چگونه به سازمان ملل متحد-دکل انتخابات: در “ذبح کردن اژدها” شهروندان مبارزه علیه gerrymandering

قبل از ننگین تقلید مسخره امیز از انتخابات ریاست جمهوری 2016 دیوید دیلی آگاه شد که چیزی عمیقا شکسته در آمریکا دموکراسی است. در آن زمان دیو بود من رئیس و سردبیر سالن و من به یاد داشته باشید احساس کمی گیج هنگامی که او به من گفت که او به نوشتن یک کتاب در مورد کنگره redistricting. من فکر کردم او را به عنوان بیشتر از یک کتابفروشی مرد هنر و فرهنگ مرد نسبت به نوع سخت wonk علاقه مند به گرانول جزئیات چگونه قانونگذاران ایالتی را به خود جلب کرد نقشه برای کنگره مناطق.

مطمئن شوید — ما همه آگاه شدن است که جمهوری خواهان به حال gamed سیستم به نحوی و تا به حال قفل شده است و در آنچه نگاه به یک نشکن اکثریت در مجلس نمایندگان از طریق سرشماری سال 2020. (مانند بسیاری از ما دیو بود در واقع اشتباه در مورد آن بخش اما آن را در زمان و تاریخی موج انتخابات رانده شدید نفرت علیه رئیس جمهور تهمت به از طریق شکستن این سد است.) اما وجود دارد متفاوت توضیحات برای که و به عنوان من در مورد بحث با دیو در سالن ما مذاکرات در مصاحبه سال گذشته بسیاری از مردم خریداری و به نیمه بی ضرر بزرگ “مرتب سازی بر اساس” تئوری که برگزار می شود که دموکرات و جمهوری خواه رای دهندگان تا به حال از لحاظ جغرافیایی بخواهند صفحاتی دوباره مرتب خود را در یک شیوه ای است که فقط اتفاق افتاده است برای ایجاد مصنوعی قانونی اکثریت برای ایران حتی آن را به عنوان نشان داده همیشه نسبت کوچکتر از جمعیت ایالات متحده.

تبلیغات:

چه دیو کشف و جلوتر از بقیه از ما بود که بزرگ “مرتب کردن” به عنوان یک بار بزرگ از تلخه. پس از دستاورد های تاریخی در سال 2010 انتخابات میان دوره ای جمهوری خواهان تا به حال به طور کامل و به طور کامل pantsed دموکرات ها با ظالم و پیچیده mapmaking پروژه در سراسر ایالات متعدد با خاص قصد خود را به حداکثر رساندن خود رای دهندگان قدرت در مناطق روستایی و مناطق حومه و به حداقل رساندن قدرت به احتمال زیاد دموکراتیک رای دهندگان به خصوص مردم رنگ در مناطق شهری است.

ما می دانیم که این در حال حاضر. اما دیو پرفروش “Ratf**ked: چرا رای خود را به حساب نمی” یکی از بزرگترین دلایل چرا. دیو پیوست ما در استودیو آوریل گذشته همراه با فیلمساز باراک گودمن که (همراه با همکاری مدیر کریس Durrance) اقتباس “Ratf**ked” به فیلم مستند “ذبح کردن اژدها.” این فیلم در اصل قرار است برای اکران اما به عنوان شما آگاه هستید همه چیز تغییر کرده است. در عوض شما می توانید آن را در حال حاضر در خانه های مختلف جریان سیستم عامل و از طریق عمده ترین ارائه دهندگان کابل.

تبلیغات:

مصاحبه با دیلی و گودمن پخش زنده در مارس 2019 زمانی که “ذبح کردن اژدها” برای اولین بار در جشنواره فیلم ترایبکا. دیلی را follow-up book — تا حدودی خوش بینانه تر “Unrigged: چگونه آمریکایی ها در حال مبارزه برای نجات دموکراسی” — به تازگی نیز منتشر شده است.

سازمان دیده بان ما کامل مکالمه زیر و یا خواندن این متن (به آرامی برای طول و وضوح ویرایش) برای پیدا کردن چگونه جمهوریخواهان و عادلانه باشد برخی از دموکرات ها — تقلب در انتخابات کلید متحده چگونه gerrymandering blunted 2018 موج آبی در بسیاری از مکان ها و آنچه در دادگاه (یا بیشتر نیست) در مورد آن انجام.

