چگونه به سازمان دیده بان اما بعد و دیگر فیلم های جدید شما می توانید به طور ناگهانی نمایش در صفحه اصلی

این Covid-19 coronavirus انداخت, هالیوود را به سقوط منجر به سینما و تولیدات سراسر کشور را تعطیل. با آنها فیلم که به تازگی در تئاتر (و یا امیدوار بودند به برتر در هفته های آینده) باقی مانده بودند با ملال انگیز box-office, نتایج و هیچ راه رو به جلو است.

امیدوار به جبران هزینه ها در حالی که سرگرم کننده آمریکایی که خود را در گیر در خانه, چند studios (ابتدا با NBC Universal) اعلام کرد قصد دارد به راش فیلم های خود را به انتشار دیجیتال جلوتر از برنامه. در برخی موارد آنها را انتشار آنها به صورت دیجیتالی صرف هفته بعد از آنها آمد به تئاتر به جای مرسوم انگشت شماری از ماه.

اولین موج اولیه آن منتشر دیجیتال آغاز شد و امروز, مارس 20 و دوم را به دنبال خواهد داشت داغ در پاشنه خود. بیشتر فیلم ها در دسترس خواهد بود در سایت های مختلف بر روی تقاضا عامل از جمله خدمات مانند آیتونز و آمازون نخست برخی از بازی های سیستم عامل های مانند ایکس باکس و پلی استیشن و برخی از ارائه دهندگان کابل.

اما بسیاری از آنها را حمل قیمت بالاتر نقطه بیش از حد معمول (حدود 20 دلار در هر خرید یا اجاره) — البته هنوز هم کمتر از رفتن به سینما در بسیاری از مناطق شهری. بنابراین اگر شما در حال تلاش برای تصمیم می گیرید که به تازگی در دسترس فضل به تماشای در اینجا یک راهنمای به هفته اول این سریع-چرخش دیجیتال منتشر شده است.

اما

جین آستن عملا اختراع کمدی رمانتیک اما چند اقتباسی از کتاب او تکیه به ستمکاران طنز که میگذرد از تقریبا هر صفحه. اما, گروگان توسط عکاس و کارگردان موزیک ویدیو پاییز د وایلد می شود تعادل درست و مناسب است. با لذت Anya Taylor-Joy عملکرد آن در مرکز این جدید اما بازی نیست و خیلی سریع و سست با داستان و یا آن بیشتر آشنا می تپد. آن را به جای حفاری از پوچ بودن ثروتمند (یا مجاور به ثروت) در اطراف نوبه خود از قرن 19 — این affectations این زواید که پوشش crudeness از زندگی واقعی و بالاتر از همه وسیع و کامل خستگی.

چگونه به تماشای آن: اما در دسترس است به صورت دیجیتالی اجاره یا خرید در طیف گسترده ای از بر روی تقاضا خدمات از جمله iTunes, Google Play, Amazon Prime و FandangoNow.

شکار

در اینجا راه اندازی برای شکار: یک گروه از نمک-of-the-earth هیکس از خواب بیدار در یک زمینه و به سرعت متوجه آنها در حال شکار برای ورزش توسط globalist نخبگان. و یا آنها ؟ شکار لوایح خود را به عنوان یک طنز جیغ وداد بازی کردن گلدان عکس در همه, اما آن را اساسا misunderstands چه طنز می توانید عملکرد آن را پر می کند و راه آن کار می کند. به جای مبالغه ایده و هدف آن به سیخ آن را فقط تکرار آنها سرسختانه مانند یک طوطی بدون درک. به جای حفاری در یک رفتار خاص یا طرز فکر باعث ملی ما تقسیم شکار اعمال مانند علائم این مشکل — که اگر شعارها و زبانزد مردم] و دکمه عبارات ما تقلا کردن از طریق در رسانه ها آنچه سزاوار تمسخر در برابر اندازه گیری. آن verges اگر نه فرو مستقیم به نیهیلیسم. چه زباله.

چگونه به تماشای آن: شکار در دسترس است به صورت دیجیتالی اجاره یا خرید در طیف گسترده ای از بر روی تقاضا خدمات از جمله iTunes, Google Play, Amazon Prime و FandangoNow.

