چگونه به درک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آتش زا زبان و نحوه مبارزه با آن

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جیر هفته قبل از آخرین بار که 75 ساله بود که محکم به زمین توسط پلیس در بوفالو و زخم در واحد مراقبت های ویژه “می تواند یک ANTIFA provocateur” فقط یکی از آخرین نمونه از مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از زبان برای اهریمن جلوه دادن دیگران است.

تماس خود را یک هفته پیش از آن که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” نه صرفا به تسبیح و خشونت به عنوان توییتر اشاره کرد. آن را قابل پیش بینی ایجاد شرایط که منجر به خشونت است.

تبلیغات:

این همه بخشی از یک الگوی قابل پیش بینی. من یک و ارتباطات رهبری استاد و صرف 18 ماه گذشته با دقت مطالعه مغلوب ساختن پیشی جستن زبان در حال آماده شدن برای یک آینده کتاب. من مستند 12 نوع از ارتباطات است که در طول تاریخ قبل از اعمال خشونت علیه گروه منتقدان و یا رقبای — و که منجر به جنگ داخلی شود. مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از تمام 12 اشکال. این خدمات عبارتند از:

  • Dehumanizing گروه: او dehumanizes گروه: مکزیکی, مسلمانان مهاجر. او آنها را خواستار حیوانات و می گوید حضور خود را در میان ما یک “هجوم.”
  • اهریمنی یک رقیب و یا منتقد: او می گوید چهار congresswomen از رنگ به بازگشت به جایی که آنها آمدند; همه شهروندان آمریکایی و سه متولد شده در این کشور است. او می گوید کسانی که congresswomen قادر نیست از امریکا است. او رد مشروعیت یک رئیس جمهور نشسته و می گوید: مجلس می خواهد تروریست ها به مواد مخدر kingpins و قاچاقچیان انسان برای ورود به این کشور به انتقام ویران کردن.
  • به شدت اغراق خطر: او باد نسبتا بی ضرر رویداد — یک scraggly گروه از مهاجران فقیر راه رفتن هزاران مایل به دنبال قانونی پناهندگی و خواستار آن را “کاروان” و یا یک “تهاجم” با بودجه مرموز منابع نفوذ توسط افراد خطرناک شایسته بسیج نظامی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیج فعال وظیفه نظامی برای پاسخ دادن به ناآرامی های مدنی است که تشدید این سومین شکلی از زبان است که باعث خشونت است.

ایالات متحده در موزه هولوکاست Simon-Skjodt مرکز برای پیشگیری از نسل کشی تعریف “خطرناک گفتار” به عنوان سخنرانی که تحت شرایط مناسب می تواند مردم را تحت تاثیر قرار به قبول چشم پوشی و ارتکاب خشونت علیه اعضای یک گروه. مغلوب ساختن پیشی جستن زبان است که اثر.

تبلیغات:

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2015 با تماس مکزیکی ها تجاوزگران فروشندگان مواد مخدر و علت بسیاری از مشکلات آمریکا از جمله جرم و جرایم ناشی از نفرت علیه مردم تصور می شود لاتین رسید.

پس از او به نام “تام و کامل ممنوعیت ورود مسلمانان ایالات متحده آمریکا” نفرت و جنایت علیه مردم تصور می شود مسلمان یا عرب رسید.

به عنوان او همچنان ادامه داشت در اوایل سال جاری در تماس COVID-19 “چین ویروس” جرایم ناشی از نفرت علیه مردم درک شده و به آسیا رسید.

تبلیغات:

و به او اجازه داده شد به دور با آن را برگ برنده خود را تشدید لفاظی. او شروع قبل از مبارزات انتخاباتی مشروط: اگر باراک اوباما متولد نشده در این کشور او نمی تواند رئیس جمهور شود. آن را نقل مکان کرد به آشکار اعلانی: وی تصریح کرد: دروغ که Rep. Ilhan عمر ستایش است القاعده است. در واقع او را محکوم کرده و آنها را تمام حرفه ای

چند هفته پیش او تشدید بیشتر: او را بازتوییت کرد یک ویدیو از سر کابوی برای مغلوب ساختن پیشی جستن که اتفاق می افتد به یک انتخاب رسمی گفت: “تنها دموکرات است مرده دموکرات.”

