چگونه برای ساخت یک فیلم مانند یک شوت

بهترین عکس نامزد 1917 می گوید خیلی ساده داستان: دو سرباز عبور از زمین بدون انسان از جنگ جهانی اول برای هشدار دادن به یک گردان از قریب الوقوع کمین. چه چیزی واقعا باعث 1917 ایستادگی کردن این است که چگونه مدیر سام مندس و فیلمبردار Roger Deakins ساخته شده این فیلم شبیه آن فیلم برداری شده بود در یکی مستمر را.

چند فیلم که در واقع کشیده درست از ویژگی های-ظهر-یکی از ویکتوریا به Utøya: جولای 22 به کشتی. اما مثل 2014 بهترین تصویر برنده Birdman, 1917 هوشمندانه با استفاده از حقه های بصری به کوک همراه عکس های متعدد.

اگر شما نگاه از نزدیک شما می توانید گرفتن که در آن برخی از کسانی که پنهان کاهش اتفاق می افتد در سال 1917: زمانی که قاب تیره و یا اشیاء عبور در پیش زمینه و یا دوربین تابه به سرعت. این تکنیک مشابه آنهایی که در پشت برخی از نمادین ترین طولانی طول می کشد امروز مثل ماشین کمین صحنه از کودکان در مردان — که در واقع شش عکس برداری در مکان های مختلف در طی یک هفته.

در این ویدئو ما نگاهی به چگونگی این کلاهبرداری ریشه های خود را در یک فیلم: آلفرد هیچکاک طناب.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب. و اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی