چگونه برای مدیریت اضطراب در طول یک بیماری همه گیر

اضطراب بسیار منحصر به فرد است که آن را دشوار است به دقت اشاره کردن به یک “نوع” که رایج ترین. برای برخی از, آن ممکن است احساس مانند انگور از ترس طناب زدن خود را در اطراف شما شب قبل از کار مهلت و یا شاید مثل یک خزنده ابر ناخرسندی است که حل و فصل در طول رفت و آمد صبح. شاید شما در مقابله با مصرف داروهای تجویز شده و یا رفتن برای اجرا; شاید شما بدست مشکوکی به پخت نان است.

بدون توجه به آنچه خاص خود را با نام تجاری اضطراب به نظر می رسد مانند آن را احتمالا امن می گویند که این رمان coronavirus همه گیر نیست و کمک به آن است. در خواست مقامات بهداشت عمومی, عمومی بزرگ گردهمایی لغو شده, وسواس دست شستن است اما اجباری و خیلی از دنیای مضطرب دولت از مستند. وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت و بسیاری از فیزیکی انزوا و تنهایی خود را با افکار ممکن است بیشتر ناراحت کننده تر از همیشه.

و در حالی که هیچ درمانی برای اضطراب افزایش این همه اما اجتناب ناپذیر در این پر تنش بی سابقه ای وجود دارد راه هایی برای زیبا رویکرد خود را به برخورد با آن است که می تواند به طور معنی داری کاهش می دهد خود را به طور کلی حس درماندگی است. چرا که اگر ما را مجبور به نشستن در خانه احساس امواج اضطراب ما حداقل می توانند یاد بگیرند که چگونه به کارشناسان در مدیریت آنها است.

در چین باستان نظامی رساله هنر جنگ سان تزو نوشت: “اگر شما می دانید دشمن و خودتان می دانید شما نیاز به ترس نیست در نتیجه از یک صد جنگ است.”

اولین گام برای تسلط بر اضطراب خود را به رسمیت شناختن آنچه در آن است و زمانی که آن اتفاق می افتد. به جای نادیده گرفتن آن و اجازه آن را ساخت و بیش از به سادگی توجه داشته باشید که اضطراب به عنوان به زودی به عنوان شما احساس وزوز در قلب خود را در حال چرخش در مغز: این اضطراب است.

هنگامی که ما انجام این کار ما را به احساسات و یا اضطراب حتی از اضطراب. شناخت احساس اضطراب شما قرار می دهد پشت در کنترل; به جای مواجه آمورف تهدید است که می تواند طاقت فرسا و ترسناک شما در حال حاضر در برخورد با یک نهاد شناخته شده.

هنگامی که ما می دانیم آن ما می توانیم کشف منبع آن است. اضطراب یک پاسخ عاطفی به یک پیش بینی آینده تهدید. و در حالی که بسیاری از وحشت در اطراف این ایده کلی از coronavirus خود ما معمولا می توانید مشخص تر در مورد آنچه که ما واقعا نگران می گوید: Joel میندن یک روانشناس و نویسنده کتاب جدید خود را نشان می دهد اضطراب که رئیس.

برخی از افراد ممکن است در پاسخ به عملی نگرانی مانند تهدید از دست دادن شغل عدم تماس های اجتماعی و یا در دسترس بودن لوازم میندن می گوید. دیگران ممکن است غرق آینده گرا نگرانی در مورد اضطراب خود را (“من احساسی مضطرب و نمی تواند تابع”) و یا عدم قطعیت (“من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد اما من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد چه چیز افتضاح خواهد بود”).

“هنگامی که ما به دیدگاه برخی از آنچه در اضطراب است آن را آسان تر برای کشف, جدید, روش های پربارتر مربوط به آن” میندن می گوید. “و هنگامی که ما عادی اضطراب وجود دارد برخی از آسایش می آید که با دانستن اینکه دیگران احساس می کنید که راه بیش از حد و آن را خوب به آن معتبر است اما احساسات دشوار.”

به عنوان یک عملی مرحله سعی کنید نوشتن نگرانی های خود را گرفتن به عنوان دانه و نزدیک به ریشه و علت به عنوان امکان پذیر است. به عنوان شما را به نوشتن آنچه ممکن است به نظر می رسید مانند یک قریب به اتفاق تیره صورت فلکی مشکلات را به طور ناگهانی به تمرکز و توان محدود به یک مجموعه ای از واقع بینانه و نگرانی است. این آن را آسان تر برای حل مشکل-از بین بردن موانع و پذیرش بیشتر از چیزهایی که شما نمی توانید پیش بینی و یا تغییر دهید.

بهتر است ما می توانیم در تعیین علل ریشه اضطراب ما بیشتر قابل کنترل اضطراب می شود.

هنگامی که شما شناسایی خطوط اضطراب خود را از آن زمان به ایجاد یک طرح حمله. ما تمایل به اجرا نسبت به چیزهایی که ما از ترس اما میندن می گوید وجود دارد منافع دراز مدت برای برداشتن گام های مشخص برای بهبود وضعیت خود را حتی زمانی که آن را احساس می کند مهم تر به آنها را تا زمانی که شما در یک عاطفی بهتر موقعیت برای مقابله است.

“هنگامی که ما در پاسخ به اجتناب خواستار اقدام ما اولویت بندی کنترل شخصی و تحقق بیش از مدیریت اضطراب,” او می گوید.

این مهم به نشستن با احساسات خود و اجازه می دهد تا هر گونه احساسات به وجود داشته باشد در کنار هر گام عملی شما در حال گرفتن. ساده عمل برداشتن مواد غذایی یا لوازم پزشکی FaceTiming با یک دوست و یا خواندن خوب-منابع اخبار — با وجود توانایی خود را برای ایجاد اضطراب در ابتدا می تواند به اثبات می شود شایسته چالش های است که منجر به احساس بیشتری از کنترل شخصی در دراز مدت.

این درست است به خصوص اگر شما را به یکی از جمعیت تلقی می شود بیشتر در معرض این ویروس مانند افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. گام برای کاهش ریسک اجتناب از جمعیت های بزرگ و یا فوق العاده هوشیار در مورد شستن دست و بهداشتی مشترک فضاهای زندگی — لازم است; آن همچنین می توانید ایجاد یک حس از هدف در یک زمان است که می تواند احساس بی هدف و خسته کننده باشد.

“اقدام متصل اضطراب; این پژوهش پیدا کردن” هانسون می گوید. “اگر شما را به اقدام مناسب و شما می دانید آنچه شما انجام می دهند آن را آرام شما را.”

از سوی دیگر با خودتان صادق باشید در مورد چیزهایی است که در واقع آسیب رساندن به سلامت روان خود را. آن را نیز خوب به عمد اجتناب از موقعیت های خاص است که می تواند به بدتر شدن شرایط خود و یا ذهن فضا با توجه به ریک هانسون یک روانشناس و نویسنده کتاب آینده Neurodharma: جدید, علم, حکمت باستانی و هفت شیوه بالاترین شادی. این می تواند به معنای اجتناب از یورش نظرات در توییتر, افزایش مرگ عوارض در اخبار و یا متون از دوستان و اعضای خانواده است که باعث افکار مضطرب است.

برای برخی از واقعیت “پناه در محل” ذاتا استرس زا باشد. این که آیا آن ایده ازدحام به محله های نزدیک با هم اتاقی و یا اینکه قادر به از بین بردن استرس از طریق عادی تعامل اجتماعی است که کمک به اضطراب خود را هانسون می گوید: این کلید برای ایجاد مرزهای جامد برای خودتان و لحن به آنچه در ذهن خود را به شما گفتن است.

اگر شما پناه با کسی که متفاوت از شما در ارزیابی خود از شدت وضعیت و یا خود را به سطح آمادگی برای مثال ممکن است به رویکرد این وضعیت با همدلی نیز در حالی که محکم ایستاده خود را نیاز دارد. هانسون می گوید بهتر است به فکر می کنم از خود را به عنوان یک درخت محکم هوازدگی طوفان: افکار و احساسات دیگران ضربه در حالی که شما ایستاده باز به آنها اما unbowed.

