چگونه این بیماری همه گیر آمار آمریکایی

رمان SARS-CoV-2 غرش از طریق چشم انداز آمریکایی ترک عاطفی و ویرانی اقتصادی در پی آن است. در اوایل ژوئیه شناخته شده عفونت در این کشور بیش از سه میلیون نفر در حالی که مرگ و میر در صدر 135,000. خانه را به بیش از 4 درصد از جمعیت جهانی ایالات متحده حساب برای بیش از یک چهارم از تمام مرگ و میر ناشی از Covid-19 بیماری تولید شده توسط coronavirus. در میان موج اخیر عفونت به خصوص در سراسر کمربند خورشید که معاون رئیس جمهور مایک پنس به طور معمول محروم بود و حتی وقوع مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گزارش شده است که در مجموع روزانه از عفونت تا به حال به یک رکورد 60,000. آریزونا هفت روز به طور متوسط به تنهایی نزدیک است که از اتحادیه اروپا است که 60 بار به عنوان بسیاری از مردم است.

ساخت مسائل بسیار بدتر از همه گیر فوران در دوران ریاست جمهوری Donald J. Trump که استراتوسفر خود جذب نادانی محرومیت از علم و سنگدلی رسیده اند ارتفاعات حتی وحشی ترین منتقدان نمی توانست تصور است. او nostrums از جمله مواد ضد عفونی کننده نور خورشید و هیدروکسی کلروکین می تواند به عنوان رد خنده دار اگر آنها نبودند کاملا خطرناک تشویق احتمالا کشنده آزمایش در حالی که پرورش امید کاذب.

تبلیغات:

بهداشت عمومی پادمان است که باید آغاز شده در اوایل نادیده گرفته شدند, بالاتر از همه, تست و تماس با ردیابی. در پایان مارس که رئیس جمهور تهمت اولین اعالن کرد که “ما بهترین در جهان در تست” ایالات متحده در رتبه 22 در آزمون در هر 1000 نفر در 36-عضو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه باشگاه های جهان را ثروتمند متحده است. اگر چه تست در سراسر کشور افزایش یافته بود از 250000 نفر در روز در اوایل ماه مه به یک زمان 571,574 که هنوز کمتر از نیمی از تعداد مورد نیاز برای شروع به قفل کردن ویروس.

با به تصویر کشیدن ماسک-پوشیدن به عنوان effete و نخبگان و حتی به عنوان کسانی که در نزدیکی او در حال آزمایش تحقیر اجتماعی فاصله (به یاد او بی پروا تجمع در Tulsa, اوکلاهما و آشکار چهارم جولای جشن در داکوتای جنوبی کوه راشمور) و کم اهمیت جلوه دادن خطر موج دوم عفونت رئیس جمهور تهمت شده است مشکل و نه راه حل. می توان آن را سخت به تصور کنید که کمتر مناسب راننده برای هدایت این کشور از بهداشت عمومی فاجعه است. ابدی خود را چرخش توییتهایی و fulminations در مورد “خبر جعلی” نمی تواند مبهم واضح: خود دولت مدیریت همه گیر شده است shambolic.

تنوع پذیری

تبلیغات:

مشترک است به شنیدن این که همه ما در Covid-19 بحران است که ما همه قربانیان آن است. داشتن سراسر کشور afflicting مردم در تمام زمینه های آن قطعا واجد شرایط به عنوان یک ملی بحران امنیتی یک مفهوم است که نظامی برای مدت طولانی در حال حاضر به نظر می رسد عجیب و غریب هنگامی که به این بیماری همه گیر. Coronavirus البته نه تانک و نه موشک و نه بمب های کنار جاده ای و که ممکن است کمک به توضیح دهد که دولت شکست تحقیرآمیز به طرح و از آن داشته باشد.

هنوز نگاهی عمیق تر در Covid-19 مخرب مسیر و شما خواهید دید که آن بوده است بسیار گزینشی در درد و رنج آن ایجاد می شود و زندگی آن گرفته شده است. تنظیم برای سن مرگ و میر در هر 100 ، 000 شده اند به طور قابل توجهی بالاتر برای آمریکایی های آفریقایی تبار, اسپانیایی-Latinx و آمریکایی های بومی نسبت به سفید پوستان در تمام گروه های سنی به عنوان مطالعات دقیق نشان می دهد: برای سیاه پوستان 3.6 برابر بالاتر و برای اسپانیایی-Latinx, 2.5 بار. اختلاف می شود و حتی بیشتر زمانی که مقایسه های ساخته شده توسط گروه های سنی. ایضا بستری نرخ: 40.1/100,000 برای سفید پوستان 160.7 برای اسپانیایی-Latinx, 178.1 برای آمریکایی های آفریقایی تبار و عظیم 221.2 برای بومیان آمریکایی است.