من مطمئن هستم که بسیاری از ما بینندگان و خوانندگان در حال حاضر در مورد کتاب خود را “Ratf**ked” است که در مورد این موضوع از gerrymandering و redistricting. استفاده می شود که به صدا مانند یک سوپر خسته کننده موضوع تنها از مورد علاقه ترین و خسته کننده سیاسی wonks. اما در واقع آن صحبت می کند به بسیاری از مشکلات در دموکراسی ما. به عنوان به شما می گویند در زیرنویس آن را چرا رای خود را به حساب نمی کند.

تبلیغات:

دیوید دیلی: من فکر می کنم بسیاری از ما اشتباه gerrymandering چند سال پیش. ما فکر می کنم که آن را ضعیف یا خسته کننده و یا خشک اما ما نیز شاید فکر آن بود دیروز اخبار. وجود دارد به این معنا که دموکرات ها به حال خود طبقه بندی شده اند خود را به این مناطق —

“بزرگ در مرتب کردن بر اساس.”

تبلیغات:

دیلی: “بزرگ در مرتب کردن بر اساس.” شد که در آن جغرافیا که آن را طبیعی خوشه. و واقعا منظورم من در سالن بود و من در حال اجرا ما سیاست های پوشش هر روز و من اساسا درک کنند که چرا دموکرات ها را به خانه در ایالات متحده در سال 2012. هر روز ما پوشش خاموش کردن دولت. ما پوشش 50-عجیب و غریب تلاش برای لغو Obamacare. ما پوشش عدم حتی قادر به گفتگو در مورد کنترل اسلحه پس از kindergarteners رو قتل عام در دبستان سندی هوک. و من تا یک روز و من گفتم: اما چرا دموکرات ها را به خانه هنگامی که ما مجددا انتخاب باراک اوباما ؟ زمانی که دموکرات ها در زمان بازگشت به آمریکا? و آه از آن می رسد دموکرات ها رو 1.4 میلیون رای بیشتر در سال 2012 نسبت به جمهوری خواهان در سراسر کشور? سپس به من نگاه فردی متحده و به من گفت: یک لحظه صبر کن. چگونه ممکن است که در پنسیلوانیا می فرستد 13 جمهوریخواهان و پنج دموکرات است که در اوهایو می فرستد 12 جمهوریخواهان و چهار دموکرات که در کارولینای شمالی دارای 10 جمهوریخواهان و سه دموکرات?

و من نگه داشته به دنبال بازگشت و من این استراتژی جمهوری خواه به نام REDMAP است و برای Redistricting اکثر پروژه که یک تعداد انگشت شماری از ادراک استراتژیست های جمهوری خواه مونتاژ در aftereffects از انتخابات سال 2008 زمانی که جمهوری خواهان فکر می کردم که آنها ممکن است در اقلیت در این کشور برای یک نسل است. آنها متوجه شدم که 2010 بود در واقع واقعا متعاقب انتخابات از آنجا که یک redistricting سال: ما ترسیم تمام خطوط در سراسر کشور قانونگذاران ایالتی و کنگره است. و آنچه در آنها بود آنها سرمایه گذاری 30 میلیون دلار در یک برنامه به تلنگر قانونگذاران ایالتی کوچک محلی نژادها در سراسر کشور در اوهایو و میشیگان و پنسیلوانیا و کارولینای شمالی است. و آنها آب گرفتگی این مسابقات با میلیون ها دلار از تیره پول است. آنها در زمان کنترل این اتاق. آنها سال بعد در قرعه کشی این رادیکال خطوط با کمک سوپر فن آوری و اطلاعات و سیاست ما شده است همان در سطح محلی و یا در سطح ملی بوده است.

در حال حاضر برخی از مردم ممکن است می خواهم به پرش به آینده به می گویند خوب نگاه 2018 midterms دموکرات ادعا 40 کرسی است. نمی کند که مشکل این است که به عنوان بد نیست به عنوان آن ؟ اما من می دانم که شما می دانید پاسخ به این.

