چگونه به رشد مواد غذایی خود را حتی اگر شما هرگز Gardened


Gloved hands hold a flowering plant.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Liliboas/iStock/گتی ایماژ.

برای شنیدن و گفتن از باغبانی شوق است که در سراسر ایالات متحده در هفته های اخیر به نظر می رسد ما در وسط یک پیروزی باغ تجدید حیات. در پاسخ به COVID-19 همه گیر است که مختل زنجیره تامین و زمین زندگی روزمره به توقف وحشت زده و هوش آمریکایی ها در حال تبدیل شدن به پشت حیاط خود را برای احیای خود را شست سبز و یا در جدید کاشت احساسات.

اصلی پیروزی باغ آشنایی از جنگ جهانی اول بودند از بالا به پایین برنامه ها و اقدامات ملی آغاز کرده است در پاسخ به بین المللی شکست محصول و کمبود مواد غذایی به ذکر است خدمت کشاورزان به جبهه است. نمادین ترین این باغ از جنگ جهانی دوم نیز یک دولت به رهبری تلاش ها موجب شده توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده برای کمک به کاهش هزینه مواد غذایی ارائه شده به سربازان. امروز همه گیر-موجب باغبانی ابتکارات شخصی تلاش از تلاش برای تولید انبوه مواد غذایی برای یک ملت در نبرد بین المللی. اما برخی از اصلی جنبش روح باقی می ماند: باغبانی است که راه را برای مردم به نوبه خود احساس درماندگی به چیزی تغذیه. آن را نیز ثابت می شود یک راه برای شکل جدید روابط—جامعه باغبانی, پروژه های مانند Nate Kleinman را تعاونی باغ کمیسیون جوانه زده اند تا در سراسر کشور با هدف آموزش آمریکایی ها به باغ و ارائه مواد غذایی رشد کرده و به کسانی که رنج می برند بیشتر در این بیماری همه گیر.

وجود دارد الهام گرفته شده از یک باغ به خوبی تمایل و قلب گرفته شود در تلاش است که بازده چیزی ملموس شما می توانید به اشتراک گذاری خود را با همسایگان به عنوان همه سويه. بنابراین اگر شما به دنبال برای شروع باغ خود را که در آن برای شروع ؟

باغ, در بیرون

برای اولین بار در نظر گرفتن آنچه شما می خواهم ایده آل خواهم به رشد و چگونه. اگر شما در حال فکر کردن در مورد شروع در حال حاضرآنچه شما بهترین کاشت گزینه با توجه به محل سکونت خود را و فصل ؟ به این شکل از شما باید یک نگاهی به خود USDA سرسختی منطقه به حس خود را از آب و هوا و زمان های مختلف برای منطقه خود را ایده آل شرایط کاشت. شهری کشاورز فراهم می کند یک راهنمای کامل در اینجا.

بعد سهام را از حیاط خود را. با توجه به متخصص جو لامپ المللی یک طرح باغبانی باید به اندازه کافی فضا که شما نمی خواهد جمعیت را گیاهان قرار گرفتن در معرض مداوم به مدت حداقل شش ساعت از نور خورشید و خاک پرورش با مقدار زیادی از مواد آلی از جمله برگ و پوست درخت. در اینجا یک راهنمای برای چه مقدار فضای شما نیاز به سبزیجات مختلف رشد در زمین و دیگری برای رشد گیاهان در یک تخت مطرح شده.

البته به گیاه شما نیاز به دانه و/یا گلدوزی. نهال را می توان یک باغبان تازه کار را به عنوان آنها نیاز به کمی کمتر coaxing, زمان و مراقبت از دانه. متاسفانه بسیاری از فوق العاده تولید کنندگان بذر غرق شده در حال حاضر یا توقف سفارشات آنلاین و یا تاخیر در حمل و نقل. محله دوستانه شما گیاه تامین کننده اگر هنوز هم باز ممکن است منابع برای شما, اما شما همچنین ممکن است قادر به استفاده از open Home Depot در منطقه شما. محبوب ارائه دهنده پارک دانه دارای گزینه های خوب در آمازون در حال حاضر و عمو Wayne گوجه فرنگی نیز هنوز فروش.

