چگونه برای جلوگیری از پرداخت وام مسکن خود را در طول همه گیر

در آوریل 1st, با اقتصاد چکش توسط میلیون ها نفر از ضرر و زیان حدود یک سوم از مستاجرها در امریکا نمی پرداخت اجاره خود را. بسیاری از مستاجرها را به دست آورد اجاره انجماد و deferrals از خود صاحبخانه آنها به عنوان مصرانه از دولت فدرال به تصویب در سراسر کشور اجاره یخ در طول بیماری همه گیر. اما در حالی که مستاجران در بر داشت قدرت در اعداد فرد صاحب خانه که نمی توانید پرداخت صورتحساب خود را پیدا کرده اند خود را رو به پایین خود را وام دهندگان وام مسکن خود را.

بن Manker-Seale صاحب خانه در پورتلند اورگان در بر داشت خود را در برگزاری با وام دهنده خود را, ما, بانک, برای بیش از شش ساعت در هفته گذشته به عنوان او تلاش برای دریافت کمک به وام مسکن. Manker-Seale صاحب یک کسب و کار کوچک است که او تا به حال نزدیک به دلیل همه گیر بنابراین او در حال حاضر هیچ منبع درآمد.

تبلیغات:

“من منتظر نگه دارید و به مدت سه ساعت و آنها را برداشت و گذاشت به طور تصادفی پس از 3 ساعت گفت:” سالن. “سپس من سعی کردم دوباره و من را از اشتباه بخش و من را در یکی دیگر نگه دارید برای یکی دیگر از چند ساعت با بخش سمت راست. زمان نهایی من نگه دارید از کسی که به من کمک کرد من هنوز هم منتظر یکی دیگر از سه ساعت نگه دارید,” او می گوید. Manker-Seale سرخوردگی به نظر می رسد معمولی: کمک مالی برنامه ها وجود دارد اما در واقع صحبت کردن با یک نماینده خدمات مشتری یک چالش است که مدیران در حال غرق با تماس.

در ایالات متحده 62 درصد از مالکان یک وام مسکن. ميانه پرداخت وام مسکن است در اطراف $1,100— که بدان معنی است که بسیاری از آینده 1200 دلار محرک چک را به سرعت تا پایان حساب از ارائه دهندگان وام مسکن. مراقبت, قانون, هزینه, لایحه که شامل مستقیم محرک چک به عنوان به خوبی به عنوان دیگر بیماری همه گیر مربوط به اقتصادی اقدامات امداد اعطا 180 روز تحمل در طول دوره این بیماری همه گیر به افراد با فدرال حمایت وام. Freddie Mac و Fannie Mae که حساب برای حدود نیمی از خانه در ایالات متحده در بازار گسترش تحمل برنامه برای یک سال. بانک های خصوصی بیشتر به دنبال کت و شلوار و ارائه 90 تا 180 روز تحمل برنامه های.

وام مسکن تحمل است همان بخشش: آن است که فقط یک تعلیق پرداخت وام خود را برای یک دوره خاص از زمان. در طول این مدت اکثر بانک های خصوصی در حال تعلیق هزینه های پرداخت در اواخر و مجازات های دیگر و همچنین فروش اموال به رهن و اخراج. (در اینجا یک لیست از آنچه که بانک های بزرگ در حال ارائه است.) اما بهره تعلق خواهد به صورت عادی و دیر پرداخت و یا اضافه شده به پایان وام خود را و یا انتظار می رود به پرداخت می شود در یکجا در پایان از منکر. اگر شما از دست رفته خود را در آوریل 1, پرداخت وام مسکن شما باید تا آوریل 15th قبل از پرداخت خود را در نظر گرفته است اواخر بنابراین هنوز هم وجود دارد زمان به درخواست برای کمک های همه گیر. اگر شما نمی توانید پرداخت آن را یک ایده بد به جست و خیز پرداخت بدون اطلاع بانک خود. اگر شما نمی اطلاع بانکی خود را, شما ممکن است قادر به دریافت تمام حمایت فراهم شده توسط شما مراقبت کنند.

تبلیغات:

اما تا همین اواخر شما تا به حال به تماس با ارائه دهنده وام خود را برای تحمل همه گیر. در اواسط ماه مارس به عنوان بانک نورد خود را به کمک برنامه های مشتریان مورد استقبال قرار گرفت و نه تنها بانک معمول نوار قرمز بلکه گزاف زمان انتظار در تلفن. صدها هزار نفر از مردم آب گرفتگی خطوط تلفن. آنها به زودی به توییتر گرفت به گزارش زمان انتظار از 30 دقیقه به مدت سه ساعت و ناگهانی قطع شده.