تبلیغات:

چه چیزی شما فکر می کنم 2018 توزیع شده اند در خانه اگر ما تا به حال نمایشگاه districting?

دیلی: خوب نکته شگفت انگیز در مورد 2018 است که در اکثر gerrymandered متحده در این کشور — ویسکانسین, North Carolina, اوهایو — آبی موج ضربه ای و یک صندلی را تغییر داد دست. پس از آن هنوز هم 12-4 در اوهایو هنوز 10-3 در کارولینای شمالی آن هنوز 5-3 در ویسکانسین. تنها کشورهای که در آن شما شاهد یک تغییر — دو صندلی در میشیگان بدبختانه در اکثر gerrymandered متحده در این کشور در چهارمین انتخابات چرخه این gerrymandered نقشه است که نشانه ای از یک بطور غیر عادلانه تقسیم را شکست داد. که نشانه ای از یک واقعا موثر و پایدار بطور غیر عادلانه تقسیم.

اگر شما در این نگاه در دولت قانونی آن را حتی بیشتر چشمگیر — 220,000 بیشتر آرا برای نامزدهای دموکرات در ویسکانسین دموکرات ها به دست یکی از مونتاژ صندلی و آنها قطع خواه مزیت وجود دارد به 63-36. این است که در یک سال که در آن دموکرات ها رفت و برگشت همه از ایالت دفاتر. فرماندار

تبلیغات:

فرماندار دادستان کل —

دیلی: یک سناتور ایالات متحده, همه چیز دیگری است. آنها را انتخاب کنید تا یک کرسی در مجلس ایالتی.

اول از همه بسیاری از این gerrymanders شده بود لغو شد توسط دادگاه. بنابراین پنسیلوانیا می شود 9-9 دولت پس از دادگاه عالی ایالت می یابد کسانی که نقشه های خلاف قانون اساسی است.

خنثی ناظر می گویند [که] احتمالا در مورد حق است.

تبلیغات:

دیلی: این یک رقابت 50-50 دولت است. پس از آن باید به 9-9. آن را قفل شده شده بود در 13-5. بنابراین دموکراتها به دست آورد چهار صندلی وجود دارد. وجود دارد جدید نقشه های کشیده شده در فلوریدا. وجود دارد جدید نقشه های کشیده شده در ویرجینیا.

دموکرات ها ساخته شده سود در سال 2018 سه چهارم از کرسی ها بودند که حرف کشیده شد توسط دادگاه و یا توسط کمیسیون. به طوری که آنها قادر به نخ و سوزن و برنده انگشت شماری از کرسی که آنها نیاز به گرفتن اکثریت, اما آنها باقی می ماند در یک ضرر جدی در سراسر کشور. و این نقشه ها که آنها را به رقابت در سال 2020 به عنوان به خوبی.

راست. و ما با استفاده از اصطلاح “حزبی gerrymandering” از آنجا که دادگاه شده اند بسیار مستقیم در بسیاری از موارد قابل توجه در مورد پایین آشکار موارد نژادی gerrymandering. ما عمدتا دقیقا نمی بینیم که اگر چه قطعا وجود دارد برخی از متقاطع به دلیل تمایل آفریقایی رای دهندگان به رای دموکراتیک است.

دیلی: کاملا.

تبلیغات:

اما حزبی gerrymandering یک مشکل باقی می ماند که دادگاه نیست و به طور کامل پرداخت. شما نوشته اید در مورد این زیادی. ما فقط دیدن یک تصمیم را در میشیگان. چه عواقب ناشی از آن ؟

دیلی: این یک تصمیم گیری است. میشیگان در حال حاضر به پیروی از دولت حکم دیوان عالی در پنسیلوانیا و پس از آن دادگاه فدرال احکام از ویسکانسین و کارولینای شمالی می شود چهارم دولت زده اند به طور کامل یک نقشه به عنوان یک قانون اساسی حزبی بطور غیر عادلانه تقسیم. آنها آن را به نام “یک بطور غیر عادلانه تقسیم در ابعاد تاریخی است.” این بطور غیر عادلانه تقسیم در میشیگان بوده است به طوری موثر است. نه تنها تا به حال آن را قفل شده است و جمهوریخواهان کنترل کنگره هیئت حتی در سال است که در آن دموکرات ها برنده یک چهارم از یک میلیون رای بیشتر ایالتی اما دموکرات ها برنده رای مردمی در میشیگان برای دولت خانه [در] 2012, 2014, 2016 و 2018. شما می خواهید به حدس می زنم که چگونه بسیاری از کسانی که سال آنها در واقع موفق به کسب کرسی های بیشتر در? نه تنها یکی است.

