چگونه به صرف زمان


Hands move puzzle pieces around on a table.

گتی ایماژ Plus

در اولین مرحله از coronavirus قرنطينه ما صرف یک معامله خوب از زمان ما فرسایش در مورد چگونه ما می خواهیم آن را پر کنید. ما تا به حال بسیاری از ساعت ناگهان بنابراین ما برنامه ریزی زوم جلسات و زوم پشتیبانی از گروه ها و زوم کنسرت توسط fistful. ما برنامه ریزی شده و ما زوم بسیار است که ما به پایان رسید تا هزینه های مرحله بعدی coronavirus قرنطینه تا به طور کامل خسته ما زوم برنامه است که ما مدت زمان طولانی تر تا حدودی به صورت نسبی صلح و آرام از زمان قبل از. ما ساخته شده زوم گروه به روند همه زوم احساسات. ما پر از ما روز پر ما روز به دلیل جامعه بهتر از تنها بودن در زمانی که شما در حال وحشت زده.

در حال حاضر ما در مرحله بعدی و یا اگر شما نمی, شما ممکن است به زودی. این مرحله که در آن شما شروع به پر کردن تازه کشف شده خود را در زمان یادگیری است که کسی می دانید که به این ویروس شخص دیگری شما می دانید بسیار بیمار با این ویروس و کسی که شما می دانید به تازگی درگذشت از ویروس. بزرگ و سفت شدن و دوستی و جامعه آمد که در روز قبل از این ویروس به این معنی است که این زیان ها ضخیم تر بیش از حد. پانچ در گلو پانچ در گلو پانچ در گلو. کوره در رفته برنامه آنلاین کنسرت و quarantinis شروع به عقب رفتن از آنجا که این روزها با وحشت از آنچه از دست داده است و آنچه ممکن است از دست داده و همچنین با در نظر گرفتن درجه حرارت خود را که می تواند یک معامله خوب از زمان به ویژه هنگامی که شما وحشت زده. و بدترین قسمت این است که این دانش است که آن را هنوز هم برای رفتن به بدتر.

ناگهان شما در حال فکر کردن در مورد وقت خود را در راه های مختلف. پر کردن روز است نه نگرانی رئیس. زمان خالی چیزی به بار تا آنجا که یک چیز گرانبها به doled. از آنجا که بسیاری از تماس های تلفنی را. همه ناگهانی که حاشیه cisco powered شعر است که در مقابل ذهن ما dallying در shallows به عنوان فروشگاه مواد غذایی کارکنان و پرستاران و معلمان و سرایداران و پزشکان و تحویل مردم (سلام فدرال سابق پسر, با تشکر از شما) و مواد غذایی preparers و مراقبت از سالمند کارگران و اولین پاسخ مهار خود را مانند گاو به این نکته است که همه خارج از کنترل ما است.

من صرف حداقل 80 درصد از روز من سپاسگزار بودن و گفتن که من مردم هستم. این یک چیز است که کمک می کند.

به من نه اولین پاسخ, بنابراین من فکر می کنم زیادی در مورد نحوه تخصیص زمان من. این تبدیل برای من روشن است که صفر درصد می توان آن را کارگردانی در جلسات مطبوعاتی ریاست جمهوری که به نظر می رسد به مثبت ما را همه مریض تر و صفر درصد می توانید به schadenfreude چون glorying در کسانی که تست مثبت است که یک بار گفت: این ویروس یک “جعل” است و همچنین ساخت ما همه دور مریض تر بیش از حد. صفر درصد از زمان اختصاص داده شده به مبارزه با افراد در اینترنت (اگر شما تا کنون برنده یک مبارزه با یک فرد بر روی اینترنت, شما به یک قهرمان و باید در حال اجرا CDC اما من که استعداد). صفر درصد از وقت من می توانید به سرزنش افرادی که اصلا این چیزی که به طور جدی به عنوان من انجام و صفر درصد می توانید به سرزنش افرادی که این چیز خیلی جدی برای من. ما همه عزادار در حال حاضر و سرزنش است نه برای بار غم و اندوه. در نهایت صفر درصد از وقت من می رود به عذرخواهی برای این واقعیت است که من خوش شانس هستم چرا که من دو هفته را صرف انجام آن و مشخص نیست که این کمک هر کسی که احساس می کنید بهتر است. من خوش شانس هستم. بسیاری از ما خوش شانس در حال حاضر. برخی از ما نمی خواهد, خوش شانس, بعد, اما ما نمی دانیم که تا بعد از. به جای عذرخواهی برای اینکه خوش شانس, من صرف زمان سپاسگزار بودن. من صرف حداقل 80 درصد از روز من سپاسگزار بودن و گفتن که من مردم هستم. این یک چیز است که کمک می کند.

