چگونه به مبارزه با نژاد پرستی در شهر شما

قسمت یادداشت ها

کریس همیشه خود را در نظر گرفته “در سمت راست از چیزهایی که” اما به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تظاهرات رفت و برگشت در سراسر کشور, او شروع به درک او نیاز به انجام خیلی بیشتر. به عنوان یک مرد سفید زندگی در Austin, تگزاس, او می گوید که او مسئولیت خود را به آموزش و ایجاد تغییر واقعی—اما از کجا شروع کنم ؟ در این قسمت از چگونه!, ما را در kronda, نویسنده , بنابراین شما می خواهید به بحث در مورد مسابقهبه راه رفتن کریس از طریق برخی ملموس مرحله او می تواند به مهار این لحظه. شروع با باز کردن چشم خود را به سیستم های بی عدالتی در سطح محلی در محله خود و یا مدرسه خود که بر مردم رنگ. سپس Ijeoma می گوید: اضافه کردن صدای خود را به آن دسته از سازمان هایی که در حال حاضر به فکر طولانی و سخت در مورد چگونه به آنها را عادلانه تر و منصفانه. Chris دارای قدرت بیشتری نسبت به او متوجه می شود اما این مهم است که او تقویت سیاه به رهبری تلاش ها در حال حاضر در محل در جامعه خود را.

آیا شما یک مشکل که نیاز به یک راه حل است ؟ ما ارسال یک توجه داشته باشید در [email protected] یا ما را ترک پست صوتی در 646-495-4001 و ما ممکن است شما را در نشان می دهد. عضویت به صورت رایگان در اپل, Spotify و یا هر کجا که شما گوش دادن.

پادکست های تولید شده توسط Derek جان و راشل آلن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>