چگونه برای جلوگیری از Procrastinating

قسمت یادداشت ها

ماری آموزش سگ برای زندگی, اما او در تلاش برای آموزش یک ترفند جدید—غلبه بر تعلل. برای یک سال او شده است آماده برای راه اندازی یک سگ جدید آموزش برنامه….فقط به عنوان به زودی به عنوان او می سازد فیلم های آموزشی برای آن است. تاخیر صدمه زدن به کسب و کار پس چرا او همیشه در حال عبور از این وظیفه خود را به انجام لیست است ؟ در این قسمت از چگونه!, Dan Ariely استاد در دانشگاه دوک و نویسنده قابل پیش بینی غیر منطقیسهام برخی از تعویق راهنمایی کردم که او را از طریق یک زمان دشوار در زندگی خود را. هنگامی که یک کار دشوار بافندگی در مقابل شما دان می گوید: خودتان پاداش برای تلاش و نه نتیجه. در غیر این صورت شما ممکن است هرگز آغاز شده است.

چه خود را به شدیدترین چالش ها در طول همه گیر? و آنچه که شما در حال کار برای شما? ما ترک یک پست صوتی در 646-495-4001. ما در حال جمع آوری مشکلات شما و راه حل برای ما تکرار قرنطینه Q&A.

پادکست های تولید شده توسط Derek جان و راشل آلن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>