بنابراین این است که چگونه من صرف زمان در حال حاضر. من به مراقبت از بچه و شوهر و خانواده من و من سعی کنید به مراقبت از خودم. افرادی که نیاز به آزمون و هواکش و ماسک و پزشکان واقعا نیاز بقیه از ما به خوردن ناجور kale. من سعی کنید به مراقبت از مردم در اطراف من که عزادار یا عزاداری یا رنج می برند یا کسانی که در حال مهار آنقدر تنگ به خود گاو است که آنها نمی توانند مستقیم. من سعی می کنم به استفاده از. من تماس افرادی که بیش از 70 زیرا تصور کنید که قادر به دیدن نوه های شما و همچنین گفته شما شاید خیلی مصرفی اگر بازار نیاز به برخی از کوانتوم مردم مرده. من سعی می کنم اگر من می توانم پیدا کردن کلمات اگر چه مانند زمان کلمات نیاز به doled با احتیاط. من سعی می کنم به پول برای چیزهایی که من هنگامی که به اعتقاد دولت در زمان مراقبت از. من سعی کنید به فکر می کنم در مورد بوئینگ یا Jared کوشنر.

من از خودم به عنوان من می توانم این چیزهایی که من انجام می دهند: آیا انجام این کار به شما احساس بهتر یا بدتر ؟ صحبت نگران مادرم معمولا احساس می کند خوب است. جامعه است که هنوز هم همه چیز. جمع آوری برای گفتن kaddish با یک عزادار دوست احساس می کند بهتر است. خنده با بچه های من در فیلم گربه احساس می کند فوق العاده است. گفتن بچه ها من برای انجام کارهای بیش از حد بسیاری از چیزهای بد احساس می کند. مبارزه در مورد دموکراتیک اولیه احساس می کند مانند داستان های علمی تخیلی. وقتی که من شروع به ترس و وحشت در مورد تروما ما همه در من به خودم به مدل چیزی بهتر برای بچه های من. همچنین من فکر می کنم من در یک codependent رابطه با کارهای سیاه سنجاب در خارج از پنجره من. آن را پیچیده است. هیچ کس می خواهد به ساخته شده کوچکتر از آنها واقعا هستند توسط این ویروس که نیاز به به خاطر سپردن به اقامت بلند حتی زمانی که وسوسه به مبارزه مردم در توییتر توسط سوسو زننده وجود دارد مانند کوکائین.

من واقعا هرگز کاملا آن را دوست داشت زمانی که میشل اوباما به ما یادآوری کرد که زمانی که آنها به پایین ما را مجبور به بالا رفتن. من حدس می زنم چون من خیلی unutterably خسته از بودن پانچ در زانو. اما در حال حاضر زمان برای یادگیری در مورد رفتن به عنوان بالا به عنوان شما می توانید چرا که سخت ترین چیز این است که شما وحشت زده. امروز ما خواهد آموخت که کسی بیمار است و کسی فوت کرد و ما را می خواهید به صرف زمان فر در رختخواب گریه. و این است که یک محل عالی بود. و سپس به عنوان ما می بینیم در این آهسته-رول ویکتور فرانکل انسان قبل ما را پیدا خواهد کرد هدف پیدا کردن چیزی برای انجام برخی از سبد خرید برای ضربه زدن به ما گاو به, حتی اگر ما در خیابان های صرفه جویی در زندگی. من صرف زمان من در تلاش بود به سایه ها و انعکاس از افرادی که من می بینم صرف وقت خود را با هدف و شجاعت. و این همه من هم برای فقط در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>