تبلیغات:

با تشدید زبان خشونت نیز افزایش یافت. در طول مبارزات آن زمان فرم عمدتا از جنایات نفرت.

اما تغییر که در اجرا تا سال 2018 انتخابات میان دوره ای زمانی که آن را موجب اعمال و اقدام به اعمال تروریستی.

در اوایل ماه اکتبر 2018 تهمت بود با استفاده از نوعی از “مهاجم” تهاجم” “جنایی” “حیوانات” یا “قاتل” بین هشت تا 10 بار در هر رالی. اواخر ماه اکتبر آن را به حال تشدید به بیش از 30 بار. اینها بیشتر تقویت خود توییتهایی. کلمات او شد و سپس تقویت بیشتر در رسانه ها و رسانه های اجتماعی و سپس در زمان خاموش در supremacist اکوسیستم که شد اکو مجلسی.

تبلیغات:

او گفت که جورج سوروس بود بودجه “کاروان” که تشکیل یک “تهاجم” در مرز. در عرض دو روز بیش از 2 میلیون حساب توییتر رسیدن به 275 میلیون نفر ذکر شده هر دو سوروس و “کاروان” با هم. بنابراین Facebook حساب های رسیدن به 99 میلیون نفر است.

که همین هفته در اواخر ماه اکتبر 2018 درخت زندگی کنیسه تیرانداز مرتکب یک عمل تروریستی در پیتسبورگ کشته شدن 11 نفر و زخمی شدن دو. شش روز قبل از تیراندازی او نوشته شده “من متوجه تغییر در مردم گفت: “illegals” که در حال حاضر می گویند: “مهاجمان.’ من این را دوست دارم.” او تا زمان سوروس توطئه و او به نام کنیسه که او گفته بودند بودجه آژانس پناهندگان بود که درگیر در “تهاجم.” دو ساعت قبل از تیراندازی او نوشته شده است که این آژانس “دوست را به مهاجمان که کشتن مردم ما است. من نمی توانم بنشینم و تماشا شوهر افراد بچسبانند. پیچ اپتیک. من قصد دارم در.”

که همین هفته یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی ارسال یک ایمیل بمب به سوروس و دیگر بمب به یک دوجین تهمت منتقدان. نیوزیلند مسجد تیرانداز و, El Paso, Walmart تیرانداز هر دو استناد تهمت و تهاجم را در خود اعلامیه.

تبلیغات:

پس چه می تواند درگیر شهروندان مدنی رهبران روزنامه نگاران و مقامات دولتی انجام دهید ؟

برای اولین بار برای دیدن آنها نیاز به الگو و به نام آن.

آنها نیاز به نام قابل پیش بینی عواقب چنین زبان: آن را ایجاد می کند که بسیار شرایط اجتماعی است که می تواند مردم را به قبول چشم پوشی و ارتکاب خشونت علیه اعضای یک گروه رقیب یا منتقد.

آنها نیاز به روشنی تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر گونه دیگر رهبر که با استفاده از چنین زبانی برای متوقف کردن. و روشن است که آنها را نگه دارید که رهبر مسئول عواقب خشونت از جمله زبان.

تبلیغات:

ما دیدم فقط این که سابق وزیر دفاع جیمز Mattis بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی به طور کلی در نهایت سکوت خود را شکست. صحبت از جانشین او زمان وزیر دفاع علامت Esper Mattis گفت: “ما باید رد هر گونه تفکر در شهرهای ما به عنوان یک ‘battlespace که ما یونیفورم نظامی بر اساس نام به تسلط.'”

صحبت از رئیس جمهور Mattis گفت: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا — و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. به جای آن او تلاش می کند به تقسیم. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری است.”

ژنرال Mattis به ما نشان داده راه است. در حال حاضر آن را تا به بقیه از ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>