“مشخص, این می تواند به معنای disengaging از کسی ریف یا بیهوده گویی و نه وارد شدن به یک بحث یا بحث در مورد آن,” او می گوید. “شاید گفتن چیزی مانند” من احترام حق خود را به مراحل شما باور داریم که خوب و لازم است برای شما. من هم حق را به این مراحل است که به اعتقاد من خوب هستند و لازم است برای من.’ شاید موافق به مخالف است.”

در نهایت اضطراب بخشی اجتناب ناپذیر از زندگی است. مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید به “هک” اضطراب آن است که هنوز هم به احتمال زیاد به نفوذ در اطراف لبه های. اضطراب چیزی به فتح شود اما چیزی به اذعان و مدیریت.

این است که چرا مهم است به واقع بینانه در مورد نقش آن در زندگی خود را و به خودتان برخی از کساد در روز شما احساس بد — روز حتی زمانی که همه چیز به نظر می رسد غیر قابل مدیریت است. ما زندگی را از طریق جهانی بهداشت از بحران بعد از همه; times are tough آنها استرس زا و مبارزه با افکار تاریک و یا قریب به اتفاق احساسات است که انتظار می رود.

“اگر شما گرم و حمایتی که مردم دیگر را تحت الشعاع ببینید اگر شما می توانید درمان خود را به همان شیوه” میندن می گوید. “یک پاسخ خوب به ایده های مخرب مانند” چه چیزی اشتباه است با من ؟ چرا من اینقدر اضطراب? ” چیزی مانند آن را خوب به احساسات دشوار. من می دانم که در آن آنها می آیند از. من می خواهم به بیمار و نوع با خودم چون من قصد دارم از طریق یک زمان سخت. و این خوب است.'”

هانسون اشاره می کند که این نیز مهم است به رسمیت شناختن است که ما ممکن است فوق العاده حساس به دیگران اضطراب در حال حاضر. اجتماعی ما مغز متصلند از طریق تکامل را انتخاب کنید تا بر ترس افراد دیگر و جذب آن به خود ما.

“ما به [دیگر] مردم در رسانه های اجتماعی راه رفتن پایین خیابان ایستاده وجود دارد با یک ماسک بر روی آن باعث می شود ما اضطراب گسترده” هانسون می گوید. “و این کاملا عادی نوع از چیزی. آنچه که ما باید از نظر عملی را در معقول ورودی از دیگران, اما در عین حال اجازه نمی دهد خود را از ترس بود مسری است.”

در بالای نامگذاری دقیق علل اضطراب و ایجاد گام عملی در جهت مدیریت و خود شفقت هانسون توصیه می کند یک زن و شوهر از “سریع و کثیف” روش های طبیعی برای, جسمی, تسکین دهنده, overworked ذهن است.

اول تمرکز روی آوردن آگاهی را به بدن خود را به خصوص از طریق احساس درونی مانند قفسه سینه خود را افزایش و کاهش با نفس خود را. با توجه به هانسون در حال فکر در مورد تنفس خود را کمک می کند تا با خاموش کردن مدارات عصبی است که اضطراب رمپ تا منجر به یک احساس کلی آرامش. آیا در یک اتاق آرام و یا در وسط آنچه احساس می کند مانند یک پشت سر هم از وحشت سعی کنید خود را شمارش تنفس — یکی آهسته تنفس از طریق بینی یک بازدم از طریق دهان و سپس تکرار — استراحت به روند و متوجه بودن هر یک و به تدریج احساس ضربان قلب خود را آهسته است.