بنابراین چه چیزی شما را در اینجا در حال حاضر است یک مورد دیگر به رهبری به دادگاه عالی ایالات متحده. این موارد بلافاصله به دیوان عالی کشور در دادگاه تجدید نظر. و پس از آن می ایستد در خط پشت کارولینای شمالی و مریلند موارد است که ما انتظار داریم یک حکم در ماه ژوئن. و من فکر می کنم ما باید به هیجان زده در مورد این حکم. آن را از می آید مرکب از قضات اما واقعی حاکم بر این در حال رفتن به می آیند در ماه ژوئن و آن را برای رفتن به جلو به جان رابرتسون و برت Kavanaugh.

که یک مشکل بسیار جالب است.

دیلی: آره من مطمئن هستم که من احساس خوش بینانه در مورد آن است.

رئیس دادگستری رابرتز نشان داده است برخی از وفل در این. این است که به نمایشگاه می گویند ؟

دیلی: رابرتز نشان داد باز بودن بیشتر از من فکر کردم در دهان و استدلال. در گذشته او بسیار می خواستم به سرمایه گذاری آنچه که او می بیند به عنوان بی طرف یکپارچگی دادگاه برای تماس با توپ و اعتصابات نیاز به تصمیم می گیرید که وجود دارد بیش از حد سیاست درگیر در یک نقشه. جان رابرتز ممکن است آخرین فرد در کشور است که در واقع معتقد است خود را مزخرف.

برت Kavanaugh در واقع به نظر می رسد کمی جرم بطور غیر عادلانه تقسیم در مریلند است که بطور غیر عادلانه تقسیم در کشور … تنها منطقه در کشور است که شما واقعا می تواند نقطه به نقطه به عنوان یک دموکرات بطور غیر عادلانه تقسیم.

که در آن بود. اجازه دهید فقط می گویند که.

دیلی: که آن را کاملا. و من نوشته ام در مورد آن گسترده است. دموکرات ها اقدام به رسم نقشه است که همه آنها را به هشت نفر از مریلند صندلی. زمانی که امتیازهای متوجه شدم که ممکن است برش آن را کمی بیش از حد نازک آنها گفت: اجازه دهید برای 7-1. و به طوری که آنها انجام یک 7-1 نقشه و آنها تبدیل مریلند-6 به طور کامل در داخل است. این جرم ظریف مفهوم برت Kavanaugh و او مشکل اینجا را ببینید. که آیا او خواهد بود مایل به انجام کاری در مورد آن شگفت انگیز خواهد بود. آن همچنین می تواند عمیقا نکته جالب آن است که اگر یکی از دموکراتیک بطور غیر عادلانه تقسیم 2010 چرخه است که در واقع منجر به حکم توسط دیوان عالی کشور که حزبی gerrymandering بر خلاف قانون اساسی بود.

در راه ما را مریلند فاسد حزب دموکرات ماشین که تشکر می کنم.

دیلی: ما خواهد بود. با تشکر از شما, مارتین اومالی.

اولین بار کسی گفت که تا کنون. باراک گودمن به من بگویید در مورد چگونه شما از خواندن دیو کتاب تصمیم گیری برای ساخت یک فیلم مستند در مورد آن.

باراک گودمن: خوب, من فکر می کنم همه ما تا به حال این تجربه در زندگی ما از خواندن یک کتاب که واقعا تغییرات ما — “فست فود ملت” “جنگل.”

“جنگل” وای.

