چگونه عربستان سعودی ، قطری و Emiratis در زمان واشنگتن

این یک bare-knuckle نزاع و جدال از دستور اول است. آن زمان در واشنگتن و این منجر به یک ضربه فنی. برندگان? لابی و صنایع دفاعی. بازنده? ما. و شانس شما حتی نمی دانند که این اتفاق افتاد. چند آمریکایی ها هم به همین دلیل است که آن را به ارزش گفتن داستان چگونه عربستان امارات و قطر پول آب گرفتگی در پایتخت کشور و در روند سیاست آمریکا رفت و برای تعداد پایین.

مبارزه آغاز شد و سه سال پیش در این ماه. مطمئن pugilists تا به حال واقعا یکدیگر را دوست داشت که خیلی قبل از آن اما آنچه اتفاق افتاد در سال 2017 بود سیاست خارجی معادل یک طفل شیرخوار پانچ. در صبح روز 5 ژوئن عربستان سعودی امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) و مصر و بحرین اعلام کرد که آنها به معنای قطع کامل روابط دیپلماتیک با قطر کوچک اما ثروتمند امارات در خلیج فارس و ایجاد یک زمین و هوا و دریا محاصره منطقه ای خود را رقیب ظاهرا به دلیل روابط خود را با تروریسم است.

تبلیغات:

حرکت حیرت زده کرد قطری ها که پاسخ داد در راه که بعدها تبدیل شدن به آشنا طول Covid-19 pandemic — با تخلیه قفسه های سوپر مارکت و احتکار ملزومات آنها نگران خواهد به سرعت اجرا شود. اولیه خود ترس نیست بی جا به عنوان همسایگان خود عربستان سعودی و امارات متحده عربی شد و حتی گزارش به برنامه ریزی برای راه اندازی یک تهاجم نظامی از قطر در هفته به آمده (یکی خواهد بود که خنثی تنها با قوی اعتراضات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس-وزیر امور خارجه رکس Tillerson).

به درک بهتری از این در حال حاضر سه سال از جنگ تبدیل شده است که جنبه های سیاست آمریکا در خاورمیانه اعم از جنگ در یمن به بیش از 10000 پرسنل نظامی آمریکا مستقر در قطر به سیاسی فوتبال به معنی تمرکز در واشنگتن و فوق العاده تاثیر عملیات عربستان سعودی Emiratis و قطری ها فرار وجود دارد. که به نوبه خود به معنی تجزیه و تحلیل عوامل خارجی قانون ثبت (فرا) اسناد و مدارک ثبت شده توسط شرکت های نمایندگی هر سه کشور از زمان امیرکبیر آغاز شد. انجام این کار و شما را در سراسر یک-مشت-منع تقلا لابی گری در پایتخت ایالات متحده آمریکا است که ساخته شده اند Rocky حسود.

عربستان سعودی آمده نوسانی

تبلیغات:

مرحله تعیین شده بود برای محاصره قطر هفت ماه قبل از آن زمانی شروع شد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور انتخاب شد. فقط به عنوان پیروزی خود را شوکه آمریکا پس از آن گرفتار بسیاری از دولت های خارجی خاموش نگهبان. در پاسخ آنها به سرعت به دنبال خدمات هر کسی که با روابط به ورودی دولت و جمهوریخواهان کنترل کنگره است. عربستان سعودی و Emiratis از این قاعده مستثنی بودند. در سال 2016 هر دو کشور گزارش شده بود هزینه کمی بیش از 10 میلیون دلار در فرا ثبت نام لابی شرکت های. تا پایان سال 2017, امارات متحده عربی صرف به حال نزدیک به دو برابر شد و به $19.5 میلیون در حالی که عربستان در حال افزایش یافت به $27.3 میلیون.

در ماه های بعد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوامبر پیروزی, عربستان سعودی, برای مثال, اضافه شدن چند شرکت با روابط او و یا جمهوری خواهان به یک در حال حاضر قابل ملاحظه لیست شرکت های ثبت شده تحت فرا به نمایندگی از منافع خود. برای مثال آنها به ارمغان آورد در CGCN گروه که رئیس جمهور و رئیس سیاست افسر, مایکل, Catanzaro, بود, بر مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم و سپس خدمت در دولت او. به دادگاه های آمریکا, آنها استخدام McKeon, گروه, اجرا, توسط, جمهوریخواه سابق نماینده باک McKeon, که قبلا به عنوان رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس.

و که فقط ثبت عوامل خارجی است. تعدادی از بازیگرانی که تا به حال ثبت نام نکرده تحت فرا بودند فعالانه فشار عربستان سعودی و اماراتی ها با برنامه های رئیس در میان آنها الیوت Broidy و جورج نادر. Broidy بالا جمع آوری کمک برای مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین و نادر خود را شریک کسب و کار در حال حاضر طیف گسترده ای از منافع هر دو کشور عربستان سعودی و امارات متحده عربی. برای کمک به آنها را امن دو مرد سوار بر یک کمپین به نوبه خود از رئیس جمهور جدید و استقرار جمهوری خواه در برابر قطر. یک نتیجه بود Broidy الهام گرفته از امارات متحده عربی-بودجه ضد قطر میزبانی کنفرانس در ماه مه سال 2017 توسط برجسته واشنگتن در اندیشکده بنیاد دفاع از دموکراسی. آن را به راحتی ارائه شده نماینده اد رویس (R-CA) یک پلت فرم برای بحث در مورد برنامه های خود را برای معرفی یک لایحه HR 2712 که برچسب قطر یک کشور حامی تروریسم است. این بود که معرفی شده در مجلس نمایندگان تنها دو روز پس از کنفرانس به پایان رسید.

تبلیغات:

قطر ذهن شما تا به حال شده است یک متحد آمریکا در خاورمیانه و شد خانه آل Udeid پایگاه هوایی که در آن بیش از 10 ، 000 سرباز آمریکایی هنوز مستقر. به طوری که لایحه ارائه شده قابل توجه و توسعه در آمریکا و قطر روابط بود و به وضوح قابل ردیابی نتیجه از عربستان و امارات متحده عربی تلاش های لابی گری.

ثبت نشده تاثیر بازیکنان مانند Broidy و نادر آشکارا حمایت دیگر فرا-ثبت نام عربستان و امارات متحده عربی به عوامل خارجی فعال هل دادن این لایحه است. برای مثال Qorvis Communications, زمان روابط عمومی سخنگوی عربستان سعودی گردش یک سند با عنوان “قطر تاریخچه از تامین مالی تروریسم و افراط گرایی” است و مدعی است که کشور به بودجه Al-Nusra, حماس اخوان المسلمین و گروه های دیگر. (جای تعجب نیست که آن را شامل حمایتی نقل قول از دیوید واینبرگ, یک عضو ارشد در بنیاد دفاع از دموکراسی.)

تبلیغات:

در حالی که ضد قطر جنگهای صلیبی بود ramping تا در واشنگتن رئیس جمهور خودش بود که wooed توسط سلطنتی عربستان در ریاض در اولین سفر رسمی به خارج از کشور. آنها به او تحت اللفظی درمان سلطنتی و تلاش خود را به نظر می رسد به پرداخت زمانی که فقط یک روز پس از محاصره شروع به تهمت توییتی “در طول سفر اخیر خود به خاورمیانه من اعلام کرد که دیگر نمی تواند بودجه از ایدئولوژی رادیکال. رهبران با اشاره به قطر — نگاه کنید!”

یک هفته پس از تحمیل محاصره امارات سفیر ایالات متحده یوسف آل-Otaiba نوشت: وال استریت ژورنال op-ed خواستار Al Udeid پایگاه هوایی بود به امارات نقل مکان کرد یک توسعه قطری ها fearedcould باز کردن درب برای نهایی حمله از کشور خود.

این عربستان و امارات حمله نمی تواند پاسخ دهد.

تبلیغات:

قطر حملات برگشت

تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر گرفتار شد و پا به حالت صاف تاثیر عملیات عربستان سعودی و امارات متحده عربی. سال قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد که قطری ها در حال صرف فقط $2.7 میلیون در لابی و روابط عمومی شرکت کمتر از یک سوم از آنچه عربستان سعودی و امارات متحده عربی پرداخت با توجه به فرا سوابق. اما آنها در حال حاضر نقل مکان کرد و به سرعت به ساحل تا کشور خود را به عنوان یک مکان مهم متحد آمریکا. آنها رفت و در یک لحظه ولگردی و قانونی شکنی استخدام scooping تا لابی و روابط عمومی شرکت نزدیک به تهمت و کنگره جمهوری خواهان. فقط دو روز پس از محاصره آغاز شد, به عنوان مثال, آنها جوهر مقابله با این قانون شرکت سابق دادستان کل John Ashcroft پرداخت 2.5 میلیون دلار برای فقط در 90 روز اول آن کار می کنند.

