چگونه به خواندن یک کتاب بسیار طولانی

به انجمن خوش آمدید Vox هفتگی کتاب لینک خلاصه یک انتخاب سرپرستی از اینترنت بهترین و نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط. در اینجا بهترین وب را ارائه کرده است در این هفته از 23 فوریه سال 2020 است.

من اینجا هستم تا به درخواست این فرصت را به ارائه وب سایت خود را با یک حرفه ای طراحی اول شخص مقاله در حمایت از آینده من رمان است.

من یک توضیح روال مراقبت از پوست در علاوه بر این به چند جزئی در مناطق متوسط تخصص, اما من درک می کنم که برای یک نویسنده که نیست حتی در Instagram, ارز خود را از انتخاب است. به عنوان مثل من امیدوار بودم شما ممکن است مایل به نظر من مقاله کوتاه چگونه گاهی اوقات من از نوع کمی غمگین.

این امر به طور طبیعی ارائه می شود رایگان.

تاریخ دروغ گفتن باعث می شود ما اعتقاد داریم که که در آن وجود دارد نهفته است باید وجود داشته باشد دروغگو است. اما داستان می تواند و شاید باید به آموزش خوانندگان خود را به سوال خود زمینه را برای تمایل به این باور همه چیز است. دلیل آن را بسیار وسوسه انگیز به تجسم سن نهفته در افراد این است که تاریخ فرهنگی از دروغ گفتن به ما آموخته برای دیدن دروغ گفتن اصولا به عنوان یک ماده در یک فرد گمراه کننده دیگری است. اما که ممکن است کمتر درست از آن را یک بار بود. سیاسی نهفته است در حال حاضر تمایل به چیزی بیش از اظهارات افراد طراحی شده اند که برای گمراه کردن آنها تا حدودی تولید شده توسط این خواسته ها و باورهای دروغ-ee.

به عنوان یک زن از زمان دانا یک قرن بیستم پس از حقوق مدنی عصر آگاهی است که او به ارمغان می آورد با او به گذشته است. در اوایل بازدیدکننده داشته است او احساس می کند مانند یک ناظر از حوادث یک بازیگر برای بازی در نقش “برده”: “در حالی که ما منتظر به خانه ما مزاج مردم در اطراف ما با تظاهر به مانند آنها باشد. اما ما فقیر بازیگران. ما هرگز واقعا به ما نقش. ما هرگز فراموش کرده است که ما بازیگری است.” در عین حال دیگر که دانا صرف در گذشته بیشتر این احساس محو تا زمانی که او خودش متوجه می شود که او دیگر بازیگری نقش برده است اما در واقع شروع به اقدام مانند یک بنده شخص خودش. پس از اینکه با یک روز و نیم از کار میدانی و دانا می داند که او نمی خواهد زنده ماندن طولانی تحت چنین شرایط و خودش را بیشتر ساکت تر از قبل. “چگونه به راحتی بردگان ساخته شده” او به خودش فکر می کند.

1 تعیین اهداف – اما آیا استراحت

ستاره موراکامی یک بار نوشت: یک داستان کوتاه به نام خواب در مورد یک زن است که در می یابد او دیگر به آن نیاز دارد و با استفاده از زمان اضافی در نهایت به هم زدن از طریق آنا کارنینا. ما نمی تواند انجام دهد – اما ما می توانیم اختصاص زمان با تنظیم یک هدف روزانه حتی اگر آن کوچک به نظر می رسد به شما می گویند 20 صفحه است. که در راه شما هرگز خیلی دور از آن است که شما از دست دادن آهنگ از طرح و سپس بهره خود را. خواندن پس از آن خوب است به خواندن کتاب مانند یک هیجان زده توئین در هری پاتر تاریخ انتشار.

ساعت از هر روز عبور کند که در آن برخورد می کنم, هیچ چیز واقعا به یاد ماندنی را در رایانه و یا تلفن. چه شد من فقط خواندن پنج دقیقه پیش ؟ من واقعا نمی توانم به شما بگویم. من کمی مغز موش نگاهها بر روی صفحه نمایش فرآیندهای یک صدای جیر جیر و پرتاب آن را مستقیما به من روانی کاغذ پاره پاره کننده.

اما زمانی که من خواندن یک کتاب فیزیکی برای, سرگرم کننده, همه چیز آهسته. من با شنیدن کلمات در سر من تجسم صحنه بودن توصیف مکث به تامل بند من فقط مصرف می شود. در آن طول می کشد برای همیشه لطفا برای, اما آن را تقریبا لوکس تغییر سرعت.

جنایات تمایل به تبدیل شدن به نه تنها داستان بلکه ژانرهای هنگامی که ما بیش از حد به آنها عادت کرده اند. به عنوان بیشتر و بیشتر داستان تجاوز جنسی ساخته شده اند در دو سال گذشته این ژانر از خود گفتن است منفجر شد. چیزی که ما اغلب با, روایت تجاوز جنسی به مرتب کردن بر اساس خود را مربوطه احزاب مختلف temporalities: به نظر می رسد ما علاقه مند به عاملان آینده و قربانیان تاریخی ، هر سوال جامعه در مورد عاملان تمایل به نگرانی های خود را در مراحل بعدی آنها را به زندان ؟ آنچه از حرفه خود را? سوال در مورد قربانیان—حتی در اکثر خیریه (که ما نمی پرسند “چه شد و او با پوشیدن؟”)—به نظر می رسد به تمرکز بر گذشته گاهی اوقات در تعقیب درک گاهی اوقات در تعقیب یقین و اثبات و دردناک جزئیات.

با تشکر از هاگوارتز درسی من می تواند مقاومت در برابر کنترل ذهن و حتی محدود, شکنجه, اما من نمی توانم نوشتن قانع کننده نامه بدون تحقیر خطای دستوری است. به همین دلیل است که ادبیات نیست البته در خود skool? من می مسحور من کویل به نوشتن افکار من, اما من هرگز آموخته است که چگونه به افکار دلربا. من شنیده ام که Durmstrang دانش آموزان باید یک skool روزنامه. شما می دانید آنچه در هاگوارتز ، سه سر سگ در کمین قلعه با اجازه به کشتن هر کس آن را می یابد. Indeedly زندگی من بود و به طور مداوم در معرض خطر در حالی که در هاگوارتز بود که یک دانشگاهی distracshun.


و در اینجا در هفته کتاب در Vox:

مثل همیشه شما می توانید نگه دارید تا با تمام کتاب های ما پوشش با مراجعه به vox.com/books. خواندن مبارک!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>