در این مکان با کمترین نابرابری درآمد داشته اند بالاترین نرخ مرگ و میر. ایالت نیویورک که منجر به برتری همتایان خود در اختلاف درآمد تا به حال Covid-19 مرگ و میر 125 بار است که از یوتا که دارای کمترین نابرابری. در مناطق شهری مثل لس آنجلس و نیویورک و شیکاگو که در آن تعدادی از عفونت ها شده است به خصوص بالا میزان مرگ و میر است و بیسار است شدیدترین در جوامع کم درآمد. مردم ساکن در این محله بسیاری از آنها اقلیت هستند به طور قابل توجهی کمتر احتمال دارد به بیمه خدمات درمانی و یا دسترسی به خدمات بهداشت و درمان و به مراتب بیشتر احتمال دارد که زمینه بیماری های تنفسی از جمله آسم در بخشی به دلیل درجه در جوامع خود تمایل به اطلاعات بیشتر آلوده است. مردم فقیر نیز کمتر شانس زنده ماندن Covid-19 دلیل کیفیت مراقبت در بیمارستان از نزدیک مسابقات ثروت از محله های آنها در.

تبلیغات:

اقتصاد ملی آمار کمک به برجسته Covid-19 ناهموار اثر است. سی و نه درصد از کسانی که از دست داده اند شغل خود را از ماه مارس ساخته شده کمتر از $40,000 یک سال در مقایسه با 19 درصد از کسانی که درآمد 100.000 $یا بیشتر. علاوه بر این, اجتماعی, فاصله با این نسخهها کار برای کسانی که شغل می تواند از خانه انجام می شود اما رانندگان اتوبوس, cabbies سرایداران meatpackers, سرپرستان, آرایشگری, مزرعه, کارگران, صفحه اصلی, بهداشت, ایدز و مانند آن نمی تواند استفاده از زوم شدید خود را از محل کار خود را. اگر شما لازم نیست که به کار در سایت (و می توانیم تحویل مواد غذایی به آستان خود را) شما بدون شک در پله های بالای درآمد نردبان. نزدیک به 62 درصد از کسانی که در 75 درآمد صدک موفق به کار از خانه در مقایسه با 9.2 درصد از کسانی که در 25 درصد. وجود دارد مبتنی بر نژاد نیز تفاوت: 37 درصد از آمریکایی های آسیایی تبار و 30 درصد از سفید پوستان می توانید از خانه کار می کنند در مقابل 19.7 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و 16.2 درصد از اسپانیایی-Latinx.

پس از آن وجود سن و سال. CDC گزارش می دهد که 80 درصد از کسانی که از درگذشت Covid-19 در ایالات متحده بودند 65 ساله یا مسن تر. این بیماری به خصوص ویران سالمندان در خانه سالمندان (و همچنین پرسنل نیروی انسانی آنها) حسابداری برای حدود 43 درصد از مرگ و میر در سراسر کشور نسبت به ویروس.

تبلیغات:

نتیجه: اگر شما فقیر و آفریقایی آمریکایی یا اسپانیایی-Latinx شانس خود را از عفونت ها به ویژه بالا و شانس خود را برای بقا به طور قابل توجهی پایین تر است. بنابراین ما نیست واقعا همه در این با هم به خصوص از آنجا که هر کس به راحتی می توانید ابتدایی و اقدامات ایمنی و قطعا دو میلیون آمریکایی که حتی نمی باید آب در حال اجرا در خانه و بنابراین نمی تواند به طور منظم به شستن دست های خود را, اجازه دهید به تنهایی ناواهو 30 درصد از آنها باید درایو یک ساعت یا بیشتر به بهانه آب. Covid-19 هر چیزی اما کور به رنگ و کلاس دارای مشخصه ضربه آسیب پذیر ترین اقشار جامعه آمریکا بیشتر به شدت.

