچه در آن واقعا به مقدار است که واقعا مسئول NYPD?

چه ممکن است تک, تکان دهنده ترین لحظه برای من زمانی بود که [یک] NYPD سخنگوی سابق نیویورک تایمز پلیس خبرنگار به نام من پس از من شده بود حفر به آن را پس از من تا به حال صحبت به چند شاهد که دیدم ماشین ضربه به بچه. [او] به من گفت: “خوب این است که ما بیانیه. بچه ناشناس نر فرار بیش از هود ثابت NYPD خودرو.”

من به او گفتم این بود خنده دار. من کل این گفتگو که در آن من گفتم: “اجازه بدهید من واقعا روشن با شما. من چهار نفر از جمله همسر من که این را دیدم. شما بچه ها در حال رفتن به می گویند که این اتفاق نمی افتد و من می خواهم برای قرار دادن این حقایق حق در برابر هر یک از دیگر. و این چیزی است که شما در حال رفتن به؟” من اساسا گفت: “من قصد دارم به شما.” گفت: “در بسیاری از کلمات “آن را انجام دهد.” او نگفت این بود اما واقعیت مانند “مهم نیست.” تنها راه شما می گویم که اگر شما در حال رفتن به برگزار می شود, به حساب.

چه شد خرید اینترنتی برای کودکان و نوجوانان است که بازداشت شده است که شب هالووین ؟

اول از همه [NYPD] نمی گویند که آنها بی گناه بودند در هر مقام رسمی در راه است. و من صحبت کرد و به مادر یکی از آنها که گفت: “آنها هرگز اعتراف است که آنها در اشتباه هستید.” پس از آن بود که این تسلط رک و پوست کنده فرار زیرا آنچه آنها انجام خواهد شد می گویند: “این تحقیقات جاری. ما در حال رفتن به می گویند.” در واقع من شنیده ام از فرمانده حوزه در یک نقطه که در واقع شروع به می گویند: “ما می دانیم که آنها آن را انجام نمی. من باید که می گویند. باید بگویم که در واقع این تحقیقات در حال انجام است.” و در ضمن آنها گفت که آنها به اتهام آنها با چیزی به نام مانع دولت.

این است که چه ؟

من همین سوال است. این اساسا به معنای مقاومت در برابر بازداشت شدن در راه پلیس انجام کار خود را. پس شما را چه جهنم بچه ها فراموش کردم که در این راه از آنها انجام شغل خود را ؟ پاسخ این است که آنها را دور زد. از ماشین بینام و نشان و لباس شخصی پلیس.

چرا که آنها افراد زیر سن قانونی وجود دارد یک شهر مرکزی دفتر است که نیاز به مقابله با اتهامات عنوان شده علیه. من نام آن دفتر و به من گفت: “آیا شما بچه ها باید یک رکورد از این ؟ باید این بچه ها متهم شده است?” و شگفت آور به اندازه کافی در اتاق به سمتم برگشت و گفت: “بدون ما هیچ سابقه ای از این است.” و چه چیزی بیشتر, من به دنبال تا با پدر و مادر پس از آن. من گفتم: “پس چرا بچه ها به اتهام دریافت?” هیچ. هیچ چیز به حال اتفاق افتاده است.

بنابراین آیا شما فکر می کنم این فقط نوعی از کون-پوشش حرکت می کند ؟

من فکر می کنم که یکی از امکان.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>