Park Seed logo.

هنگامی که شما را نمیفهمد نهال های خود را, شما نیاز به ارزیابی خود را خاک است که باید به درستی prepped برای گیاهان است. خانه بهتر و باغ ارائه می دهد یک راهنمای مفید برای چگونه به انجام این کار. شما می توانید با استفاده از گلکاری خاک به طور خاص طراحی شده به صورت کامل گیاهی رشد. صحبت از گذشته باغبانی تجربیات شما نمی توانید به اشتباه با Miracle-Gro. آن باغ مخلوط صاف و کارآمد و طولانی مدت. Miracle-Gro بزرگ نیز کود در آن “کارخانه غذا” شاخه و همچنین به عنوان گزینه های آلی و مخلوط خاک گلدان در داخل استارت.

بعدی: مالچ برای کنترل رطوبت در خاک و کمک به حفظ کردن علف های هرز. شما می توانید مالچ مناسب و معقول خود را با هر برگ, چمن, کلش, تراشه های چوب و دیگر ریزه شما در پیدا کردن در حیاط خود را (چک کردن این لیست برای بهترین آلی و معدنی انواع مالچ شما می توانید و استفاده از خود را از پس مانده مواد و تکه). اگر شما تکه های غذا کمپوست نیز یک گزینه خوب است. (اگر شما نیاز به یک کمپوست bin, من به شدت توصیه این است; اگر شما تازه به دنیای کمپوست و می خواهید به یاد بگیرند که چگونه برای شروع در اینجا یک راهنمای از خانه داری خوب.) اما اگر شما تنبل هستید یا نمی اعتماد خود را به ساخت خوب مالچ یا فراموش مناسب کمپوست ملی پوسته کاکائو مالچ باید با توجه به نیازهای شما. و به عنوان باربارا دلپذیر دیرین باغبانی کارشناس و نویسنده گفت: من کمپوست کود آثار شگفتی: ممکن است بدبو اما آن را به گیاهان خود را “مهم” مواد مغذی است.

در حال حاضر که شما باید تمام مواد کاشت, شما نیاز به یک بیت از چرخ دنده ها—به عنوان وسوسه انگیز این ایده ممکن است از غواصی مستقیم به زمین شما نمی خواهید برای رفتن به این با دست برهنه خود را. پس اول مطمئن شوید که شما باید یک جفت خوب از دستکش. Foxgloves راحت مقاوم در برابر آب و طول کافهای برای کمک به محافظت از مچ دست خود را از خاک و خار. این خوب است برای همه دست نیاز از حفاری به وجین کاشت.

Red gloves.

البته زمانی که شما می توانید زمین با حرکت دست خود را, شما نیاز به چیزی تیز. قلدر ابزار 14-دور سنج نقطه بیل قوی و محکم زمین-شکن است که طول می کشد طولانی و مقاوم در برابر خم شدن یک جامد گرفتن و می توانید پشت سر هم از طریق ضخیم خاک رس و خاک است. در علاوه بر این به یک بیل, شما ممکن است نیاز به چیزی کوچکتر برای حفاری در اطراف ریشه و یا وجین. برای این منظور به عنوان لذت بخش به من گفت: “بسیاری از باغبان با تجربه می تواند بدون یک hori hori چاقو, اما اگر شما یکی را نداشته باشند, چاق و چله چاقوی آشپزخانه را انجام خواهد داد.” خوشایند همچنین توصیه CobraHead Weeder برای گرفتن آن علف های هرز مزاحم وجود دارد.

A weeder.

اگر شما انتخاب کرده اید گیاهان که رشد رو به بالا—گوجه فرنگی و لوبیا سبز و نخود فرنگی—شما همچنین نیاز به مخاطرات و قفس به نگه داشتن آنها را در نگه داشتن آنها را از بالا رفتن و دفع آفات و عجیب از حیوانات. گوجه فرنگی گیاهی قفس از باغبان روبان آبی نیست فقط برای گوجه فرنگی; می توان آن را برای هر گونه عمودی سبزیجات. آن را آسان به راه اندازی و محکم باقی می ماند در طول سال.