مرد نامرئی

مرد نامرئی به نظر می رسید به طرز مرموزی بهنگام انتشار در تئاتر صرف روز پس از Harvey Weinstein اعتقاد در دو فیلم جنایات اتهاماتی از جمله تجاوز به عنف در درجه سوم است. الیزابت ماس ستاره به عنوان یک زن در تلاش برای فرار از چنگال او سوء استفاده شوهر که پیدا کرده است یک راه به نوبه خود خود را نامرئی. زندگی در داخل این مرد نامرئی برای دو ساعت ما را وادار به تجربه وجودی ترور که یک بازمانده از سوء استفاده ها که نمی, باور, به عنوان به خوبی به عنوان شاهد بسیاری از راه هایی است که اندیشه شکارچیان می تواند دستکاری طعمه خود را و آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه آنها قربانی و متهم است که باید مجازات شود. این یک پیر زن, داستان و همه بیش از حد آشنا یکی.

چگونه به تماشای آن: مرد نامرئی در دسترس است به صورت دیجیتالی اجاره یا خرید در طیف گسترده ای از بر روی تقاضا خدمات از جمله iTunes, Google Play, Amazon Prime و FandangoNow.

بعد

به بعد است جذاب داستان دو برادر در یک تلاش به صرف زمان خود را با پدر مرحوم, مجموعه ای در جهان بود که پس از حکومت توسط سحر و جادو است اما در حال حاضر بسیار عادی و حتی خسته کننده است. فیلم طرح هوشمندانه استخدام ساختار این نوع از مبارزات انتخاباتی شما ممکن است بازی در یک نقش فانتزی-بازی بازی مانند سیاه چال و اژدها. اما در بعدهای خارق العاده بورس-lite عناصر مخلوط با مطلب پیش پا افتاده workaday واقعیت. هنوز آن قدرت واقعی در چگونه آن را به تصویر می کشد عشق بین برادران که به ارمغان می آورد از نوع خود را از سحر و جادو. یکی از پیکسار در عمیق ترین توانایی ها همواره در مقابله با تلخ و شیرین همراه با کاملا شیرین و خنده دار در داستان که بچه ها و والدین می توانند با هم تماشا کنید — و بعد از ارائه آن وعده.

چگونه به تماشای آن به بعد در دسترس است به صورت دیجیتالی اجاره یا خرید در طیف گسترده ای از بر روی تقاضا خدمات از جمله iTunes, Google Play, Amazon Prime و FandangoNow. آن آغاز خواهد شد جریان در دیزنی+ در آوریل 3.

Bloodshot

وین دیزل ستاره در خون به عنوان ری پادگان سابق سرباز تراورس جهان در تلاش برای انتقام پس از مرگ همسرش. بر اساس شجاع سری کمیک ایجاد شده توسط Kevin VanHook دان Perlin و باب لیتون خون است به خصوص خوب عمل, سینما, اما, بزرگ, گزاف پاپ کورن فیلم پر از اسلحه و gunfights. برای کسانی که در خلق و خوی برای یک بی فکر بی ارزش تلنگر آن را فقط بلیط. چند ضلعی مشارکت کننده جسی Hassenger خواستار آن را “نهایی Vin خودرو دیزل.”

چگونه به تماشای آن: Bloodshot در دسترس خواهد بود به صورت دیجیتالی خرید در طیف گسترده ای از بر روی تقاضا خدمات از جمله iTunes, Google Play, Amazon Prime و FandangoNow شروع مارس 24.

پرندگان شکاری

پرندگان شکاری توسط یک آب نبات رنگ خشونت جیغ وداد بازی کردن از یک فیلم با مارگوت رابی به عنوان بازیگران Harley Quinn تازه از یک رابطه بد با بذله گو و تلاش برای لرزش او را از سیستم خود را. این فیلم devilishly سرگرم کننده اگر شما برای تماشای هارلی و باند — Black Canary (Jurnee Smollett-Bell), کارآگاه پلیس رنه مونتویا (Rosie Perez) قاتل Huntress (Mary Elizabeth Winstead) و خیابان خارپشت کاساندرا قابیل (الا جی بسکو) — انتقام خونین ویران در مردان بد برای چند ساعت در میان آنها Ewan McGregor, جرم, رئیس, Roman Sionis. آن استخوان-ترک خوردگی تلاش در فمینیست ماده کمتر موفق هستند اما رابی به تنهایی باعث می شود فیلم به ارزش تماشای.

