چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در راه ایستاده بود از PPE توزیع

برای هفته دولت قانون گذاران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور خواسته اند تا برگ برنده دولت برای کمک به با کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در دسترس برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ضمن استدلال آن است که ایالات متحده مسئولیت برای تهیه PPE یک موضع که منجر متحده به رقابت با یک دیگر برای لوازم — و است که منجر به سردرگمی در بخشی از تامین کنندگان.

از ماه مارس ما در بیمارستان ها با آن مواجه اند کمبود به عنوان بیماری فراگیر شد: کارکنان مراقبت های بهداشتی می گویند آنها به سرعت در حال اجرا از ماسک و روپوش و دستکش و هواکش و سایر تجهیزات حفاظتی برای درمان Covid-19 بيمار که برخی از آنها لازم است برای محافظت از پزشکان و پرستاران و ارائه دهندگان خدمات در خط مقدم.

برخی از کارگران در حال پوشیدن bandanas و روسری به عنوان یک جایگزین به ماسک و لباس از کیسه زباله و سهمیه بندی و یا حتی استفاده مجدد از تجهیزات پزشکی. فدرال اضطراری ذخایر تقریبا تهی و “زنجیره تامین برای PPE در سراسر جهان شکسته است” یک DHS رسمی گفت: واشنگتن پست. وضعیت وخیم است و ایالات متحده به ویژه کسانی که با افزایش تعداد coronavirus موارد هستند از جان گذشته برای تامین. اما فدرال توزیع لوازم رخ داده است به طور یکنواخت و چند اقدامات صورت گرفته توسط این تهمت اجرایی خواهد شد به احتمال زیاد آن را سخت تر برای بیمارستان ها برای به دست آوردن PPE و هواکش باید آنها را در این هفته آمده است.

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام coronavirus ملی اضطراری در ماه مارس او دستور فرمانداران به منظور خود هواکش و دیگر PPE گفت: دولت فدرال است “نه یک حمل و نقل کارمند.” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده دولت را “کمک به هر کجا که ما می توانیم” اما رهبران دولت می گویند که تلاش های جاری کافی نیست — و این که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را عدم هماهنگی PPE توزیع است و آنها را مجبور به رقابت با یک دیگر برای تامین.

“مثل این است که در eBay با 50 کشورهای دیگر در مناقصه یک دستگاه تنفس مصنوعی” گفت: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در یک نشست خبری در روز 31 مارس است.

“ما در ایالات متحده در حال تلاش برای به طور فعال در هر قطعه از PPE که ما می توانیم. ما در حال مناقصه در برابر یک دیگر و در برخی موارد دولت فدرال در نظر گرفتن اولویت” میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: در سی ان ان دولت از اتحادیه.

تعدادی از فرمانداران از جمله ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر — گفته اند که آنها را دیده ام سفارشات به صورت ماسک و دیگر تجهیزات مورد نیاز لغو شد زیرا دولت فدرال بیشتر توپ زدن آنها. این منجر به برخی از پیدا کردن راه های خلاق برای پنهان کردن سفارشات خود را به ماسک آنها را از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

بیکر دولت مشغول به کار با میهن پرستان صاحب رابرت کرافت چینی ملل و دیگر مقامات چینی برای تضمین حمل و نقل از 1.2 میلیون ماسک صورت برای دولت است. فرماندار پنجشنبه به خبرنگاران گفت او با کرافت خانواده برای ایجاد یک “‘خصوصی ماموریت های انسان دوستانه’ به نگه داشتن فدرال از پیدا کردن” در مورد ماسک حمل و نقل و تصرف آن با توجه به گزارشگر آدم khaled m — و ماسک به دولت در میهن پرستان’ تیم هواپیما.

A New England Patriots jet arrives at Logan Airport in East Boston on Apr. 1, 2020 after flying from China with a massive shipment of over one million N95 masks which will be used in Boston and New York to help fight the spread of the coronavirus.
ماسک در حال تخلیه از میهن پرستان جدید انگلستان جت مورد استفاده قرار می گرفت به پرواز گسترده حمل و نقل بیش از 1 میلیون N95 ماسک از چین به بوستون.
جیم دیویس/بوستون گلوب/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست دولت را ترک کرده است کشورهای دیگر نیاز به تصمیم مشابه تلاش های فوق العاده برای به دست آوردن PPE — برای مثال ایلینوی قانون گذاران با عجله به ارائه $3.4 میلیون چک به یک واسطه در مک دونالد پارکینگ به طوری که تامین کننده او نشان داده نمی انصراف از معامله به نفع دیگر برنامه به طور بالقوه سودآور ارائه می دهد. آنها با موفقیت تحویل چک و امن حمل و نقل از 1.5 میلیون N95 ماسک از چین است.

