چگونه به توضیح برنی ساندرز’ افزایش است ؟ رسانه های جریان اصلی به نظر می رسد به “دخالت”

برای بیش از سه سال و روسیه شده است یک موضوع از نگرانی های بزرگ اگر نه وحشت در رسانه های ما. بازگشت در سال 2018 نمایشگاه (7/27/18) هشدار داد که اگر برنی ساندرز و یا یکی دیگر از مترقی جنبش برداشت بخار, شرکت های بزرگ رسانه ای ادعا می کنند که “هر چالش به استقرار است به احتمال زیاد یک کرملین-بودجه astroturf تلاش است.” برای ایجاد دموکرات ما نوشت:

Russiagate اجازه می دهد تا آنها را به چشم پوشی از تماس برای تغییر و مورد مداقه قرار دادن که چرا آنها دست به محبوب ترین نامزد انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ است. پس از روسیه هک انتخابات وجود دارد بدون نیاز به درون گرایی و قطعا بدون نیاز به جای ساندرز جناح و یا برای تعامل با چالش های مترقی از فعالان چپ که در حال پوتین عروسک به هر حال.

با وجود اینکه شاید عمده سیاست داستان از سه سال گذشته Russiagate در نهایت به پایان رسید و در فلاپ برای کسانی که بیشتر به آن متعهد است. رابرت مولر گسترده گزارش هیچ تبانی و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حذف نشده بود ، بر خلاف رسانه های روایت در و دیوار نمی شد بسته شدن در مغلوب ساختن پیشی جستن و او می ایستد قوی شانس انتخاب مجدد در نوامبر است.

تبلیغات:

وجود دارد یک کنگره حزب سوسیالیست نامزد شدت محبوب در میان رای دهندگان دموکرات و پیشی رقبا در میان مستقل که ضربان رئیس جمهور در 68 73 ملی سر به سر در پای صندوقهای رای است. به تازگی به بیرون درز صوتی خصوصی تهمت مکالمه از سال 2018 نیز نشان داد که ساندرز یکی running mate تهمت می ترسید هیلاری کلینتون را در انتخابات 2016 — “تنها من نمی خواهم او را انتخاب کنید.”

اما برای دموکراتیک خودی ساندرز’ موفقیت اولیه در مسابقه برای نامزدی در حال شوم نشانه آن است که جامعه در حال سقوط از هم جدا. اظهار نظر در ساندرز’ blowout پیروزی در نوادا سابق کلینتون استراتژیست James Carville گفت: MSNBC (2/22/20): “شادترین فرد در حال حاضر ؟ آن را در مورد 1.15 a. m. به وقت مسکو. این چیزی است که بسیار خوبی برای ولادیمیر پوتین.” میزبان Nicolle والاس حمایت او: “این کاملا درست كند. به همین دلیل است که پوتین خوشحال ؟ کاخ سفید اوباما مدیر ارتباطات دن فایفر توضیح داد: به MSNBC را “دیدار با مطبوعات” (2/23/20) که روس ها “در حال تلاش برای به مغلوب ساختن پیشی جستن حریف که تهمت می خواهد.”

WaPo: Bernie Sanders briefed by U.S. officials that Russia is trying to help his presidential campaign

تبلیغات:

در واشنگتن پست (2/21/20), ناشناس “مردم” assserting که ناشناس “مقامات آمریکایی” مدعی هستند که روسیه “تلاش برای کمک به” برنی ساندرز کمپین در نحوه راه می شود با ششمین بند “افشای روسی کمک به Sanders.”

در این حد اطلاع عموم مقاله واشنگتن پست (2/21/20) نیز insinuated که ساندرز بود کرملین دارایی. آن آغاز شد بیان کرد:

مقامات ایالات متحده گفته اند که نیروهای کموله ، برنی ساندرز که روسیه در تلاش است تا خود را برای کمک به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری به عنوان بخشی از تلاش برای دخالت دموکراتیک مسابقه با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

رئیس جمهور تهمت و قانونگذاران در کاپیتول هیل همچنین مطلع شده است در مورد روسیه و کمک به سناتور ورمونت آن مردم گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به بحث حساس هوش. روشن نیست که چه فرم است که روسیه کمک گرفته است.

این پست به چاپ سوم-طرف حساب مشخص نیست “روسیه کمک” بر اساس آنچه unidentifiable مردم در واشنگتن شنیده می شود از ناشناس “هوش” منابع.

