چگونه برای زنده ماندن قرنطینه در 215 آهنگ

اواخر هفته گذشته من صادر شده یک چالش برای من در توییتر دنبال دوستان و همکاران در سراسر مختلف Slacks, شبکه های اجتماعی و ایمیل های زنجیره ای: به من یک آهنگ است که می تواند خود را کامل قرنطینه لیست پخش.

این نتایج که در آمد فوق العاده متنوع و جالب, و من شروع به جمع آوری آنها را به یک لیست پخش Spotify در. در آن زمان من انجام شد و من تا به حال 215 آهنگ ها بود که همه جا از موسیقی کلاسیک تا مدرن, hip-hop, از, موج جدید bangers به ستاره پاپ بیش از حد.

به طور طبیعی من تا به حال به اشتراک گذاری با جهان است. که فقط به آنچه من انجام داد.

ماندگاری کمی بیش از 16 ساعت “قرنطینه: یک لیست پخش” شده است توالی (توسط من) به راحتی جریان از یک آهنگ به بعدی, بنابراین شما می توانید گوش دادن به آن یا حوصلگی و یا در. (من ترجیح می دهند به گوش دادن به آن را در دستور اما پس از آن من می خواهم آن را به عنوان من بیان هنری بودن متوجه شدم.)

توجه داشته باشید: اگر یک توصیه شده آهنگ در Spotify در من قرار داده و آن را در این فهرست از جمله برخی از آهنگ ها با زبان صریح و روشن (هر چند از “four-letter words” تنوع چیزی بیشتر) و یک زن و شوهر از آهنگ ها بیش از 20 دقیقه. برای سابق Spotify اجازه می دهد تا شما برای جلوگیری از محتوای غیراخلاقی توسط کوه در می رم سوئیچ در تنظیمات منو بنابراین اگر شما بچه ها در اطراف و یا فقط نمی خواهید برای گوش دادن به آهنگ ها با برخی از چهار حرف کلمات در آنها ممکن است شما می خواهید به سوئیچ که در. برای دومی چرا شما نمی خواهید برای گوش دادن به یک و نیم ساعته قطعه ای از سر و صدا پاپ??

(توجه داشته باشید دیگر: یک تعداد انگشت شماری از آهنگ ها به من پیشنهاد نمی شد در Spotify که بیش از حد بد است. برخی از این آهنگ ها عالی هستند.)

تم های مشترک محصول در سراسر شامل آهنگ های. وجود دارد مقدار زیادی از آهنگ جداسازی و چندین مورد بیماری یا بیماری. وجود آهنگ های پر از یاس و ناامیدی برای آنچه که ممکن است در آینده, اما پس از آن فقط به عنوان بسیاری از آهنگ ها پر از خوش بینی و امید است که ما ممکن است از طریق این بعد از همه. کار بر روی لیست پخش در معرض من خیلی موسیقی من تا به حال شنیده ام و مرا به دوباره برخی از مورد علاقه های قدیمی ، این لیست پروژه بود راستش یکی از چیزهایی که من احساس ترین پایدار در این قرنطینه.

برخی از آمار! ترین نامزد دریافت جایزه هنرمند کوه بز, که چهار آهنگ در لیست هر چند اگر شما به جان لنون اعتباری برای هر دو آهنگ او انجام شده با بیتلز و به عنوان یک عمل انفرادی او پنج آهنگ ها در لیست. ترین نامزد آهنگ دوره بود کوه بز “در این سال” (“من میخوام آن را از طریق این سال / اگر آن را در جان من” که شد نزدیک به یک دوجین مردم و بسته کردن لیست پخش به عنوان چند بار که من آن را شنیده ام در طول سال را هرگز قدیمی می شود.

جدید ترین آهنگ در لیست دعا Lipa “فیزیکی” آن بیرون آمد فقط یک تعداد انگشت شماری از روز پیش. قدیمی ترین آهنگ در لیست فرانسوی عاشقانه, آهنگساز, Camille Saint-Saëns را “رقص خوفناک” که نوشته شده بود در سال 1874. بله وجود دارد پهنای گسترده ای از مسائل در دسترس در اینجا.

امیدوارم که شما لذت بردن از این لیست تا آنجا که من انجام دهد. و اگر هیچ چیز دیگری, من امیدوارم که شما درک چگونه شگفت انگیز آن است که “کتاب” از Alexandre Desplat امتیاز برای Greta Gerwig را زنان کمی بیش از رول به Jessie J, آریانا گراند و Nicki Minaj را در “Bang Bang.” (بسیار شگفت انگیز است.) لذت بردن از ایمن ماندن و گوش دادن مسئولانه است.

(PS: اگر شما فقط می خواهید به عنوان خوانده شده اصلی توییتر موضوع که منجر به کل این هیولا/شاهکار من تعبیه شده اولین توییت زیر. به طور طبیعی پیشنهادات که در آمد به من از طریق ایمیل و دیگر فضاهای خصوصی هستند و نه در موضوع.)

یکی از چیز خوب است Vox توصیه های ویژگی. در هر نسخه پیدا کردن یک چیز بیشتر از دنیای فرهنگ است که ما به شدت توصیه می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>