چگونه این بیماری همه گیر تبدیل میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer به احتمال نیمسوز

گرچن Whitmer نامیده شده است و بسیاری از چیزهایی که در چند هفته گذشته.

این فرماندار میشیگان است “rising star برای دموکرات” با توجه به واشنگتن پست و بالقوه معاون ریاست جمهوری برای انتخاب presumptive نامزد جو بایدن. با توجه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند او را “زن در میشیگان” و یا “گرچن ‘نیم’ Whitmer.” و اگر شما بخواهید جناح راست معترضان او را مستبد پایمال در Michiganders حقوق در طول coronavirus بیماری همه گیر.

نکته این است که هر چند Whitmer هرگز سیاسی firebrand. لانسینگ بومی برای فرار فرماندار در سال 2018 بر روی پلت فرم از تثبیت وضعیت جاده ها و تمیز کردن آن در آب و در حالی که او را گرفته مترقی مواضع در برخی از مسائل مربوط به او به طور معمول به تصویر کشیده شده به عنوان یک میانه رو توسط مخالفان و طرفداران به طور یکسان.

پس چگونه Whitmer تبدیل به موضوع اختلاف سراسر کشور? آن آغاز شده و با میشیگان coronavirus بحران — دولت است که در میان سخت ترین ضربه با نزدیک به 34000 موارد و بیش از 2800 مرگ و میر به عنوان از آوریل 22. در ماه مارس Whitmer به نام برگ برنده دولت برای عدم کمک به میشیگان و کشورهای دیگر دریافت تست و تجهیزات حفاظتی و مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به توهین به او. به زودی میشیگان تبدیل به یکی از قابل رویت ترین سایت های محافظه کار اعتراض اجتماعی فاصله قوانین — تظاهرات تشویق تهمت توييتها.

در میان این همه (و شاید تا حدی به خاطر آن) Whitmer گزارش شده است که در نظر گرفته به عنوان امکان پذیر است VP نامزد در ماه نوامبر. و او را تبدیل به یکی از قابل رویت ترین دموکراتیک چهره در مبارزه با کروناویروس منجر به یک گروه از فرمانداران در دعوت از مغلوب ساختن پیشی جستن برای کمک به دولت ها و نوشتن نیویورک تایمز op-ed مورد نیاز برای اجتماعی فاصله اقدامات با وجود تلفات اقتصادی آنها را.

Whitmer اصرار دارد او نه به دنبال ملی در کانون توجه است. “من محوری به این لحظه به دلیل این بیماری همه گیر” او گفت: Vox. “من قصد دارم به هر فرصت من می توانم برای کمک به مردم درک کنند که چگونه جدی در این لحظه است بنابراین ما می تواند زندگی را نجات دهد.”

اما هر چه او قصد ملی ویژه پیدا کرده است و در حال حاضر آمریکایی ها در سراسر طیف سیاسی در حال مشاهده برای دیدن اینکه او چگونه دستگیره بحران کنونی و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

Whitmer را در سراسر کشور آغاز شده مشخصات rising قبل از بحران کنونی رسید. در ماه فوریه او تحویل داده دموکراتیک پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه فریاد از کار دموکراتیک فرمانداران سراسر کشور به گسترش مراقبت های بهداشتی و افزایش کار مردم پرداخت. “من می خواهم نیاز به مقدار زیادی بیشتر از 10 دقیقه برای پاسخ به آنچه که رئیس جمهور فقط گفت:,” او گفت: آمریکایی ها. “بنابراین به جای صحبت کردن در مورد آنچه که او گفت: من می خواهم به برجسته کردن آنچه دموکرات ها در حال انجام است.”

گرفتن برداشت به ارائه دولت از اتحادیه پاسخ این است که معمولا نشانه ای از به نفع حزب و Whitmer “اشغال یک موقعیت مهم” در سیاست دموکراتیک در حال حاضر تریسی Sefl یک استراتژیست دموکرات گفت: Vox. میشیگان کلیدی است برای دموکرات ها به دلیل آرا و راه آن بوده است و آمار اخیر بحران اقتصادی و به دلیل تهمت برنده وجود دارد در سال 2016. در ضمن وجود دارد افزایش تحسین در درون حزب برای رهبری تجربه می آید که با فرماندار Sefl گفت.

“فرمانداران در حال مدیران,” او توضیح داد. “این یک مشخصه متمایز از اینکه یکی از صد سناتور و یا یکی از صدها نفر از اعضای کنگره است.”

و هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار ما فرمانداران شد بیشتر قابل رویت تر از همیشه. با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به کندی عمل می کنند و متناقض در آن پیام این است تا به دولت برای تصمیم می گیرید چه بهترین برای نگه داشتن ساکنان خود را امن است.

میشیگان پدید آمده در اوایل به عنوان یک کانون از ویروس تبدیل شدن به چهارمین سخت ترین آمار دولت در این کشور در پایان ماه مارس. و در 20 مارس Whitmer ابراز نا امیدی به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از فرمانداران زمانی که او گفت: در سی ان ان مصاحبه که او به دنبال کمک از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در گرفتن آزمون و تجهیزات حفاظتی و آن را دریافت نکرده بودند.

“من نمی خواهم به در یک بازی مبارزه با دولت فدرال,” او گفت:. “اما ما در حال پشت هشت توپ زیرا آنها نمی برنامه ریزی مناسب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید آن را به عنوان یک دعوت به یک بازی مبارزه. او در مورد شکایت Whitmer در فاکس نیوز گفت: “من نمی دانم اگر او می داند که چه خبر است اما همه او می کند این است که نشستن وجود دارد و سرزنش دولت فدرال است.” و در مارس 27, او گفت:, در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که به او گفته معاون رئیس جمهور مایک پنس که مسئول فدرال coronavirus پاسخ به تماس “زن در میشیگان.”

“اگر آنها را درمان نمی کند شما حق من را نمی,” او گفت:. همان روز او به نام “گرچن ‘نیم’ Whitmer” در توییتر و گفت که او “دوست سرزنش هر کس برای خود او نادانی.”

در ضمن میشیگان ادامه داد: برای دست و پنجه نرم کردن با تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد و مرگ و میر. و در 9 آوریل Whitmer تمدید دولت stay-در-خانه سفارش و افزود: محدودیت های اضافی از جمله نیاز به فروشگاه های بزرگ به بخش اختصاص داده شده به لوازم باغبانی و رنگ و مبلمان.

این نیاز به ویژه خشم برخی از محافظه کاران که بازدید از آن به عنوان خودسرانه زمانی که کالاهای دیگر مانند قرعه کشی بلیط هنوز هم می تواند خریداری شده در دولت بورسی را جین Coaston و هارون Rupar گزارش شده است. “من نمی تواند رفتن به فروشگاه سخت افزار و خرید بذر چمن برای چمن من خرید یک گالن رنگ به طوری که من می توانم خودم را در انجام یک پروژه خانه من نیست رفتن کاملا دیوانه قفل بودن در خانه” مت Seely سخنگوی میشیگان محافظه کار ائتلاف گفت: Vox. “منظورم این است که هیچ کدام از آن را می سازد هیچ حس.”

در 15 آوریل حدود 3000 معترضان به رهبری ائتلاف فرود در لانسینگ, میشیگان, به مخالفت با Whitmer را در آنچه آنها به نام “عملیات ترافیکی.” در حالی که معترضان گفته شد به ماندن در اتومبیل های خود را, برخی کردم ایستاده بود و نزدیک به هم شکستن اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“مردم با هم, تجمع بدون ماسک در عرض شش متر از یکدیگر و سپس با رفتن به بخش های دیگر دولت است که دقیقا چه تهدید به ادامه گسترش Covid-19,” Whitmer گفت: Vox. “من می دانم که هر یک از ما می خواهد به reengage اقتصاد ما زمانی که آن را بی خطر به انجام این کار و در هر زمان این اتفاق می افتد, آن را می سازد آن را کمتر احتمال دارد که ما می توانیم این مراحل اضافی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, ستایش, معترضان, به tweeting “آزاد میشیگان” در آوریل 17. او همچنین خواستار “آزادی” از ایالت مینه سوتا و ویرجینیا, ایالات, با فرمانداران دموکرات بود که سایت از تظاهرات.

معترضان به نظر می رسد برای نشان دادن یک اقلیت کوچک از Michiganders و آمریکایی ها به عنوان یک کل. همانطور که در آوریل 15, 81 درصد از آمریکایی ها خواست برای حفظ اجتماعی فاصله زمانی لازم برای جلوگیری از شیوع کروناویروس با توجه به سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی. به عنوان Whitmer قرار داده و آن را “مردم درک شدت از این مسئله است.”

