چگونه برای به دست آوردن یک شغل در طول یک بیماری همه گیر با توجه به LinkedIn خودی


Man in a mask holding a sign that says "need job"

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس undefined undefined/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

این یک دیوانه به دنبال یک شغل—اما LinkedIn ویرایشگر Jessi Hempel می گوید: او می تواند کمک کند. در یک قسمت جدید از نحوه!, Jessi Hempel ما راه می رفت از طریق چگونه به زمین کار در طول یک بیماری همه گیر نقاشی از مصاحبه های او در مورد تغییر ماهیت کار در LinkedIn پادکست سلام دوشنبه. در حال حاضر زمان باور نکردنی عدم قطعیت اما با توجه به Jessi این عدم قطعیت است و دقیقا به همین دلیل از آن زمان به انجام مصاحبه ها اطلاعاتی—عملا اگر لازم است به گسترش شبکه خود را. فقط نمی هر گونه مانع مانند این کار نامزد که فرستاده استخدام مدیر یک بسته با یک رزومه و کفش به “یک پا در درب.” این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

چارلز Duhigg: چگونه ما باید شبکه در یک زمان مثل این که ما نمی توانیم بحث در فرد ؟

Jessi Hempel: در حال حاضر زمان واقعا شگفت انگیز برای ایجاد روابط جدید. ما تمام شده است فقط از طریق چیزی که سمت چپ بسیاری از ما کمی بیشتر در معرض خطر کمی بیشتر عصبی ام کمی بیشتر در شار—و هنگامی که مردم در شار آنها بیشتر به ارتباطات جدید. یک سال پیش اگر شما به نام کسی شما را نمی دانم از آبی و گفت: “هی اجازه دهید به این نکته هم” شاید آنها می شود مشغول است. اما امروز آنها احتمالا باید کمی بیشتر وقت آزاد خود را به در نظر داشتن ملاقات با کسی ،

انجام اطلاع رسانی و مصاحبه با کسی که در یکی از شرکت های شما اعمال می شود ممکن است اولین چیزی که به انجام است. یکی از راه هایی که مردم اغلب در نظر گرفته شده برای مشاغل در شرکت ها این است که آنها مراجعه, مردم می دانند که در این شرکت ها. آن است که کمی بی دست و پا اولین بار که شما آن را انجام دهد [اما] من اغلب شروع کرد و گفت: “من فقط می خواهم به درک آنچه در فرصت های دیگر وجود دارد که من واقعا از طریق فکر.”

چگونه می توانم به شما در پیدا کردن حق مردم به صحبت کردن?

زمانی که من می خواستم برای تبدیل شدن به یک نویسنده مجله رفتم به Barnes & Noble—این بود که پشت Barnes & Noble در واقع قفسه ها و قفسه مجلات. من را magazine مجله و تعداد سه نفر از پایین چون من نمیفهمد کسی در بالا از آن magazine خیلی مهم است که به صحبت کردن با من و آنها در حال رفتن به من تماس بگیرید. هر کسی در آن بسیار پایین است که نمی دانم چیزی در مورد چگونه به محل کار می کند. اما اگر شما کسی است که فقط به اندازه کافی نزدیک به پایین است که آنها احساس می کنید واقعا مهم است که شما به نام آنها خود را تماس بگیرید و توضیح دهید که دقیقا چه محل کار می کند. من گمان می کنم هر سازمان است معادل خود را از آن شخص.

بیایید می گویند شما در پیدا کردن که اتصال باید قهوه و در نهایت در اتاق با مدیر استخدام ، شما چه می گویند ؟

آن را با شما شروع می شود و خود به خود اعتماد به نفس در مورد خود داستان. مهم ترین چیز است که شما می توانید انجام دهید زمانی که شما در حال مصاحبه است گوش هست. گوش دادن واقعا سخت است و آن را حتی سخت تر زمانی که شما عصبی—که بیشتر ما زمانی که ما مصاحبه. شما نمی خواهید برای آمدن اعتماد به نفس, اما وجود دارد یک خط خوب بین اعتماد به نفس و از خود راضی. شما می خواهید به برقراری ارتباط به آنها که شما واقعا احترام به فرصت است که آنها را به ارائه.

در اینجا یک سوال است که من دوست دارم [برای پرسیدن در مصاحبه]. “به من بگو در مورد بهترین کار بعد که شما تا به حال در آخرین کار خود را.” این یک سوال بزرگ است چرا که اگر شما می گویند “من در مورد چیزی که شما بهترین دوست خود را در مورد آخرین کار” شما یک پت ، اما اگر شما این سوال را بپرسید مردم آغاز خواهد شد به واقع بحث در مورد قطعه ای از روند کار است که آنها می خواهم. که به شما می گوید که آیا شما در واقع رفتن به می خواهم به انجام این کار است.

باید اضافه کنم که پیدا کردن یک شغل یک بازی اعداد است به برخی از درجه در راه همان است که اگر شما می خواهید به ازدواج شما نیاز به بیرون رفتن در بسیاری از خرما. پیدا کنم که کسانی که در آن تمایل به رایت کردن سرعت. یکی از چیزهایی که من فکر می کنم در این فرایند این است که فاصله این و انتخاب یک اختصاص داده شده از زمان شما در حال رفتن به کار بر روی این. شاید دو ساعت در روز و سه روز در هفته و بر روی آن کار در آن زمان و اجازه آن را به بقیه از زمان.

به عنوان شما صحبت کردیم به افرادی که این واقعا جالب حرفه آنچه را که شما آموخته شده در مورد آنچه که یک حرفه ای است که قرار است به ؟

این یک سوال بزرگ به ویژه به این دلیل من فکر می کنم وجود دارد این اسطوره وجود دارد که که یک حرفه ای است که قرار است به طور کامل تحقق این تجسم که ما به عنوان مردم است. آنچه من می شنوم بیشتر است که مردم می خواهند هدف از کار خود را مردم می خواهند ثبات اقتصادی, و آن را همیشه نمی آیند در این بسته شما انتظار آن را به در آمده است. یک پسر من می دانم که به نیویورک آمد به یک بازیگر و صرف 10 سال کار بسیار سخت در آن و تا به حال برخی از موفقیت است. او می تواند پرداخت صورتحساب خود را, بیشتر, اما پس از آن او در زمان موجودی از کسانی که مهارت و او متوجه شد که خلاقیت—تفکر آزادانه در مورد ایده های جدید می توان به نرم افزار برنامه نویسی. و بنابراین او در زمان بوت کمپ. آن را در شش ماه برنامه. هزینه او را $10,000. او را $10,000. او با اقتباس از آن و زندگی بسیار صرفه جو. سه سال بعد او بسیار موفق برنامه نویس نرم افزار. نکته جالب در مورد آن این است که او می یابد که او با استفاده از مهارت های مشابه اما چیزی که او فکر کرد که او می خواست به انجام این کار با آنها را ندارد او را شادی که چیزی که او انجام با آنها شرکت می کند.

برای شنیدن Jessi کمک به یک رستوران کارگر پیدا کردن یک شغل جدید و گوش دادن به قسمت با کلیک کردن بر روی بازیکن زیر و یا اشتراک به چگونه! با چارلز Duhigg هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>