ویرانگر بی خانمان

در میان کسانی که به خصوص تحت فشار برای جلوگیری از عفونت و مرگ افرادی که در پناهگاه در خیابان خلوت, ساختمان, در مترو اتومبیل و یا — و آنها شاید “خوش شانس” آنهایی که در اتومبیل های خود را. بی خانمان نمی کنید که بسیار Covid-19-مربوط به پوشش رسانه ای در بخشی به دلیل آنها در حال بریدن از مردم (0.2%) و بنابراین فاقد سیاسی صدا: شما نمی خواهد پیدا کردن لابی گران کار برای آنها در واشنگتن است. آنها حتی نمی توانید نگاهی که اساسی ترین احتیاط توصیه شده توسط کارشناسان پزشکی پناه در محل. برای انجام این کار, شما نیاز به قابل اعتماد پناهگاه که بی خانمان, تعریف نبود.

تبلیغات:

اگر شما زندگی می کنند در یک شهر بزرگ شما به سختی می توانید دست بی خانمان, و شما بدون شک آشنایی با آداب و رسوم رهگذران. برخی به سادگی راه رفتن شاید در یک کمی سریع سرعت; دیگران نگاه بی خانمان ها را نادیده بگیرید و یا وانمود به شنیدن آنها درخواست برای کمک. برخی از انجام آنها پول یا مواد غذایی از زمان به دانستن است که حرکت به مقدار سیلی یک گروه کمک جدی زخم. حتی کسانی که دیدن بی خانمان ها روزانه به طور کلی می دانیم بسیار کمی در مورد آنها چه کسانی هستند و چگونه آنها به پایان رسید تا در خیابان چگونه آنها را مدیریت برای زنده ماندن — و حتی کمتر در مورد بی خانمان که داشتن یک محل در یک پناهگاه ها خارج از دید.

در حالی که آمار نمی تواند جایگزینی برای این عدم آگاهی آنها به ما کمک می کند درک قدر و طبیعت بی خانمانی است. با توجه به بخش مسکن و توسعه شهری (HUD) در هر شب در ماه ژانویه 2019, 560,715 مردم بی خانمان. نزدیک به دو سوم از آنها را برای زندگی در یک پناهگاه است. بقیه خواب هر کجا که آنها می تواند اغلب در پیاده رو تکیه اگر در مناطقی با زمستان های سرد روی بخار دریچه های شبکه ای برای گرم بماند. حدود یک چهارم از آنها تلقی می شد “مزمن بی خانمان” که با تعریف HUD به تصویب رسید در سال 2015 بدان معنی است که آنها تا به حال شده است “زندگی در یک محل است که برای زندگی انسان یک پناهگاه امن و یا در یک پناهگاه اضطراری” برای 12 ماه در حال اجرا و یا برای که در مجموع بیش از سه سال کشش. از سال 2007 زمانی که تلفیقی از داده ها شروع شد و بی خانمانی کاهش 12% تا 2018-2019 که این رقم 3 درصد عمدتا به دلیل 16% پرش در کالیفرنیا است. اقتصادی آسیب های انجام شده توسط Covid-19 خواهد شد اطمینان حاصل شود و در عین حال بیشتر در آینده را افزایش می دهد.

چهار متحده به تنهایی — کالیفرنیا فلوریدا و نیویورک و تگزاس — شامل نزدیک به نیمی از خانمان. اضافه کردن ماساچوست, اورگان, پنسیلوانیا و واشنگتن و شما آمار دو سوم. اکثریت قریب به اتفاق آنها را زنده در مناطق شهری بزرگ با پنج نیویورک شهرستان, لس آنجلس و سیاتل/King County, San Jose/سانتا کلارا کانتی و سان دیگو — حسابداری 29 درصد از بی خانمان ها در سراسر کشور. یک کلاچ از شهرستانها (به ترتیب نزولی واشنگتن بوستون و نیویورک) یک بی خانمانی نرخ شش بار در ملی رقم از 17 هر 10 ، 000 با سان فرانسیسکو به سختی فرار این لیست بد شهرت.

تبلیغات:

بنابراین هر چند بی خانمانی وجود دارد در هر ایالت و همچنین در حومه شهر و مناطق روستایی فضایی آن را بسیار متمرکز — و که غلظت نژادی نه تنها فضایی. سفید پوستان تشکیل می دهند 76 درصد از جمعیت آمریکا اما تنها 49 درصد از آن بی خانمان. برای آمریکایی های آفریقایی تبار که ارقام مربوطه در حال 13 درصد و 40 درصد برای اسپانیایی-Latinx آمریکایی 18 و 21 درصد. بومیان آمریکایی و بومیان آلاسکا صرف 1.2 درصد از جمعیت را تشکیل می دهند نزدیک به 9 درصد از تمام افراد بی خانمان. این بی خانمانی rateis مشابه اریب: 66.7 هر 10 ، 000 برای آمریکایی های بومی و بومی آلاسکا, 55 برای آمریکایی های آفریقایی 21.7 برای اسپانیایی/Latinx, 11.5 برای سفید پوستان و 4 برای آسیایی آمریکایی ها.

Covid-19 و بی خانمان

از شروع بی خانمان در میان گروههایی که بیشتر در معرض خطر coronavirus. در مقایسه با دیگر بزرگسالان بسیار بالاتری نسبت به آنها داشته تنفسی یا قلبی و عروقی بیماری است که افزایش خطر آلوده شدن و کاهش شانس زنده ماندن. به دلیل فیزیکی ساییدگی و پارگی تولید شده توسط قرار گرفتن در معرض عناصر ضعیف تغذیه و بهداشت و استرس زندگی در خیابان و یا در پناهگاه (در حالی که از ترس در حال سرقت یا تجاوز) دولت از سلامت خود شباهت دارد که از افرادی که از دو دهه قدیمی تر است. علاوه بر این حدود 38 درصد از بی خانمان معتاد به الکل و 26 درصد از آنها به مواد مخدر. سوء مصرف مواد می تواند, البته, weakenthe سیستم ایمنی بدن را با قرار دادن بی خانمان ها در ضرر اضافه شده در دفع ویروس.

برخی از کارشناسان ادعا می کنند که عفونت و مرگ و میر در میان بی خانمان ها را تكذيب و ترسناک پیش بینی. هنوز هم تا اواسط ماه مه Covid-19 مرگ و میر در شهر نیویورک رسیده بود 187/100,00. در این شهر پناهگاه بی خانمان, اما آن را 291/100,000, یا 56 درصد بالاتر است. یک CDC مطالعه پوشش مارس و آوریل یافت که در بوستون و سانفرانسیسکو و سیاتل 25 درصد از ساکنان و 11 درصد از کارکنان در پناهگاه بی خانمان آزمایش مثبت برای ویروس.

تبلیغات:

هیچ یک از این بود باید تعجب آور است. پس از همه, به طور منظم شستن دست ها سخت به اندازه کافی برای بی خانمان ها که نیست زندگی در پناهگاه شد به ویژه پس از حمام و سرویس بهداشتی در مکان هایی مانند کتابخانه ها, رستوران ها و ایستگاه های اتوبوس شد و تا کنون کمتر در دسترس به عنوان همه گیر revved. ضد عفونی کننده دست می, البته, جایگزین برای, آب, اما اگر شما لازم نیست که پول کافی برای غذا خوردن به طور منظم بسیار کمتر از خرید این محصولات است. اختلالات روانی ایجاد یک مانع اضافه شده برای حفاظت از خود به حدود 25 درصد از بی خانمان ها — برخی از مطالعات گزارش حتی بالاتر اعداد — رنج می برند از بیماری شدید روانی و کمتر از halfreceive هر درمان است.

تست و تماس با ردیابی را کاهش ویروس گسترش قابل ملاحظه ای در تعدادی از کشورها اما با توجه به مراتب پشت سر ایالات متحده شده است در هر دو عرصه, شما می توانید شرط می بندم که بی خانمان ها نیست در هر نقطه در نزدیکی سر خط برای هر دو. علاوه بر این بسیاری از سازمان هایی که از آنها مراقبت و فاقد پول کیت ضد عفونی کننده, دنده محافظ, و آموزش پرسنل (با تکیه به عنوان آنها اغلب در داوطلبان) مورد نیاز برای موثر تست-و-ردیابی رژیم. تب و سرفه استفاده می شد به عنوان نشانگر برای تست اولیه در این بیماری همه گیر بنابراین کسانی که در پناهگاه که به نمایش گذاشته نه علامت اما آلوده منتقل می شود این ویروس به دیگران خسته شده اید. یک فرد در سن فرانسیسکو پناهگاه مثلا آلوده 90 همکار ساکنان و 10 نفر از کارکنان قبل از او آزمایش مثبت است.

جای تعجب نیست که بی خانمان ها خواب نمی عجله به چنین پناهگاه در این ماه منصرف خبری که coronavirus تا به حال آمار اماکن به خصوص که در آن مردم با هم بسته بندی شده و خواب در محله های نزدیک اغلب در تخت تختخواب سفری. شانس dodging Covid-19 به نظر می رسید بهتر است در خارج.

علاوه بر این هنگامی که عفونت افزایش یافت و بسیاری از پناهگاه رفت و به حالت اضطراری است. برای پیاده سازی اجتماعی-فاصله حکم و ایجاد فضا برای منزوی کردن آلوده آنها مسدود جدید پذیرش و یا قابل ملاحظه ای کاهش می یابد تعداد ساکنان آنها برگزار شد. برخی حتی تعطیل. مردم به دنبال تخت مواجه لیست انتظار طولانی. در ضمن شهرستانها در حال حاضر تحت فشار مالی از اثرات اقتصادی از ویروس درهم به خانه خود را بی خانمان در هتل ها و مراکز کنوانسیون و یا حتی در rv ها به عنوان پناهگاه disgorged مردم ترک آنها را به دفع کردن برای خود. در مکان هایی مانند سان فرانسیسکو فیله منطقه (در حال حاضر پرتکاپو با خانمان) آنها خواب در خیابان و یا موقت در چادر افزایش یافته است که نزدیک به سه برابر در سراسر شهر بود. قبل از اینکه طولانی, شهرستانها بودند غرق هزینه های لجستیک و کمبود فضا. آن یک چیز برای شهرداران به اصرار دارند که unsheltered بی خانمان خواهد بود محافظت کاملا دیگری به پای این لایحه برای اتاق های هتل ها و امکانات اولیه در مکان های تعیین شده برای مسکن خود را به صحبت می کنند, نظارت بر کارکنان و امنیتی است.

تبلیغات:

آن را می تواند بدتر ؟

Covid-19 متناوب اثرات اقتصادی آن را همیشه سخت تر برای مدیریت بی خانمانی به خصوص اگر آن اعداد افزایش توجه به شکوفایی بیکاری است. از دست دادن شغل در این کشور شده اند و تخمین زده می شود تا 40 میلیون, و, با وجود سقوط در ماه ژوئن نرخ بیکاری ویروس های اخیر افزایش قابل توجهی در سراسر نقاط کشور را بدتر. یکی دیگر از 10 میلیون نفر از کارگران خود را دیده اند ساعت کار یا دستمزد را کاهش دهد. قرار دادن آن همه بیکاران کسانی که درآمد شده اند کاهش و کسانی که به سادگی متوقف شد به دنبال کار و نرخ بیکاری در ماه مه رسیده چیزی شبیه به 21 درصد است. جای تعجب نیست در چنین شرایطی در ژوئن 20% از مستاجرها و 18 درصد از صاحبان خانه را نمی تواند خود را اجاره و یا پرداخت وام مسکن, در حالی که اضافی 10 ٪ در هر دسته می تواند تنها پرداخت بخشی از آنچه به آنها بدهکار است. کسانی که درآمد $24,000 یا کمتر تا به حال سخت ترین زمان با 20 درصد از آنها قادر به پرداخت 18% پرداخت تنها در بخشی.

اجاره حملات گسترش اند و بسیاری از محلات ممنوع اخراج از کسانی که سقوط در اجاره خود را با توجه به همه گیر مربوط به شرایطی است. این در حالی است که چنین moratoriums می توان توسعه یافته وجود دارد هیچ چیز دائمی در مورد آنها. در واقع آنها در حال حاضر تمام شده در همه یا بخش هایی از بیش از یک دوجین متحده است. در سراسر کشور به عنوان بسیاری از 23 میلیون اجاره می تواند در صورت اخراج به سقوط می شود در جریان است و کسانی که با درآمد کم اجرای بزرگترین خطر است. کنگره شامل کمک های مالی (به علاوه 120 روز اقامت در اخراج) برای مستاجران و صاحبان آن در مارس Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت لایحه اما این قانون منقضی خواهد شد در این تابستان و سنا جمهوری خواهان چیزی جز مشتاق به حمایت از پیگیری لایحه.

آژانس مالی مسکن فدرال (FHFA) و اداره مسکن فدرال (FHA) را ممنوع هادلی تا آگوست 31st, وام مسکن مورد حمایت آنها است. بیش از 30 متحده نیز ممنوع پر کردن از خانه سلب حق اقامه دعوی رسیدگی علیه و اخراج از صاحبان که نمی پرداخت وام مسکن خود را برای Covid-19-دلایل مرتبط با هر چند مقررات تا حد زیادی متفاوت است با تعداد زیادی از چاپ خوب و نه همه گذشته تا پایان پاندمی اضطراری است. هنگامی که چنین moratoriums گذشت مستاجرها و صاحبان خواهد بود در قلاب برای پرداخت های از دست رفته.

تبلیغات:

هم بیکاری طولانی مدت کاهش درآمد برای کسانی که به حفظ شغل خود و کاهش در پس انداز برای کارگران در پایین 40 درصد — یک روند به هر حال بیش از سه دهه گذشته — به احتمال زیاد به افزایش بی خانمانی به خصوص اگر اخراج مارپیچی آغاز می شود. دانشگاه کلمبیا اقتصاددان برندان O’flaherty که به اشتراک گذاشته شده اطلاعات خود را با من تخمین می زند که رکود اقتصادی ناشی از این ویروس در درایو می تواند تعداد بی خانمان به 800,000 افزایش 40% تا 45% از 2019.

بی خانمانی افزایش می دهد غیر از دلایل اقتصادی نیز در Covid-19 عصر. نگاهی به حرکت های اخیر به کاهش تعداد افراد در زندانها یکی از پنج نقاط مهم برای گسترش ویروس. سه quartersof زندانیان در اوهایو, Marion, Correctional Institution مثلا آزمایش مثبت برای این بیماری است. در کامینز, زندان آرکانزاس, 891 زندانیان و 65 کارکنان آزمایش مثبت است. از اواسط ماه مه تا اواسط ماه ژوئن به تنهایی عفونت در زندانهای آمریکا دو برابر شده برای رسیدن به یک کل از 68,000 در حالی که مرگ و میر افزایش 73% به 616 و رسیده بود 651 ماه ژوئیه.

در یک عجله به کاهش تراکم جمعیت زندانها و زندان شروع به انتشار دسته بندی برخی از زندانیان هر چند از این کشور 2.1 میلیون زندانیان تنها در حدود 20,000 شده اند آزاد تا کنون اکثریت قریب به اتفاق از زندان های محلی. نگه داشتن در ذهن است که مردم ترک زندان به سختی پیدا کردن شغل در بهترین زمان به طوری که برخی از آن منتشر شد برای مدیریت این بیماری همه گیر خواهد شد و بدون شک خود را پیدا کنید هر دو فقیر و بی خانمان. حتی در قبل از همه گیر لحظه زندانیان سابق بودند 10 برابر بیشتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به بی خانمان ها نسبت به دیگر آمریکایی ها و با توجه به 2019 مطالعه توسط تگزاس عدالت کیفری ائتلاف قابل توجه تعداد آنها را تا پایان در پناهگاه بی خانمان به زودی پس از حبس به پایان می رسد.

در کوتاه مدت به عنوان coronavirus همچنان به خشم در این کشور بیمار است-آماده مسئولیت رسیدگی به افزایش بی خانمانی چه رسد به کمک به کسانی که در حال حاضر بی خانمان. همه گیر انبوه افزایش کسری بودجه فدرال. کنگره بودجه پروژه های دفتر که آن را می تواند به $3.7 تریلیون دلار در این سال مالی در حالی که دیگر تخمین می زند به عنوان بالا به عنوان $4.3 تریلیون. در ضمن بدون استثنا statesface تند قطره درآمد.

متاسفانه حتی اگر مخمصه بی خانمان بدتر و تعداد آنها به طور چشمگیری افزایش می یابد, آن را به سختی ثبت نام در راهروها از قدرت است. بی خانمان هستند و ناچیز کسری از جمعیت و صفر نفوذ سیاسی. سیاستمداران می توانید با خیال راحت آنها را نادیده گرفت به خصوص از آنجا که آنها می دانند که بسیاری از رای دهندگان را که رسانه ها را پوشش می دهد بی خانمانی به صورت پراکنده در بهترین حالت. بی خانمان, جامعه همه اما نامرئی castaways می تواند امید برای کمی در یک زمان زمانی که آنها نیاز به کمک بیشتر از همیشه.

کپی رایت 2020 راجان منون

به اقامت در بالا از مهم مقالات مانند این ثبت نام برای دریافت آخرین به روز رسانی از TomDispatch.com اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>