اما تظاهرات شده اند بسیار قابل مشاهده در بخشی به دلیل تهمت را تشویق. و در حال حاضر Whitmer پدید آمده در برخی از راه به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن نقیض — هوشیار مناسب و صدای حمایت اجتماعی فاصله در حالی که تهمت کاشت هرج و مرج و مذاکرات در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده.

Whitmer نیز خارج از غرفه را در صحنه ملی به دلیل دیگری. او “یک زن فرماندار با یک ضربه دولت” Sefl گفت. “است که به تنهایی باعث می شود او را متمایز از پوشش است.”

او جنسیتی قطعا رنگی مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به او — آن را سخت به تصور کنید که او صحبت کردن در مورد “مرد در میشیگان.” آن را نیز تحت تاثیر قرار تنور از میشیگان شد. تظاهرکنندگان در لنسینگ انجام شده علائم مقایسه Whitmer به “استبدادی ملکه و مادر خود راضی” با توجه به MLive و برخی شعار می دادند “قفل و او!” در پاسخ به این چندساله مغلوب ساختن پیشی جستن-تجمع حمله به هیلاری کلینتون.

پوشش خبری از Whitmer نیز گرفته شده در یک جنسیتی تن. فرماندار “ممکن است به نظر می رسد مانند یک pushover,” تیم, Alberta نوشت: در Politico magazine در 9 آوریل. “با حومه-مامان مدل موهای بالا سخت تن به تن, خنده, nasally لهجه مستقیم از ‘فارگو’ مرکزی, ریخته گری, او به نظر می رسد مانند نوع فرد—OK نوع زن—که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد جویدن و تف کردن.”

روشن نیست که تهمت بهتر است در “جویدن” زنان بیش از مردان — در واقع رکورد خود را با مجلس نانسی پلوسی نشان می دهد که در زمان او ترس از زنان در قدرت است. اما این قطعا درست است که اگر Whitmer می کند پیوستن بایدن بلیط در ماه نوامبر او خواهید بود هدف از تبعیض جنسی از رئيس جمهور و احتمال از هواداران خود را به عنوان به خوبی.

وقتی پرسید که آیا او درمان شده متفاوت است چرا که او یک زن Whitmer فقط خندید — برای مدت زمان طولانی. “واقعیت زن بودن در مرحله سیاسی در ایالات متحده آمریکا است که البته ما با آن” او گفت: در نهایت. “من نمی تمرکز بر آن از آنجا که من یک کار را به انجام, اما بله البته آن وجود دارد.”

او داده های عمومی بسیار عقب و جلو با مغلوب ساختن پیشی جستن شاید آن جای تعجب نیست که Whitmer شده است توجه بیشتری به عنوان یک امکان در حال اجرا همسر برای بایدن در هفته های اخیر. معاون سابق رئیس جمهور میزبانی خود را در پادکست خود را در مارس 6, تماس او را “یکی از با استعداد ترین افراد در کشور است.” او همچنین ساخته شده ساخته شده حضور مکرر در تلویزیون و در مطبوعات. “او تبدیل شده تا حدی آشنا سیاسی در کانون توجه او را در آغوش که نقش” Sefl گفت.

وقتی که می آید به معاون ریاست جمهوری Whitmer گفت: بورسی که “من باید یک مقدار باور نکردنی از احترام به جو بایدن” و آن را یک افتخار “را شامل می شود در نام از نامزدها که من می دانم که آنها در حال فکر کردن در مورد.”

سناتور. کامالا هریس دیابت Cory Booker و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer پیوستن به جو بایدن روی صحنه در یک کمپین تجمع در دیترویت در مارس 9.
اسکات اولسون/گتی ایماژ

اما او می گوید هدف او ظاهر عمومی است که به آموزش های عمومی در مورد ویروس و دریافت کمک برای دولت و نه برای استماع مسائل بزرگتر. زمانی که او به مصاحبه او گفت: “این دلیل است که من می خواهم مردم بدانند که چه چیزی در اینجا اتفاق می افتد به طوری که من می تواند برخی از کمک کنید.”

هنوز معاون ریاست جمهوری است و البته متصل به Whitmer عملکرد در میشیگان. شاید در این سال بیش از هر زمان چه اتفاقی می افتد در اجرا به نامزدی خواهد شد توجه زیادی Sefl اشاره کرد. به دلیل همه گیر وجود دارد ممکن است یک کنوانسیون دموکراتیک. و مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است توافق به بحث.