دوم سعی کنید به نگه داشتن خود مبتنی بر در حال حاضر. اضطراب است, بعد از همه, بر اساس یک عدم قطعیت در اطراف و ترس از آینده — آنچه ممکن است اتفاق می افتد بعدی. برای کمک به تمرین فیزیکی تمرکز حواس اجرا انگشت خود را از پیشانی خود را مستقیم به بالای سر خود را. با توجه به هانسون تمرکز این توجه به وسط قشر به طور طبیعی آرام استرس در مورد گذشته و آینده و تمایل به آوردن شما به مدارات در طرف دیگر از مغز است که در حال حاضر پشتیبانی-لحظه تمرکز حواس و حس خوب بودن.

وجود تحقیقاتی که پشتیبانی از این ایده که “عبور از خط وسط” است آرام مزایای — این که چرا فعالیت های که نیاز به مراقب باشید و دقیق حرکات دست مانند بافندگی و بافندگی اغلب توصیه می شود که ممکن است اضطراب امداد روش.

سوم او توصیه می کند تبدیل به جسمی اذکار قدرت — چشمک زن به خود استرنج و شن. فکر می کنم به زمانی که شما خود را برگزار اول کلاغ مطرح در یوگا و یا زمانی که شما انجام شده است که پنجره AC واحد تا چهار پرواز از پله ها و یا حتی زمانی که شما با صبر و حوصله برگزار می شود یک دوست نزدیک که رفتن را از طریق یک زمان سخت. با آوردن جسمی حافظه — بدن حس بودن قوی و مصمم شما را به خودتان یادآوری کنید که اگر شما می توانید از طریق آن شما می توانید از طریق این بیش از حد.

اگر شما با داشتن مشکل آرام و ذهن شما را در خود دارد و یک تن از بزرگ ADAA-بررسی سلامت روان منابع است که می تواند کمک کند. برنامه های مانند آرامش فضای, و مغز است.fm ارائه امداد در قالب هدایت تاملات algorithmically تولید لیست پخش و تمرکز حواس تمرین همه رایگان (اگر چه بیشتر ارائه گزینه های اشتراک پس از زن و شوهر اول از “جلسات”).

همچنین باید اشاره کرد که همه اضطراب می تواند خود-موفق — همین دلیل است که متخصصان سلامت روانی وجود دارد. اگر نگرانی و بی خوابی احساس خارج از کنترل و یا شما رنج می برند از ثابت حملات وحشت — و یا اگر شما با استفاده از الکل یا مواد مخدر برای مقابله و یا دیگر بهداشت روانی و نگرانی های تماس خود را پزشک مراقبت های اولیه به شما را در ارتباط با مراقبت از سلامت روان حرفه ای.

اگر شما نگران در مورد هزینه ها و رفتن به دکتر در طول زمان اجتماعی فاصله ربکا Heilweil اشاره کرد در Recode که مدیکر به تازگی اعلام کرد این امر به طور موقت گسترش پوشش برای ارائه دهندگان با استفاده از پزشکی از راه دور مبتنی بر خدمات و از جمله بهداشت روان, مشاوره و دولت نیز آن را آسان تر برای بیماران به استفاده از برنامه های مانند FaceTime و اسکایپ برای دیدار با پزشکان و متخصصان سلامت روانی. در همین حال اداره مبارزه با مواد مخدر نیز ساخت آن را آسان تر به “e-تجویز” برخی از مواد تحت کنترل از جمله کسانی است که در درمان سلامت روان.

و اگر شما و یا هر کسی که شما می دانید که دچار افکار خودکشی و یا با توجه به خودآزاری شما می توانید متن بحران به 741741 به صورت رایگان به بحران متن خط به صورت محرمانه بحران مشاوره تماس بگیرید و یا ملی پیشگیری از خودکشی راه نجات 1-800-273-8255; اگر آن را یک وضعیت اضطراری 911 تماس بگیرید.

“ما همه در حال آزمایش در این زمان ما را به سمت دیگر آن می کنیم و به عقب نگاه کنید و از خود بپرسیم که چگونه ما انجام شده خودمان را در طول این زمان از جمله نحوه ی برخورد ما با افراد دیگر” هانسون می گوید. “همه ما می توانید انجام دهید هر روز بهترین ما می توانیم انجام دهیم اما ما می توانید انجام بهترین ما می توانیم در هر روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>