چگونه آن را امن برای کوتاه کردن مو


Two barber chairs.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

این اولین قسط از Reopeningsیک سری در مورد چگونگی کسب و کار عامل در طول بیماری همه گیر.

در چند بخش از کشور ممکن است یک بار دیگر به پرداخت کسی که برای رفع خود را تقسیم به پایان می رسد و کرک شده خط ریش. به عنوان بخشی از محدود reopenings اقتصاد آلاسکا, کلرادو, گرجستان, مین, مونتانا, نبراسکا, داکوتای شمالی, اوکلاهما, پنسیلوانیا, تنسی و وایومینگ هستند و یا به زودی خواهد شد اجازه می دهد سالن مو و آرایشگر مغازه ها به کار گیرند به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال خاص اجتماعی فاصله گرفته است. در حال حاضر این کسب و کار پیدا کردن هستند که خدمات خود را از دست رفته شده است. بروک مک لافلین که شرکت صاحب تیلور بروکس مو Salon & Spa در جانز کریک گرجستان گفت که سبک او تا به حال به رفع بسیاری از unmaintained و botched DIY شغل در طول هفته اول خود را پشت در کسب و کار. “این وحشتناک بود. بسیاری از مردان ما سعی به قطع دو طرف موهای خود را, و آنها نمی تواند مخلوط تاپ به طرف. آنها را برکت دهد; آنها در تلاش بودند واقعا سخت است, بنابراین برای, تلاش,” او گفت:. “بسیاری از ریشه بودند واقعا بیش از حد رشد تا آنجا که رنگ آمیزی می رود برای من به مشتریان است.”

چه آن را مانند به کوتاه کردن مو در طول یک بیماری همه گیر? برای یک چیزی که واضح است آن را غیر ممکن است برای یک کسب و کار است که شامل دست-به-مو تماس به چوب به شش پا-از-فاصله دستورالعمل که در حال تكیه coronavirus مستندات در سراسر کشور است. “شما به حداکثر رساندن توانایی های خود را به صورت امن در یک محیط است که مسلما نمی توان کاملا امن گفت:” لسلی Roste مدیر آموزش و پرورش برای سالن ضد عفونی کننده شرکت Barbicide شده است که کار با کشورهای توسعه بازگشایی دستورالعمل برای سالن. “همه در عرض شش متر از یکدیگر لمس کردن غریبه ها در تمام طول روز طولانی است. اگر شما در حال برش مو با, شما در حال ایستاده در پشت سر من تنفس من است.”

به جای داشتن سبک پایه شش فوت دور از مشتریان بسیاری از کسب و کار باید به جای محدود تعدادی از مشتریان به آنها اجازه دهید تا در زمان نیاز به قرار ملاقات اجتناب از دوبار رزرو قرار دادن ایمنی نشانه گذاری در روی زمین در شش پا فواصل به طوری که برخی از فاصله می گیرد و صندلی مشتریان دورتر جدا از یکدیگر به عنوان آنها را به موهایشان. سه-13 سالن آبگرم و بوتیک در ماریتا گرجستان نیز دقیق در مورد آنها اجازه دهید در ساختمان خود را پس از بازگشایی در هفته گذشته. با توجه به مدیریت شریک Lester Crowell, سالن شده و درخواست مشتریان یک لیست از سوالات تشخیصی مانند این که آیا آنها در زندگی با هر کسی که بیمار در طول قرنطینه و داشتن آنها را ارسال به یک درجه حرارت بررسی قبل از آنها می توانید وارد کنید. کارکنان نیز نیاز به پوشیدن صورتی برچسب های اطراف محل کار نشان می دهد که آنها تحت روزانه خود را چک دما و در حال اجرا نیست یک تب.

این صنعت لوازم آرایشی در حال حاضر نسبتا سفت و سخت قوانین بهداشت. بین هر ملاقات, سبک را به تجربه خود را برش ابزار در یک محلول ضد عفونی برای یک مقدار مشخصی از زمان شستن حوله ها و ملحفه ها و شستن دست های خود را در میان سایر مراحل است. برخی از موسسات در حال حاضر سازماندهی اضافی تمیز کردن اقدامات است. سبک تیلور در بروکس شده اند سفید کننده شامپو کاسه و اعمال Lysol, اسپری برای تمام صندلی های لحظه ای یک مشتری به پایان رسید. سه-13 شده است ساخت انتصاب ویندوز دیگر به طوری که سبک باید زمان بیشتری برای تمیز کردن بین مشتریان و شروع به شان یکبار مصرف capes در آن مشتریان به جای استفاده مجدد از آنها. این سالن همچنین دارای پاک کننده در hazmat مناسب آمده در هر هفته برای پوشش دادن همه چیز در یک کلر اسپری ضد عفونی کننده.