“ما ممکن است وجود ندارد و کسانی که فرصت های سنتی را به نمایش و قضاوت یک نامزد” Sefl گفت. برای Whitmer که به معنی “شخصیت است که او واقعا جامد در حال حاضر تبدیل خواهد شد که بسیار مهم تر است.”

این فقط در مورد شخصیت — آن را نیز در مورد آنچه که او در واقع می کند. Michiganders را به طور کلی تایید شده از Whitmer دست زدن به بحران اما دولت نیز دیده می شود enormous نژادی و نابرابری در تاثیر این ویروس با ساکنان بیمار شدن و مردن در نرخ بسیار بالاتر از سفید Michiganders.

Whitmer تاسیس یک نیروی کار به آدرس کسانی که نابرابری به رهبری سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Garlin Gilchrist دوم. و برخی از آنها ستایش فرماندار از تلاش برای کمک به جوامع سخت ترین ضربه توسط ویروس مانند یک مهلت قانونی برای اخراج و یک فرمت از ضربه محکم و ناگهانی مزایای. “کسانی که واقعا مهم سیاست اقداماتی که دولت و فرماندار گرفته اند برای کاهش تاثیر Covid در خانواده ها و همه کسانی که تحت تاثیر اقتصادی” Afton Branche استراتژیک مدیریت پروژه با دیترویت مشارکت در تحرک اقتصادی در فقر راه حل های گفته Vox.

اما نابرابری در Covid-19 مرگ و میر نیز به مشکلات سیستمیک در میشیگان که برخی می گویند فرماندار آهسته بوده است به مقابله با. یکی عدم دسترسی به آب تمیز. دهها هزار نفر از مردم در دیترویت را به حال خود آب خاموش در سال های اخیر به لطف بالا فقر و فقدان برنامه برای ساختن ابزار مقرون به صرفه جاستین Onwenu یک دیترویت زیست محیطی مبتنی بر عدالت سازمان برای باشگاه سیرا گفت: Vox.

فعالان گفتن در دیترویت و دولت قبل از Covid-19 بحران که کمبود آب یک خطر بهداشت عمومی اما درخواست های خود را تکذیب شدند Onwenu گفت. سپس هنگامی که Covid-19 آغاز شده و خانواده ها در سراسر شهر تا به حال هیچ آب برای شستن دست های خود را.

فرماندار اعلام کرد ایالت توقف در shutoffs در مارس 28. “این یک گام مهم برای سلامتی خانواده زندگی بدون یک منبع آب قابل اعتماد و برای کاهش گسترش Coronavirus” او در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “ما همچنان به کار برای ارائه تمام Michiganders — بدون در نظر گرفتن جغرافیا و یا سطح درآمد — ابزار آنها نیاز به نگه داشتن خود و جوامع خود را محافظت شده است.”

اما توقف در آمد “پس از هفته و ماه ها و سال ها و سال ها از فشار” Onwenu گفت.

پس از بحران ضربه “رژیم صهیونیستی. Whitmer شده است و گرفتن مقدار زیادی از توجه اما همه چیز خوب پیش نمی رود زمانی که شما نگاه نژادی, داده,” او گفت:. “من کمی نا امید است که این گفتگو است که همه در اطراف اپتیک از چه چیزهایی به کار گرفته و من قطعا فکر می کنم که وجود دارد بسیاری از سیستمیک چیزهایی که رفته اند unaddressed برای بیش از حد طولانی است.”

Whitmer متعهد به آدرس برخی از این مسائل سیستمیک با نیروی کار. “ما باید به اذعان تفاوت در نتایج است که به مدت طولانی گرفتار ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده فردی اما در حال حاضر بیشتر از همیشه در حال جلو و مرکز,” او گفت: Vox. “این رو به درایو یک مقدار زیادی از کار است که اتفاق می افتد نه تنها در این لحظه است اما فراتر از آن به دلیل این است که نگه داشتن یک آینه به بی عدالتی شده است که نسلی و تاریخی در این کشور است.”

Whitmer توانایی را در آن بی عدالتی در دولت تعیین خواهد کرد که چگونه موثر او در پاسخ به بحران کنونی — و می تواند پیامدهای برای این نوع از همسر در حال اجرا و نوع معاون او خواهد بود. بنابراین می تواند راه او در ادامه به پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما Whitmer می گوید او فکر می کند در مورد مرحله ملی نشده است: “در حال حاضر 100 درصد از هر لحظه بیداری است که با تمرکز بر انجام آنچه من انجام دهید برای کمک به Michiganders از طریق Covid-19.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>