من صرف بسیاری از 20s رفتن به یک سنگ نشان می دهد و یا دیگر اغلب در تیره رنگ پانک باشگاه با مخاطبان شماره در نوجوانان است. من زندگی می کردند در Austin, تگزاس, در این زمان بود که صورتحساب به “پایتخت موسیقی زنده جهان” و من به طور کامل متعهد به ساخت بیشتر از یک محل.

این یک جوانی من نمی خواهد که برای رد و بدل مقدار علاوه بر رایگان جهان سفر. هر گروه من آنها را دیدم و اغلب قبل از آنها تا به حال هر سطح از شهرت. من تا به حال استقامت برای رفتن به تمام روز را نشان می دهد در جنوب غربی هر سال و پس از آن به نوبه خود در اطراف و دیدن تمام شب را نشان می دهد درست پس از ربودن یک شام سریع در حالی که گرفتن با دوستان است. این بدون اغراق بگویم که من دیده ام هزاران زندگی می کنند نشان می دهد از همه نوع در زمان من.

تبلیغات:

زندگی البته میکشد تا به همه ما و مثل اکثر مردم موسیقی تبدیل شده است کمتر از بخش مهمی از زندگی من در 40s از آن در 20s. البته همه چیز نسبی هستند و من downscaled موسیقی وسواس است که هنوز هم به مراتب بیشتر متعصب تر از آنچه که اکثر مردم و حتی نزدیک به در 20s خود را. من هنوز DJ تفریحی. من هنوز هم طولانی لیست پخش برای دوستان. من در تلاش برای تصویب یک رکورد, فروشگاه, مهم نیست که چقدر شلوغ من بدون رفتن در یک جعبه حفاری.

و من هنوز هم واقعا عاشق رفتن به زندگی می کنند نشان می دهد. نه چهار یا پنج بار در هفته بود و من قادر به مدیریت در سر جوانان است. من دیگر متصل به صحنه های محلی و قادر به سر و صدا کردن های مختلف 15 unsigned باند من لذت بردن از دیدن زندگی می کنند.

هنوز, من به دنبال بسیاری از گروههای که تور و یک نقطه برای دیدن آنها را زمانی که آنها به شهر می آیند. و به عنوان مثل من توسعه یافته بسیاری از نظرات در مورد آنچه باعث می شود موسیقی زنده تجربه به مراتب بیشتر سرگرم کننده برای هیچ-دیگر-20-چیزی است که طرفداران. با که در ذهن برخی از افکار در اینجا برای باشگاه گروهها و طرفداران دیگر در مورد چگونه به تجربه زنده موسیقی ارزشمند تر برای بیش از 35 مجموعه.

تبلیغات:

بسته بندی آن را تا قبل از ساعت 11 شب (و یا اگر شما می خواهید برای دریافت wild با آن قبل از 10 p. m.)

به طور جدی در Austin, headliners در باشگاه تمایل به رفتن در نیمه شب یا بعد از آن — به این دلیل که میله باز بماند تا 2 صبح و آنها می خواهند به زور هر دقیقه از الکل خرید کردن از جمعیت. اما زمانی که من نقل مکان به نیویورک در اوایل 30s, که من پیدا کردم خیلی به من لذت این مرحله اتحادیه قوانین به معنای یک کل بسیاری از نشان می دهد در واقع پایان بسیار زودتر از آن. آن را ممکن است برای دیدن ادامه باندهای من دوست داشتم در حالی که هنوز تا 7 صبح که وظیفه و زیست شناسی خواسته های من. حتی در تعطیلات آخر هفته به این معنی که من هنوز هم می تواند زود به انجام تمام کارهایی که آخر هفته مسائل رشد یو پی اس انجام کار و مغازه در بازار کشاورز.

واژه “درب 8 بعد از ظهر نشان می دهد 9 p. m.” در حال تفاوت بین خرید یک بلیط و نیست. بعد از آن, و من کاملا قبول من فقط گوش دادن به رکورد خود را در خانه به جای.

تبلیغات:

بده که razzle dazzle

در نوجوانی و اوایل 20s موسیقی راک تا به حال یک خشکه مقدس زیبایی و حسن نیت ارائه میدهد از پانک و گرانج, حرکات: بدون لباس بدون نور را نشان می دهد هیچ کار های گرافیکی و اغلب هیچ ابزار علاوه بر گیتار و درام. که خوب است هنگامی که شما در حال رفتن برای دیدن 10 bands یک هفته اما زمانی که شما خوش شانس برای دریافت یک بار در ماه آن را می توان یک یاس.