گودمن: این نوع از تجربه من تا به حال خواندن دیوید کتاب. من می دانستم که بسیار کمی در مورد gerrymandering. من فکر می کنم شاید من می خواهم از عبارت و نوع تا به حال یک ایده مبهم. من کاملا شوکه شده بود با آنچه که من به عنوان خوانده شده. من فکر می کنم چون مثل بسیاری از مردم ما می دانند که احزاب مخالف با یکدیگر است. ما شخصی دیدگاه های سیاسی اما ما تمایل به فکر می کنم که انتخابات اساسا عادلانه است. که اساسا هر کس رای شمارش همان. و آن را برای تلفن های موبایل فوق العاده ساده و بی تکلف اما چند سال پیش این چیزی است که من مرتب کردن بر اساس فکر است. و سپس من خواندن این کتاب و من فقط floored. بنابراین من بلافاصله به نام دیوید و هیچ کس تا به حال optioned است این کتاب در عین حال و دیو نوع به اندازه کافی به روی پروژه های ما. ما به پایان رسید تا رفتن با رسانه های شرکت کننده یک شرکت فوق العاده است که باعث می شود بسیار فیلم خوب بود اما برای ما روشن است که ما نیاز به حرکت فراتر از داستان پروژه REDMAP است که قطعا بخش عمده ای از فیلم به داستان کسانی که در حال مبارزه است. و به خصوص ما متمرکز بر دو داستان است.

یکی در سطح ایالتی رای گیری همه پرسی بود که نشات گرفته توسط یک زن جوان به نام کتی فاهی که هرگز انجام هر چیزی در سیاست است. او 27 سال کردم تا یک روز گفت: “من قصد دارم برای انجام کاری در مورد این موضوع. گالوانیزه و فوق العاده الهام بخش جنبش مردمی در میشیگان آمریکا مردم عادی در خارج وجود دارد در هر روز و در هر آب و هوا, گرفتن, امضا, شدن در انتخابات. غلبه بر هر مانع ممکن است شما می توانید از فکر می کنم که پرتاب شد در آنها تثبیت قدرت در میشیگان. واقعا الهام بخش است. دیگر داستان اصلی ما بگویید داستان از چه شد Gill مورد که رفت به دیوان عالی کشور در زمان ما آغاز شد و پس از آن, آن را هنوز هم در سطح دولت است. و وکلا و شاکیان آورده بود این مورد به همان اندازه پرشور به همان اندازه الهام بخش مردمی است.

چه متن یا موضوع آن چیست ؟ فقط تا مردم بدانند.

گودمن: این مورد شامل دولت در سطح نقشه ها در ویسکانسین که به عنوان دیوید توضیح داد فوق العاده gerrymandered. چه چیزی باعث می شود که داستان بزرگ سیاسی تعلیق داستان و به نوعی یک تریلر سیاسی است که آنها قادر به حفر اساسا در طرح دعوی در دادگاه تیک-tock چگونه این نقشه انجام شد در راز توسط یک گروه بسیار کوچک از مشاوران سیاسی. و مدیریت توسط یک متخصص کامپیوتر پزشکی قانونی به حفاری به دیسک های سخت استفاده می شد که در طول فرایند نقشه برداری — راه آنها سعی کردم به آنها را پاک کند اما این مرد قادر به پیدا کردن فایل های درون آنها را. آنها قادر به بازسازی این روند نشان داد که این بسیار بدبینانه تست محدودیت: چگونه می توانیم رسم این نقشه ها در حال بیشتر حزبی راه برای اطمینان از خودمان X تعداد کرسی مهم نیست که چه ؟ حتی اگر وجود دارد یک دموکرات موج — و یکی وجود دارد در سال 2018 — ما هنوز هم باید 60 کرسی در مجلس قانونگذاری. و حدس بزنید چه ؟ آنها آن را به میخ. و بنابراین ما بگویید و این که چگونه این مردمی آورده این مورد آنها می خواستند به دولت در سطح بسیار الهام بخش راه است. و سپس به دیوان عالی کشور بود که در آن بی درنگ punted توسط رابرتز دادگاه. بنابراین کسانی که در حال مرتب کردن بر اساس داستان ما بگویید در این فیلم است.

