چگونه به یک coronavirus واکسن

Coronavirus همه گیر ممکن است به نظر می رسد مانند چیزی از یک فیلم ترسناک — نامرئی دشمن است که جان میلیون ها نفر از مردم و خاموش جامعه کاهش جوامع پر جنب و جوش به شهر ارواح — اما این مهم است به یاد داشته باشید که این ویروس به خودی خود نیست برخی فوقالعاده هیولا. آن چیزی است که زندگی می کند و از طریق آلوده کردن سلول های دیگر آن را ملموس و فيزيكي — به این معنی که می توان آن را دستگیر و در نتیجه کشته شدند.

سوال nowis چگونه است ؟ خوشبختانه COVID-19 ویروس نیست کاملا جدید. آن است که از نزدیک مربوط به سارس-1 ویروسکه مانند COVID-19 نشات گرفته از چین. که بیماری آلوده در حدود 8,000 مردم از سال 2002 تا 2003 شیوع خفیف در مقایسه با جهانی همه گیر ناشی از COVID-2, همچنین شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2. در عین حال با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن suggestinga واکسن آماده خواهد بود در ماه نوامبرآن را کاملا امکان پذیر است که وجود خواهد داشت یک راه طولانی پیش رو از ما قبل از این چیزی که است ،

تبلیغات:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مبارزه با COVID-19 و امکان واکسن سالن صحبت با دکتر ویلیام Haseltine یک زیست شناس مشهور برای کار خود را در مقابله با اچ آی وی/ایدز برای مبارزه با سياه زخم و برای پیشبرد دانش ما از ژنوم انسان. او همچنین موسس و مدیر عامل سابق از ژنوم انسان علوم است و در حال حاضر صندلی و رئیس بهداشت جهانی فکر می کنم تانک دسترسی بین المللی سلامت. به طور معمول این مصاحبه شده بود و ویرایش برای وضوح و بافت.

به همین دلیل است که آن را بسیار دشوار است به منظور توسعه یک واکسن?

ممکن است آن را ساده و آن ممکن است دشوار باشد. ما هنوز هم نمی دانم… با سارس 1 مردم تلاش کردند تا واکسن در حیوانات از جمله میمون ها اما آن کار نمی کند خیلی خوب است. بنابراین آنها سعی کردند آنچه آنها فکر می کنند که با استفاده از یک سطح پروتئین ویروس. و آنها کار نمی کند بسیار خوب برای جلوگیری از این ویروس و آنها نمی گذشته بسیار طولانی است. بنابراین وجود نداشته است موفق واکسن ویروس های توسعه یافته برای هر یک از coronaviruses. که نشان می دهد ممکن است آن را دشوار است اما ما هنوز نمی دانیم. من امید آن را آسان می گذرد اما هیچ کس نمی داند.

تبلیغات:

این یک سوال حل نشده در این نقطه است. اگر شما می خواهید بدانید که چرا من می تواند به شما برخی از اطلاعات در مورد که چرا.

در واقع من می بله.

بسیاری از طبیعی عفونت و بیشتر از کار من قصد دارم برای اشاره به, اشاره به HIV اما بسیاری از طبیعی عفونت در حال حاضر خود را به بدن در راه است که واکنش بدن اما بی ضرر به ویروس. بنابراین اساسا آنها پرتاب تا مقدار زیادی از طعمه ها و محافظت از آنها حساس ترین بخش آن این است که بخشی از آن به متصل به گیرنده های سطح. فکر می کنم از آن را مانند یک فازی بسکتبال با دندانه بزرگ در آن و یا شاید یک Pac-Man. Pac-Man است چه که دارای دندانه و آن چیزی است که رفتن به گرفتن نگه دارید از گیرنده. خارج از این ویروس می تواند تمام فازی و این است آنچه در آن ارائه شده برای سیستم ایمنی بدن و این سخت است برای سیستم ایمنی بدن برای دیدن به دهان Pac-Man. و بسیاری از ویروس ها با استفاده از این نوع از ترفند. بنابراین شما یک مقدار زیادی از آنتی بادی, اما آنها نمی متوقف کردن ویروس از کار از وارد شدن به بدن خود را.