آنها نیز به سرعت به دست آمده از خدمات Stonington استراتژی. به رهبری نیک Muzin که تا به حال مشغول به کار در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات شرکت به سرعت مجموعه ای را به دادگاه 250 مغلوب ساختن پیشی جستن “اثرگذارندهها” به عنوان جولی Bykowicz از theWall استریت ژورنال گزارش شده است. در میان دیگران Stonington انتخاباتی به دنبال وو برجسته فاکس نیوز شخصیتهای تهمت توجه ویژه ای به مانند سابق آرکانزاس فرماندار مایک هاکبی. او 50.000 دلار برای سفر به قطر تنها چند ماه بعد.

تبلیغات:

در سپتامبر سال 2017 به قطری ها همچنین استخدام Bluefront استراتژی برای صنعت جامع چند رسانه ای عملیات که شامل تبلیغات در تمام شبکه های خبری و همچنین دیجیتال و چاپ تبلیغات در آرایه ای از برجسته نشریات و یک “لغو محاصره” مبارزات انتخاباتی در رسانه های اجتماعی. در ضمن تبلیغات در گوگل و یوتیوب به برجسته کردن غیر قانونی از محاصره این کشور و کمک به مبارزه با تروریسم است. Bluefront استراتژی برای نفوذ در افکار عمومی قبل از جلسه بعدی از U. N. مجمع عمومی که در ماه است. قطر و پروکسی سپس با استفاده از کمپین”به هدف قرار دادن کلید تصمیم گیران حضور در مجمع عمومی از جمله تهمت” برای به دست آوردن حمایت است که اکثر جهانی از مراحل.

عوامل آن نبود فقط بازی دفاع یا. آنها به طور فعال با حمله به عربستان لابی. برای مثال بری بنت از خیابان استراتژی های روابط عمومی شرکت آنها استخدام با ارسال نامه ای به معاون دادستان عمومی امنیت ملی را متهم به عربستان سعودی و, عربستان آمریکا, روابط عمومی کمیته امور (SAPRAC) از فرا تخلفات در بودجه خود را از گران کمپین رسانه ای به معنای اتصال قطر رهبران با افراط گرایی خشونت آمیز و اعمال تروریستی.

چنین counterpunches ثابت قابل ملاحظه ای موفق است. SAPRAC در نهایت احساس موظف به ثبت نام با فرا. در ضمن پدران و پرسیدم فقط از چند روز در کمال تعجب زیبا, مدرن و مهمان نواز دوحه, قطر.” در نهایت در که U. N. دیدار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع نشستم با امیر آل ثانی قطر و گفت: “ما دوست بوده ام مدت زمان طولانی… من احساس بسیار قوی [قطر دیپلماتیک بحران] مشکلات به سرعت حل شود.” هر دو آنها پس از آن با تاکید بر “فوق العاده” و “قوی” رابطه بین خود کشورها است.

این قطری ها بعدی نصب شده هماهنگ دفاع در برابر HR 2712. لابی شرکت های آنها استخدام به خصوص خیابان استراتژی و Husch بلکول راه اندازی یک چند وجهی کمپین برای جلوگیری از این قانون را از تصویب. الیوت Broidy حتی ادعا کرد در یک طرح دعوی در دادگاه است که دولت قطر و چند تن از اعضای لابی تا به حال هک حساب ایمیل خود شده و ایمیل خصوصی خود را به اعضای کنگره در تلاش برای بی اعتبار کار خود را برای عربستان است ،

تبلیغات:

در ماه نوامبر سال 2017 بری بنت از خیابان استراتژی های رفت و در حمله با استفاده از یک سلاح قدرتمند در سیاست واشنگتن: اسرائیل است. او توزیع نامه ای به اعضای کنگره نوشته شده توسط سابق عالی رتبه رسمی در امنیت ملی اسرائیل استقرار به صراحت بیان کرد که قطر تا به حال ارائه نشده است حمایت نظامی به حماس به عنوان HR 2712 مدعی آن بود.

سه ماه بعد Husch بلکول اما تهدید کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با لغو یک 6.2 میلیارد دلار بوئینگ قرارداد به فروش F-15 جنگنده به قطر نظامی (و بالقوه از دست دادن هزاران مرتبط شغل) اگر این لایحه به تصویب رسید و تحریم های تحمیل شده بود در آن کشور است. همه از این در ارتباط بود به یک تلاش هماهنگ با قطر عوامل به تماس با ما “نزدیک به دو دوجین خانه ادارات از جمله سپس رهبر جناح اکثریت مجلس کوین مک کارتی” برای جلوگیری از تصویب این لایحه با توجه به گزارش های خارجی تاثیر ابتکار شفافیت در مرکز بین المللی سیاست که در آن کار می کنیم. در نهایت HR 2712 درگذشت یک مرگ تدریجی در کنگره و هرگز قانون تبدیل شد.

عربستان بلوک نبرد برای جنگ در یمن

فقط به عنوان قطر آغاز شده و به نوبه خود جزر و مد در مبارزه برای نفوذ در واشنگتن, عربستان سعودی و متحدان خود مواجه شده مشکل دیگر: کنگره شروع به حرکت به قطع حمایت از عربستان در جنگ یمن است. در فوریه 28, 2018, سناتور برنی ساندرز (I-VT) معرفی یک قطعنامه مشترک به عقب نشینی آمریکا در پشتیبانی از جنگ بود. با توجه به فرا براده Brownstein هایت Farber Schreck دفتر نمایندگی عربستان سعودی وزارت امور خارجه در تماس با چند تن از اعضای مجلس سنا کمیته روابط خارجی به خصوص دموکرات ها احتمالا تا آنها را متقاعد به رای دادن در برابر اندازه گیری.

تبلیغات:

که در ماه مارس این شرکت ارسال ده ها تن از ایمیل به اعضای کنگره آنها را دعوت به یک شام با کلید عربستان سلطنتی تاج شاهزاده محمد بن سلمان خود را. با توجه به دعوت از CGCN گروه دیگری فرا-ثبت شرکت به نمایندگی از عربستان سعودی به “KSA [عربستان سعودی]-ایالات متحده آمریکا مشارکت شام” شد و تاکید بر “پایدار دفاعی و همکاری های ضد تروریستی” و “تاریخی اتحاد” بین دو کشور. آن را تا پایان گرفتن محل فقط دو روز پس از سنا رای به جدول ساندرز لایحه.

اماراتی لابی مشابه رسیده به کنگره برای حفظ پشتیبانی نقش خود را در این جنگ. Hagir Elawad & Associates, برای مثال, توزیع یک op-ed نوشته شده توسط امارات متحده عربی وزیر دولت در امور خارجی توجیه جنگ و همچنین نامه های نوشته شده توسط آن کشور سفیر یوسف آل-Otaiba به 50 کنگره مخاطبین دفاع از ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در تلاش برای جلوگیری از تلفات ملکی و با این استدلال که “ایالات متحده روشن سهام در ائتلاف موفقیت در یمن است.”

وقتی که جنگ آغاز شد, قطر هنوز عضو ائتلاف اما تحمیل محاصره منجر به عقب نشینی نیروهای خود را از یمن. قطر مقامات و سپس با استفاده از رسانه های این کشور امپراتوری مرکز پخش الجزیره به برجسته فاجعه جنبه های جنگ در حال انجام. در انجام این کار آنها ارائه عربستان سعودی و Emiratis با یکی دیگر از دلایل تمرکز خود را نفوذ دستگاه در هر دو قطر و الجزیره را به نابودی است. (که شبکه را بسته بود و در واقع یکی از اصلی 13 خواسته های عربستان سعودی و Emiratis تا به حال ساخته شده برای لغو محاصره.)

از لحظه ای که آن را در سال 1996 تاسیس الجزیره شده بود یک ابزار از قطر قدرت نرم پس از آن به سختی تعجب آور است که امارات متحده عربی تا به حال مدت طولانی تحت فشار اعضای کنگره به اجرا در شبکه به ثبت نام تحت فرا به عنوان یک عامل خارجی. و اماراتی لابی تلاش بیهوده نمی شد. در اوایل ماه مارس 2018, 19 اعضای کنگره امضا و ارسال نامه ای به بعد-دادستان کل جف جلسات اصرار وزارت دادگستری به تقاضا است که الجزیره ثبت نام تحت فرا. دیگر چنین نامه ای به وزارت دادگستری در ژوئن 2019 با شش سناتور و دو نماینده پرسید: “چرا الجزیره و کارکنان آن شده اند نیاز به ثبت نام.” با توجه به فرا براده همه اما یکی از این نمایندگان بود یا دریافت کمک های مبارزات انتخاباتی و یا تماس شده توسط عربستان سعودی و یا امارات لابی شرکت است. الجزیره, اما هنوز برای ثبت نام.

تبلیغات:

قتل جمال Khashoggi

با وجود تلاش های عربستان سعودی و اماراتی لابی در اوایل سال 2018 امیر قطر هنوز موفق به زمین دعوت به دفتر بیضی. در جلسه خود که در مارس 10th, رئیس جمهور تهمت دوباره توصیف آل ثانی به عنوان یک “دوست” و “آقا بزرگ” را به عنوان به خوبی. امیر به نوبه خود رئیس جمهور “حمایت از ما در طول این محاصره است.”

