چگونه برای متقاعد کردن خود را مغلوب ساختن پیشی جستن-محبت پدر و مادر را coronavirus به طور جدی

زمانی که من به دست آورده من دکترای علوم سیاسی در سال 2013 من نگاه به جلو به درگیر شدن با ذهن جوان و ایجاد چالش های فکری برای آنها در نگاه به جهان در راه های جدید است.

من تصور که هفت سال بعد دانش آموزان من خواهد بود من هفت ساله ، در درجه اول. ما به طور ناگهانی بیش از حد کوچک آپارتمان. مانند بسیاری دیگر من دستکاری زوم تماس با جمع و تفریق مشکلات در یک مدرسه ابتدایی iPad; من خواندن کتاب با بچه های من به عنوان من در تلاش برای نوشتن خود من است.

تبلیغات:

من جدیدترین کتاب با انتشارات دانشگاه آکسفورد است که به نام “تغییر میخوام آمده است: چگونه باید موثر سیاسی مکالمات در یک تقسیم امریکا است.” پایان نامه بسیار ساده است: ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر — به خصوص کسانی که با آنها ممکن است ما اختلاف نظر دارند — اگر ما در حال رفتن به یک عملکرد دموکراسی است. در عمل آمریکایی ها تبدیل شده اند فقیر ارتباط برقرار افتادن به نظر سوله و ارتباطات تله است که بحثهای سیاسی احساس می کنم غیر ممکن است.

من تحقیق و نوشتن در سیاست آمریکا افکار عمومی و تغییر نگرش تا به حال بیشتر مفاهیم برای زندگی شخصی من بیش از من می تواند تصور است. استقرار استراتژی در تحقیقات من به مذاکره با شه هفت ساله ثابت شده نسبتا موفق — تا حد زیادی به توان گفت برای گرفتن یک نفس عمیق و آرام و منطقی گفتگو. این تکنیک های موثر در سراسر نسل های مختلف, بیش از حد, مانند زمانی که من صحبت کردن به پدر و مادر من.

من در یک جمهوری خواه خانواده و سیاسی منصوب به رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است. در حالی که من دیگر شناسایی به عنوان یک جمهوری خواه من دو پدر و مادر که در مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان. آنها در 70s و مانند هر کس دیگری من نگران رفاه خود در طول همه گیر به خصوص با توجه به این که رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز (R-IA) است که به عنوان مهاجم در دولت در پاسخ به دیگر فرمانداران سراسر کشور. آیووا COVID-19 مورد افزایش یافته بالاتر از همسایه بیشتر پرجمعیت متحده است. بسیاری بر این باورند که افزایش است زیرا آیووا ندارد اجباری پناهگاه در محل سیاست. فرماندار می گوید لازم نیست و پدر و مادر من به توافق برسند.

تبلیغات:

به عنوان یک دانشمند علوم سیاسی, من می دانم در مورد موضوع قطبش و مغرضانه پردازش اطلاعات; به عنوان یک پسر, من می دانم که از جایی که آنها در حال گرفتن اطلاعات خود را. من همچنین نگران سلامت خود را.

در هنگام صحبت با افراد مسن (احتمالا خود را پدر و مادر!) در مورد چگونه برای ایمن ماندن به یاد داشته باشید که جهانی همه گیر فراخوانی بسیاری از احساسات: خشم, ترس, غم و اندوه, نفرت, به نام چند. احساسات مختلف نیاز به استراتژی های مختلف و تاکتیک های. برای مثال اضطراب در واقع می تواند تسهیل اجبار به دلیل آن منجر به جستجو برای اطلاعات و همچنین کاهش برجستگی قبل از اعتقادات. خشم می تواند به کاهش بیشتر کنترل احساسات و باز فضای, اگر شما وقت برای ایجاد اعتماد.

بازوی خود را با به خوبی شناخته شده منابع معتبر برای مقابله با مغرضانه و یا انگیزه استدلال است. نقطه مردم به اطلاعات از مراکز کنترل بیماری و یا یک دولت در امور بهداشت و درمان سازمان. همدلانه گوش کنید و سعی کنید برای پیدا کردن یک منطقی نتیجه به احتمال زیاد. اگر شما را 75 ساله پدر و مادر فکر می کنم آنها در معرض خطر قرار گرفتن در معرض به coronavirus زمانی که آنها در شب چهارشنبه بولینگ لیگ با 15 دوستان فکر می کنم از آنچه شما می خواهید برای به انجام رساندن. به آنها بگویید در مورد خطرات بهداشتی به مردم در رده سنی (از یک منبع معتبر) اما همچنین آنها نشان دهد که چگونه به استفاده از FaceTime برای مجازی مهمانی با دوستان. شما ممکن است آنها را متقاعد کند در مورد داعش خطری شما را درک, اما شما می توانید آنها را تشویق به در نظر گرفتن اطلاعات جدید و به تغییر رفتار خود را در راه است که کاهش خطر ابتلا به.

تبلیغات:

ستیز چیزهایی که می تواند سخت به بحث در مورد. مدرسه به ما آموخت برای جلوگیری از صحبت کردن در مورد چیزهایی ناراحت کننده مانند سیاست و دین در شرکت مودب. عقل متعارف اما دیگر اعمال می شود. در حالی که ما درهم و دوباره درهم تلخ اختلافات سیاسی ما توجه کمتری به بتن و راه عملی برای درک بهتر هر یک از دیگر.

آن را ممکن است احساس مانند آن را فقط بیش از حد به تعامل با کسی که عظمت ما “طبیعی” باعث می شود آن را احساس می کنید غیر ممکن است برای ایجاد یک تفاوت. ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای صحبت کردن با یکدیگر در مورد سیاست آمریکا حتی با کسانی که (به خصوص کسانی که) ما با آنها اختلاف نظر دارند.

تبلیغات:

این است که در مورد تمدن بودن خوب سیاسی, صحت, kowtowing به نظرات دیگران و یا توافق اختلاف نظر دارند. این است یک تماس برای ما به نگه داشتن دست (تقریبا) به همه بخوان “تصور” (از طریق زوم) و “با هم می آیند” (هر آنچه که به معنی). پل تقسیم طول می کشد تلاش واقعی; برخی از مکالمه دوراندیشی; مقدار زیادی از صبر و حق طرز فکر در مورد آنچه شما می تواند منطقی انجام در یک مکالمه. شما همیشه نمی تواند موفق باشد و شما نمی توانید کنترل دیگران نگرش است. آنچه که شما می توانید کنترل چگونه شما ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر است.

حتی اگر فرد با آنها شما در حال تلاش به صحبت می کنند است فرزند و یا پدر و مادر خود را. و آنها در حال پرتاب یک اوقات تلخی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>