بسیاری از مردم آگاه هستند از این ایده است که با محبت دیگران شروع می شود با محبت خودمان را, اما آن را هنوز هم رایج به نگرانی که طرد شک و نشخوار فکری خطرناک است: که آن را به نوبه خود می تواند همه ما را به پرشکوه narcissists.

به عنوان یک استاد روانشناسی اجازه دهید من به شما اطمینان: که قصد ندارم به اتفاق می افتد.

تبلیغات:

من که روز ولنتاین یک روز تعطیل که حول عاشقانه coupledom است, زمان مناسب برای یادآوری هر کسی است که در برخورد با افسردگی و تنهایی و اضطراب و یا دیگر مسائل مربوط به سلامت روان است که طولانی ترین و مهم ترین رابطه شما همیشه باید با خودتان است.

آن را کم عمق و یا بیهوده به خودتان را دوست دارم. و انگار یک دنیا تفاوت بین خوب تنظیم شده چشم انداز و علائم اختلال شخصیت خودشیفتگی. علاوه بر این کوه از تحقیقات نشان می دهد که خودشیفتگی و اعتماد به نفس بسیار مختلف رشد و نمو مسیر و نتایج.

در اینجا چهار نفر از عوامل که منحصر به فرد خود شیفته طرز فکر که به وضوح ترسیم چگونه شدید خودخواهی متفاوت از سالم عشق به خود:

تبلیغات:

1. اجتماعی مقایسه: نیاز به بهتر از دیگران به جای اعتقاد داشتند هر کس می تواند موفق باشد. سالم عشق به خود و عزت نفس مبتنی بر اعتقاد داشتند که ما تعدادی از ویژگی های مثبت است و دیگر مردم باید این ویژگی ها بیش از حد. زندگی در دنیای برندگان و بازندگان narcissists اغلب احساس می کنم مجبور به مقایسه خود با دیگران و انجام همه چیز لازم را به مطمئن شوید که آنها در بالا آمده است. در روابط می توان آن را دشوار است برای آنها را به اجازه گارد خود را و اجازه می دهد خود را به سادگی با یک نفر دیگر به جای اینکه همه چیز را به یک مسابقه به بهترین. سالم عشق به خود اجازه می دهد تا ما را به خودمان بدون نیاز به رقابت با یا خارج انجام برای اثبات خودمان است.

2. تصویر مبتنی بر طرز فکر: تمرکز بر آنچه که روابط خود را مانند نگاه به دیگران به جای واقعی خود را با کیفیت. یک عاشق با تمرکز بر بازی بخشی از یک اختصاص داده شده عاشق و یا مراقبت از یک دوست, اما واقعی کیفیت روابط خود را ممکن است بسیار متفاوت است. سالم خود عشق خود را افزایش فراتر از Instagram photos که مایل به در معرض خطر به دنبال مانند یک احمق به یادگیری چیزی مهم نشان می دهد آسیب پذیری و یا ضعف به یک شریک و یا نشان می دهد ندامت با عذرخواهی برای کلمات مضر و یا اعمال.

3. خودشیفتگی عرضه: نیاز به ثابت اعتبار از دیگران است. Narcissists به طور معمول دیدن دیگران به عنوان منابع ستایش به خوراک خود را ثابت گرسنگی برای اعتبار سنجی. آنها نیاز به دیگران برای عموم خود را تشخیص هیبت. این یک طرفه ترتیب می توانید ترک دیگران و احساس تخلیه و استفاده می شود. یک علامت سالم عشق به خود است که ما وارد روابط با آگاهی از آنچه که ما را به دیگران پیشنهاد در علاوه بر این به آنچه که ما می خواهید برای دریافت از دیگران: آن را قادر می سازد ما را به لذت دادن و همچنین دریافت تعارف و اعمال محبت.

تبلیغات:

4. همدلی کسری: مشکل مدیریت احساسات و ناتوانی برای دیدن دیدگاه های دیگر به خصوص زمانی که مشکلات بوجود می آیند. اخیر مطالعات تصویربرداری از مغز نشان می دهد که narcissists’ عدم همدلی ممکن است به دلیل اختلال در اینسولا قدامی بخشی از مغز که در خود تمرکز می کنند. Narcissists شاید با توجه به چگونه مغز خود را در حال سیمی پیدا کردن آن سخت تر به نظر افراد دیگر و نگه داشتن خود را از نگرانی در بررسی به ویژه هنگامی که مشکلات بوجود می آیند. این ممکن است آنها را با خطر بیافتد توانایی به رسمیت شناختن دیگران احساسات. سالم عشق به خود باعث می شود آن را ممکن است به اذعان چگونه ما احساس می کنیم و سپس به نوبه خود توجه ما به بیرون به دیگران است.

شما می تواند به توقف نگران کننده است که شما – و یا تبدیل خواهد شد – یک عاشق: تنها حدود یک درصد از افراد واجد شرایط برای درست پاتولوژیک خودشیفتگی. احساس بی کفایتی و بسیار شایع تر است.

تبلیغات:

سعی کنید به نگه داشتن آینه به خودتان (ادبی) اگر شما متقاعد نشده. آن را یک راه موثر برای به دست آوردن یک دیدگاه جدید.

در تحقیق من من با استفاده از آینه برای کمک به مردم تعمیق آگاهی کشف احساس آسیب پذیری و توسعه خود-دلسوزی – به جای استفاده از آینه برای خود تحسین یا انتقاد از خود, شما می توانید آن را به خودتان را درک کنید. دیگر محققان شروع به استفاده از آینه برای کمک به مردم مدیریت احساسات خود را. یک مطالعه مقدماتی نشان می دهد که آینه ممکن است مفید در کمک به اضطراب مزمن بیماران یادگیری برای آرام کردن خود است. همچنین شواهدی وجود دارد که دلسوز صحبت کردن با خود در آینه واقعا کار می کند.

شما می توانید آن را در صفحه اصلی: به سادگی نشستن در مقابل یک آینه و زل زل نگاه کردن آرام. باز به افکار و احساسات خود را به عنوان شما نگاه خود را با هیچ هدف دیگر از به حال با خودتان در زندگی شما-رابطه طولانی.

تبلیغات:

هنگامی که ما آگاه تر از ما هستند کمتر احتمال دارد به پروژه آنچه در درون ما بر روی دیگران و ما باید گزینه های بیشتر چگونه برای پاسخ به احساسات ما و اتکای کمتر بر دیگران برای تاکید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی