چگونه کسانی که مبتلا به اختلال وسواسی-اجباری مقابله با اضافه احساس وحشت و نگرانی از COVID-19

قبل از COVID-19 همه گیر در زمان برگزاری در ایالات متحده کریس Trondsen احساس زندگی او در نهایت تحت کنترل است. به عنوان کسی که مبارزه اختلال وسواسی-اجباری و دیگر مسائل مربوط به سلامت روان از اوایل دوران کودکی آن را به یک سفر طولانی است.

“من انجام شده است واقعا خوب” Trondsen گفت. “من احساس می کردم بیشتر از این بود خیلی — من نمی خواهد می گویند ‘درمان’ ― اما من قطعا احساس بهبودی و یا تحت کنترل است. اما این همه گیر شده است واقعا دشوار است برای من.”

تبلیغات:

Trondsen, 38, یک, Costa Mesa, California, درمانگر است که رفتار کسانی که با وسواسی-اجباری و اختلالات اضطرابی پیدا کرده است خود را بیش از حد شستن دست های خود را یک بار دیگر. او دچار تنگی در قفسه سینه خود را از اضطراب — چیزی که او تا به حال احساس که آن را وحشت زده او را به گرفتن چک در یک مرکز مراقبت های فوری. و چون او همچنین دارای اختلال بدشکلی بدن او گفت: او را به پیدا کردن آن را دشوار است به چشم پوشی از ظاهر خود را زمانی که او را به دنبال خود را در طول بسیاری از زوم قرار ملاقات با مشتریان در هر روز.

از روزهای اولیه از شیوع کروناویروس کارشناسان و رسانه ها هشدار داده اند از نصب سلامت روانی بحران به عنوان افراد ادعا با یک بیماری همه گیر است که طرح میتوانست زندگی خود را. اخیر KFF نظرسنجی نشان داد که حدود 4 در 10 بزرگسالان می گویند استرس از coronavirus تاثیری منفی بر سلامت روان خود را. (KHN یک سرمقاله مستقل برنامه KFF از قیصر بنیاد خانواده.)

اما کسانی که با اختلال وسواسی-اجباری و دیگر نگرانی جدی صورت منحصر به فرد دشوار سلامت روانی جنگ از جمله تلاش برای تشخیص نگرانی در آورده با شرایط خود را از کلی ترس به اشتراک گذاشته شده توسط مورد COVID-19. افراد مبتلا به OCD را کشف کرده اند یکی از مزیت های اینکه: کسانی که تحت درمان موفق اغلب افزایش توانایی های خود برای قبول این بیماری همه گیر را عدم قطعیت است.

تبلیغات:

دکتر کاترین فیلیپس, یک روانپزشک در نیویورک-پروتستان و استاد در ویل کرنل پزشکی گفت: این امکان وجود دارد که بیماران که در سازگار درمان خوب برای خود وسواس به خوبی محافظت در برابر استرس COVID-19.

“این که آیا آن را بیش از حد نگرانی در مورد ویروس بیش از حد نگرانی در مورد امکان واکنش به این ویروس چه که اثرات مالی ― درمان خوب محافظت در برابر عود در این بیماران” فیلیپس گفت.

کسانی که با وسواس احساس می کنم مجبور به بارها و بارها انجام رفتارهای خاصی مانند وسواس تمیز کردن, و آنها ممکن است متمرکز بر روی روال است. OCD نیز می تواند بدون توقف افکار مزاحم.

تبلیغات:

Carli که خواسته است که نام خانوادگی او بود نکردن چون او می ترسید حرفه ای تحمیل می توانید ردیابی او OCD به سن 6. این بیماری همه گیر کوروناویروس فرستاده است کارلی 43 ساله از شهرستان نیوجرسی, نیوجرسی به یک مارپیچ. او ترس از آسانسور در ساختمان به طوری که او را ترک نمی کند ، و او را دچار مشکل تشخیص OCD اجبار از یک واکنش مناسب به خطرناک pandemic, درخواست کسانی که بدون وسواس چگونه آنها واکنش نشان داد.

“این تکرارهای در سر من قطعا بدتر اما از نظر پوشیدن یک ماسک و تمیز کردن مواد غذایی من و رفتن به فروشگاه های آن را واقعا سخت به اندازه آنچه یک واکنش طبیعی و آنچه که من OCD” Carli گفت. “من سعی می کنم به درخواست مردم شما انجام این کار ؟ کار می کنی؟”

تبلیغات:

الیزابت McIngvale مدیر مکلین OCD موسسه در هوستون گفت: او متوجه بیماران تلاش برای افتراق واکنش به Carli شرح داده شده است. پاسخ او این است که در حالی که دستورالعمل های مانند دست شستن از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به طور کلی به راحتی انجام OCD تکرارهای معمولا هرگز راضی است.