Tomatoes grow up a plant cage.

هنگامی که شما خود را حفر توطئه و کشت گیاهان خود را شماره 1 ابزار برای تعمیر و نگهداری است که البته آب. حتی اگر شما یک suburbanite با چمن و یا یک شلنگ (که هر دو تمایل به فوق العاده بی فایده) شما نیاز به یک مد افتاده آبیاری می تواند فواره زدن اب—فراهم می کند ظریف کنترل و ثابت ریختن. اعتراف میکنم من یک بیت از یک شخصی تعصب نسبت به Cado 2-گالن آب می تواند به دلیل آن همان نوع من استفاده می شود به استفاده از در حالی که باغبانی با من, اما من واقعا می توانم تایید آن محکم آب-حمل; و کارآمد خود را ثابت بارانی کلاه; و آن لذت بخش طراحی شده است.

A green watering can.

داخلی

اگر شما لازم نیست که دسترسی به فضای در فضای باز وجود دارد برخی از گزینه های زیادی این روزها برای باغبانی داخل سالن. یک مسیر است و نه ساده است: را تکه از سبزیجات مانند پیازچه کاهو و کرفس محل آنها را در لیوان آب در نزدیکی یک پنجره یک ذره آفتاب و مجددا آنها را اجازه می دهد آنها را به جوانه زدن دوباره. اما اگر شما به دنبال چیزی بیشتر استادانه درست شده و وجود روش های متعدد شما می توانید استخدام.

Nate Kleinman می گوید این گیاهان هستند که خود را بهترین گزینه برای کشت های داخلی:

گیاهان بسیار خوبی برای استفاده از فضای سرپوشیده—رزماری, آویشن, ریحان, نعناع, جعفری و پونه و پیاز و…. آسان به رشد در داخل در طول سال. … ترین جوانه رشد را می توان به خوبی با کمی بیشتر از یک ظرف شیشه ای با سوراخ در درب (اجازه می دهد به صورت روزانه شستشو و اجازه می دهد برخی از جریان هوا). نگاه برای جوانه زدن بذر یونجه, شبدر, کلم بروکلی, آفتابگردان, اما شما همچنین می توانید خلاق با جوانه های خشک و حبوبات مانند عدس و نخود فرنگی یا نخود یا حتی دانه های شما ممکن است پیدا کردن بیشتر به راحتی این روزها در سوپر مارکت ها’ ادویه راهرو مانند کنجد و شنبلیله تخم گشنیز و رازیانه و زعفران و کرفس و یا دانه خردل.

گرم terra cotta تزئینی گلدان و یا زیست تخریب پذیر ذغال سنگ نارس گلدان به عنوان یک دانه استارت برای نهال شما ممکن است خارج از بعد گزینه خوبی است که در آن به رشد مانند در محیط داخلی پسند گیاهان (و اگر شما به آن نیاز دارید در اینجا یک آموزش در مورد کاشت در گلدان).

تکنولوژی همچنین می تواند باغبان داخل سالن ، هیدروپونیک—روند رو به رشد گیاهان در آب حلال به جای خاک—دلهره آور برای تلفن های موبایل مانند چیزی از علف های هرز, اما AeroGarden که لذت بخش توصیه های فن آوری است تعجب. آن را می توانید نگه دارید چندین گیاهان, کنترل روشنایی با LED ساخته شده و به شما یادآوری زمانی که شما نیاز به آب که بدان معنی است که آن را تا حد زیادی از کار را برای شما. بسیاری از AeroGarden محصولات نیز آمده با گیاهان دارویی و سایر لوازم مورد نیاز برای شروع به کار ساخت کامل قیمت این بسته به خوبی به ارزش آن. برج باغ یکی دیگر از گزینه جامد برای رشد در محیط داخلی.

An AeroGarden.

با این ابزار شما می توانید شروع به شکوفایی باغ. این تیره هستند, نگرانی, بار, اما, باغبانی, در راه آن را به ما اجازه می دهد برای اتصال با زمین و تماشای زندگی جدید توسعه می تواند ما را به برخی به شدت نیاز به مثبت تغذیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>