بحث در مورد ارتباط بین gerrymandering موضوع و — اجازه دهید بحث در مورد این نوع از مسائل است که ما برای مثال در Stacey آبرامز [فرمانداری] مسابقه در گرجستان که در آن ملت بود پاچه درجه آشکار سرکوب رای دهندگان. یک مرد بود که وزیر امور خارجه در اجرای انتخابات است که در آن او خود را در حال اجرا بود برای فرماندار زخم های برنده بسیار باریک پیروزی. تا چه حد این است که همه بخشی از یک استراتژی قدرت?

دیلی: من فکر می کنم که وجود دارد مقدار زیادی از موضوعات مختلف را در آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا, اما من می خواهم بگویم که اولین چیزی که gerrymandered قانونگذاران انجام دهید این است که آنها آن را سخت تر برای رای دادن در کشورهای خود را. بنابراین اگر شما نگاه کنید در کارولینای شمالی, اگر شما نگاه کنید در پنسیلوانیا شما در میشیگان و ویسکانسین گسترش voter ID قوانین در سراسر این کشور از سال 2012 در سراسر 25 متحده 24 از آنها جمهوریخواه trifecta متحده آنچه که شما شروع به دیدن است که gerrymandering اولین مرحله از فرایند وقتی که می آید به تلاش برای entrench خود را در قدرت است. چیزی که بعد از شما انجام دهید این است که سعی کنید به تصویب رای دهندگان ID قوانین است که پس از جمع اوری رای دهندگان پایین است. نکته بعدی شما ممکن است انجام دهید این است که از بین بردن روز از رای گیری اولیه و یا آن را سخت تر برای رای دادن غایب.

آره دیده ایم همه آن چیزهایی است.

دیلی: در برخی از این کشورها در اوهایو و کارولینای شمالی, آنها این را انجام داده اند به طوری که یک دادگاه فدرال در کارولینای شمالی گفته است که این انجام شد جراحی. که آنها به طور خاص هدف این نوع IDs که آمریکایی های آفریقایی تبار بودند حداقل به احتمال زیاد به اند و خواستار آن و یا که آنها به طور خاص این روز در اوهایو و در کارولینای شمالی که آمریکایی های آفریقایی تبار بودند به احتمال زیاد به رای اولیه و سپس حذف می شود دقیقا همان کسانی که در روز رای گیری. در کارولینای شمالی آنچه را که آنها انجام دادند این بود که آنها تا به حال یک county انتخابات تخته است که بر انتخابات وجود دارد و معمولا فرماندار قادر به تعیین اعضای آن است. در کارولینای شمالی آنها گفت: آنچه که ما در حال رفتن به انجام این است که سال های متناوب. چگونه در مورد اگر ما را همه حتی سال و شما می توانید همه عجیب و غریب ،

مشکل چیه اینجا ؟

دیلی: انتخابات برگزار شد و حتی سال. پس از آن کسانی که انتخابات شهرستان تخته در کارولینای شمالی در گرجستان که پس از آن تعیین کنید که چگونه بسیاری از حوزه ها باز چگونه بسیاری از ماشین آلات هر یک از این حوزه دریافت کنید. و شما آن را نه تنها در گرجستان اما در کانزاس و بسیاری از ایالات در سراسر کشور به خصوص که در آن وزرای امور خارجه شد, اداره خود نژادها برای فرماندار مانند برایان کمپ در گرجستان مانند کریس Kobach در کانزاس است. شما ببینید که چگونه بلافاصله یک حوزه شروع به بسته شدن. شما می دانید گرجستان می خواستم به هفت نفر از نه حوزه در یکی [عمدتا] آفریقایی شهر.

و این من فکر می کنم چیزی است که او را الهام بخش در مورد این فیلم و این لحظه: در سراسر کشور مردم هستند و با توجه به اهمیت این. آنها درک است که این است و نه ضعیف. که این نان و کره از دموکراسی توانایی در واقع به پای صندوق های رای و بازیگران معنی دار رای در یک واقعا رقابتی انتخابات است. و آن است که به طور سیستماتیک بودن گرفته شده از ما دور است. و ما به طور سیستماتیک ایستاده و مبارزه با به عقب.