McIngvale تشخیص داده شد با وسواس هنگامی که او 12 بود با رفتارهایی مانند مصرف شش تا هشت ساعت, دوش, دوش گرفتن و شستن دست او را برای مدت طولانی آنها بلد. McIngvale دریافت درمان هفتگی.

“این فقط یک بخشی از زندگی من و من حفظ من پیشرفت” McIngvale گفت.

تبلیغات:

به تازگی او در بر داشت خودش را مصرف با ترس از آسیب رساندن و یا آلوده کردن دیگران با COVID-19 ویروس — نشانه ای از وسواس است. اما به طور کلی با ابزار او را به دست آورد از طریق درمان او گفت: او شده است با دست زدن به همه گیر بهتر از برخی از مردم در اطراف او.

“این بیماری همه گیر در کل یک تجربه جدید برای همه, اما برای من, احساس اضطراب و احساس ناراحت کننده نبود جدید” McIngvale گفت.

“اختلال وسواسی-اجباری در بيماران انعطاف پذیر هستند,” او اضافه شده است. درمان بر اساس “تکیه به عدم قطعیت و بنابراین ما نیز دیده می شود بیمارانی که تا کنون در طول درمان خود را در طول این زمان قادر به مدیریت واقعا خوب است و در واقع آموزش دیگران چگونه زندگی می کنند با عدم اطمینان و اضطراب است.”

تبلیغات:

وندی Sparrow, 44, an نویسنده از پورت اورچارد واشنگتن به OCD موقعیت هراس (ترس از مکان ها یا موقعیت هایی که ممکن است باعث وحشت) و اختلال استرس پس از سانحه. گنجشک شده است در درمان چندین بار اما در حال حاضر طول می کشد دارو و شیوه های تمرکز حواس و مراقبه است.

در آغاز همه گیر نشده fazed چرا که او استفاده می شود به مطابق با اصول بهداشتی و اغلب she doesn’t mind ماندن در خانه. به جای او احساس علائم او بدتر شدن به خانه او دیگر احساس مانند یک فضای امن و ترس از کشنده آلودگی به اوج.

“جهان احساس germier از حالت طبیعی است و هر کسی که برگ این خانه قرار است به یک مجموعه از پرسش ها زمانی که آنها بازگشت” گنجشک نوشت: در یک ایمیل.

بسته به چه مدت این بیماری همه گیر می کشد گنجشک گفت: او ممکن است دوباره درمانی به طوری که او می تواند بیشتر اتخاذ شیوه های درمانی. Trondsen بیش از حد است و با توجه به درمان دوباره حتی اگر او می داند که این ابزار برای مبارزه با وسواس با قلب خود و با استفاده از آنها برای کمک به مشتریان خود را.

تبلیغات:

“من قطعا هستم نیاز به درمان” Trondsen گفت. “من متوجه شدم که حتی اگر آن را به طور خاص به relearn ابزار برای اختلالات … این بیشتر از آن برای من روانی خوبی بودن.”

Carli تلاش کرده است با پیدا کردن درمان مناسب برای OCD.

اما تغییر اخیر کمک می کند. به عنوان همه گیر تشدید این بهار, بسیاری از پزشکان و ارائه دهندگان خدمات سلامت روانی منتقل شده به پزشکی از راه دور ملاقات و توافق بیمه برای پوشش آنها ― برای کاهش خطرات ناشی از گسترش این ویروس. در ماه آوریل او شروع به استفاده از یک برنامه که متصل افراد مبتلا به OCD به درمانگران مجوز. در حالی که در ابتدا شک و تردید او قدردانی به راحتی از teletherapy.

“من هرگز می خواهید برای رفتن به عقب به واقع بودن در یک درمانگر دفتر” Carli گفت. “درمان چیزی است که واقعا ناراحت کننده برای بسیاری از مردم از جمله خود من. و قادر به خود را در چمن باعث می شود من احساس می کنم کمی قوی تر است.”

تبلیغات:

پاتریک مک گراث یک روانشناس و رئیس خدمات بالینی در NOCD این telehealth پلت فرم های عمومی با استفاده از, گفت که او در بر داشت که teletherapy با بیماران خود نیز مفید است زیرا آن اجازه می دهد تا او را به درک بهتر “چگونه خود را OCD است دخالت خود را در روز به روز زندگی است.”

Trondsen امید همه گیر را افزایش آگاهی از اختلال وسواسی-اجباری و اختلالات مرتبط. گاهی اوقات او احساس کردند که مشکلات خود را در این بیماری همه گیر شده است را رد کرد و یا لوپ به کلی استرس همه احساس است.

“من فکر می کنم که وجود دارد نیاز به یک درک بهتر از چگونگی شدید این است که برای افراد مبتلا به OCD,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>