تبلیغات:

خوشبختانه ردیابی بازگشت به Le Tigre اولین تور در اوایل 2000s فضای ساخته شده برای موسیقی راک به, خوب, سرگرم کننده است. و بویی bless the millennials و در حال حاضر Gen Z-ers ساخت موسیقی های جدید آنها عشق نور را نشان می دهد و لباس. و به عنوان یک بد خو Gen Xer من می گویند آن را نگه دارید. این موسیقی است. باید آن را در مورد سرگرم کننده مردم.

شمع!

من به خود من اما بسیاری از حتی کمتر تجربه کرده همکار نیست-جوان-دیگر طرفداران موسیقی که حتی کمتر از من احتمالا فراموش کرده که چگونه با صدای بلند در کنسرت موسیقی راک می شود. و کنسرت باید با صدای بلند! با این حال زمان به اذعان کرد که کمی چاشنی در گوش هم امن تر و لذت بخش تر از تحمل شوک به سیستم خاصی decible سطوح. طرفداران باید خود را به ارمغان بیاورد و باشگاه ها باید آنها را به فروش ارزان در یک محل قابل مشاهده.

تبلیغات:

زندگی کوتاه است. رقص!

این توصیه بیشتر برای شخص من کنسرت را برانگیخت چرا که به من اعتماد هر دو باشگاه و گروه شما می خواهید به رقص است. یا حداقل راک با جوراب های خود را. پیچ این ببنج سر در حالی که ایستاده هنوز هم بی معنی است. لرزش لب به لب خود را. پرتاب دست خود را در هوا. فلش برخی از شاخ شیطان خود را با زبان ،

یکی از افتخارات وسط سن می تواند و باید متوجه می شوند که چه افراد دیگر فکر می کنم در مورد شما مهم نیست در همه. بله شما احمق. هیچ کس مراقبت. شرم بسیار راک اند رول و شما در یک راک اند رول کنسرت.

تبلیغات:

خرید چیزهای در جدول merch

با ظهور جریان خدمات مانند Spotify که با عنوان جرم جنایی underpay ترین هنرمندان باند اغلب تکیه بیشتر بر روی سایر منابع درآمد برای زنده ماندن. شما فرد با رشد و شغل و درآمد می تواند انجام بخشی خود را با دادن این گروه پول به طور مستقیم در جدول merch. من جمع آوری وینیل بنابراین من معمولا خرید رکورد خود را که در فرمت اما اگر که خود را جم ترین باند مجموعه ای زیبا از تی شرت برای خرید در دسترس.

بهترین بخش این است که تی شرت های خیلی بهتر از آنها زمانی که جوان بودم. سپس بازگشت شما خریداری یک لنگ Hanes, تی شرت که مناسب نیست راست در جدول merch و تا به حال به قطع عضو آن را با قیچی در خانه به اضافه کردن چیزی شبیه جنس درخواست تجدید نظر. در حال حاضر آنها بیشتر تنگ کمر و V-گردن و نرم و پنبه است که باعث می شود یک گروه T-shirt چیزی است که شما ممکن است در واقع می خواهید برای پوشیدن دارم.

بیایید آن روبرو هستند: کمد لباس خود را به طور فزاینده ای گرفته شده توسط L. L. Bean یا Ann Taylor. این است که خود را تنها شانس باقی مانده برای پوشیدن چیزی است که شما را به یاد که شما در واقع نه به عنوان خسته کننده به عنوان شما نگاه کنید. من هنوز هم می پوشند, band T-shirts تا زمانی که آنها در حال سقوط از هم جدا در شستشو و این یکی از آن چیزهایی که مرا به یاد در میان پرداخت قبوض و انجام واقعی کار که من واقعا هستم.

تبلیغات:

و همیشه به یاد داشته باشید: Iggy Pop است که 72 سال سن دارد و هنوز هم به ارمغان می آورد آن زمانی که او انجام می دهد زندگی می کنند

بنابراین شما بیش از حد قدیمی برای کشف موسیقی جدید, بازی آن را با صدای بلند و به شما اجازه می مو را در مناسبت زمانی که گروههای موسیقی مورد علاقه شما در حال آمدن به شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی