چگونه برای پیدا کردن یک درمانگر در طول Covid-19 همه گیر

Coronavirus همه گیر ایجاد کرده است یک پارادوکس در مراقبت از سلامت روان: گسترده اجتماعی فاصله به این معنی است که بیشتر مردم نیاز به حمایت برای اضطراب و افسردگی که بیشتر از این منابع در حال سخت تر برای دسترسی در فرد است. چند هفته گذشته اگر چه دراورده تغییر در ملی مراقبت از سلامت روان چشم انداز یک تغییر بزرگ از خدمات اجتماعی و شبکه های ایمنی از چهره به چهره جلسات مجازی ،

در سراسر کشور, پزشکی از راه دور درمان سیستم عامل انفجار ناگهانی به شهرت. حمایت از گروه های راه اندازی فروشگاه آنلاین. مراقبت از سلامت روان خدمات ممکن است غیر قابل دسترس از طریق روش های سنتی اما هرگز قبل از آنها بوده است تا در دسترس از طریق تلفن های همراه و رایانه است.

“ما متوجه شدیم که دومین هفته از ماه مارس آن را برای رفتن به امکان ارائه بسیاری از ما چهره به چهره جلسات دیگر” گفت: لایحه گریر رئیس جمهور از بهبود جامعه هوشمند بازیابی. “ما در حال پوسته پوسته شدن بسیار سریع [آنلاین] در پاسخ به این بیماری همه گیر.”

اگر شما یکی از 59 میلیون آمریکایی تحت پوشش مدیکر جدید Covid-19 قانون لغو کرده است دیرینه محدودیت در استفاده از خدمات پزشکی از راه دور (برای مدت اين اضطراری برای بهداشت عمومی است). بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون و یا HIPAA محدودیت در استفاده از تلفن برای انجام telehealth بازديد برداشته شده است به این معنی که شما می توانید قرار ملاقات های خود را بیش از برنامه های مانند FaceTime و اسکایپ. و مهمتر شما می توانید در حال حاضر دیدار با ارائه دهندگان مانند این بدون در نظر گرفتن فاصله بین مکان های فیزیکی استفاده می شود که فقط یک گزینه برای بیماران در مناطق روستایی بودند که اساسا درمان بیابان.

برای کسانی که بسیار قابل درک احساس افزایش روانی یا عاطفی فشار آورده تغییرات و عدم اطمینان از این بیماری همه گیر آن را معتبر می خواهید به صحبت با کسی در مورد آن. تعداد بسیار کمی از ما می خواهند به روند این تنهایی. و این که آیا شما به دنبال به حرکت خود درمانی جلسات آنلاین و یا فقط در تلاش برای کشف کردن چگونه برای شروع درمان در همه, شما ممکن است پیدا کردن پایین مانع ورود از شما می خواهم به احتمال زیاد در صورت عدم pandemic بار.

در اینجا چگونه برای پیدا کردن یک درمانگر و یا مهاجرت از درمان سنتی جلسات مجازی ،

بسیاری از مردم که ممکن است قبلا احساس نیاز به خدمات بهداشت روانی در حال حاضر پیدا کردن خود مطمئن نیستید که چگونه برای مقابله با افزایش اضطراب و عدم اطمینان و جداسازی این بیماری همه گیر به ارمغان آورده است. و در حالی که فکر اداری کابوس که اغلب تعریف می کند به جستجو برای یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به ویژه بهداشت روانی ارائه دهنده مراقبت — اغلب می تواند تهدید آمیز را در این لحظه حاضر است که در واقع یک خوب برای پیدا کردن کم-آستانه دسترسی به مراقبت. شما نمی خواهد که به بازحمت حرکت کردن از دفتر به دفتر و یا به صورت شیب دار copays و یا محدود به پزشکان مجاز به عمل در دولت خود را. درمانی است که در دسترس تر از همیشه و در یک قیمت بهتر بیش از حد.

اول, اجازه دهید بفهمند که چگونه شما در حال رفتن به پرداخت هزینه برای آن. اگر شما بیمه (و یا حتی اگر شما وجود دارد منابع در دسترس به شما بدون هیچ هزینه. نظر به فدرال واجد شرایط در مراکز بهداشتی و درمانی مبتنی بر جامعه است که مراکز ارائه مراقبت از جمله مصرف مواد و سلامت روانی با استفاده از خدمات. آنها مجاز به ارائه خدمات پزشکی از راه دور حتی اگر شما هرگز یک بیمار در یکی قبل از آنها به اولویت بندی بیماران زندگی می کنند که در داخل حوزه خدمات پس از جستجو برای یک محله خود را در اینجا. یک HRSA سخنگو گفت: بورسی که آنها دلگرم کننده به مراکز بهداشتی درمانی برای ارائه مشاوره پزشکی از راه دور و که آنها از بسیاری شنیده ام که در حال کار برای انجام این کار است.

