چگونه می توانید خود را محرک بررسي و دیگر کلید سوالات, پاسخ

IRS رسما سپرده موج اول مستقیم محرک پرداخت این آخر هفته آژانس اعلام کرد در توییتر.

یک بار “تاثیر اقتصادی پرداخت” است که می تواند تا حد 1200 $برای یک فرد و $2,400 برای یک زن و شوهر هستند و قسمت اخیر بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط کنگره برای کمک به کارگران و کسب و کار مبارزه با گسترده اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس. مردم با کودکان واجد شرایط برای اضافی $500 به ازای هر فرزند زیر سن 17.

پرداخت میله میله به آن ارسال شود یا از طریق واریز مستقیم و یا ایمیل در ماه های آینده هر چند پرداخت مستقیم انتظار می رود که بسیار سریعتر. این پرداخت مشمول مالیات خواهد شد و نه فردی را تحت تاثیر قرار بازپرداخت مالیات برای سال آینده.

به عنوان IRS شروع می شود ارسال, پرداخت, پرسش های بسیاری پدید آمده در مورد خواهد شد که برای آنها واجد شرایط و زمان در اطراف توزیع شده است. Vox برخی از پاسخ های زیر کلیک کنید.

پرداخت های مستقیم توزیع خواهد شد بر اساس درآمد ناخالص تنظیم گزارش در یک فرد و یا زوج های 2018 و 2019, اظهارنامه مالیاتی, شکسته به شرح زیر است:

 • اکثر بزرگسالانی که کمتر از یک تنظیم درآمد ناخالص از 75000 دلار در سال دریافت خواهد کرد $1,200 یک بار پرداخت. پرداخت خواهد شد به افرادی که درآمد است که تا آنجا که $99,000 اما کسانی که در آوردن بیش از $75,000 نمی دریافت مبلغ کامل.
 • ازدواج زوج های بدون فرزند را دریافت خواهد کرد و در مجموع $2,400 اگر مشترک خود را درآمد کمتر از 150.000 دلار در سال است. پرداخت خواهد شد به زوج های که درآمد است تا آنجا که $198,000 اما کسانی که در آوردن بیش از 150.000 دلار نمی دریافت مبلغ کامل.
 • خانواده ها با کودکان را نیز دریافت خواهد کرد $500 برای هر فرزند اگر پدر و مادر و یا پدر و مادر’ درآمد واجد شرایط برای این پرداخت و اگر کودک زیر سن 17.
 • مالیات دهندگان که ثبت به عنوان “سرپرست خانوار” در گذشته دریافت کامل $1,200 اگر درآمد خود را کمتر از $112,500. پرداخت خواهد شد به سران خانواده که درآمد است تا آنجا که $136,500 اما کسانی که در آوردن بیش از $112,500 نمی دریافت مبلغ کامل.
 • میزان پرداخت های مستقیم برای افراد بیش از $75,000 و زوج های ساخت بیش از 150.000 دلار کاهش خواهد یافت 5 دلار به ازای هر 100 دلار یک فرد باعث می شود بیش از $75,000. یک فرد با درآمد $85,000, برای مثال, خواهد دریافت 700 دلار پرداخت.
 • کسانی که اظهارنامه مالیاتی در سال 2018 یا 2019 خواهد نیاز به تکمیل یک جداگانه فرم آنلاین به منظور دریافت مستقیم پرداخت. افراد همچنین باید یک شماره امنیت اجتماعی به واجد شرایط برای پرداخت مستقیم.

برای اطلاعات بیشتر لطفا این مبین از Vox را Dylan متیوز.