کریس Kobach — که قبل از در حال اجرا برای فرماندار در کانزاس بود سر از مغلوب ساختن پیشی جستن به اصطلاح تقلب انتخابات کمیسیون این واقعیت است که او وزیر امور خارجه در حال اجرا تمام این مسائل و هنوز هم از دست رفته در یک دولت است که تحت سلطه جمهوری خواهان برای 30 سال گذشته من فکر کردم آن را نشانه ای از این راست است که برخی از کانزاس رای دهندگان و از جمله احتمالا بسیاری از ثبت نام جمهوری خواهان گفت: “من نمی توانم آنجا بروم ؟

در میشیگان به redistricting اصلاحات می گذرد با 62 درصد آرا. در فلوریدا یک پیشنهاد برای دادن حق رای به قبلا محکوم felons عبور با 64 درصد آرا. در سال 2018 یک redistricting اصلاحات می گذرد در اوهایو. عبور از آن در یوتا عبور از آن در کلرادو عبور از آن در میسوری. این یک مسئله حزبی به عنوان دیده می شود توسط رای دهندگان.

رای دهندگان می خواهند رای خود را به شمارش انتخابات عادلانه باشد و طرف با بیشترین آرا را به نفع خود. سیاستمداران در حال تلاش برای entrench خود را در قدرت و دکل آن نقش.

شما فقط قاب آن را به عنوان است که سیاستمداران تلاش برای entrench قدرت خود را و من فکر می کنم که دقیق است. اما تا چه میزان این تقاطع با آنچه بوده است به نام “جدید Jim Crow” تلاش برای اصل disenfranchise اولین و مهمترین, مردم سیاه و سفید, اما احتمالا همچنین Latinos که تمایل به نامتناسب رای دموکرات ها?

منظورم این است که ما یک زن و شوهر داستان در مورد دوج شهر کانزاس است که اکثریت لاتین جمعیت و مقامات از نقل مکان به یک مکان سنجی خارج از شهر —

دیلی: از طفره رفتن.

به معنای واقعی کلمه از طفره رفتن. به یک مرکز خرید در حومه شهر بود که در خدمت حمل و نقل عمومی.

دیلی: که دقیقا درست است. من فکر می کنم آن است که عمیقا متصل می شود. منظورم این است که گوش دادن جمهوری خواهان در حال انتخاب پس از سال 2008 است. آنها می تواند نگاه تغییر جمعیتی این کشور گردد و سیاست هایی که سعی در تجدید نظر شود. و یا آنها می تواند مسیر است که آنها را انتخاب کرد که gerrymandering رای دهندگان سرکوب و قرار دادن موانع بین عمومی و انتخابات. آن را عمیقا بدبینانه استراتژی است. ما آن را در محل کار در سراسر کشور است. شما آن را ببینید در حال حاضر کار. در میشیگان در حال حاضر دولت سنا در تلاش برای گرفتن بودجه برای وزیر امور خارجه را به منظور در واقع پیاده سازی این کمیسیون که 62 درصد از رأی دهندگان میشیگان گفت که آنها می خواهند برای redistricting.

در فلوریدا آنها به معنای واقعی کلمه رفتن به Jim Crow تاکتیک و سازماندهی یک نظرسنجی مالیات برای 1.4 میلیون سابق felons که داده شد از حق خود برای رای دادن به عقب 64 درصد از فلوریدا یک فمن در یک سال که در آن جمهوری خواهان انتخاب یک فرماندار و یک سناتور ایالات متحده. هنوز هم 64 درصد از مردم گفت: این مردمی که پرداخت بدهی خود به جامعه است. و در حال حاضر آنها در حال تلاش برای اضافه کردن انواع شدیدی جریمه ها و هزینه های … عمل است نقدی-ثبت نام عدالت در وحشیانه ترین راه برای آن را حتی سخت تر برای مردم را به رای دادن.

