چگونه به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن رای-چرخش: ویرجینیا و ویسکانسین نشان می دهد راه

بیش از 48 ساعت گذشته دموکرات ها را به ثمر رساند یک جفت از مهم برنده است که نه تنها به خوبی جواب خود را برای انتخابات شانس در نوامبر اما ارائه یک ابزار به طور موثر مبارزه با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگرانی-چرخش علیه دموکراسی است.

در ویسکانسین دموکرات ها دیر یاد گرفتم — نزدیک به یک هفته پس از آخرین روز مورد مناقشه اولیه — که آنها بدبختانه یک صندلی در دادگاه عالی ایالت برنده شدن نزدیک به 100 ، 000 رای در یک انتخابات برگزار می شود تحت گسترده “پناهگاه در محل” محدودیت. جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ویسکانسین حال حاضر به reschedule مارس 7 رای و یا گسترش دسترسی به پست الکترونیکی-در رای گیری رای دهندگان مجبور به خط تا در ماسک در شلوغ حقيقت است. ویسکانسین آمریکا و رهبر اکثریت جمهوریخواه اسکات فیتزجرالد قبلا استدلال که کاهش مشارکت در انتخابات را محافظه کار فعلی یک “شانس” از برنده شدن در یک دوره جدید در دادگاه است.

تبلیغات:

نزدیک به یک هزار مایل دور در ویرجینیا به لیبریا رالف نرتهم امضا و به قانون فراگیر انتخابات اصلاحات که شامل گسترش اولیه رای گیری به 45 روز لغو کشورهای مشترک المنافع را شناسایی رأی دهندگان مورد نیاز اجازه می دهد موتور ثبت نام رای دهندگان و مبادله لی-جکسون بعد تعطیلات — تاسیس بیش از یک قرن پیش به افتخار “قهرمانان” از شکست کنفدراسیون — با روز انتخابات.

این دولت در سطح پیروزی نشان می دهد که جمهوری خواهان’ رای دهندگان سرکوب تلاش — حتی زمانی که به ظاهر هماهنگ بین ایران تحت سلطه قانونگذاران ایالتی و محافظه کاران در دادگاه عالی ایالات متحده — می تواند مورد ضرب و شتم. این پیروزی همچنین نشان می دهد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه چرخش در مورد تامین امنیت انتخابات مهم نیست که چقدر بی اهمیت یا مماسی آن ممکن است به نظر می رسد در وسط به طرز وحشیانه ای جناح pandemic پاسخ باید به چالش کشیده است.

ایالت پست الکترونیکی-در رای گیری “کار نمی کند و برای جمهوری خواهان” او به تازگی در توئیتر خود نوشت. این یک ادعای گرجستان مجلس جمهوری خواه David Ralston به تازگی ساخته شده و همچنین. “آنها را با شتاب و هزاران پست الکترونیکی-در آراء و آنها را تخلیه آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از دموکرات ها از کاخ سفید در نشست خبری اتاق در هفته گذشته بدون توضیح دقیقا چه منظور او و یا ارائه هر گونه شواهد است.

تبلیغات:

البته تهمت صرفا اضافه کردن به کوره خود را سرزنش تغییر. او امتیاز به دولت باراک اوباما یک روز misnames مرگبار پاتوژن به عنوان “چینی” ویروس بعدی و لازم کاخ سفید سکو در وسط یک بیماری همه گیر به برگزاری مجازی تجمعات انتخاباتی هر روز. دو حمله به پست الکترونیکی-در-رای گیری و ایالات متحده خدمات پستی که می آید به عنوان کشورهای دست به گریبان با نحوه رسیدگی به مهم انتخابات نجومی در عصر “اجتماعی, فاصله,” آخرین انحراف.

شاید مهمتر از مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال تغییر سرزنش برای احتمال شکست در انتخابات در ماه نوامبر.

رئیس جمهور نمی کند در واقع مخالفت با پست الکترونیکی-در رای گیری در چیزی نزدیک به یک اصل. خود او رای دادند از طریق پست در ماه گذشته در فلوریدا جمهوری خواه اولیه. اما او نمی داند که چند مهم نوسان متحده آمریکا از جمله فلوریدا ویسکانسین و کارولینای شمالی در حال حاضر رای-با-پست الکترونیکی در دسترس و بدون بهانه و دیگر نوسان متحده مانند میشیگان و پنسیلوانیا را پیاده سازی هیچ بهانه ای رای-با-سیستم پست الکترونیکی برای اولین بار در انتخابات پارلمانی این سقوط. در واقع شش کشور با بالاترین میزان رأی-با-پست الکترونیکی در سال 2018 شد همه به رهبری جمهوری خواه انتخابات.

تبلیغات:

حتی به عنوان جمهوری خواه انتخابات در ایالات متعدد در رد تهمت آخرین حمله در پست الکترونیکی-در-رای گیری وجود دارد و نادر هر دو حزب توافق در مورد نیاز به تغییر انتخابات ما برای تنظیم به شیوع کروناویروس جمهوری خواهان در سراسر کشور نگه داشته اند تا خود را در دهه تلاش برای سرکوب خاصی رای از انواع خاصی از رای دهندگان.

در کارولینای شمالی جمهوریخواه رهبر فیل برگر در زمان خاموش با مغلوب ساختن پیشی جستن رای-با-ایمیل بالون محاکمه به baselessly نشان می دهد که به لیبریا روی کوپر می تواند با استفاده از گسترش در این برنامه به دکل انتخابات. در مینه سوتا, یک پیشنهاد به ایمیل یک غایب رای هر رای دهنده بود محکوم کرد توسط حزب جمهوری خواه به عنوان رئیس “ناامید کننده قدرت گرفتن توسط دموکرات ها در یک زمان از ناخرسندی شدید.” در New Mexico, دولت ایران شکایت کرد برای جلوگیری از تلاش های کارمندان شهرستان برای برگزاری این دولت ژوئن اولیه از طریق پست. کمیته ملی حزب جمهوری خواه در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد به صرف بیش از 10 میلیون دلار در جنگ حقوقی مربوط به انتخابات در مینه سوتا میشیگان و ویسکانسین فلوریدا و آریزونا تمام کلید نوسان متحده است. RNC رئیس Ronna McDaniel منتشر شده op-ed در العالم هشدار داد که دموکرات ها در حال تلاش برای “تضعیف” دموکراسی هل دادن برای گسترش رای گیری دسترسی داشته باشید.

تبلیغات:

آن را به عنوان اتفاق می افتد بسته به حوزه های رأی گیری صف های طولانی و بیزانس قوانین جمهوری خواهان اصرار دارند در حالی که مخالف جایگزین برای فرد رای گیری باید چشمگیر و نامتناسب اثر در مناطق پر جمعیت که در آن بسیاری از رای دهندگان از رنگ زندگی می کنند. ارائه می دهد که یک انگیزه قوی برای هر دو مقامات جمهوری خواه و خود رای دهندگان به دنبال راه های دیگر. وجود دارد بدون شک خواهد بود خروش در رای گیری از طریق پست در ماه نوامبر بدون توجه به آنچه تهمت می گوید. اما به عنوان سالن آماندا Marcotte اشاره کرد در هفته گذشته جمهوری خواهان در حال حاضر به چشم پوشی خود را به طور سنتی استراتژیک برای هدف قرار دادن بیشتر تلاش گسترده برای سرکوب تمام آرا در همه جا.

در حالی که دموکرات ها در سنای آمریکا به ارائه چند پیشنهاد به گسترش هر دو در شخص رای گیری اولیه و هیچ بهانه ای غایب رای توسط پست الکترونیکی و به کمک ایالات صندوق های احتمالی برنامه های کمی وجود دارد که نشان می دهد که مجلس نانسی پلوسی, برنامه ای برای استفاده از او را محدود اهرم در دور بعدی تسکین کمک های مالی برای به دست آوردن آن چیز یا آن تهمت هرگز نشانه ای از یک لایحه که شامل آنها است. پس از آن آبشار به دموکراتیک فرمانداران می توانید به حفاظت از رای گیری ماه نوامبر و تصمیم گیری سرنوشت کنگره redistricting برای دهه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>