Alys کوهن یک وکیل در کشور مصرف کننده مرکز قانون می گوید مشکل مردم را تجربه کرده اند در گرفتن کمک از وام دهندگان در همه گیر جوش پایین به یک اشتغال ذهنی با خطر اخلاقی.

“سیستم تنظیم آن را کمی بیش از حد سخت را برای دریافت کمک از آنجا که بسیاری از نگرانی در مورد درخواست از مردم برای کمک به کسانی که به آن نیاز نیست,” او می گوید.

تبلیغات:

“خطر اخلاقی” است این ایده که افراد فقدان انگیزه ای برای محافظت در برابر خطر که در آن آنها در حال محافظت از عواقب آن است. به عبارت دیگر “هنگامی که مردم در حال محافظت از جنبه های منفی از خطر آنها تمایل به بیشتر از آن.” خطر اخلاقی استناد شده است به انکار کمک به فاجعه طبیعی بازماندگان stymy مهاجرت اصلاحات و استدلال می کنند در برابر تک پرداخت کننده بهداشت و درمان. اما ما واقعا باید نگران بود که مردم در حال رفتن به بیرون رفتن و به عمد خود را به کروناویروس فقط به طوری که آنها می توانید یک سه ماه تعویق در وام مسکن خود را?

“بسیاری از مردم می خواهید به پرداخت صورتحساب خود را و اگر آنها می توانند. ما نیاز به راه اندازی یک سیستم است که ساده تر برای افرادی که نمی, می گوید:” کوهن. اما او می گوید که سقوط مالی سال 2008 نشان داد که کنندگان نبودند مجهز و کارآمد برای دست زدن به چنین حجم عظیم از صاحب خانه درخواست و این قابل ملاحظه ای را در سال 2020 است.

تبلیغات:

“مردم اغلب نیاز به ارسال همان کاغذ بازی بیش از یک بار و است که اغلب اشتباه اطلاعات استفاده شد و برای تعیین اگر کسی واجد شرایط برای اصلاح وام می گوید:” کوهن.

برخی از بانک ها ممکن است در نظر گرفتن توجه داشته باشید از این. سخنران از ولز فارگو, تعقیب و بانک مرکزی امریکا نیست به اشتراک گذاری اطلاعات در زمان انتظار با سالن. اما در هفته گذشته و در نیم عمده ترین بانک ها را اجرا جدید “راه حل های دیجیتال” به مشتریان اجازه می دهد به درخواست همه گیر مربوط به وام مسکن کمک آنلاین. یک تعقیب و گریز سخنگوی خود را به نام سیستم جدید “یک کلیک” فرایند است که مشتریان می توانند دسترسی از داخل حساب خود را آنلاین.

نمونه مثال از برنامه فرآیند نیاز به مستندات گسترده و پردازش. اما تعقیب را سخنگو می گوید: بحران مالی 2008 آموزش داده بانک به اولویت بندی سرعت در هنگام اعطای کمک های اضطراری به مشتریان. “در حال حاضر مردم فقط نیاز به کمک به سرعت به عنوان امکان پذیر است. برای رفتن را از طریق کل فرایند تصمیم گیری خواهد بود به نوعی غیر ممکن است با توجه به حجم” از درخواست او می گوید:.

تبلیغات:

این سخنگو می گوید تعقیب نمی خواهد انکار هر گونه درخواست برای pandemic تحمل و پنجره برنامه باز باقی خواهد ماند به طور نامحدود. تعقیب و گریز هم نیست که نیاز به اسناد و مدارک برای اثبات مشکلات مالی ناشی از این بیماری همه گیر او می گوید:.

ولز فارگو می گوید آنها همچنین اعطای 90 روز تحمل به هر گونه وام و مشتری که درخواست کمک. مشتریان که آنها برای کمک تماس بگیرید شارژ نمی شود هزینه های اواخر و یا گزارش اعتباری خود را تحت تاثیر تعلیق.

