چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن تیم تبدیل “فراوانی احتیاط” به عدم نگرانی

رئیس جمهور تبدیل شدن به شناخته شده برای کلمات خود را. عبارات خاص نفوذ به حافظه و ایجاد علائم راهنمایی از میراث خود را. George H. W. Bush, مشخص شده بود, به عنوان مثال عبارت “کفاشیان: هیچ مالیات های جدید” شاید بیشتر برای ضعیف راه او گفت: آن را از این واقعیت است که او نمی دهد. ریچارد نیکسون معروف دوست داشتم به تکرار “به من اجازه دهید یک چیز کاملا روشن” یک عبارت است که آویزان به شدت با توجه به طنز از منبع آن است.

گاهی اوقات این عبارات می شوم. لیندون جانسون میراث خالی از سکنه است در این زمان او در ادا “ما هنوز هم به دنبال هیچ گسترده تر جنگ” مدت کوتاهی قبل از افزایش جنگ در ویتنام. جورج دبلیو بوش دولت ما را با بسیاری از اخلال عبارات از جمله “فوق العاده ای تفسیر” که سلمان رشدی به عنوان یک “زشت عبارت که پنهان یک زشتتر حقیقت است.”

تبلیغات:

دیگران cringeworthy مانند بیل کلینتون معروف گریزان عبارت “این بستگی دارد که چه معنی ‘و’ است” گفت: در تحقیقات خود در رابطه با Monica Lewinsky.

چند رئیس جمهور هر چند ترک خواهد کرد نوع زبانی میراث ما می توانیم انتظار از مغلوب ساختن پیشی جستن سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم او خواهد شد مشخص شده توسط این واقعیت است که آنها ارائه شده همه ما از آن بی دست و پا عبارات نامفهوم عبارات اخلال عبارات کنایه آمیز عبارات و شوم هستند.

آن است که در این دو دسته اخیر که ما پیدا کردن تهمت تیم استفاده از عبارت “فراوانی احتیاط” برای توضیح رفتار خود را در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

تبلیغات:

ما این عبارت را شنیده اید اخیرا از معاونت مایک پنس به عنوان او لغو یک سری از کمپین رویدادهای هفته گذشته در آریزونا و فلوریدا, اما کاخ سفید استفاده از عبارت قدمت آن حتی پیش از آن.

در تاریخ 11 مارس برای مثال کاخ سفید سخنگوی استفانی گریشام اعلام کرد که رئیس جمهور تهمت لغو کرده بود خود را از رویدادهای آینده در کلرادو و نوادا “از فراوانی احتیاط از شیوع کروناویروس.” بعد از آن که هفته اخبار شکست است که مطبوعات دستیار رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در مدت کوتاهی پس از ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن خار پرسش که آیا او را مورد آزمایش قرار. در عین حال فلوریدا اوباما سناتور. ریک اسکات تصمیم به قرنطینه “از فراوانی از احتیاط” از آنجا که او به طور بالقوه در تماس با همان عضو Bolsonaro هیئت.

حتی در ماه مارس آن را روشن بود که در مقیاس بزرگ مانند آنهایی که برنامه ریزی شده بود در کلرادو و نوادا بودند بیش از حد خطرناک را نگه دارید. در طول هفته مارس 7-13 یک پنجم از همه دانش آموزان در سراسر جهان شد و از مدرسه خارج شهر نیویورک اعلام کرده بود وضعیت اضطراری های NBA به حال تعطیل و فصل آن و این که اعلام کرده بود coronavirus شیوع یک بیماری همه گیر. انتخاب به انصراف از حوادث و یا به قرنطینه پس از تماس با فرد آلوده شد و نمی فراوانی از احتیاط در آن زمان آن را تنها حس مشترک است.

تبلیغات:

پس چرا آیا تهمت تیم توصیف اقدامات خود را به عنوان نمونه هایی از “فراوانی احتیاط”? آنها را به دلیل استفاده از این عبارت ارائه پوشش برای آنها وحشتناک رهبری است. این اجازه را به آنها نشان می دهد که آنها انجام می دهند بیشتر از آنها نیاز به زمانی که آنها انجام می دهند کمتر از چیزی. آنها به جای قرار دادن هر کس در معرض خطر بزرگ با امتناع از اثر ساده تصمیم گیری سیاست که همتایان خود را تمرین بودند در سراسر جهان است.

اما در اینجا چیزی نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم نیست فقط نمایش یک فقدان رهبری; آنها پیچیده خود را فقدان رهبری در یک عبارت است که به عمد فریبنده. با انتخاب به توصیف بیش از حد-کوچک-خیلی-دیر تصمیم گیری به عنوان یک “فراوانی احتیاط” آنها ارائه یک روایت بود که فقط خطرناک است. آن را توهم. عدم اقدام و رهبری به اندازه کافی بد بود اما آنها با استفاده از شعارهای فریبنده ساخته شده آن را بسیار بدتر است.

تبلیغات:

مهم نیست که چگونه شما آن را در نظر مغلوب ساختن پیشی جستن تیم به هیچ جایی در توصیف اقدامات خود را در طول همه گیر که حتی محتاط اجازه دهید به تنهایی کاملا محتاط. در عین حال عبارت است از آشغال در سراسر اظهارات رسمی خود را به عنوان هر چند در برخی از نقطه در برخی از آن جلسه تصمیم گرفته شد که این جمله بندی است که می تواند وانمود کند که آنها در مورد مراقبت از بهداشت عمومی زمانی که آنها واقعا نمی.

این را در نظر بگیرید: در همان روز که پنس اعلام کرد او در رفتن به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود حوادث در آریزونا و فلوریدا, ایالات متحده یک رکورد جدید برای coronavirus موارد و موارد آن بسیار مشابه متحده که در آن پنس در حال برنامه ریزی رویداد بزرگ سر به فلک کشید. منتقدان با اشاره به مرگبار طنز که این کمپین بود انتخاب به برگزاری کمپین حوادث در مناطق که در آن موارد صعودی شد. کمیته ملی حزب دموکرات سخنگوی دیوید rock health ساخته شده لینک بیان “Coronavirus موارد در فلوریدا و آریزونا در حال خونتان با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن را بی اثر پاسخ به این بحران و این واقعیت که آنها در تلاش بودند برای برگزاری ناامن حوادث در این کشورها در همه است فقط یکی دیگر از تظاهرات خود را به بی کفایتی و قضاوت بد.”

اما همانطور که من گفته ام این است که نه فقط بی کفایتی و قضاوت بد. آن را می توان توضیح داد و دور بودن بی منطق یا احمق. به جای لفاظی کاخ سفید استفاده برای توصیف اقدامات خود را در طول همه گیر برجسته عمدی طبیعت خود را شکست خورده رهبری است. این نشان می دهد که این خطرات در حال محاسبه و اندازه گيري و عمدی. آن را می سازد آن را روشن است که اینها با انگیزه های سیاسی تصمیم گیری است که جای منافع شخصی بیش از تخصص علمی.

تبلیغات:

توصیف عدم نگرانی برای زندگی انسان به عنوان یک “فراوانی احتیاط” است نه یک اتفاقی سوء استفاده از زبان است. آن است که عمد تلاش برای منحرف کردن مسئولیت, وانمود کردن مراقبت و دستکاری است.

به عنوان Bridget جزئیات توضیح داد که آن را برای برش “به راحتی به عنوان ‘فراوانی از احتیاط’ ورقه کردن زبان, آن را انجام می دهد یک نوع doublespeak.” این نشان می دهد فوق العاده ایمنی بسیار احتیاط است که ما مازاد آن اتصالات عبارت او استدلال می کند برای یک رئیس جمهور است که اغلب همراه با ناز و نعمت و بیش از حد. که بیش از حد هر چند مثل همه از مغلوب ساختن پیشی جستن زرق و برق و bling خالص است artifice, یک سرپوش و پوششی برای پوشش یک مدیریت اداره می شود تقریبا به طور کامل توسط حرص و طمع منافع خود و اعتنایی آشکار برای زندگی انسان است.

تا مطمئن شوید که “فراوانی احتیاط” است که در حال حاضر یک فرد عبارت است. هر زمان که شما آن را بشنوند و آن را به ارزش مکث برای شک و تردید. آن را بیش از حد نگران کننده راه برای مثال در طول شیوع بیماری ابولا که در واکنش به این ویروس بود با بسیاری از حساب یک واکنش افراطی. ریشه های آن یافت می شود در لاتین سابق abundanti cautela. به معنای آن است که به معنی در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در برابر بسیار از راه دور احتمالی. در بانکی آن را اشاره به وثیقه که بیش از ارزش یک وام.

تبلیغات:

این عبارت استفاده می شود که باراک اوباما تصمیم به سوگند خود را از دفتر برای بار دوم پس از تحقق به او گفته بود یک کلمه از دنباله اولین بار. در این رندر عبارت مدلول به عنوان در نظر گرفته شده—یک رئیس جمهور در نظر گرفتن یک گام اضافی به احتیاط اضافی انجام چیزی است که فقط در مورد که احتمالا لازم نیست.

امروز اگر ما کاملا متفاوت رئیس جمهور کسی است که نمی تواند فکر می کنم در گذشته مرزهای خود نفس و کسی را نمی بینم “مطلق فاجعه” آمریکا تبدیل شده است در سازمان دیده بان خود را.

Coronavirus موارد افزایش هولناک در, نرخ و در عین حال انجام حتی ساده ترین چیز اساسی برای جلوگیری از آن را به عنوان توصیف محتاط تر از نیاز به دقت بیشتری نسبت به نام برای. یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ و اعداد شمارش و اجساد به خاک سپرده شد و ما را دچار هنگامی که ما به یاد داشته باشید که چگونه آنها با استفاده از عبارت “فراوانی احتیاط” به سیگنال خود را در مجموع عدم نگرانی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>