تبلیغات:

می کند که در اثر توانایی ما به منظور توسعه یک واکسن?

آن را ندارد چرا که پس از آن اگر شما را به همان پروتئین و شما با استفاده از است که در خارج از پروتئین برای افزایش آنتی بادی مانند شما در یک واکسن به این معنی که شما در حال رفتن به بالا بردن اشتباه نوع آنتی بادی است. و سپس آنتی بادی شما مطرح شده شما خوب پاسخ ایمنی بدن اما آن را نمی خواهد متوقف کردن ویروس. و بنابراین این ترس است. این مشخص نیست که آیا هنوز که اتفاق می افتد وجود دارد اما آزمایش های اولیه که انجام شد بسیاری از سال پیش با سارس-1 ویروس است که نشان داد که آن را به عنوان ساده به عنوان مردم امیدوار بودند. پس از آن ممکن است ساده برای این, اما ما ممکن است خوش شانس.

تبلیغات:

برای افرادی که آشنایی با اپیدمیولوژی توضیح دهید که چگونه شما توسعه واکسن و اینکه آیا آن را آسان تر است برای شکست یک بیماری مانند COVID-19 از آن است که به شکست یک ویروس پسگرد [RNA ویروس ها که با تزریق DNA کپی از ژنوم خود را به یک سلول میزبان] مانند ایدز است.

چشم انداز از یک واکسن برای coronavirus ها ساده نیست. ممکن است به یک با استفاده از روش های سنتی اما آنها تا کنون ثابت شده است موثر برای هر حیوانی در برابر coronavirus.

راه های مختلفی وجود دارد برای ایجاد یک واکسن. یک راه این است که به رشد ویروس ها و کشتن آن. که چیزی است که ویروس فلج اطفال است. که یک واکسن فلج اطفال است که نسبتا ساده است چرا که ویروس فلج اطفال ندارد نوع پوشش در اطراف آن است. وجود غشاء اطراف coronavirus. بنابراین هنگامی که شما رشد فلج اطفال و شما آن را بکشند که یک واکسن است که راه را به واکسن. و شما می توانید سعی کنید که با این ویروس. آن را بعید است به کار می کنند اما شما می توانید آن را امتحان کنید.

تبلیغات:

راه دوم این است که در واقع تولید یک پروتئین خالص شده از ویروس و شما مخلوط است که با کمکی که می شود این واکسن.

یک راه سوم این است که ژن که مشخص ویروس پروتئین شما می خواهید برای ایجاد و شما قرار داده و آن را به یک متفاوت وکتور ویروسی است که به خودی خود بی ضرر است. هنگامی که شما با استفاده از آن به عنوان یک واکسن آن را تولید پروتئین است که افزایش پاسخ ایمنی بدن است که محافظ.

به تاریخ هر چند هیچ کس موفق شده است در ایجاد یک واکسن است که محافظت از هر حیوانی از یک کوروناویروس. واکسن آزمایش نشده اند اقدام در انسان برای هر عضو از خانواده کروناویروس.

تبلیغات:

چرا coronaviruses بیشتر از نوع ویروس از نظر بیماری های همه گیر از دیدگاه تکاملی با توجه به این که آنها به نظر می رسد بسیار موثر است ؟

آنها کاملا رایج هستند! حدود یک سوم از تمام سرماخوردگی ها coronaviruses. آنها بسیار موثر است. آن را فقط آنها معمولا کشنده بیشتر آنها خفیف علائم. ضمنا همان چیزی که درست است در مورد ویروس فلج اطفال. ویروس فلج اطفال است که یک ویروس سرماخوردگی. باعث فلج در مورد یکی از صد نفر است. اما وجود دارد بسیاری از ویروس فلج اطفال-مانند ویروس ها و همه آنها انجام شده است علت سرماخوردگی. و پس از coronavirus یک ویروس است که می خواهم. بسیاری از زمان آن را فقط باعث می شود خفیف عفونت. و در ’50s, آنها کشف شد و مردم شد شگفت زده برای پیدا کردن در مورد یک سوم از تمام سرماخوردگی ناشی از coronaviruses. به طوری که آنها موفق هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>