در خطر از بیان آشکار آن است که این کار از پنهان سرویس های امنیتی به دروغ و دستکاری. آنها در میان حداقل قابل اعتماد گروه در جهان journalistically زبان به عنوان بخشی از حرفه خود شامل کاشت اطلاعات جعلی. تنها گروه کمتر مستحق ایمان از جاسوسان خواهد بود ناشناس مجموع جاسوس. در عین حال این پست هنوز تصمیم به اجرای آن با وجود این واقعیت است که رسانه ها اخیرا به شدت سوخته گزارش خبر جعلی از بیچهره منابع در روسیه (FAIR.org, 12/3/18). علاوه بر این “کمک” پست اشاره به مبهم است گفتن ما هیچ چیز از تاثیر قرار است کمک. بالا و پایین پریدن “کمک می کند تا” ایجاد زمین لرزه, در حالی که باد در یک دیوار آجری ممکن است کمک به آن ضربه پایین. اما این اقدامات عملا بی اهمیت است.

تبلیغات:

با وجود این ضعیف منابع شواهد رایگان و به سرعت راه می رفت پشت گزارش شد که پایه و اساس داستان بی پایان در ارتباط روسیه و ساندرز. GQ (2/23/20) مثلا خواسته خود خوانندگان “چرا دقیقا پوتین عشق برنی?” Vox (2/22/20) ادعا کرد که ساندرز’ “هرج و مرج” خوب بود برای روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن. در همین حال نیویورک تایمز (2/24/20) بوده همه رای داده اظهار داشت: مطلقا: “ساندرز خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن ضعیف ترین حریف است.” و چرا روسیه می خواهید تهمت دوباره انتخاب می شوند ؟ کشت و مقالات (به عنوان مثال سیاست 2/23/20; ایالات متحده آمریکا امروز 2/23/20; New York Daily News, 2/23/20) تکرار خط که به این دلیل است که “او اساسا واگذار خاورمیانه به منافع روسیه” — چیزی که باید به عنوان یک شگفتی آمده به خانواده های هزاران نفر از غیر نظامیان کشته شده توسط ایالات متحده حملات هوایی در خاورمیانه در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

شاید دلیل واقعی چرا استقرار مخالف ساندرز بسیار شد به طور تصادفی نشان داد توسط رئیس جمهور تهمت مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت که الفبای این هفته (2/23/20) (دوباره با استناد به ناشناس ام آی فایو):

تبلیغات:

آنچه که من شنیده ام از اف بی آی است که روسیه می خواهم برنی ساندرز را به نفع حزب دموکرات نامزدی و احتمالا او را به رئیس جمهور بود قابل درک است چرا که او می خواهد به صرف پول در برنامه های اجتماعی و احتمالا باید آن را از نظامی است.

بنابراین به عنوان هارون Maté استدلال می کند در کشور (2/25/20), “مسکو” است نه یک جای دیگر نیست اما در یک پایه برای یک دستور کار سیاسی — پول بیشتر برای برنامه های اجتماعی کمتر پول برای جنگ — که ناشناس مقامات می خواهید برای مبارزه با. به عنوان رسانه ای شده اند قادر به متقاعد کردن رای دهندگان که یک “متوسط” “عملی” نامزد بهترین (FAIR.org, 7/17/19, 8/21/19) شاید آنها می تواند به برون سپاری کار به افسانه ای مسکو.

NYT: Pro-Israel Democratic Super PAC to Air Attack Ads Against Bernie Sanders

مداخله در انتخابات به نمایندگی از یک کشور خارجی نمی, افزایش هشدار دهنده هنگامی که آن را رسمی نیست و دشمن (نیویورک تایمز 1/28/20).

در همان زمان که سیاسی است بنابراین نگران بالقوه اثبات نشده تداخل باز لابی از طرف دیگر دولت خارجی غیر داستان. یک غروب مرتبط super PAC دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل صرف $1.4 میلیون نفر بر ضد ساندرز حمله تبلیغات در آیووا و نوادا. زمانی که این گزارش (به عنوان مثال نیویورک تایمز 1/28/20) آن است که درمان به عنوان کسب و کار به عنوان معمول — و نه به عنوان یک مناسبت به دست زور در مورد خارجی “دخالت” در انتخابات آمریکا.

تبلیغات:

شرکت های بزرگ رسانه ای در حال انجام بهترین خود را به لام مترقی نامزد که تهدید خود را منافع کسب و کار. ساندرز بر خلاف بلومبرگ ، به احتمال زیاد نمی تواند میلیاردها دلار هزینه در تبلیغات تلویزیون و ایده های خود را در مالیات شرکت های بزرگ به طور مستقیم آنها را تهدید می کند و خود را تبلیغ است. در عین حال با وجود تلاش برای به حاشیه راندن اسمیر یا برابر او با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (FAIR.org, 6/27/19, 7/26/19, 1/24/20) او همچنان به افزایش در پای صندوقهای رای است. اگر رسانه ها داشته اند برای احیای روسیه به عنوان یک دلیل برای توضیح ساندرز’ پیروزی به این معنی که همه چیز در حال احتمالا رفتن بسیار خوبی برای آنها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>