بانک مرکزی آمریکا همچنین می گوید آنها نمی نیاز به اسناد و مدارک از مشتریان که درخواست برای تحمل. با این حال یک سخنگوی به من گفت که اگر شما در حال حاضر در پرداخت وام مسکن شما واجد شرایط نیست برای همه گیر شکیبایی. بانک مرکزی امریکا مشتریان تنها 15 روز پس از پرداخت خود را در موعد مقرر به درخواست برای pandemic تحمل.

تبلیغات:

زمانی که Manker-Seale شد در نهایت قادر به صحبت با نماینده ما در بانک مکالمه در زمان کمتر از یک ساعت و به او اطمینان داده است که وام مسکن خود را پرداخت خواهد بود برای معلق بعد از 180 روز. او نیاز به ارائه هر گونه مدارک اضافی. تلفن نماینده او وعده داده آنها را ارسال مستندات بیشتر در پست الکترونیکی است که او را دریافت آوریل 11. خود حساب آنلاین در حال حاضر می گوید: “ما در روند به روز رسانی این صفحه برای نشان دادن نظر خود را پرداخت تعلیق” و لیست کامل شماره تلفن و فرمت به تماس برای به روز رسانی.

اما ما بانک است که نیاز به پرداخت فوری از به حالت تعلیق در پرداخت در پایان 180 روز. Manker-Seale می گوید نماینده به او گفت که نمی تواند اضافه کردن پرداخت به پایان وام مسکن خود را. به طور مشابه, بانک مرکزی آمریکا شده بود گفتن مشتریان آنها می خواهم نیاز به پرداخت یکجا پس از تحمل دوره است. یک سخنگو گفت: سالن که چنین گزارش موارد به علت اولیه سردرگمی در سریع آموزش کارکنان جدید کمک و که بانک مرکزی آمریکا خواهد شد اجازه می دهد مردم را به حفظ پرداخت های ماهانه خود را همان قرار داده و پرداخت های از دست رفته در پایان مدت وام.

اما این “راه حل های دیجیتال” است که آن را آسان تر برای درخواست کمک ؟ انتظار نداریم که آنها را به چوب در اطراف پس از همه گیر شده است. هنگامی که شما 90 تا 180 روز از منکر هستند تا هر دراز مدت تغییرات به وام خود را باید مورد به مورد و بر اساس—و شما نمی توانید انجام دهید که با هر یک از این جدید “یک کلیک” راه حل.

“این یک فرایند” تعقیب سخنگو می گوید. “این چیزی است که در آن شما را مجبور به نشستن بر روی گوشی به پر کردن یک فرم وجود دارد آنلاین راه برای انجام آن وجود دارد اما برخی از عقب و جلو درگیر است. اما من نمی توانم پیش بینی این است برای رفتن به یک مسئله در سه ماه.”

تبلیغات:

یک Wells Fargo سخنگو می گوید: “ما نیاز به صحبت با آنها [صاحبخانه] به طور مستقیم به درک شرایط خود و شناسایی بهترین راه برای کمک به آنها در رفتن به جلو است.”

هیچ تضمینی وجود ندارد البته که غیر ضروری کسب و کار را دوباره باز کنید در سه یا حتی شش ماه و مالکان باید پول در آینده دوباره. و حتی پس از کسی که رزومه کار توانایی های خود را به قبلی پرداخت وام مسکن ممکن است با تاخیر.

“به همین دلیل است که این سیستم هنوز هم با تکیه بر توانایی مالکان به دریافت از طریق به کنندگان گوشی ؟ ؟ ما نیاز به تمرکز بر روی کمک به مردم در مواجهه با مشکلات و overfocus در نابجا و نگرانی در مورد خطر اخلاقی,” Alys کوهن می گوید. ملی حقوق مصرف کنندگان در مرکز است که به جای معرفی یک سیاست است که هر کسی که می شود و یا 60 روز دیر پرداخت وام مسکن باید به طور خودکار داده های اولیه منکر از 180 روز—صرف نظر از اینکه آیا یا نه آنها می توانند از طریق خود servicer در تلفن. NCLC نیز خواستار یک سیاست است که یخ تمام علاقه تعهدی و مانع از طلبکاران صاحبخانه ارائه دهندگان ابزار و دیگران از خواستار یکجا پرداخت کامل پس از تحمل دوره است.

اما در حال حاضر بن Manker-Seale های پرتلند صاحب خانه انتظار دارد که اوت او خواهید بود تماس با بانک خود را دوباره و — همراه با صدها نفر از هزاران نفر از دیگر مالکان رو به همان تاخیر و قطع به عنوان او در ماه مارس است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>