نحوه افتراق coronavirus واکسن اخبار از اعتیاد به مواد مخدره

هر هفته پس از شروع این بیماری همه گیر آورده عناوین جدید در مورد کوروناویروس واکسن. در اوایل ماه ژوئن وجود دارد اخبار در مورد آزمایشات انسانی شروع برای یک Johnson & Johnson واکسن; همچنین در ماه ژوئن یک واکسن ساخته شده توسط مدرن ظاهرا رسیدن به “فاز 3 محاکمه” آخرین مرحله در توسعه مواد مخدر قبل از موافقت دولت. فقط tخود را در هفته Novavax یک واکسن توسعه شرکت که مقر آن در Gaithersburg, مریلند ساخته شده در اخبار برای نوشتن یک $1.6 میلیارد عمومی-خصوصی قرارداد به عنوان بخشی از بهداشت و خدمات انسانی’ عملیات سرعت در پیچ و تاباست که با هدف ارائه 300 میلیون دوز بی خطر و موثر واکسن در سال 2021 در یک تلاش مشترک با بخش خصوصی است.

ثابت به روز رسانی از شرکت های مختلف به عنوان واکسن ایجاد قطعا برای امیدوار سرفصل. اما fو یا کسانی که از ما laypeople فاقد یک ایمونولوژی درجه می توان آن را سخت برای فیلتر کردن آنچه مهم است و آنچه که صرفا روابط عمومی چرخش و یا sensationalist کرک. علاوه بر این برای سود شرکت های دارویی باید مقرره منافع مالی در تبلیغات واکسن خود را به عنوان نزدیک به کامل حتی زمانی که آنها هستند; از جمله اخبار باد و سهام خود را و خشنود سرمایه گذاران.

تبلیغات:

جدا کردن چرخش از واقعیت

به گزارش نیویورک تایمز’ COVID-19 ردیابوجود دارد بیش از 145 واکسن در حال توسعه در سراسر جهان; 21 از این واکسن در آزمایشات انسانی. واکسن چشم انداز است که قطعا پر سر و صدا و به همین دلیل است که می توان آن را دشوار است برای تمایز چیست اخبار در مورد پیشرفت واقعی و آنچه که در حال overhyped در رسانه ها.

“بسیاری وجود دارد واکسن نامزدهای این بی سابقه است,” اسم حیوان دست اموز Ellerin مدیر بهداشت و درمان و دارویی و مدیریت برنامه در کلمبیا مدرسه کسب و کار گفت: سالن. “پیش از این هرگز تا بسیاری از سازمان ها می خواستم به تولید یک واکسن.”

تبلیغات:

دین بلومبرگ رئیس اطفال بیماری های عفونی و دانشیار در بخش اطفال در دانشگاه کالیفرنیا–دیویس گفت: سالن که هر خبری که ناشی از یک شرکت مطبوعاتی به خصوص که فاقد هر نوع از ارتباط دیتا و یا ارسال نشریه با آن او تمایل به چشم پوشی از آن اطلاعیه ها. اما بلومبرگ گفت: او طول می کشد اطلاع از اطلاعیه زمانی که آن را همراه با اطلاعات در مورد پتانسیل واکسن.

“بنابراین اگر آنها می گویند که ما اندازه گیری پاسخ ایمنی و در اینجا یک جدول نشان می دهد که پاسخ ایمنی زمان 28 روز پس از ایمن سازی در مقابل پایه که داده های واقعی و جالب تر” بلومبرگ گفت: سالن. او افزود که این بهترین سناریو در شناسایی پیشرفت واقعی با یک واکسن است که در آن یک شرکت منتشر کرده است preprint از تحقیقاتی که شده است به ارائه یک مجله برای انتشار.

“حتی قبل از آن شده است نظیر بررسی و پذیرفته شده برای انتشار, شما می توانید حداقل به آن نگاه کنید و خود را ارزیابی کیفیت اطلاعات و معنی از داده ها قرار داده و آن را به چشم انداز” بلومبرگ توضیح داد. “بالاترین کیفیت بدیهی است پس از آن کارشناسی شده و پذیرفته شده برای انتشار, حتی اگر آن نبوده است, منتشر نشده است,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

چه این “فاز” واکسن آزمایش چیست ؟

Ellerin گفت: سالن که اخبار مصرف کنندگان باید با توجه به آنچه پزشکان می گویند در مورد واکسن اخبار — ویژه پزشکان که اصلا مالی سهام در هر یک مربوط به شرکت های دارویی.