گودمن: شما بحث در مورد Jim Crow. وجود دارد یک داستان است که ما بگویید در این فیلم است. در کارولینای شمالی راه است که در آن بطور غیر عادلانه تقسیم شد زمانی بود که با بسته بندی آمریکایی های آفریقایی تبار به آنچه به آنها تماس بگیرید اکثریت-اقلیت مناطق به مراتب بالاتر از سطح است که مطمئن شویم که آنها را نمایندگی. بنابراین وجود دو منطقه ویژه, اولین و 12 در کارولینای شمالی که در آن آنها اساسا فقط rejigger خطوط به پرتاب به عنوان بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان که ممکن است به آن مناطق در نتیجه اساسا تضعیف قدرت رای خود را در همه جا دیگری است. و ما در مصاحبه های افراد در کارولینای شمالی بودند در این فیلم که پیدا کردن این — شما می دانید که وجود دارد این است که یک سابقه طولانی Jim Crow در کارولینای شمالی. آنها در نهایت به دست داشتند برخی از پیشرفت آن کشور است. آنها در نهایت به حال احساس متعلق بودن بخشی از این روند است که رای خود را شمارش و در حال حاضر این اتفاق می افتد و آنها واقعا احساس تر از همیشه — و وجود دارد voter ID قوانین که به تصویب تمام وقت — که همه این پیشرفت شده است دور گرفته شده است. آن دلخراش است.

دیلی: Tاو کنگره خط در گرینزبورو در ایالت کارولینای شمالی کاهش در سراسر قلب تاریخی سیاه و دانشگاه وجود دارد. فقط تقسیم: هفت نفر از خوابگاه در یک طرف و شش روز دیگر و یک طرف کافه تریا.

آن را نه ظریف.

دیلی: آن است که نه ظریف.

باراک به نظر می رسد مثل شما واقعا سعی در اجرای ترکیبی در بسیاری از موفق فیلم های مستند که در مورد فعالان و یا فعالیت. شما در حال تلاش برای طرح یک مشکل بسیار جدی اما همچنین در حال حاضر این ایده که راه حل وجود دارد و امید است. شما در حال رفتن به bum مردم در پایان ،

گودمن: و که بیش از یک contrivance. امید وجود دارد و دیوید تحت پوشش آن گسترده است. وجود دارد مردم عادی مبارزه با این. آنها تشخیص دهند چه چیزی اتفاق می افتد که اولین گام است. به دلیل این است که همه جای گرفتن در اختفا در پشت درهای بسته و در حال حاضر ما باید آن را بکشید. ما امیدواریم که فیلم ما کمک خواهد کرد که آن را به بیرون بکشید و به نور.

یک مشکل وجود دارد در اینجا هر چند به دلیل عادی به معنی مبارزه با این امر می تواند از طریق صندوق های رای است. اما مشکل این است که دقیقا همان جایی که چیزهای هدف قرار داده است. وجود دارد یک خط بزرگ در میشیگان تصمیم گیری است که فقط بیرون آمد که اساسا با اشاره انگشت به سمت راست در دادگاه عالی و گفت: عدالت است. واضح است که عمدی بود. ما دادگاه نمی تواند اجازه می دهد که [نامفهوم] از حق رأی به ایستادگی و امید است که به نحوی آن پاک خواهد شد تا توسط برخی از سحر و جادو در صندوق های رای به دلیل آن را نمی خواهد. دادگاه در بسیاری از کشورهای در حال مراجعه تنها واقعا سمت چپ. وجود ندارد رای گیری همه پرسی امکانات در بسیاری از کشورهای. بنابراین برای حل این مشکل ما باید دادگاه. ما باید در دیوان عالی کشور به مرحله. در غیر این صورت این است که همچنان به عنوان یک مشکل, من فکر می کنم شما موافق رفتن به دهه آینده.

ما هرگز نمی دانیم که آیا تهمت می توانست برنده انتخابات 2016 بدون دخالت روسیه. وجود دارد هیچ راهی برای دانستن دقیقا چگونه رای آنها یا حرکت نمی کند. اما من می خواهم آن را به شما بچه ها که چه شما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا این است که 10 برابر بیشتر مهم است چرا که آن را بیشتر عمیقا تثبیت شده. ما نمی دانیم که روس ها انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن. ما با اطمینان می دانیم این اثر که redistricting تا به حال در دموکراسی است.

دیلی: این چیزی است که ما انجام داده ایم به خود ما دموکراسی است. این است نه آنچه روسها انجام داده اند به ما. این چیزی است که ما خودمان انجام داده اند. گفت: من آن را قبل از: اگر دموکراسی ما است یک فیلم ترسناک تماس است که از داخل این خانه است. ما این را انجام داده اند. ما باید آن را حل کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>