چگونه برای به دست آوردن مواد غذایی در هنگام تحویل خدمات ناودان

در هفته های اخیر مشتریان در سراسر ایالات متحده گزارش داده اند که مسائل جدی را با خود مواد غذایی با تحویل به خانه های خود. پیدا کردن یک تحویل اسلات از طریق خدمات مانند Instacart یا FreshDirect به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است به عنوان خریداران رقابت برای کاهش تعداد موجود بار. و در موارد زمانی که آنها قادر به سفارش برخی از گزارش است که مواد غذایی خود لغو شد ناقص یا هرگز وارد در طول بازه زمانی برنامه ریزی شده. در حالی که فروشگاه و تحویل سیستم عامل در حال تلاش برای پاسخگویی به این افزایش تقاضا کارگران در حال افزایش نگرانی ها در مورد ایمنی خود را به نقطه در جریان اعتصاب به شرکت توجه است.

برای کسانی که در حال اجرا پایین در مواد غذایی و گزینه های برای دریافت مواد غذایی آن را در یک زمان استرس زا. تحویل مواد غذایی ضروری خدمات برای مشتریان که ضعف سيستم ايمنی و سالمندان بیمار یا خود جدا ناشی از تماس با فرد بیمار. بسیاری از کشورهای صادر stay-at-home سفارشات برای جلوگیری از گسترش این coronavirus مشاوره شهروندان به بیرون بروید مگر اینکه آن را برای کاری ضروری مانند دارو و یا مواد غذایی. کاخ سفید دو برابر کردن در این ارسال در مارس 5, گفتن مردم به سر به فروشگاه مواد غذایی و یا داروخانه ها به صورت دو هفته آینده در صورت امکان به عنوان تعدادی از Covid-19 موارد نزدیک اوج آن در ایالات متحده است.

در طول این دوره 14 روزه آن را اجتناب ناپذیر است که برخی از مردم در حال رفتن به اجرا از مواد غذایی است. در برخی از مناطق مانند شهر نیویورک, تامین مواد غذایی تحویل اسلات بسیار رقابتی به خصوص از محبوب فروشنده خود و یا از بالا و تقاضای خدمات مانند FreshDirect, Instacart, Peapod و Shipt.

مشکل به نظر می رسد متفاوت است در برخی از مناطق محله, اما در سراسر کشور تقاضا برای آنلاین مواد غذایی است رسید. با توجه به داده ها از Rakuten هوش تعداد سفارشات مواد غذایی بین مارس 12 و 15 مارس افزایش 150 درصد نسبت به همین دوره زمانی در سال 2019. این مواد غذایی تحویل سیستم عامل نیز ساخته شده است به مقاومت در برابر یک بیماری همه گیر; عملکرد آنها بهترین دست زدن به درصد کمی از سفارشات برای افرادی که می توانیم به راحتی. در حال حاضر برخی از مشتریان پس از جان گذشته است که آنها از خواب بیدار در وسط شب یا مجموعه ای از اوایل صبح آلارم برای تضمین تحویل اسلات خوار گزارش شده است.

Instacart توصیه مشتریان در اغلب بررسی زمان تحویل را انتخاب کنید جایگزین در مورد موارد مورد نظر خود را اجرا کنید و از انبار و سفارش با یک همسایه یا یکی از اعضای خانواده از طریق “گروه سبد خرید” گزینه است. این سرویس به تازگی معرفی جدید تحویل توابع است که مطابقت با سفارش مشتری برای اولین بار در دسترس خریداران و مردم اجازه می دهد به برنامه سفارشات تا دو هفته جلوتر از زمان.

هنوز در بسیاری از شهرستانها هنوز هم دشوار به نظر می رسد به طور متوسط خریداران به برنامه تحویل و بسیاری را تجربه کرده اند عوارض دریافت مجازی خود را سفارش دهید. FreshDirect انتشار بیانیه ای در تاریخ 6 آوریل گفت که آن را تلاش برای باز کردن به اندازه کافی زمان تحویل اسلات از کارکنان کمتر مشغول به کار هستند با توجه به کروناویروس اما این شرکت است “به شدت استخدام” و ساده موجودی خود را برای سریع تر سفارشات.

A man makes a delivery for the grocery service InstaCart.
ادوارد Kakembo یک Instacart کارمند باعث می شود تحویل در بوستون.
David L. رایان/بوستون گلوب/گتی ایماژ

فروشندگان مواد غذایی و ارائه خدمات در حال تلاش برای اضافه کردن هزاران نفر از کارکنان موقت به نیروی کار خود را برای دیدار با تقاضا: Walmart, بزرگترین بقال در ایالات متحده است استخدام 150,000 کارگران طریق ممکن است; Instacart قصد دارد به استخدام 300,000 خریداران بیش از سه ماه آینده در آمریکا و کانادا; و آمازون را در 100,000 کارگران برای کمک به تحویل آنلاین. Peapod و Shipt هدف را تحویل خدمات نیز به دنبال استخدام بیش از هزار نفر از کارگران.