تبلیغات:

که گفت:, هنوز هم وجود دارد مجموعه ای از فرآیندها است که هر یک از شرکت های دارویی باید به دنبال. این شروع با یک بالینی محاکمه و سپس حرکت را از طریق سه مرحله از تست قبل از اینکه تایید شده است.

“فاز من بسیار کوچک است — آن را به نام” ایمنی در دادگاه با تعداد کمی از شرکت کنندگان فقط به مطمئن شوید که آن را امن” Ellerin توضیح داد. “فاز دوم تعداد زیادی از افراد است. . . آن را با تمرکز بر هر دو ایمنی و اثر بخشی, اما آن را نمی بزرگ است.”

فاز سوم است “محوری محاکمه” Ellerin گفت و توضیح داد که این آزمون هزاران نفر از مردم. فاز سوم اغلب ایمنی این واکسن این است که “تقریبا” اما نه به طور کامل وجود دارد.

تبلیغات:

در نهایت مرحله چهارم زمانی رخ می دهد که واکسن تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) است و در بازار است.

از آغاز تا پایان آن معمولا چهار سال طول می کشد به حرکت از طریق آزمایش آزمایش و واکسن در دسترس عموم است. همانطور که از 8 ژوئیه تنها چهار شرکت در فاز سوم.

چه مدت طول خواهد کشید ؟

تبلیغات:

Ellerin گفت که واکسن هرگز ایجاد شده خیلی سریع به عنوان آن را با کوروناویروس. آن را قطعا ممکن است که یک واکسن وارد خواهد شد خیلی دیر عمدتا به دلیل شرکت “پردازش موازی” به عنوان Ellerin می گوید. پردازش موازی یک واکسن بدان معنی است که یک شرکت یا موسسه ای با این نسخهها کار در چند فاز در یک بار — به عنوان مثال داوطلبان استخدام برای مرحله سوم زمانی که شما هنوز در مرحله I — به منظور سرعت بخشیدن به روند.

Ellerin گفت که این فرایند باعث می شود او امیدوار است که یک واکسن خواهد بود در این بازار در فصل تابستان است.

“بسیاری از شرکت های مشغول به کار در این است که من به این باور است که ما باید آن را در تابستان آینده” Ellerin گفت.

بلومبرگ گفت: سالن که او نیز امیدوار خواهد بود وجود دارد یک واکسن موجود در 2021 امیدوارم در تابستان آینده در بخشی به دلیل coronavirus چنان گسترده است که بسیاری از افرادی که در آزمون واکسن را به معرض آن است.

تبلیغات:

“اندازه کافی وجود ویروس در گردش است که شما در واقع می تواند انجام مطالعات است که ثابت کند که [یک واکسن] آثار” بلومبرگ گفت. او اشاره کرد که این نگرانی وجود دارد بیش از این عوارض جانبی نادر است که واکسن اغلب. “من فکر می کنم ما نیاز به مطالعات که ثابت کند که [یک واکسن] امن است حتی از هر گونه عوارض جانبی نادر; همه ما می دانیم که بسیاری از واکسن تردید وجود دارد.”

یک نظرسنجی نشان داد که تنها نیمی از آمریکایی ها خواهد دریافت coronavirus واکسن. بلومبرگ گفت: چنین سناریویی می تواند آن را سخت برای رسیدن به گله ایمنی که او می گوید ما نیاز به جایی بین 70 و 90 درصد از جمعیت ایمنی بدن.

“هنوز در مورد 5 درصد از مردم در ایالات متحده آلوده شده اند و به طور بالقوه ایمنی بدن; ما مطمئن نیستیم که چه مدت است که ایمنی به طول می انجامد بنابراین ما باید یک راه طولانی برای رفتن به ساخت تا به آن گله ایمنی” بلومبرگ گفت. “حتی اگر واکسن 100 درصد موثر ما هنوز هم نیاز به جایی حدود 65 تا 90 درصد از جمعیت واکسن کزاز به منظور در نظر گرفتن بازگشت به قبلی ما راه زندگی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>