این بحران ملی خط متن اجازه می دهد تا شما را به اتصال با یک بحران مشاور به صورت رایگان و به سادگی از طریق پیام کوتاه بحران به 741741 (شما همچنین می توانید از طریق Facebook Messenger). این کارکنان توسط داوطلب مددکاران اجتماعی و پزشکان که پاسخ در عرض چند دقیقه و در دسترس 24/7. آنها به من گفتند که حجم خود را از متون وارده شده تقریبا دو برابر شده در سه هفته گذشته با بیش از سه نفر از چهار texters و گفت که آنها دچار اضطراب مرتبط با این بیماری همه گیر و تاکید کرد که خود را داوطلب انجام خواهد داد آنچه را که آنها می تواند به شما کمک کند. “اگر این بحران به شما این بحران به ما گفت:” اشلی Womble سازمان از ارتباطات است. “گفتگوهای ما در گذشته معمولا حدود 30 تا 45 دقیقه — آن را بیش از شما می خواهم فکر می کنم.”

اگر شما از بیمه درمانی خصوصی تعدادی از ارائه دهندگان مانند Aetna و آبی صلیب آبی سپر در حال حاضر waiving copays برای telehealth بازدیدکننده داشته است از جمله کسانی که مربوط به Covid-19 علائم. ایالات مانند کالیفرنیا و آریزونا دستور داده اند که تمام شرکت های بیمه برای پوشش خدمات پزشکی از راه دور بیش از حد و تغییرات در کشورهای دیگر می تواند در آینده است.

هنگامی که شما را نمیفهمد پرداخت آن زمان برای شروع به دنبال یک درمانگر. این احساس می تواند دلهره آور اما شما باید مقدار زیادی از ابزار در نوک انگشتان خود را. اگر شما از بیمه درمانی خود را از بیمه گر وب سایت است که به احتمال زیاد بهترین منبع برای پیدا کردن پوشش پزشکی از راه دور ارائه دهندگان. اگر که نه یک گزینه معتبر ترین و به طور گسترده ای مورد استفاده در وب سایت های که شما اتصال با سلامت روان حرفه ای شامل Teladoc, Amwell, MDLive و دکتر در تقاضا. درمان برندها ارائه می دهد یک دایرکتوری است که با قابلیت جستجو بر اساس هر دو منطقه و تخصص و روانشناسی امروز یک دایرکتوری درمانگر است که می تواند در دستی هنگامی که شما به دنبال در مقایسه قیمت.

شما همچنین می توانید پیدا کردن یک درمانگر از طریق “سریع درمان” برنامه های کاربردی مانند TalkSpace که شما متصل به یک درمانگر دارای مجوز از طریق نه فقط چت تصویری, اما, پیام کوتاه بیش از حد. کردن از جیب TalkSpace اشتراک در شروع 260 دلار در هر ماه — که برای تلفن های موبایل مانند بسیاری اما آن را می شود شما فضای مجاز: نامحدود, متن تصویری و صوتی دسترسی به یک درمانگر پنج روز در هفته است. برای مقایسه IRL درمانی ممکن است هزینه 200 دلار در هر ماه در بیمه copays برای یک 45 دقیقه جلسه یک بار در هفته.

هنگامی که شما برنامه ریزی شده خود را برای اولین بار ملاقات در نظر داشته باشید که اگر شما سعی می کنید چند جلسه و احساس نمی راحت این به آن معنا نیست درمان نیست برای شما — آن را فقط ممکن است این معنی است که درمانگر برای شما نیست. طبیعی است برای دیدار با چند افراد مختلف قبل از شما پیدا کردن کسی که شما با ژل که شما می توانید در حال حاضر در لباس خواب شما به جای داشتن به تقلا کردن برای یک دسته از دفاتر مختلف در سراسر شهر.

حتی درمانگران که نیست قبلا با استفاده از خدمات پزشکی از راه دور در حال pivoting به آنها را در حال حاضر. به جای اسکایپ و یا FaceTime بسیاری از آنها با استفاده از سیستم عامل مانند زوم جنده گداها یا thera-LINK که باید امکان استفاده از HIPAA سازگار معنی داده های شخصی خود را امن است. در این هفته از مارس 25 thera-لینک شرکت مادر درمان مارک دیدم بیش از 4000 درصد افزایش استفاده از پزشکی از راه دور در مقایسه با هفته قبل از.

“وجود دارد که بدیهی است بسیاری از [اخیر] تغییرات گفت:” درمانگر و thera-لینک بنیانگذاران کارول پارک. “من انجام داده ام telehealth برای سال, اما من نقل مکان کرد و من عمل 100 درصد آنلاین شروع مارس 16. آن را واقعا بدون درز.”

اگر شما در حال تشویق درمانگر خود را به عمل خود را آنلاین, شما ممکن است نشان می دهد thera-LINK مشتریان به علاوه برای کسانی که مشغول به کار در دفاتر کوچک, کسانی که در کمی بزرگتر شیوه می توانید سعی کنید TheraNest و کسانی که کار را از طریق شرکت های بزرگ می تواند نگاه به ShareNote. درمان برندها نیز ارائه می دهد فیلم های آموزشی آموزشی و خدمات به مشتریان چت برای کمک به بیماران و ارائه دهندگان حرکت تدارکات حرکت خود را به مراقبت از سلامت روان آنلاین.