کالا متحده دریافت کرده اند از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست همیشه مفید بوده. دولت های محلی در برخی از موارد دریافت کرده اند شکسته و یا آسیب دیده PPE. مونتگومری آلاباما حمل و نقل از 5,880 ماسک حال پوسیدگی و منقضی شده و اگر چه این شهرستان بعد از دریافت یک جایگزین نظم است. شهر لس آنجلس نیز با توجه 170 شکسته هواکش که تا به حال به تعمیر و قبل از استفاده از.

و توزیع لوازم پزشکی از این ذخایر نیز به نظر می رسد ناهموار واشنگتن پست گزارش داد در اواخر ماه مارس است. ماساچوست گفته مقامات شهر بوستون دریافت کرده است 17 درصد از دنده محافظ این درخواست در حالی که دولت از مین رو حمل و نقل 25,558 N95 ماسک یا 5 درصد از آنچه در آن به دنبال. از سوی دیگر فلوریدا دریافت کرده است تمام منابع آن درخواست شده — دو محموله برای 430,000 فولاد, ماسک, 180,000 N95 ماسک 82,000 صورت سپر و 238,000 دستکش.

مقدار منابع در سمت چپ فدرال ذخایر رو به کاهش است و به عنوان Recode آدم کلارک استس گزارش به نظر می رسد که آنچه که ما در حال حاضر در دست نیست به جلسه تقاضای کلی است که انتظار می رود به گذشته از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

بحرانی تجهیزات پزشکی در حال تولید در ایالات متحده, اما دستورالعمل به عنوان کسی که دریافت این محصولات نیست و پاک شده به تامین کنندگان — یک وضعیت است که بنا به گزارش چپ به شدت مورد نیاز تامین نشسته در انبارها. تولید کنندگان که در حال ساخت PPE در درخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با سی ان ان گفت به تازگی آنها هنوز شنیده می شود که آیا آنها باید کشتی محصولات خود را به ایالات متحده در FEMA برای توزیع و یا در جای دیگر.

در مارس 24, پیشرفته, پزشکی, انجمن تکنولوژی در نامه ای به FEMA, اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تصمیم گیری “نحوه اختصاص این محصولات در موثر ترین راه” میان دولت های ایالتی و محلی. “برخی از این خریداران بالقوه باید یک اولویت بالاتر نسبت به دیگران بر اساس حدت از نیازهای بیمار در مناطق” در این نامه به عنوان خوانده شده. “دشوار است برای تولید کنندگان برای ایجاد این اولویت است.”

به این راه حل خواهد بود برای دولت فدرال را به استفاده بیشتر از دفاع تولید عمل می کنند که اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به منظور هماهنگی تولید و تهیه و تحویل. مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, ساخته شده است استفاده محدود از قانون تا کنون برای اولین بار به درخواست جنرال موتورز برای تولید هواکش و بعد با استفاده از قانون برای جلوگیری از احتکار و یا صادرات از مهم پزشکی دنده مانند دستکش و ماسک های جراحی — حرکت در برخی از صنایع مانند 3M هشدار داده اند “به احتمال زیاد علت دیگر کشورها به مقابله به مثل و انجام همان.” به عنوان یک نتیجه, 3M ادعا کرد “این شبکه تعداد تنفس در دسترس ساخته شده به ایالات متحده که در واقع کاهش می دهد.”

این سیاست در نهایت انتخاب معنی وجود دارد ادامه خواهد داشت و تاخیر در گرفتن PPE به دست کارگران بهداشت قرار دادن فشار بیشتری بر بیمارستان ها و مراقبان — و این که مقامات محلی و بیمارستان تهیه افسران خود ادامه خواهد داد به اقدامات فوق العاده ای برای رسیدن PPE.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>