سه-13 و تیلور بروکس در حال آموزش کارکنان به پوشیدن ماسک در حالی که مشغول به کار است. آنها همچنین درخواست شده است که همه مشتریان باید ماسک در حالی که سایه خود را از موسسات هر چند این می تواند یک مانع برای آرایشگران. “من روز اولین بار یک مشتری به حال یک ماسک که در اطراف رفت و پشت سر” مک لافلین گفت. “چیزی که من خیلی به انجام استفاده از حافظه برای 20 سال من تا به حال برای تجدید نظر.” برای اطمینان از پوست سر دسترسی به او منتقل بند بالا و پایین خط او به عنوان snipped دور, در حالی که همه در تلاش برای اطمینان حاصل شود که ماسک ماند در محل. ماسک که آویزان در اطراف مردم گوش راحت تر هستند چرا که مشتری می تواند حذف یک بند در یک زمان به طوری که سبک می تواند خود را قطع خط ریش.

ماسک نیز به خصوص ناخوشایند برای جوانان و اپیلاسیون از این خدمات به طور کلی نیاز به دسترسی بدون مانع به صورت. سه-13 مشتریان خود مانور ماسک خود را در سراسر چهره خود را خیلی سبک می توانید موم ولگرد لب موها. جوانان و حتی سخت تر. “برای صورت شما بسیار به آن را خاموش” گفت: Niki. “شما می توانید نگه دارید و آن را به بینی و دهان خود را کمی و ما انجام این کار, اما آن را دشوار است.” تیلور بروکس است که امید بستن به انجام لب اپیلاسیون در حال حاضر. این سالن همچنین ساخت تنها یک استتیشن در دسترس برای جوانان که مشتریان ممکن است حذف ماسک خود را. استتیشن که می پوشد یک ماسک صورت و سپر خودش انجام فیشال برای یک نفر در یک زمان در یک اتاق که بسته از بقیه ساختمان است.

سالن ها نیز تغییر و یا حتی انجام دور با اتاق انتظار و همراه امکانات بیشتر به منظور محدود کردن خطر عفونت است. سه-13 کاهش آن در محیط داخلی اتاق انتظار به دو عثمانی است و نیاز اکثر مشتریان نشستن در فاصله خروجی صندلی تاشو در فضای باز ایوان. این محدودیت به طور کلی نیز کمتر معنی و مشتریان می آیند. قبل از وقوع این سالن به طور معمول را ببینید 250 نفر در روز جمعه و 350 در روز شنبه. این آخرین هفته آن را دیدم 100 روز جمعه و 120 روز شنبه.

در تیلور بروکس است که “رزرو جامد” کارکنان انداخت دور تمام مجلات و حذف این نوار قهوه و بسته بندی شده تا تمام مبلمان که در آن مشتریان استفاده می شود قادر به سالن قبل از قرار ملاقات خود را. در حال حاضر آنها فقط صبر کنید در اتومبیل های خود را. کسب و کار نیز درخواست مشتریان به لمس هر یک از خرده فروشی محصولات مو که مایل به خرید.

با این روش های ایمنی را به وضوح تجربه گرفتن کوتاه کردن مو به مراتب بیشتر غیرشخصی. Roste پیش بینی کرد که در حالی که از آن خواهد شد سخت تر به دنبال زمان مفتخر سنت gabbing با مردم محلی در آرایشگاه و یا decompressing مورد علاقه خود را با سبک. “این در نظر گرفته شده است نوعی از خدمات لوکس. آن قرار است به یک زمان که در آن شما باید یک سرویس است که باعث می شود شما احساس بهتر زمانی که شما راه رفتن” او گفت:, و اضافه کرد که سفت و سخت دستورالعمل ممکن است جو را کمی بیشتر بالینی و کار عملی. “بسیاری از این جنبه اجتماعی ممکن است از بین برود. که باعث می شود من غمگین اما من فکر می کنم در کوتاه مدت است که مردم باید بسیار محتاط تر.”

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>