وقتی که آن زمان به صورت دیجیتال خود را ملاقات کنید و ببینید اگر شما می توانید پیدا کردن یک فضای خصوصی برای انجام آن است. اگر شما زندگی نمی کنند به تنهایی در نظر نخواسته خود را درمان قرار ملاقات با چند مرز — درخواست مردم نه به برهم زدن شما در آن ساعت و شاید که آنها بازی چیزی در هدفون خود را و یا در یک (اجتماعی فاصله) از راه خارج به شما صلح از ذهن از حریم خصوصی. شما در حال درمان این جلسه ویدئویی به عنوان احترام به شما به عنوان می های سنتی جلسات; خانواده یا هم اتاقی باید بیش از حد.

این می تواند فوق العاده جداسازی زمان برای مردم در برخورد با مواد مخدر و استفاده از, اما آن را ممکن است برای نگه داشتن خود را پشتیبانی شبکه دیجیتالی. الکلی های گمنام منابع در دسترس هستند از طریق یک تن از سایت های آنلاین مانند درون گروهی که در آن شما می توانید پیدا کردن یک دایرکتوری از جلسات وقوع بیش از زوم و همچنین به طور منظم تماس در اعداد است. برخی مانند گروه آنلاین AA ارائه جلسات از طریق تخته های بحث. دیگران در درجه اول اسکایپ بر اساس. نیز وجود دارد انواع AA-مضمون نرم افزار برای دانلود بسیاری از آنها رایگان است.

مجازی معتادان گمنام جلسات ارائه می دهد بیش از تلفن به عنوان آنلاین و شما همچنین می توانید جستجو برای جلسات از طریق معتادان گمنام در اینجا. دیگر گزینه های دیجیتال شامل وحدت بازیابی هوشیار, شبکه و در اتاق های رایگان و آنلاین ابزار بازیابی است که در خدمت 635,000 اعضا و ارائه می دهد بیش از 100 جلسات مختلف هفته از جمله AA و NA. در اتاق livestream جلسات معمولا بالا در حدود 100 نفر است اما در هفته های اخیر را دارای عقاید به عنوان بسیاری از 550. “همه چیز شروع به بسته شدن و مردم نگران بودند گفتند: ما کجا رفتن؟'” گفت: co-founder ران Tannebaum. “آن را بی وقفه کار کرده است. ما هیجان زده هستیم — ما می توانیم حتی در مقیاس بزرگتر جلسات شاید به 1500.”

Encouragingly اداره مبارزه با مواد مخدر داده است, معافیت پزشکی از راه دور برای پزشکان تجویز دارو-کمک به درمان افراد مبتلا به مواد مخدر با استفاده از اختلال منطقه است که به طور معمول به موضوع فوق العاده نظارتی نظارت. و به عنوان در مارس 31, مردم می توانند خود را بوپرنورفين و یا مواد مخدر جایگزین نسخه پر طریق پزشکی از راه دور, سیستم عامل, بیش از حد.

گروه پشتیبانی و کمک هزینه تحصیلی از برنامه های مثل AA و NA نیست تنظیم راه دکتر و بیمار جلسات و برنامه های کاربردی مانند اسکایپ به موضوع نگرانی های حریم خصوصی در راه است که HIPAA سازگار با سیستم عامل های مانند thera-لینک هستند. اما جلسات آنلاین را ارائه چیزی مهم است که یک به یک درمان یا مشاوره می کند: جامعه.

“که آشنایی بسیار مهم است” گفت: گریر هوشمند بازیابی آن نیز ارائه می دهد نسخه های آنلاین از جلسات محلی بنابراین شما می توانید با حضور در یک نشست مجازی با همان مردمی که شما می خواهم در زندگی واقعی است. “ما در حال تلاش برای حفظ به عنوان بسیاری از که ممکن است.”

این یک دلخراش زمان برای همه ما است. یک مطالعه اخیر در مجله لانست نشان داد که اثرات روانی اجتماعی فاصله می تواند طیف وسیعی از خشم و ترس به استرس پس از سانحه. اما آن را نیز اشاره کرد که وجود دارد منافع را به تمرکز بر روی نوع دوستی ذاتی چسبیده با قرنطینه دستورالعمل محدود کردن تماس خود را با دیگران و اقامت قرار داده است. شما می توانید پیدا کردن برخی از وضوح و هدف در دانستن که شما در حال کمک به محافظت از مردم در حال حرکت در مراقبت های بهداشتی خود را آنلاین. هنگامی که شما انجام شما یک اکوسیستم کل جوامع در حال انتظار برای شما خوش آمد. اجتماعی فاصله ندارد به معنی ما را مجبور به انجام همه چیز را به تنهایی.

Kastalia Medrano یک روزنامه نگار که کار کرده به نظر می رسد در انتخاب معاون Gizmodo, نوجوانی, Vogue, the Paris Review, روزانه و استاندارد اقیانوس آرام. او در نیویورک زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>