در ضمن به نظر می رسد که کارگران کمتر مایل به تغییرات به عنوان اخبار بیشتر از coronavirus مربوط به مواد غذایی کارمند مرگ و میر پدیدار شود. سوپر مارکت تحلیلگر فیل Lempert گفت واشنگتن پست که در فروشگاه های مواد غذایی را به اندازه کافی احتیاط قبلا برای محافظت از کارگران و اجازه می دهد آنها را به پوشیدن ماسک و دستکش.

“[سوپر مارکت ها هستند] شروع به تبدیل شدن به فعال در حال حاضر, اما آن را هنوز هم برای رفتن به بسیار سخت تر برای استخدام صدها هزار نفر از کارگران جدید,” او گفت:. “ما در حال رفتن به شروع به دیدن مردم بگو: من فقط ماندن بیکار به جای خطر زندگی من برای یک کار موقت.'” برخی از کارگران مانند کسانی که در Instacart, Shipt و تمام مواد غذایی نیز رفته در اعتصاب شرکت در تعطیل یا بیمار استراحتی به اعتراض به پرداخت بالاتر بهتر از مرخصی استعلاجی و دسترسی به تجهیزات حفاظت فردی به عنوان کارکنان بیشتر سقوط بیمار در کار است.

وجود دارد, خوشبختانه, چند راه شما می توانید خرید مواد غذایی تقریبا بدون عبور از اعتصاب خط و یا اخلال در خواب خود را در برنامه. سوپر مارکت محلی در حال ارائه همان روز تحویل در یک منطقه خاص با برخی از کنده کاری های خاص ساعت در صبح برای افراد مسن و یا ضعف سيستم ايمنی مشتریان به فروشگاه.

در سراسر کشور, رستوران های محلی نیز تبدیل به موقت فروشگاه های مواد غذایی, فروش غذا کیت اساسی شربت خانه و حتی کاغذ توالت است که می تواند تحویل داده می شود. اگر شما به دنبال برای سفارش غذا به صورت فله و یا به اشتراک گذاری یک سفارش با همسایه بسیاری از رستوران فروشندگان عمده فروشی یا مزرعه مبتنی بر تامین کنندگان شروع کرده اند به فروش عمومی خواهد شد و تحویل به خانه خود را.

در برخی از جوامع داوطلبان نیز راه اندازی کمک های متقابل سازمان ها طراحی شده برای کمک به کسانی که قادر به ترک خانه های خود و یا که از دست داده اند شغل خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. این گروه که در حال اختصاص داده شده به کمک به پاسخگویی به نیازهای خاص گروه های داوطلب مایل به کمک کردن با ماموریت و تحویل مواد غذایی. در واشنگتن, DC, برای مثال, وجود بیش از یک دوجین گروه تقسیم محله هر کدام نقاط تماس برای کسانی که می تواند کمک کند.

یک گروه از جوان سفت نیویورک تشکیل گروه داوطلب نامرئی دست به ارائه منابع به خطر ساکنان در بیشتر منطقه نیویورک و بخش هایی از نیوجرسی. و در لس آنجلس مقامات محلی راه اندازی یک “بحرانی تحویل خدمات” برنامه برای سالمندان و افراد معلول برای دریافت مواد غذایی تحویل در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است.

در حالی که می توان آن را خسته کننده تلاش برای کشف کردن امن ترین و کارآمد ترین راه برای دریافت مواد غذایی به خصوص که تعداد Covid-19 موارد رشد می کند گزینه های وجود دارد فراتر از ارائه خدمات است که بسیاری از آمریکایی ها عادت کرده اند. در واقع با برخی از کارگران همچنان به اعتصاب در برابر شرکت هایی مانند Instacart و آمازون تبدیل به کسب و کارهای محلی برای تحویل ممکن است بیشتر اخلاقی چیزی که به انجام است. همه گیر می تواند به طور قابل توجهی تغییر راه ما خرید مواد غذایی حتی پس از شیوع بیماری تحت کنترل در ایالات متحده است.

در حال حاضر آن را به بهترین برنامه ریزی برای پر کردن شربت خانه خود را و یخچال به عنوان مقامات بهداشتی می گویند بعد از دو هفته خواهد بود بسیار مهم نقطه عطفی برای مهار کروناویروس در آمریکا.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>