چگونه به تماشای آن: پرندگان شکاری در دسترس خواهد بود به صورت دیجیتالی خرید در طیف گسترده ای از بر روی تقاضا خدمات از جمله iTunes, Google Play, Amazon Prime و FandangoNow شروع مارس 24. آن را در دسترس خواهد بود به صورت دیجیتال اجاره آغاز مارس 7.

آقایان

گای ریچی بازده — همراه با یک دسته از مردان خوش تیپ — برای این آقایان یک داستان جرم و جنایت پر scamps با بازی هیو گرانت, جرمی, قوی, Charlie Hunnam, Matthew McConaughey, Colin Farrell و هنری گولدینگ ، کارن هان چند ضلعی می نویسد که “ریچی است که دیگر قوی ترین جانور در جنگل او را پیری را از این بازی بیش از حد … نام تجاری خود را از شوخ طبعی است که ممکن است پرواز در اواخر دهه 90 و اوایل 2000s سن در یک راه است. هر بخشی از این آقایان کلاسیک است Ritchie: اراذل از همه نوع عبور از مسیرهای در حال گسترش وب از جرم با توالی کامل از سریع گفت و گو و سریع کاهش است. و از آن می آید با یک نژادپرست رگه است که احساس می کند به شدت کهنه.”

چگونه به تماشای آن: آقایان در دسترس خواهد بود به صورت دیجیتالی خرید در طیف گسترده ای از بر روی تقاضا خدمات از جمله iTunes, Google Play, Amazon Prime و FandangoNow شروع مارس 24.

فقط رحمت

بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم به نفع مجازات اعدام اما این دقیقا چیزی است که فقط رحمت, یک داستان واقعی است که مجموعه ای از بینندگان حس بی عدالتی به آتش کشیده هدف را تغییر دهید. بر اساس برایان استیونسون پرفروشترین 2014 خاطرات از همان نام فقط رحمت می گوید داستان از استیونسون (با بازی Michael B. Jordan) او به عنوان هدایت او در اوایل کار به عنوان یک وکیل کار برای معکوس کردن محکومیت غیر قانونی در آلاباما; آن همچنین جزئیات تاسیس از سازمان در برابر عدالت ابتکار. این فیلم با تمرکز بر مورد والتر “جانی D” McMillian (Jamie Foxx), فقیر, سیاه, مرد دستگیر شد و در سال 1987 برای قتل یک دختر 18 ساله دختر سفید و محکوم بر اساس شهادت که بعدا معلوم شد ساخته شده است. این یک محرک پرشور داستان با یک قهرمان واقعی در مرکز آن است.

چگونه به تماشای آن: فقط رحمت است که در حال حاضر در دسترس به صورت دیجیتالی خرید در طیف گسترده ای از بر روی تقاضا خدمات از جمله iTunes, Google Play, Amazon Prime و FandangoNow. آن را در دسترس خواهد بود به صورت دیجیتال اجاره آغاز مارس 24.

راه بازگشت

بن افلک در یک عملکرد فوق العاده در راه بازگشت به جک هایی الکلی انزواطلب که به طور ناگهانی می یابد خود را مربیگری بسکتبال در مادر آلما. که برای تلفن های موبایل مانند یک دستور برای یک کلیشه های ورزشی فیلم, اما راه برگشت هرگز خیلی راحت در یک مکان; این فیلم در مورد یک معتاد که اتفاق می افتد به مربی بسکتبال دبیرستان و دومی هرگز سبقت سابق. آن hearkens به نوع اصلی اواسط بودجه فیلم که شایع در هالیوود در دهه 1990 جدی درام برای بزرگسالان است که لزوما شکار برای جوایز-فصل شکوه. و جدیت در راه بازگشت از آن و عدم تمایل به راه آسان و افلک کل تعهد به اجازه شخصی خود rawness اطلاع رسانی انجام شده درد — باید اطمینان حاصل شود کسانی که مخاطبان پیدا کردن آنچه که آنها دنبال آن هستید.

چگونه به تماشای آن: راه بازگشت در دسترس خواهد بود به صورت دیجیتالی اجاره و یا خرید بر روی طیف گسترده ای از بر روی تقاضا خدمات از جمله iTunes, Google Play, Amazon Prime و FandangoNow شروع مارس 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>