 • بزرگسالانی که ادعا کرد به عنوان وابستگان توسط بزرگسالان دیگر از جمله بسیاری از دانشجویان نخواهد بود واجد شرایط برای پرداخت مستقیم.
 • به عنوان بورسی را Nicole Narea گزارش بسیاری از مهاجران خارج از برنامه است. افرادی در خانواده که شامل مهاجران غیر مجاز در میان کسانی است که می تواند قطع این برنامه مگر اینکه یکی از همکاران در خانواده خدمت در ارتش در سال گذشته است. به گزارش آسوشیتد پرس از مهاجران که مالیات پرداخت اما لازم نیست که وضعیت حقوقی نیز واجد شرایط نیست.
 • برای بسیاری از بزرگسالان وجود دارد هیچ اقدام اضافی مورد نیاز برای به دست آوردن پرداخت مستقیم: اگر مردم ثبت اظهارنامه مالیاتی در سال 2018 و 2019 و شامل خود واریز مستقیم اطلاعات در این براده پرداخت خواهد شد به صورت خودکار سپرده توسط IRS در هفته های آینده.
 • برای کسانی که ثبت اظهارنامه مالیاتی در سال 2018 یا 2019 که آیا شامل پرداخت مستقیم اطلاعات در آن براده IRS است که انتظار می رود به رول از یک ابزار آنلاین است که افراد میتوانند با استفاده از به ارسال این اطلاعات و تسریع در پرداخت خود را. این “من پرداخت” ابزار می تواند به صورت زنده از اواخر این هفته. کسانی که بدون بانک اطلاعات در فایل با IRS که نمی پر کردن فرم می توانید انتظار برای دریافت پرداخت ها در ایمیل.
 • برای کسانی که ثبت اظهارنامه مالیاتی در هر کدام از این سال دریافت خواهید کرد که امنیت اجتماعی یا منافع وجود دارد بدون نیاز به اضافی اظهارنامه مالیاتی. IRS را با استفاده از اطلاعات موجود در فایل برای ارسال پرداخت. این سازمان در نظر دارد برای شروع به ارسال پرداخت به تامین اجتماعی ذینفع که پرداخت مستقیم مجموعه ابتدا در اواسط ماه آوریل است.
 • برای کسانی که نه ثبت اظهارنامه مالیاتی برای هر کدام از آن سال ها به دلیل درآمد ناخالص خود را زیر $12,200 آستانه و یا به دلایل دیگر که معنی آنها نمی نیاز به فایل مالیات IRS در حال حاضر فراهم می کند یک فرم آنلاین برای افرادی که به ارسال اطلاعات خود را به طوری که آنها می توانید دریافت این پرداخت. که فرم را می توان از طریق این لینک.

اطلاعات مورد نیاز برای این فرم شامل یک شماره امنیت اجتماعی, نام, آدرس و اطلاعات بیشتر در مورد وابستگان. تکمیل این فرم قرار نیست مردم در قلاب برای هر گونه مالیات اما لازم است برای به دست آوردن پرداخت مستقیم و از جمله بانک حساب سپرده اطلاعات می تواند به تسریع در پردازش آن پرداخت.

پاسخ به این سوال بستگی دارد اگر شما در زمینه مالیات در سال 2018 یا 2019.

 • اگر شما در زمینه مالیات در هر کدام از آن سال ها — و IRS شما اطلاعات حساب بانکی — مستقیم پرداخت می شود انتظار می رود به اشتراک گذاشته شده از طریق واریز مستقیم در عرض چند هفته آینده. IRS شروع به واریز این پرداخت ها در هفته دوم آوریل است.
 • IRS نیز قادر به چک ایمیل به طور مستقیم به آدرس ذکر شده در اظهارنامه مالیاتی, اما از طریق پست چک هستند انتظار می رود تا 20 هفته یا پنج ماه است. پست نشان می دهد که افراد دریافت چک از طریق پست ممکن است آنها را تا زمانی که در اواخر ماه سپتامبر. اولین دور از چک های توزیع شده از طریق ایمیل ارسال خواهد شد در اوایل ماه مه. چک خواهد شد از طریق پست به کمترین درآمد افراد ،
 • برای کسانی که به ارائه اطلاعات جدید به IRS برای به دست آوردن این پرداخت ها وجود دارد و انتظار می رود اندکی تاخیر در دریافت خود را به عنوان اگر آن را معلوم نیست در این مرحله چه مدت از آن خواهد شد.

پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>