چگونه به سازمان دیده بان سنا رای در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح این بعد از ظهر

بعد از ظهر امروز و برای سومین بار در تاریخ — سنای آمریکا رای خواهد داد در acquitting یا محکوم رئيس جمهور از مقالات متعدد از استیضاح. نتیجه این است که در اصل بوده است انتظار می رود پس از محاکمه آغاز شده بیش از دو هفته پیش: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود تبرئه شد.

با توجه جمهوری خواهان’ 53-فرد اکثریت در سنا به رای در حال رفتن به سقوط به مراتب کمتر از 67 مورد نیاز به محکوم کردن و حذف رئیس جمهور از دفتر.

هنوز رای قابل توجه است یکی است. آن را زیر یک acrimonious سنا محاکمه — کوتاه ترین در تاریخ است که در طی آن خانه استیضاح مدیران ارائه یک مقدار قریب به اتفاق از شواهد به پرونده خود را برای دو مقاله از استیضاح. این دو مقاله اول تصویب توسط مجلس در سال گذشته به اتهام رئیس جمهور با سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. آنها مدیران اشاره کرد که برنده هر دو مشروط کمک نظامی به اوکراین در این اطلاعیه از تحقیقات به رقبای سیاسی خود و تلاش برای جلوگیری کنگره از بررسی در همه.

مغلوب ساختن پیشی جستن, دفاع, با این حال, به طور موثر استدلال می کنند که یک رئیس جمهور است گریز به انجام هر کاری که او می خواهد اگر آن را در منافع خود گشتند و هیچ خطایی مرتکب نشده حکم حذف از دفتر.

چندین وزیر از جمله سنسور. سوزان کالینز لامار الکساندر و راب پورتمن باید اذعان کرد که تهمت اقدامات اشتباه بودند. آنها کاهش یافته است اما به رای دادن به نفع اعتقاد بر خلاف سن. میت رامنی — که تعجب اعلام روز شنبه که او را رای به محکوم در یک مقاله از استیضاح.

شما می توانید رای گیری آغاز می شود که در ساعت 4 و همکاران در CSPAN یا در Vox Facebook صفحه.

در این نقطه ما تقریبا می دانیم که چگونه هر کس می خواهد رای برای نجات دو حزب دموکرات به عنوان پتانسیل جداشدگان.

سنسور. Kyrsten Sinema و Joe Manchin هنوز برای فاش کردن اینکه آیا آنها رای خواهد داد را محکوم یا تبرئه و هر دو می تواند پوست دور از حزب خود را تا حد زیادی با توجه به فشار از ترکیبات.

Manchin سناتور ویرجینیای غربی — که رفت و برای مغلوب ساختن پیشی جستن توسط دو رقم در سال 2016 — قبلا رای دادند با جمهوری خواهان در برت Kavanaugh دیوان عالی کشور تایید و شناخته شده است defecting در ستیز آرا در گذشته است. در حالی که او را برای انتخاب مجدد در هر زمان به زودی او بارها و بارها گفت که او را مردد در مورد او چگونه به شما رای دادن.

“من معتقدم که یک اکثریت دو حزبی از این بدن خواهد رای به سرزنش رئیس جمهور تهمت خود را برای اقدام در این زمینه” Manchin گفت: در اوایل این هفته. “سرزنش این اجازه می دهد بدن برای متحد کردن حزب در سراسر خطوط.”

Sinema نیست برای انتخابات مجدد یا هر چند آریزونا مستقل نیست به عنوان حمایت از استیضاح یک پویا است که به احتمال زیاد عامل به تصمیم او.

سنا دموکرات ها امیدوارند به نگه دارید تا یک جبهه متحد در رای گیری بسیار شبیه به جمهوری خواهان دارند. در خانه هیچ جمهوریخواهان رای به نفع شارژ مغلوب ساختن پیشی جستن با مقالات از استیضاح. در سنا هر چند رامنی در حال حاضر تضمین شده است که رای گیری خواهد بود و آینده یکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی