چگونه Infinite خروج از هنگ کنگ می تواند تبدیل به یک پیروزی بزرگ برای چین


The ByteDance logo on a door
یک ByteDance در پکن
گرگ بیکر/گتی ایماژ

در اوایل این ماه Infinite اعلام کرد که برداشت از هنگ کنگ در اعتراض به یک جدید امنیت ملی قانونی که متعهد و ملتزم شرکت در semiautonomous منطقه مطابق با چین را نظارت کرد.

بر روی سطح آن حرکت می کند به نظر می رسد مانند یک پیروزی برای حقوق بشر: Infinite نخواهد بود همدستی در نظارت و سانسور درخواست آمدن از پکن آن حرکت سیگنال های جدایی بین داده های ذخیره شده در خارج از چین و داده های ذخیره شده در داخل و تمایل خود را به موضع اصولی ممکن است الهام بخش دیگر شرکت های فن آوری به دنبال کت و شلوار.

اما واقعیت این است که دور blurrier.

Infinite متعلق به ByteDance یک شرکت چینی است که نیز ارائه می دهد یک معادل محصول به نام Douyin است که بسیاری از کاربران در هنگ کنگ است. Douyin قصد ندارد به دنبال Infinite سرب در خروج هنگ کنگ بنابراین حتی پس از Infinite برگ بازار ByteDance هنوز هم قادر خواهد بود به گسترش پایگاه کاربر و درآمد وجود دارد. Douyin تا این گونه اظهارات در مورد برنامه های خود را مطابق با قانون تامین, اما آن را دشوار خواهد بود برای این برنامه به کار در هنگ کنگ بدون مطابق با درخواست دولت برای داده های کاربر و سانسور. بنابراین حتی با Infinite خروج وجود دارد نمی تواند یک تغییر قابل توجهی به ByteDance پا در هنگ کنگ و یا به آن حقوق بشر تاثیر وجود دارد.

Infinite را نیز افزایش می دهد فشار بر شرکت های ایالات متحده به خروج. منتقدان استدلال می کنند که پس از Infinite گرفتن قوی ایستادگی بر حقوق بشر, Google, Twitter, Facebook, اپل و مایکروسافت باید بیش از حد.

اما اگر ایالات متحده شرکت فنی خروج از بازار که یک پیروزی برای ByteDance. تعویض هزینه های پایین هستند برای افرادی که استفاده از سیستم عامل آنلاین تا کاربران را به سرعت تغییر جهت به محصولات است که عملیاتی باقی می ماند و بعد دیگران را ترک کنند. با رقبای خود را در حال فرار از بازار Douyin—و دیگر شرکت هایی که در حال حاضر منطبق با قانون خواهد بود به خوبی موقعیت را انتخاب کنید تا کاربران جدید و تبلیغ.

شاید تنها به سود بیش از ByteDance از تکنولوژی سیستم عامل’ خروج از هنگ کنگ است که دولت چین. دولت چین می تواند اعمال کنترل بیشتر بر شرکت های چینی از ایالات متحده, بنابراین اگر مردم تغییر از استفاده عمدتا ایالات متحده
محصولات با تکنولوژی به استفاده از عمدتا چینی آنهایی که چین باید بیشتر قدرت بیش فناوری اکوسیستم. در عمل این بدان معنی است که وجود دارد به احتمال زیاد به افزایش در انطباق با سانسور و نظارت بر درخواست و مردم در هنگ کنگ خواهد شد که کمتر از آزادی به بیان خودشان هستند و کمتر حفظ حریم خصوصی.

آن را نیز مفید به دولت چین به دلیل آن جامد Infinite موقعیت را به عنوان یک رقیب برای شرکت های آمریکایی در خارج از چین است. چین به مدت طولانی می خواستم یک رقیب جهانی به شرکت هایی مانند Facebook و Google, اما آن موفق وطنی محصولات شده اند به مراتب کمتر رقابتی در خارج از چین مرزها به خصوص در ایالات متحده است. اما در حال حاضر با Infinite به سرعت در حال به دست آوردن سهم بازار آن را محوری لحظه به نشان می دهد که می توان آن را یک دشمن توانمند به ما تکنولوژی شرکت.

آیا Infinite می تواند در خدمت به عنوان که جهانی وزنه تعادل به ایالات متحده شرکت فنی است مشروط بر متقاعد کردن سیاستگذاران است که آن را مستقل از پکن است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo تهدید کرده است که بان کی مون Infinite و چند تن از اعضای کنگره معرفی شده اند قانون به دنبال منع دولت فدرال کارکنان با استفاده از نرم افزار. فشار رو به افزایش است در خارج از ایالات متحده نیز با هند ممنوعیت Infinite در اواخر ماه ژوئن و سیاستگذاران اروپایی در حال بررسی این شرکت به عنوان به خوبی.

آن را دشوار است به ارزیابی اینکه آیا سیاستمداران’ ترس موجه هستند. Infinite را می گوید که آن را حفظ سرورهای جداگانه نمی ارائه اطلاعات به دولت چین و نمی سانسور در پاسخ به درخواست از چین است. شفافیت گزارش شرکت منتشر شده در جولای 9 نشان می دهد که آن را دریافت نمی هر گونه درخواست از دولت چین بین ژوئیه 1 2019 و دسامبر. 31, 2019, یک دوره زمانی که در آن اعتراضات در هنگ کنگ.

همه نشان می دهد که Infinite خروج از هنگ کنگ ممکن است منعکس کننده واقعی جدایی نشان میدهد که ByteDance است دست بیشتر از معمولی شرکت مادر خواهد بود. اگر دقیق که امیدوار کننده است. این امر می تواند یک چیز خوب برای Infinite به عنوان یک مدل برای چگونه یک انجمن جهانی شرکت می تواند احترام به حقوق بشر و قانون مستقل از دولت از پدر و مادر خود شرکت. و رقابت بیشتر در بخش تکنولوژی خوب است برای فن آوری کاربران است.

از سوی دیگر Infinite و ByteDance به نظر نمی رسد کاملا جدا از هم. Infinite را مدیر عامل جدید نیز رئیس اجرایی از ByteDance. و با وجود آن اظهارات که آن را ذخیره داده های کاربر در خارج از چین Infinite را سیاست حفظ حریم خصوصی و فعال کردن آن به “به اشتراک گذاری اطلاعات خود را با پدر و مادر تابعه و یا وابسته به دیگر شرکت ما گروه” از جمله ByteDance.

Infinite خروج از هنگ کنگ یک حرکت قوی در زمانی که تنش بین آمریکا و چین در حال افزایش و دو کشور شرکت فنی رقابت به شدت. آن را نمی ممکن است تاثیر چندانی بر حقوق بشر و یا ByteDance بخت و اقبال در هنگ کنگ است. اما آن کمک می کند تا چین از لحاظ سیاسی و اقتصادی قرار می دهد و ایالات متحده شرکت فنی بر روی پاشنه خود را.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>