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن cozying تا به او یک شکست برای عربستان سعودی, قتل منتقد و واشنگتن پست کمک نویس جمال Khashoggi تقریبا در عربستان لابی نیروی عظیم منهدم کننده نیز هست. سازمان سیا بعد از آن تایید کرد که ولیعهد خود دستور داده بود که عربستان شهروند ترور در این کشور در کنسولگری در استانبول ترکیه است.

به عنوان یک نتیجه, برخی از لابی شرکت های قطع روابط با انگلستان و تاثیر آن در کاپیتول هیل مشکلاتی روبرو آیا به عنوان مثبت افکار عمومی در مورد عربستان سعودی است. در دسامبر 2018 سنا تصویب ساندرز لایحه برای پایان دادن به حمایت از جنگ در یمن. هر دو مجلس کنگره نیز تصویب یک جنگ قدرت قطعنامه برای پایان دادن به دخالت در آن جنگ تاریخی کنگره حرکت در این قرن و حتی اگر بعد وتو توسط رئیس جمهور تهمت (به عنوان یک سری از تلاش برای جلوگیری ارزشمند خود را فروش اسلحه به عربستان سعودی و امارات متحده عربی).

رئیس جمهور داده سرکش برای حمایت از عربستان سعودی و Emiratis به خصوص سودآور برای مشتریان این کشور دفاع صنعت قطری ها باید به وضوح تصمیم به گهواره عربستان راهکار. در ماه مه این کشور خریداری شده 24 هلیکوپتر آپاچی برای $3 میلیارد و چند ماه بعد به توافق پرداخت و مدیریت 1.8 میلیارد گسترش Al Udeid پایگاه هوایی برای اطمینان از نظامی آمریکا بر ادامه حضور برای آینده قابل پیش بینی. در انجام قطر شد آشکار در کار coopting دو از قدرتمند ترین لابی در واشنگتن: ارتش و سلاح سازان.

و برندگان…

هر چند قطر مواجه شده نزدیک به تهدید وجودی برای بقای آن زمانی که محاصره غزه آغاز شد و سه سال بعد آن را تنها باقی مانده اما پر رونق با تشکر به طور قابل توجهی به تاثیر آن عملیات در واشنگتن است. آنها کمک کرده اند مراتب به تعمیق اقتصادی و دیپلماتیک و نظامی در روابط بین دو کشور.

در ضمن امیر رقبای در ریاض نه تنها موفق به ایجاد خود را در محاصره یک موفقیت اما دیدم خود تاثیر افول محسوسی در ایالات متحده آمریکا به عنوان آنها تصادفا از یک روابط عمومی شکست مفتضحانه به بعد. حتی خود را مدافع سرسخت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی تهدید به قطع نظامی ایالات متحده برای حمایت از پادشاهی اگر سلطنتی عربستان پایان ندارد نفت خود را در جنگ با روسیه (که آنها بی درنگ کرد).

در حقیقت اما بازنده واقعی در این مبارزه برای نفوذ نبوده است, عربستان سعودی و یا Emiratis آن بوده است تا آمریکا. پس از همه تلاش های هر دو طرف برای تعمیق روابط خود را با مجتمع نظامی-صنعتی (تقویت بیش از حد نظامی ایالات متحده در سیاست خارجی) و افزایش نوسان خود را در کنگره را تضمین است که منافع واقعی از این کشور بازی دوم کمانچه به کسانی که از خاورمیانه هوازن. قطعا اعمال خود را کمک کرد تا اطمینان حاصل شود در نزدیکی تاریخی میزان فروش اسلحه به این منطقه در حالی که طولانی تر شدن جنگ در یمن و سوریه و بنابراین کمک به مرگ و ویرانی در تقریبا در مقیاس غیر قابل تصور.

هیچ یک از این تا به حال چیزی برای انجام با منافع آمریکایی ها مگر اینکه منظور شما از اسلحه صنعت و K خیابان لابی که تنها پاک کردن آمریکایی برندگان در این بی پایان روابط عمومی جنگ در واشنگتن است. در فرایند این سه حوزه خلیج فارس تحویل داده اند واقعی حذفی به این ایده که ایالات متحده در سیاست خارجی باید رانده شده توسط ملی — و نه خاص ،

کپی رایت 2020 مورگان Palumbo و جسیکا دراپر

به اقامت در بالا از مهم مقالات مانند این ثبت نام برای دریافت آخرین به روز رسانی از TomDispatch.com اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>